Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вольф, погани новини

Вольф, погани новини

33-річний популярний український блогер Стужук помер від коронавірусу: "Його серце не витримало"
16.10.20 16:53 20724  79
33-річний популярний український блогер Стужук помер від коронавірусу: "Його серце не витримало"
Відомий блогер Дмитро Стужук помер у реанімації Київської клінічної лікарні №4, йому було 33 роки.
Як передає Цензор.НЕТ, про це в Instagram повідомила його колишня дружина Софія Стужук.
"Діми більше немає з нами. Його серце не витримало", - сказано в повідомленні.
Напередодні в інстаграм-сторіз, Софія розповіла, що Дмитра госпіталізували, він перебуває у важкому стані і пережив клінічну смерть, крім того, пішли ускладнення на серце.
Читайте також: У ще одній лікарні Києва заповнені всі ліжка для хворих на COVID-19, - Кличко
Дмитро Стужук - популярний Instagram-блогер, у соцмережі у нього понад 1 млн передплатників. Він був фітнес-тренером, а також займався продажем одягу.
Стужук за день до смерті в Інстаграмі повідомив, що перші симптоми у нього з'явилися після поїздки до Туреччини, де він відпочивав напередодні. Здавши тести, він отримав позитивний ПЛР на COVID-19.
"Я теж думав, що немає ніякого ковіда, і це все відносно. Поки сам не захворів. COVID-19 - хвороба не ефемерна! І важка", - зазначив Стужук у публікації.
Спочатку Дмитро лікувався вдома, але потім його стан значно погіршився, через що його забрали в реанімацію.
   
Re: Вольф, погани новини

Вольф, ну якщо 33 роки і не витримав ((
   
Re: Вольф, погани новини

Якої відповіді ви чекаєте?
   
Re: Вольф, погани новини

Якої відповіді ви чекаєте?

Не відповіді, а ізоляціі.
   
Re: Вольф, погани новини

Це про нього вчора Асті писала....  :(
   
Re: Вольф, погани новини

У нього якась патологія була, не просто так.
   
Re: Вольф, погани новини

Не треба бути ідіотом, треба носити маску, не ходити в місця масового збіговиська таких же без-маскових ідіотів.
Більшість офісів в Києві - всі без масок ходять.
На що ви всі розраховуєте, дарвіністи?
   
Re: Вольф, погани новини

Якої відповіді ви чекаєте?

та тролить, чортяка  :gigi:
   
Re: Вольф, погани новини

один із ярих критиків "ковідоманії"
   
Re: Вольф, погани новини
rst

Вольтарен опитимист. " 100 долларив - це завжди 100 долларив"
Правда встретиться с тобой засцал)))) пугливый старичок
   
Re: Вольф, погани новини

Не відповіді, а ізоляціі.

Так ізолюйтеся!

Заповіт написаний?
   
Re: Вольф, погани новини

33-річний популярний український блогер Стужук помер від коронавірусу: "Його серце не витримало"
16.10.20 16:53 20724  79
33-річний популярний український блогер Стужук помер від коронавірусу: "Його серце не витримало"
Відомий блогер Дмитро Стужук помер у реанімації Київської клінічної лікарні №4, йому було 33 роки.
Як передає Цензор.НЕТ, про це в Instagram повідомила його колишня дружина Софія Стужук.
"Діми більше немає з нами. Його серце не витримало", - сказано в повідомленні.
Напередодні в інстаграм-сторіз, Софія розповіла, що Дмитра госпіталізували, він перебуває у важкому стані і пережив клінічну смерть, крім того, пішли ускладнення на серце.
Читайте також: У ще одній лікарні Києва заповнені всі ліжка для хворих на COVID-19, - Кличко
Дмитро Стужук - популярний Instagram-блогер, у соцмережі у нього понад 1 млн передплатників. Він був фітнес-тренером, а також займався продажем одягу.
Стужук за день до смерті в Інстаграмі повідомив, що перші симптоми у нього з'явилися після поїздки до Туреччини, де він відпочивав напередодні. Здавши тести, він отримав позитивний ПЛР на COVID-19.
"Я теж думав, що немає ніякого ковіда, і це все відносно. Поки сам не захворів. COVID-19 - хвороба не ефемерна! І важка", - зазначив Стужук у публікації.
Спочатку Дмитро лікувався вдома, але потім його стан значно погіршився, через що його забрали в реанімацію.

Хворий поїхав на відпочинок
   
Re: Вольф, погани новини

Вольф, ну якщо 33 роки і не витримав ((
Та щей фітнес тренер.  B-)
   
Re: Вольф, погани новини

Вольтарен опитимист. " 100 долларив - це завжди 100 долларив"
Правда встретиться с тобой засцал)))) пугливый старичок

Побрезговал :shuffle:
   
Re: Вольф, погани новини

Хворий поїхав на відпочинок

До Туретчини.  Теж хотів у листопаді до Стамбула подорожувати. Тепер ні ногою
   
Re: Вольф, погани новини

Та щей фітнес тренер.  B-)

Спортивная фармакология не всегда полезна для здоровья.
   
Re: Вольф, погани новини

До Туретчини.  Теж хотів у листопаді до Стамбула подорожувати. Тепер ні ногою

Туреччина.

   
Re: Вольф, погани новини

Померлий був "скептиком" Ковіду?
Думаю що був, бо більшість поїхавших в Туреччину - саме такі.
   
Re: Вольф, погани новини

Спортивная фармакология не всегда полезна для здоровья.

Да там наркота, яка спортивна фармакология
   
Re: Вольф, погани новини

У нього якась патологія була, не просто так.
Та мабуть якийсь смузіхльоб, а смузі хльобають не просто так, а надії покрщити свій стан здоров'я.
Що значить, стан здоров'я у чувака був не дуже.
   
Re: Вольф, погани новини
rst

Побрезговал :shuffle:

так ты не ответил: ты ебанулся, когда пошел на цуг или пошел на цуг, потому что ебанулся?

И еще, когда в следующмй раз будешь деньги выпрашивать на фупе, вспомни вот эти свои посты. Ок? И не проси.
   
Re: Вольф, погани новини

Померлий був "скептиком" Ковіду?
Думаю що був, бо більшість поїхавших в Туреччину - саме такі.

У меня знакомая переболела после отдыха в Одесской обл. Вычухалась и полетела в Турцию
   
Re: Вольф, погани новини

так ты не ответил: ты ебанулся, когда пошел на цуг или пошел на цуг, потому что ебанулся?

И еще, когда в следующмй раз будешь деньги выпрашивать на фупе, вспомни вот эти свои посты. Ок? И не проси.

Задело?
Ну сорян. :fuck:
   
Re: Вольф, погани новини
rst

Задело?
Ну сорян. :fuck:

Попрошаек интернетных не уважаю сильно
   
Re: Вольф, погани новини

Попрошаек интернетных не уважаю сильно

У тебе никто лично не просил ничего.
   
Re: Вольф, погани новини

Самое интересное,Турч,что я знаю эту семью. Есть дела в семейном бизнесе -с его женой. Соней. Очень талантлива- создала сама себя и очень круто стоит. Молодец. И что ее муж так рано уйдет от Ковида.... Так что Турч-ты тоже в зоне риска. Все в ней.
   
Re: Вольф, погани новини

Такі реаліі. Готуймося хлопци, не раз скідатися будемо на похорон друзів/ворогів.
   
Re: Вольф, погани новини

Самое интересное,Турч,что я знаю эту семью. Есть дела в семейном бизнесе -с его женой. Соней. Очень талантлива- создала сама себя и очень круто стоит. Молодец. И что ее муж так рано уйдет от Ковида.... Так что Турч-ты тоже в зоне риска. Все в ней.

Я про это и говорю, многоуважаемый Вольфганг. Это не шутки, и нам с тобой  надо максимальНо ограничить контакты с социумом
   
Re: Вольф, погани новини

Алкофілософ постійно дезинфікує себе зсередини речовинами на основі етанолу. Треба брати приклад, а не тролити.
   
Re: Вольф, погани новини

Я про это и говорю, многоуважаемый Вольфганг. Это не шутки, и нам с тобой  надо максимальНо ограничить контакты с социумом
це сказав Турч, якого вдома майже не бачать...
   
Re: Вольф, погани новини

Алкофілософ постійно дезинфікує себе зсередини речовинами на основі етанолу. Треба брати приклад, а не тролити.
=======================================
 Оце дивлюсь я на тебе,Фомочка,і бачу що ти муділо та дегенерат.
   
Re: Вольф, погани новини

До Туретчини.  Теж хотів у листопаді до Стамбула подорожувати. Тепер ні ногою
лови рибу в Козинці та не вийопуйся.... Медітація на поплавок або ківертір заспокоює нервову систему та підвищує імунітет
   
Re: Вольф, погани новини

33-річний популярний український блогер Стужук помер від коронавірусу: "Його серце не витримало"
16.10.20 16:53 20724  79
33-річний популярний український блогер Стужук помер від коронавірусу: "Його серце не витримало"
Відомий блогер Дмитро Стужук помер у реанімації Київської клінічної лікарні №4, йому було 33 роки.
Як передає Цензор.НЕТ, про це в Instagram повідомила його колишня дружина Софія Стужук.
"Діми більше немає з нами. Його серце не витримало", - сказано в повідомленні.
Напередодні в інстаграм-сторіз, Софія розповіла, що Дмитра госпіталізували, він перебуває у важкому стані і пережив клінічну смерть, крім того, пішли ускладнення на серце.
Читайте також: У ще одній лікарні Києва заповнені всі ліжка для хворих на COVID-19, - Кличко
Дмитро Стужук - популярний Instagram-блогер, у соцмережі у нього понад 1 млн передплатників. Він був фітнес-тренером, а також займався продажем одягу.
Стужук за день до смерті в Інстаграмі повідомив, що перші симптоми у нього з'явилися після поїздки до Туреччини, де він відпочивав напередодні. Здавши тести, він отримав позитивний ПЛР на COVID-19.
"Я теж думав, що немає ніякого ковіда, і це все відносно. Поки сам не захворів. COVID-19 - хвороба не ефемерна! І важка", - зазначив Стужук у публікації.
Спочатку Дмитро лікувався вдома, але потім його стан значно погіршився, через що його забрали в реанімацію.

В можно ссылку на канал этого" известного" блогера?
   
Re: Вольф, погани новини

Зря стебёшься.

Все в зоне риска. Все.
   
Re: Вольф, погани новини

Не бздо. Вольтметр от ковида не умрет. Ковид к циррозу не пристает.  B-)
Так шо саксаул еще потешит нас своими дивными историями.
   
Re: Вольф, погани новини
rst

У тебе никто лично не просил ничего.

Ты попрошайничал у всех фупчиков. Я- фупчик. Значит и у меня. Только за свою подлость ты куй что получишь. И только делаешь плохую услугу тем, за кого просишь.
гавнюк цуговский
   
Re: Вольф, погани новини

В можно ссылку на канал этого" известного" блогера?
----------------------------------------------
Більш відома його дружина,Соня. Вона вже в 19 років була дуже-дуже заможня. Унікальний талант. Мабуть блог вона йому зробила. Чує тренди так,що я нічого в житті подібного не бачив. Великий бізнес.
   
Re: Вольф, погани новини

Не бздо. Вольтметр от ковида не умрет. Ковид к циррозу не пристает.  B-)
Так шо саксаул еще потешит нас своими дивными историями.
----------------------------------------------------
Ну к таким интернет бл...дям с окружной,как ты только сифилис кацапский пристаёт. Жаль,что он не смертельный. :fuck:
   
Re: Вольф, погани новини

=======================================
 Оце дивлюсь я на тебе,Фомочка,і бачу що ти муділо та дегенерат.
Дякую за добре слово, пан Філософ. Як ваша коала поживає? Пробуєте ще з нею?
   
Re: Вольф, погани новини




Журналисты раскрыли подробности внезапной смерти блогера Дмитрия Стужука. О том, что ее мужа не стало, многодетная мать София Стужук рассказала аудитории в пятницу, 16 октября.

Для многих это известие стало шоком, ведь на здоровье Дмитрий публично не жаловался. Более того, блогер на постоянной основе занимался спортом.

За несколько дней до реанимации мужчина вспоминал, что первые признаки недомогания почувствовал на семейном отдыхе в Турции. Сначала у спортсмена проявились не вполне стандартные симптомы, но уже на следующий день все стало очевидно — речь идет о коронавирусе.

«После возвращения из Турции я сразу же пошел сдавать разные анализы, делать УЗИ и на всякий случай решил пройти тест на COVID. Он оказался положительным», — вспоминал Стужук на личной странице в Instagram.

После того, как диагноз подтвердился, Стужук почему-то решил отказаться от пребывания в медицинском учреждении, несмотря на настойчивые просьбы врачей.

«Сейчас там идут ремонтные работы, больница полностью набита людьми, некоторые из них живут в коридоре. Питания никакого нет, бумаги нет, столовых приборов тоже нет! Меня никто об этом не предупреждал», — сознавался он у себя в блоге.

До недавнего момента Дмитрий был уверен — он поправится, ведь здорового папу ждут трое замечательных малышей. Однако чуда не произошло.

Подписчики подмечают: у себя в stories Стужук выглядел бледным и ослабленным — мужчине тяжело было говорить. Такого исхода, впрочем, все равно никто не ожидал.

Сама София практически не может ничего рассказать. В микроблоге многодетная мама созналась, что пока не понимает, как будет действовать дальше.

«Нет никакой информации ни по документам, ни по похоронам. Дима был огромной и весомой частью моей жизни шесть лет. Как бы там ни было, несмотря на то, что наши отношения не сложились, это отец моих детей и близкий мне человек», — заявила она.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія