Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я досі вірю, що хуйло не хоче повномасштабної війна – хуйло

У ході пресконференції до першої річниці своєї інавґурації, президент США Джо Байден заявив, що, на його думку, президент Росії Володимир хуйло не планує розв’язати повномасштабну війну в Європі.

Джерело: трансляція пресконференції Байдена на youtube-каналі Білого дому

Пряма мова журналіста New York Times: "Після зустрічі з хуйло у Женеві в червні 2021 року, ви сказали, що хуйло точно не хоче повернення стану Холодної війни в стосунках між США і Росією. З того часу він накопичив 100 тисяч солдатів уздовж кордонів України, і державний секретар США сказав, що напад Росії може статися будь-якої миті.

Чи вірите ви досі, що хуйло не треба війна і чи змінилось загалом ваше ставлення до хуйло в останні місяці?"

Пряма мова Байдена: "Моя відповідь: я досі вважаю, що хуйло не хоче повномасштабної війна, це по-перше.

По-друге, чи вважаю я, що хуйло хоче перевірити реакцію Заходу, США і НАТО на можливу агресію? Так, я думаю, він буде перевіряти нашу готовність. Але я знаю, що він заплатить велику й серйозну ціну, якщо він не змінить свої наміри вже зараз. І я думаю, він все життя шкодуватиме за таке рішення (агресії проти України – ред.).

Я вважаю, що йому дуже важко звикнути до того, що він вважає найбільшою трагедією в історії Росії – кінцем СРСР. Він намагається знайти місце Росії в цьому світі між Китаєм і Заходом.

Я би не зміг сказати, що хуйло знає, чого він хоче і що він збирається робити. Якби він хотів, уже мусив би щось зробити".

Деталі: На думку Байдена, російська економіка надто залежна від продажу енергоносії на європейському ринку, тому тривала дестабілізація, зокрема припинення економічних стосунків між ЄС і Росією, буде дуже болючою для самих росіян.

Байден також наголосив, що США підготували "настільки болючий" пакет санкцій, які ніколи досі не застосовували проти Росії. І в разі повномасштабного вторгнення Росії доведеться мати справу із серйозним падінням власної економіки та втратою своїх фінансових ресурсів, зокрема, російські банки втратять можливості здійснювати міжнародні платежі.

Президент США наполягає, що він особисто попередив хуйло і дав зрозуміти масштаб цих санкцій у ході перемовин із ним у грудні.

Крім того, Байден наголосив, що США підтримують суверенітет і територіальну цілісність України на тлі агресії Росії. Президент США сказав, що його адміністрація керувала пакет допомоги із засобами оборони на суму близько $60 мільйонів.


https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/19/7321030/
   
а тепер на цьому тлі це "матюкі" препиздент із днем пабєди та шашликамі...
   
 Судя по заголовку, буряты уже тут.
   
Судя по заголовку, буряты уже тут.
нє.
модур-перейменувалка тем - добралась нарешті і до заголовків на главній УП :D
   
такими темпами хуйлу ще нобелівську премію миру вручать
   
Цитувати
Блин… Кто у нас президент Украины? Такое впечатление, что Байден с Порошенко по очереди. Но точно не Зеленский!

Ентоні Блінкен.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія