Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вольф, погани новини

Re: Вольф, погани новини

25-річна Софія, за даними агентства "22nd floor", має найбільше підписників в українському Instagram. Її читає понад 5 млн людей. Дмитро Стужук мав 1 млн підписників.
   
Re: Вольф, погани новини

Міцний був чоловіче.
   
Re: Вольф, погани новини

КОРОНАВИРУС «COVID», ДЕНЬ 8 ⠀ Как вы все знаете из историй, я болею корлнавирусом. Сегодня, вернувшись домой, первый раз появился энтузиазм хотя бы что-то написать. Хочу поделиться, как я заболел и убедительно предостеречь всех: я тоже думал, что нет никакого ковида, и это все относительно. Пока сам не заболел. COVID-19 БОЛЕЗНЬ НЕ ЭФЕМЕРНАЯ! И тяжелая. Но обо всем по порядку. ⠀ Как это было? Плохо мне стало на второй день в Турции. Я проснулся среди ночи от того, что у меня отекла шея и было тяжело дышать. При этом немного побаливал живот. ⠀ На следующий день начал появляться кашель, но температуры никакой не было. Особых симптомов болезни тоже не было, поэтому я подумал, что это могут быть последствия после занятия спортом, смены климата и питания ну и плюс сон под кондиционером. ⠀ После возвращения из Турции я сразу же пошел сдавать разные анализы, делать УЗИ и на всякий случай решил пройти тест на COVID. Он оказался положительным
   
Re: Вольф, погани новини

   
Re: Вольф, погани новини

КОРОНАВИРУС «COVID», ДЕНЬ 8 ⠀ Как вы все знаете из историй, я болею корлнавирусом. Сегодня, вернувшись домой, первый раз появился энтузиазм хотя бы что-то написать. Хочу поделиться, как я заболел и убедительно предостеречь всех: я тоже думал, что нет никакого ковида, и это все относительно. Пока сам не заболел. COVID-19 БОЛЕЗНЬ НЕ ЭФЕМЕРНАЯ! И тяжелая. Но обо всем по порядку. ⠀ Как это было? Плохо мне стало на второй день в Турции. Я проснулся среди ночи от того, что у меня отекла шея и было тяжело дышать. При этом немного побаливал живот. ⠀ На следующий день начал появляться кашель, но температуры никакой не было. Особых симптомов болезни тоже не было, поэтому я подумал, что это могут быть последствия после занятия спортом, смены климата и питания ну и плюс сон под кондиционером. ⠀ После возвращения из Турции я сразу же пошел сдавать разные анализы, делать УЗИ и на всякий случай решил пройти тест на COVID. Он оказался положительным

Как-то это всё описано не логично и непоследовательно.. .
   
Re: Вольф, погани новини

На второй день в Турции началось. А потом вдруг по возвращению из Турции опять началось. Что воно пишет.?
   
Re: Вольф, погани новини

У нього якась патологія була, не просто так.

Головна його патологія - тягав залізяки скільки не треба - і ось вам результат. Коли ви думаєжте, що купа м'язів та пропорції  Арнольда додадуть вам здоров'я - ви дуже помиляєтесь.  Ви просто бездумно спалюєте ресурс свого організму.
   
Re: Вольф, погани новини

Головна його патологія - тягав залізяки скільки не треба - і ось вам результат. Коли ви думаєжте, що купа м'язів та пропорції  Арнольда додадуть вам здоров'я - ви дуже помиляєтесь.  Ви просто бездумно спалюєте ресурс свого організму.
+++
   
Re: Вольф, погани новини

На второй день в Турции началось.
значить підхопив ще в Києві.
що ви на Туреччину гоните
   
Re: Вольф, погани новини

Головна його патологія - тягав залізяки скільки не треба - і ось вам результат. Коли ви думаєжте, що купа м'язів та пропорції  Арнольда додадуть вам здоров'я - ви дуже помиляєтесь.  Ви просто бездумно спалюєте ресурс свого організму.
Думаю железяки там вообще ни при чем. Только мамы знают реальное состояние здоровья своих детей. Сами дети,  вырастая, этого не знают.
   
Re: Вольф, погани новини

До Туретчини.  Теж хотів у листопаді до Стамбула подорожувати. Тепер ні ногою
У нього на другий день перебування в Туреччині погіршився стан. Ясна річ, що поїхав хворий, плюючи на всіх, кого міг заразити. Тест йому було влом зробити. Цікаво, як він хворий повернувся? Контролю в аеропорту взагалі нема?

Останнє редагування: 16 жовтня 2020 22:29:47 від ЛАРТА
   
Re: Вольф, погани новини

продром це дуже варіабельна штука. Від декількох діб до декількох годин
міг і в Туреччині заразитись, дуже багато захворівших після повернення із турецьких курортів
   
Re: Вольф, погани новини

Ну що поробишь потрібно бути уважним
Українці бережіть себе
   
Re: Вольф, погани новини

У нього на другий день перебування в Туреччині погіршився стан. Ясна річ, що поїхав хворий, плюючи на всіх, кого міг заразити. Тест йому було влом зробити. Цікаво, як він хворий повернувся? Контролю в аеропорту взагалі нема?

контроль є.

він коли прилетів йому поставили ДІЮ, і шоб вийти з хати він мусів здати тест (можливо навіть в аеропорту) і отримав позитивний
   
Re: Вольф, погани новини

Спортивная фармакология не всегда полезна для здоровья.

Серденько треба тренувати.
Це все про смерть цього чувака.

   
Re: Вольф, погани новини

25-річна Софія, за даними агентства "22nd floor", має найбільше підписників в українському Instagram. Її читає понад 5 млн людей. Дмитро Стужук мав 1 млн підписників.
;o
   
Re: Вольф, погани новини

Головна його патологія - тягав залізяки скільки не треба - і ось вам результат. Коли ви думаєжте, що купа м'язів та пропорції  Арнольда додадуть вам здоров'я - ви дуже помиляєтесь.  Ви просто бездумно спалюєте ресурс свого організму.

Ти дебіл.
Все.
Умене товарищ прежив шунтування аорти.
Серце 8 годин було поза тілом.
Зараз він не тягає залізо і не жере хімку.
Але це у нього було вроджене - слабка аорта...
   
Re: Вольф, погани новини

;o

Сам офігів.
Годину тому доня розповіла...
Я про цих людей навіть не знав а інстаграмщики в курсі.
   
Re: Вольф, погани новини

Серденько треба тренувати.
Це все про смерть цього чувака.

Железяки сердце не тренируют...
Качки это либо комплекс неполноценности, либо нарциссизм...
   
Re: Вольф, погани новини

контроль є.

він коли прилетів йому поставили ДІЮ, і шоб вийти з хати він мусів здати тест (можливо навіть в аеропорту) і отримав позитивний
Після Туреччини тест не потрібен. Принаймні, тиждень тому ще нічого не треба було робити
   
Re: Вольф, погани новини

Железяки сердце не тренируют...
Качки это либо комплекс неполноценности, либо нарциссизм...


справа не в залізяках, а у системності навантажень.  є кардіонавантаження для тренування серця
серце це такий самий мяз як і інші
   
Re: Вольф, погани новини

Железяки сердце не тренируют...
Качки это либо комплекс неполноценности, либо нарциссизм...

Який він качок ?
Які змагання він виграв ?
Які досягнення були в профспорті ?
   
Re: Вольф, погани новини

Людина яка створила цей тренд вже покійний Річ Піана.
Після нього зявилося 200 тисяч блогірівбілдерівтре ндерів...
Це не спорт.
Ані професійний ані любительський ані оздоровчий.
Це жах і кіздєц повний для бабла
   
Re: Вольф, погани новини

А, це в нього жінка та йопнута, що плаценту жерла ? Ну я б теж не витримала  ;o
   
Re: Вольф, погани новини

А, це в нього жінка та йопнута, що плаценту жерла ? Ну я б теж не витримала  ;o

Серйозно ?
Там 3 дітей.
Нафіга вона жерла ?
Йобнута ?

А діти класні. Тата любили
   
Re: Вольф, погани новини

значить підхопив ще в Києві.
що ви на Туреччину гоните
Я сейчас в Турции.Здесь всем все пох и не слышно ни о каком ковиде.На море его нет
   
Re: Вольф, погани новини
nik

волька пропал  ;o
   
Re: Вольф, погани новини

Серйозно ?
Там 3 дітей.
Нафіга вона жерла ?
Йобнута ?

А діти класні. Тата любили

Діти завжди класні. А баба....даааа :facepalm:
   
Re: Вольф, погани новини
smx

Подруга умершего Стужука заболела на COVID-19.

Известная блогерка из Днепра Анна Алхим получила положительный результат теста на коронавирус. Ранее девушка выкладывала совместное фото с умершим Дмитрием Стужуком.

Об этом девушка сообщила в своем Инстаграме.

По словам Анны, утром, 16 октября, у нее подтвердили коронавирус. Болезнь протекает в легкой форме и она чувствует себя хорошо. Правда, вчера у нее болело горло, а сегодня глаза.

Медики ей сказали, что болеет она уже долго. Хотя все это время никаких симптомов у нее не было.

   
Re: Вольф, погани новини
smx

Девушка предположила, что могла подхватить заболевание в столице или Харькове, так как много ездила.
Ближайшие 14 дней ей предстоит провести на самоизоляции. Блогер шутит, что сторис в Инстаграме теперь станет больше.

 :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: Вольф, погани новини
smx

У квітні 2020 року подружжя подало документи на розлучення. Ініціатором розриву була Софія Стужук, яка називала коханого Дмитра аб'юзером. Згодом у мережі з'явилась інформація про зради чоловіка. Офіційно розлучитися пара не змогла, адже наймолодшій доньці Олівії ще не виповнилось року. Дмитру та Софії вдалось зберегти хороші стосунки. Вони разом виховували трьох дітей і були надзвичайно близькими навіть після розставання.
https://lifestyle.24тв/pomer-dmitro-stuzhuk-biografiya-foto-blogera-fitnes-trenera_n1437193
   
Re: Вольф, погани новини

""Мне совсем не стремно есть свою плаценту, отдала ее на капсуляцию и из нее сделали таблетки, уникальные по свойствам", – писала Стужук.

По ее словам, во время осложнения родов именно кусок плаценты помог ей прекратить кровотечение."

Ой, всьо.... :bueee:

5 мільонів підписників? Після того, як вони обрали ЦЕ прєзіком я вже нічому не здивуюсь.
   
Re: Вольф, погани новини
smx

"Вірус мені не страшний", – писала дружина Дмитра Стужука. Навіть після клінічної смерті чоловіка вона запевняла, що "коронавірус не є небезпечним для абсолютно здорових людей". Блогерка пояснювала, що ускладнення з'явились в коханого лише через проблеми з серцем.

Додамо, що Софія Стужук виступає проти вакцинування дітей – жоден з трьох нащадків блогерки не вакцинований. Крім того, доньок вона народила в домашніх умовах з доулою, а до профільних лікарів звертається вкрай рідко.

До того ж Софія вегетаріанка, а м'ясом не годує навіть дітей. Проти такого раціону, начебто, був сам Дмитро Стужук, адже як спортсмен був переконаний, що малюкам треба споживати білок, який є у м'ясі.

 :facepalm1:
   
Re: Вольф, погани новини

До Туретчини.  Теж хотів у листопаді до Стамбула подорожувати. Тепер ні ногою

ойвей. та хочеш - їдь. тільки не давай себе штрикати ніякими "тестами". турція гарна сама по собі країна, тільки там тепер наці-режим, ти витримаєш.
   
Re: Вольф, погани новини

"качки" жеруть багато фарми для нарощування м'язів, а це завжди ризик для здоров'я. там на баночках мусить бути написано - які побочні дії можуть ті субстанції викликати.
серцеві напади - це тільки одна з побочних реакцій.
а якщо він ще й серце перекачав, то - ну шож.
люди, знайте міру просто і не жеріть без діла ніяки порошки-пигулки.
біг-фарма буде ридати, зато ви будете здорові.

Останнє редагування: 16 жовтня 2020 23:55:21 від Vera
   
Re: Вольф, погани новини

КОРОНАВИРУС «COVID», ДЕНЬ 8 ⠀ Как вы все знаете из историй, я болею корлнавирусом. Сегодня, вернувшись домой, первый раз появился энтузиазм хотя бы что-то написать. Хочу поделиться, как я заболел и убедительно предостеречь всех: я тоже думал, что нет никакого ковида, и это все относительно. Пока сам не заболел. COVID-19 БОЛЕЗНЬ НЕ ЭФЕМЕРНАЯ! И тяжелая. Но обо всем по порядку. ⠀ Как это было? Плохо мне стало на второй день в Турции. Я проснулся среди ночи от того, что у меня отекла шея и было тяжело дышать. При этом немного побаливал живот. ⠀ На следующий день начал появляться кашель, но температуры никакой не было. Особых симптомов болезни тоже не было, поэтому я подумал, что это могут быть последствия после занятия спортом, смены климата и питания ну и плюс сон под кондиционером. ⠀ После возвращения из Турции я сразу же пошел сдавать разные анализы, делать УЗИ и на всякий случай решил пройти тест на COVID. Он оказался положительным

 :facepalm:
   
Re: Вольф, погани новини

""Мне совсем не стремно есть свою плаценту, отдала ее на капсуляцию и из нее сделали таблетки, уникальные по свойствам", – писала Стужук.

По ее словам, во время осложнения родов именно кусок плаценты помог ей прекратить кровотечение."

Ой, всьо.... :bueee:

5 мільонів підписників? Після того, як вони обрали ЦЕ прєзіком я вже нічому не здивуюсь.
Так це мабуть Вольтер наробив ій таблеток з тієї плаценти, певний досвід як робити таблетки у нього повинен бути.
   
Re: Вольф, погани новини

якщо в нього була фарма, то міг і без ковіду померти. Просто ковід дав ускладнення. Даллас Маккарвер в 26 років помер і це не поодинокий випадок
   
Re: Вольф, погани новини

Девушка предположила, что могла подхватить заболевание в столице или Харькове, так как много ездила.
Ближайшие 14 дней ей предстоит провести на самоизоляции. Блогер шутит, что сторис в Инстаграме теперь станет больше.

 :facepalm1:  :facepalm1:

ну правильно жартує. мало ще трешу, мало!
   
Re: Вольф, погани новини

""Мне совсем не стремно есть свою плаценту, отдала ее на капсуляцию и из нее сделали таблетки, уникальные по свойствам", – писала Стужук.

По ее словам, во время осложнения родов именно кусок плаценты помог ей прекратить кровотечение."

Ой, всьо.... :bueee:

5 мільонів підписників? Після того, як вони обрали ЦЕ прєзіком я вже нічому не здивуюсь.


так ти ж противниця щеплень, це твоя колега по інтелекту  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія