Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РНБО рассмотрит вопрос тарифов на электроэнергию для населения

"Я считаю, что мы должны сделать все, чтобы цены на электроэнергию для людей не поднимались. Во-вторых, это фейковая информация, что с 1 августа цены на электроэнергию для людей будут выше. Сильно подменяют понятия, потому что для каких-то предприятий что-то растет, но я бы тут не говорил бы об обществе", – отметил Зеленский.

Он также добавил, что скоро украинцев проинформируют о принятых решениях на счет тарифов.

"Я попросил вынести этот вопрос на заседание СНБО на этой неделе, чтобы люди поняли, что с 1 августа сюрпризов не будет… Я считаю, что у нас есть население, которое не может себе позволить платить даже 1,68 гривен. Поэтому СНБО будет рассматривать этот вопрос и рассматривать возможное снижения цены на электроэнергию для этих категорий населения", – добавил Зеленский

   
Швидко відреагували на липневі соцопитування (зниження рейтингу СН на 1%,збільшення відсотку тих, що країна  вважає, що йдемо неправильним шляхом, з 64 до 67.)
   
 Шож , хоч до наявності електрики з дитинства звик , але схоже , що дотиснуть , що-би вчився жити у злагоді із довкіллям у якомусь курені .
   
а что там с фейковыми заявлениями по повышению цены отопления и горячей воды, ждем заседание РНБО в конце сентября?
   
Опять долбоёбы придумают очередную субсидию.
« В 1917 году внучка декабриста слышит шум на улице и посылает прислугу узнать, в чем дело.
Вскоре прислуга возвращается:
— Там революция, барыня!
— О, революция! Это великолепно! Мой дед тоже был революционером! И чего же они хотят?
— Они хотят, чтобы не было богатых.
— Странно... А дед хотел, чтобы не было бедных»
   
Шож , хоч до наявності електрики з дитинства звик , але схоже , що дотиснуть , що-би вчився жити у злагоді із довкіллям у якомусь курені .

еще и без ЦО города останутся
   
это фейковая информация, что с 1 августа цены на электроэнергию для людей будут выше. Сильно подменяют понятия, потому что для каких-то предприятий что-то растет, но я бы тут не говорил бы об обществе

Как же быстро этот 42летный нелох превращается в забронзовелого Брежнева  :(
   
усім в країні керує блазень в ручному режимі через удавані рішення РНБО,
всупереч всім законам та конституції
   
Енергогенеруюча компанія "Центренерго" заявила про складнощі підготовки до зимового опалювального сезону 2021/2022 років.

Про це йдеться у листі держпідприємства до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, секретаря РНБО Олексія Данилова та міністра енергетики Германа Галущенка, який є у розпорядженні Економічної правди.

"У зв'язку з критичною ситуацією, що склалась на ринку електричної енергії, "Центренерго" зіткнулася з масовою відмовою контрагентів за двосторонніми договорами виконувати свої зобов'язання щодо відбору електроенергії", – йдеться у листі.

В компанії зазначають, що зменшення надходження коштів ускладнює підготовку до осінньо-зимового періоду. Також через нестачу обігових коштів під загрозою проведення ремонтних робіт.

В "Центренерго" додали, що поповнення запасів вугілля також під загрозою.

"Зважаючи на зазначене, просимо… зобов'язати НКРЕКП (регулятор – ред) ухвалити мінімальні прайс-кепи та скасувати максимальні прайс-кепи, а також провести перевірку учасників ринку щодо маніпуляцій на ринку електроенергії", – йдеться у повідомленні.

Крім того, в держкомпанії пропонують ввести плату за потужність і виділити кошти з резервного фонду на закупівлю вугілля.
   
Додаткові субсидії і пільги то шлях в нікуди.
Підняття тарифів до "європейських" - також.
Економікою потрібно займатись...
   
усім в країні керує блазень в ручному режимі через удавані рішення РНБО,
всупереч всім законам та конституції

Хіба краще коли усім в країні керує злодій?
   
еще и без ЦО города останутся

Вже 19-ть років без ЦО , але - сам втік , відчуваючи які зміни починаюцця .

Де далі тікати від цих "турботливих" хто зна , ще не вигадав .

"Цікаве" тільки єдине , чого так не галасували , "новинами" , коли зменшили соціальну норму споживання газу , з 200 , до 160 кубів на місяць ..? ))
   
Фіксуємо реакцію зелених на новини про підвищення тарифів на електроенергію:
Кому нужен дешевый газ и свет, зовите хуйла, голосуйте за таежный союз и заюзное гос-во. Будет вам газ по 50.

Ільїча нам поверніть, того що Лєонід
 :weep:
   
Цікаво, у якій ще країні світу тарифи на послуги встановлюються в РНБО?
   
Хіба краще коли усім в країні керує злодій?
Не краще. А наразі маємо тріумвірат блазнів, злодіїв, і сосєн корабельних.
   
А взагалі, можна зафіксувати факт: лібертаріанці, нарешті, поклали край епохи бідності в Україні.

   
Швидко відреагували
Петро зовсім не реагував на запити суспільства, його і турнули
   
Однажды в телевизоре появился бледный как смерть Министр Финансов и заявил:
— Финансовый кризис нас не затронет. Потому что. Я вам точно говорю.
Население, знающее толк в заявлениях официальных лиц, выматерилось негромко и отправилось закупать соль,спички и сахар. (с)
   
Швидше за все - зменшать вартість "на копійку" і гучно горлатимуть , що зменшили і одночасно та втіхаря - або оту норму споживання , з котрої субсидія нараховуєцця поріжуть або іще щось смішненьке вигадають , як грошенят люд позбавити , а разом з позбавленням від грошів , тобто засобів до існування , створяцця і умови до позбавлення від життя .

Природня конкуренція . ))
   
Всі хочуть халяви сьогодні, а завтра хоч потоп.
   
Петро зовсім не реагував на запити суспільства, його і турнули
Мда, турнули Петра зубожілі і втомлені війною. Зате зараз - як гівно в ополонці сир в маслі почуваються.
   
Всі хочуть халяви сьогодні, а завтра хоч потоп.

Халяви не буває.
Вірніше вона завжди коштує дорожче...
   
Халяви не буває.
Вірніше вона завжди коштує дорожче...
Це пох любителям айфонів в кредит.
   
Мда, турнули Петра зубожілі і втомлені війною. Зате зараз - як гівно в ополонці сир в маслі почуваються.
коли влізуть по вуха в борги по комуналці самі з радістю розвалять цю державу, щоб про ці борги їм більше ніхто не згадував
   
коли влізуть по вуха в борги по комуналці самі з радістю розвалять цю державу, що про ці борги їм більше ніхто не згадував
Єстєссно. Операція "Ліквідація", трясця.
Ґуляй, рваніна, однова живьом! :rotate:
   
Мда, турнули Петра зубожілі і втомлені війною. Зате зараз - як гівно в ополонці сир в маслі почуваються.

порохоботам не вгодиш

Петро піднімав тарифи, то було добре і правильно
не Петро піднімає - все погано, зрада зрадна  :weep:
   
чуть не забув, Петро піднімав бо хуйло нападе
   
не Петро піднімає - все погано, зрада зрадна
Підтримай свої слова пруфом, ти ж не писдун якийсь.
Заодно прочитай назву теми і стартпост.
Обрані тобою довбограї, піднімаючи тарифи, що неминуче, намагаються вгодити манюпасу, через РНБО "регулюють" процес. :facepalm:
   

порохоботам не вгодиш

Петро піднімав тарифи, то було добре і правильно
не Петро піднімає - все погано, зрада зрадна  :weep:
вы хоть когда о петре вспоминаете, хоть стартопик читайте.
   
Халяви не буває.
Тому ти ніколи не будеш ані політиком, ані піарником :rotate:
Подоляк знає, що мінімум 73% виборців вважають, що халява буває.
   
Підтримай свої слова пруфом, ти ж не писдун якийсь.
Заодно прочитай назву теми і стартпост.
Обрані тобою довбограї, піднімаючи тарифи, що неминуче, намагаються вгодити манюпасу, через РНБО "регулюють" процес. :facepalm:
Вже було прохання підтримати пруфом те, що Windscribe - "ольгінський сервер". Вгадай відповідь ;)
   
Вгадай відповідь
Абирвалг!
   
рнбо уже не только суды подменяет, а еще и нкре? и заняться больше нечем? :facepalm:
   
"Я считаю, что мы должны сделать все, чтобы цены на электроэнергию для людей не поднимались. Во-вторых, это фейковая информация, что с 1 августа цены на электроэнергию для людей будут выше. Сильно подменяют понятия, потому что для каких-то предприятий что-то растет, но я бы тут не говорил бы об обществе", – отметил Зеленский.

Он также добавил, что скоро украинцев проинформируют о принятых решениях на счет тарифов.

"Я попросил вынести этот вопрос на заседание СНБО на этой неделе, чтобы люди поняли, что с 1 августа сюрпризов не будет… Я считаю, что у нас есть население, которое не может себе позволить платить даже 1,68 гривен. Поэтому СНБО будет рассматривать этот вопрос и рассматривать возможное снижения цены на электроэнергию для этих категорий населения", – добавил Зеленский
Благодетель бля...
   
проинформируют о принятых решениях на счет тарифов.

"Я попросил вынести этот вопрос на заседание СНБО на этой неделе, чтобы люди поняли, что с 1 августа сюрпризов не будет… Я считаю, что у нас есть население, которое не может себе позволить платить даже 1,68 гривен. Поэтому СНБО будет рассматривать этот вопрос и
Он также добавил, что скоро украинцев проинформируют о принятых решениях на счет тарифов.

"Я попросил вынести этот вопрос на заседание СНБО на этой неделе, чтобы люди поняли, что с 1 августа сюрпризов не будет… Я считаю, что у нас есть население, которое не может себе позволить платить даже 1,68 гривен. Поэтому СНБО будет рассматривать этот вопрос и рассматривать возможное снижения цены на электроэнергию для этих категорий населения", – добавил Зеленский

+100%
І визначать ці категорії. Менти, прокурори судді діючі і у відставці. СБУшники і депутати всіх скликаннь. Решті піднімуть. Бо вони можуть.
   
А больше нет проблем в Украине, только тариф на э/э срочно в план включают.
Это как его - волюнтаризм (с)
   
Хіба краще коли усім в країні керує злодій?
:S А хто тепер керує?
   
чуть не забув, Петро піднімав бо хуйло нападе
З Петром уже давно ясно. Довбню, цей же обіцяв тобі тарифи знизити...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія