Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гілка для жорсткого катування вєлєсова

Егорий, не трудитесь - для меня 14-я дивизия СС никто, так, просто фронтовой противник моих предков.

тіпа, дєди уміралі? так вмирало їх багато. і мій також вмирав. А ЗА ЩО? - як любить запитувати ваш північний "брат"? того совка, за який масово вмирали, а тим більше сраліна - давно нема. сралін вмер страшною і довгою смертю. хочеш, розповім, як подихав сралін? він подихав в сцяках, соплях і жаху. кілька годин, дуже повільно. (tu)  так само, як подихає зараз ваша "ідея" рашизму. а пацани з "галичини" житимуть у наших спогадах та серцях завжди. бо вони мали в собі сили зробити важкий політичний і життєвий вибір.




«Ми 44-го року не пропали, то і зараз не пропадемо. Від держави нічого не хочемо. Мене от тільки трафляє, як чую чи читаю в газеті, що ми нібито стали помагати німцям. Та я того німця так само ненавидів, як і того москаля. Тепер от найманець, який іде служити, дістає 5 тисяч доларів в місяць, а ми діставали декілька марок».

Нещодавно один з товаришів зробив операцію на очі, що обійшлась колишньому воякові у півтори тисячі доларів. Допомогли діти. Держава - ніколи.


Зенон Врублевський


Дивізійники не знали справжнього ставлення Німеччини до військових частин, сформованих із народів Радянського Союзу, які служили при німецькій армії. Вищим командуванням дивізії «Галичина» були німці, які чомусь хотіли залучити дивізію під командування генерала Власова, який на той час командував РОА (Руская освободітєльная армія). Завдяки генералу Шандруку ця спроба провалилася. «Нам набридло кочувати, хоча нас й запрошували у чеське підпілля, але я думав: хіба на Батьківщині я буду зайвий? Так, ми побачили Австрію, Словаччину, Німеччину, Чехію. Якось чехи перемінювали німецькі вивіски на чеські і якийсь німець проявив неабиякий «патріотизм» – поранив чеха, який міняв вивіску, багнетом у ногу. Але всі розуміли, що то вже кінець. І тоді я прийняв рішення пробиратись на Україну. Щось щеміло на серці, хотілось податись у той невідомий світ, вслід за німцями, де існують українські комітети та управи, але рішення було таким – повернутись, що б там не було, адже на мене чекають побратими, згорьовані батьки, на мене чекає країна».

Іван Мамчур
   
   
як бачиш, вєлєсов, та війна не обійшла нікого. УПА воювала проти червоних і проти коричневих. "галичина" воювала проти червоних. "совєцькі партізани" воювали проти коричневих і за наказами сраліна спалювали міста і села разом із мешканцями, такими як ти. бо ті села і міста опинялися завдяки пройобам командування у тилу ворога. а РККА воювала проти коричневих, і по ходу грабувала та гвалтувала "визволені" території. отже? у тій війні не було переможців, для тебе це не очевидно? по суті, що є "пабєдітєль"? той, хто згвалтував жінок більше, ніж переможений?

   
   
открыли ветку глумления над велесовым
и застучали его модераторам
 :-o
   
які підстави?  :D
   
Чого ви наїхали на Велесова

 :-G

Він ще з 2007 року піднімав народ в Донецьку на Півночі і на території Донбасу проти єнакієвського фуфлыжника

Справді не файно
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова



Когда тебя дурака уже война убьет...

Так хоронишь или по заветам Ильича бальзамируешь?
   
Тут интересно другое - галицкие пастушки всегда выбирают не вовремя и не так.

В 1943 идиоты ломанулись в дивизию СС Галичина - еще бы, под Гитлером вся Европа.
И попали в халепу - их разбили в первом же  бою, потом использовали в карательных операциях, а окончательно добили в австрии.
Затем через италию притащили зачем-то в англию.
В Британии чиновники хоум оффиса долго думали-гадали - вроде бы их перевешать надо согласно Нюрнберга, но ведь дикари-дикарями...пусть лучше говны на фермах возят.

В 2013-2014 пастушки ломанулись в кризисный евросоюз - результат будет тем же.
   
Шось малувато жорстокості. Вєлєсов гарячіше заслуговує
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова
vvk

Велесов жив!, перестаньте фигней заниматься, пожалуйста. Все фото, которые Вы выложили, кроме последнего, для Єгорія и иже с ним в кайф; для них это славные времена и славные поступки.
   
чмошне, пшло нах з моїх гілок. взагалі загубися. я не заходжу в твої, а ти в мої. не помічаєш мене зовсім.
   
В 1943 идиоты ломанулись в дивизию СС Галичина - еще бы, под Гитлером вся Европа.
:laugh: коли розпочався набір у дивізію, червоні вже пішли на захід. це було вже після сталінграда. про нього ти можеш почитати в вікіпєдіі-ру, дитинко  :laugh:

И попали в халепу - их разбили в первом же  бою, потом использовали в карательных операциях, а окончательно добили в австрии.
"в пєрвом же баю" розбили лише маленьку частину дивізії - через пройоб німецького командування. в каральних операціях використовували лише твій синій мозок - з тобою навіть сперечатися не цікаво, бо ти пишеш совєцькими штампами, як робот. розкажи ще, що то вояки дивізії розстріляли 22 тисячі військовополонених поляків у Катині в 1940 році. за "окончатєльно добілі" - спасіба, посмєялся  :laugh: з 17 тис бійців, які були реально призвані в 1943, 10 тисяч в 1947 поїхали з Італії в інші країни. "окончатєльно розбитими" на "окончатєльно розбитому" кораблі  :laugh:

Затем через италию притащили зачем-то в англию.
В Британии чиновники хоум оффиса долго думали-гадали - вроде бы их перевешать надо согласно Нюрнберга, но ведь дикари-дикарями...пусть лучше говны на фермах возят.
ну бачиш, ти - людиноподібна худоба. запости краще щось із лайньюзу про хвошиських каратєлєй :laugh:

В 2013-2014 пастушки ломанулись в кризисный евросоюз - результат будет тем же.
no comments  :laugh: ти вже повернулося на омріяну рассєю?  [M]
   
«Німці були проти тризуба на відзнаках. Дозволили нам національний прапор і галицького лева. На петличках, там, де німці носили блискавки, ми мали срібного лева, а на рукаві – синій щиток із золотим левом. На всіх машинах, тяжкій зброї, іншій техніці був наш дивізійний знак – синьо-жовті кольори і золотий лев на синьому тлі. Нам було заборонено носити знаки СС. Ніхто з нас ясна річ, не був членом нацистської партії.»

Верига Василь, дивізійник

для безробітних: про "зрадників-есесовців" зручніше розповідати, дивлячись на ось цю картинку



Дивізіиників після війни перевіряли радянські комісії та суди, англійські комісії, а на вимогу єврейських організацій - канадська комісія судді Дешена, але ніхто з них не знайшов серед дивізійників військових злочинців. Радянські військові трибунали і суди репресували їх тільки як політичних злочинців за «измену Родины». Вояки дивізії «Галичина» служили в ній під своїми прізвищами, і після війни їхні родини, що залишилися в СРСР, були репресовані та дискриміновані.
   
 (tu)

   
 :D

   
   
а взагалі - ось  :lol:

   
Нахтігаль входить у Львів :D "безробітні" на той час вже вбили у тюрмах десятки тисяч політв'язнів і втекли ближче до рассєюшкі...

   
хто переміг і кого "розбили"?  :D

   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Егорий, одно замечание.
Опять выбираете героев, по старому сценарию.
не сильно успешных, и с пессимистическими нотами в конце.
   
ніхто не обирає героїв. як взагалі можна "обирати героїв"? герої - вони або є, або нема. особисто для мене герої - і бійці РККА, серед яких був і мій дід - тому що вони під дулами загородзагонів билися проти жахів гітлеризму, і дивізійники "галичини" - тому що вони за власним бажанням билися за свою землю і проти жахів сталінізму, і бійці УПА - тому що вони билися за свою землю проти обох цих сторін, не маючи жодних ілюзій і сподівань на перемогу. так само і в інших країнах. наприклад, як балтійські дивізії waffen SS билися проти совєцького окупанта. вони зробили для своєї країни все, що на той момент могли - ціною власних життів. саме тому вони герої, а не тому, що їх хтось на роль героїв обрав.
   
вєлєсов  :D

це ветеран 20-ої ґренадирської дивізії Військ-СС (естонської №1), кавалер Лицарського Хреста Залізного хреста Гарольд Нугісекс. В жовтні 2011 року, йому виповнилось 90 років. Привітати ветерана прийшли представники Міністерства оборони і депутати парламенту Естонії.

   
грузини

   
де ти там, сепар?  :D
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Куку!  :gigi:
А за шо бан? Жыды настучали? Ох, порхатые... разоблачил я их.  :laugh:
   
фашиствуєм? ненавидимо жидів?
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Егорий, я так и не понял суть этого катування  :tease:
Но вы продолжайте.
   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

фашиствуєм? ненавидимо жидів?

Они нас ссорят, Егорий, они нас ссорят... эта йобаная "раса вузэй" (с)
   
Егорий, я так и не понял суть этого катування  :tease:
Но вы продолжайте.

дивись як ховають "фошиста-есесівця". а ополчєніє тупо у рови - і бульдозером зверху



   
Re: гілка для жорсткого катування вєлєсова

Што ?
Користування другим ніком під час бану ?? - небачене скоттство
   

дивись як ховають "фошиста-есесівця". а ополчєніє тупо у рови - і бульдозером зверху

Показати зображення...

Показати зображення...

А как хоронили фашистов-эсэсовцев во время войны?
А как будут хоронить ветеранов-ополченцев через 50 лет?
 :)
   

А как хоронили фашистов-эсэсовцев во время войны?
А как будут хоронить ветеранов-ополченцев через 50 лет?
 :)

1. так само :)



2. на тюремному цвинтарі у ящику без обтяжки

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія