Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

дезертирство упоротих педріл з фупу на суп- хрестоматійна поведінка козаченьків (tu) [ua]

чого ж тебе так бомбонуло?

Мене? бомбить тебе, бо відкрив цю тему. Ти там нерукопожатний і напевно, забанений навічно на взльоті  :gigi:

Такі, як ти, то є нижча ланка чоловічності. А такі, як Гео - еліта. Воїни. Таких прославляють і таким віддаються. А таких, як ти, плазуючих боягузів, забивають копняками назад під лавку.
   
Він не воював. Він чісто попіздеть на українців.

р-результат

"то й ви кажіть"
   
сторонній спостерігач -коментатор
О!!!
То пан сторонній спостерігач -коментатор аааа!,як чудово!!!....т.е.фахивець шірокого загалу?  Супер!
Може и на пианино без рук умеете? Ето по-українскі
Я пёрнул-вы нюхайте?Сильноя политическая позиция ...запекла я би сказав... :lol:
   
Мене? бомбить тебе, бо відкрив цю тему. Ти там нерукопожатний і напевно, забанений навічно на взльоті  :gigi:

Такі, як ти, то є нижча ланка чоловічності. А такі, як Гео - еліта. Воїни. Таких прославляють і таким віддаються. А таких, як ти, плазуючих боягузів, забивають копняками назад під лавку.

так. воїнів багато. хто ж сперечається.
але перемог

але . навіщо ті перемоги . в імітації достатньо імітації.

мадам кліо тьотка строга - і на імітацію не ведеться . і за імітаію не віддається
   
О!!!
То пан сторонній спостерігач -коментатор аааа!,як чудово!!!....т.е.фахивець шірокого загалу?  Супер!
Може и на пианино без рук умеете? Ето по-українскі
Я пёрнул-вы нюхайте?Сильноя политическая позиция ...запекла я би сказав... :lol:


о (tu)  це по цеєвропейськи (tu)  [ua]

   
о (tu)  це по цеєвропейськи (tu)  [ua]
Угадал?Таки умеете? :lol:
   
Він не воював. Він чісто попіздеть на українців.

Aelit конечно не воевал. И я, Громадянка даунбасу, не воевала.

Здесь на ФУПе воевали только вы beggy с Inanna наверно в 72 бригаде?

   
Сперечання з аелітом не варті часу. Він професійний троль та розумна людина, хочь й схіблена. Таке інколи буває.
   
Aelit конечно не воевал. И я, Громадянка даунбасу, не воевала.
Ну, тобі в принципі воювати вже якось недоцільно, а Аеліта ще міг би в АТО відфуярити аж бігом. Можна сказати, майже молодий киянин в розквіті сил.
Але ж він як Зелепуха-сцикунець.

Він професійний троль та розумна людина, хочь й схіблена.
Спочатку він нормально тролив, а зараз він геть поїхав дахом, відповідно його ультражирнючий тролінг, викликає лише блювотний рефлекс.
Чувак просто  дупля не відбиває, що іноді треба вчасно виходити з образу троля.

Останнє редагування: 14 червня 2020 21:16:39 від птах Сорока
   
Aelit конечно не воевал. И я, Громадянка даунбасу, не воевала.

Здесь на ФУПе воевали только вы beggy с Inanna наверно в 72 бригаде?

у мене четверо знайомих які потерпали в 72 бригаді від головотяпства і зради генерала - регіонала фанатіка мрасії грищенка - командувача 72 в період її розгрому .

знатний корупціонер і зрадник - заслужено генерал корупціонерії

але всім пох
в україні це не лиш норма а й єдиний шлях до українського успіху

У 2007 році[1] Грищенко змінив Руслана Хомчака на посаді командира 72-ї окремої механізованої бригади (Біла Церква).

У 2010 році був обраний депутатом Білоцерківської міської ради, увійшов до фракції «Партії Регіонів»[2]. За свідченням ГО «Всеукраїнська люстрація» під час Євромайдану полковник Грищенко надавав у користування активістам Антимайдану в Києві армійські намети та польові кухні.

На початку бойових дій на сході України підрозділи 72-ї ОМБр, очолюваної Грищенком, виконували завдання довкола Маріуполя, після чого 7 червня 1-й і 2-й батальйони вирушили в рейд вздовж кордону з РФ, взяли під контроль прикордонну зону біля населених пунктів Амвросіївка, Зеленопілля, Маринівка, Довжанський, утримували Савур-Могилу, Червонопартизанськ (пункт контролю). Їх завданням було дійти до кордону та відрізати терористів від логістичного забезпечення з Росії. Тоді на підтримку терористичних угруповань почались обстріли українських підрозділів з російської території з РСЗВ «Град» та «Ураган». Підрозділи 72, 79, 24 бригад та прикордонники опинилися у вогневому кільці, — відповідати на обстріли з російської території вони не могли, з іншого боку вогонь вели проросійські терористи, прикриваючись населеними пунктами. Бійці бригади неодноразово опинялися у скрутному становищі та жалілися на неадекватність командування та злив інформації[3]. Під час боїв на кордоні, опинившись в оточенні, через нестачу боєкомплекту змушені були залишити район бойових дій, — частина прорвалась з оточення разом із підрозділами 79-ї та 24-ї бригад, інша частина вийшла на територію Російської Федерації в ніч на 4 серпня 2014 року. Перед відходом були знищені залишки бойової техніки та зброя. Згодом було досягнуто домовленості про повернення військових в Україну. Бригада була доукомплектована особовим складом і бойовою технікою та у вересні 2014 року повернулася до зони АТО, де тримала позиції навколо Волновахи, від Гранітного до Ольгинки.

З 7 травня 2015 року Андрій Грищенко обіймав посаду першого заступника командувача військ Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ.

З квітня 2016 по листопад 2017 року командувач військ Оперативного командування «Південь».

23 серпня 2017 присвоєне чергове військове звання генерал-лейтенанта[4].

Із січня 2018 року – заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ з бойової підготовки.
   
Сперечання з аелітом не варті часу. Він професійний троль та розумна людина, хочь й схіблена. Таке інколи буває.
Розумна?Бо знае що таке само.онанизм?
То- голубь-серун, троль-початківець....
   
Aelit конечно не воевал. И я, Громадянка даунбасу, не воевала.

Здесь на ФУПе воевали только вы beggy с Inanna наверно в 72 бригаде?
навіть не знаю, що то за брігада. Це кримінал?
   
Ну, тобі в принципі воювати вже якось недоцільно, а Аеліта ще міг би в АТО відфуярити аж бігом. Можна сказати, майже молодий київлянин в розквіті сил.
Але ж він як Зелепуха.

Спочатку він нормально тролив, а зараз він геть поїхав дахом, відповідно його ультражирнючий тролінг, викликає лише блювотний рефлекс.

смисл йти воювати під командування зрадників? ретроспективно то стало очевидно всім - а я про то говорив відпочатку
. та й  ніхто вже не йде воювати  -  аомія офіційно заявила що військового рішення ні по криму ні по донбасу не має.
не воювати туди йдуть.
ті хто йшов воювати - грищенками хомчаками назаркінами поклали в котли - під ваше схвальні патріотичні горлання і прославляння зрадників мясників на чолі з питром
 тепер - всестороннє освоєння бюджету ,

а крим? та на крим всім силовикам було насрать відпочатку .


   
у мене четверо знайомих які потерпали в 72 бригаді
аааа!!! А у меня восьмеро "знакоміх"....
всё . Я выиграл....у меня знакомых больше....  :lol:
   
Ну, тобі в принципі воювати вже якось недоцільно, а Аеліта ще міг би в АТО відфуярити аж бігом. Можна сказати, майже молодий київлянин в розквіті сил.
Але ж він як Зелепуха-сцикунець.

Спочатку він нормально тролив, а зараз він геть поїхав дахом, відповідно його ультражирнючий тролінг, викликає лише блювотний рефлекс.
Чувак просто  дупля не відбиває, що іноді треба вчасно виходити з образу троля.

А beggy почему не воевал?

Или он просто попиздеть решил на украинцев?
Re: дезертирство упоротих педріл з фупу на суп- хрестоматійна поведінка козаченьків (tu)  [ua]
beggy [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 21:02
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
Він не воював. Він чісто попіздеть на українців.
   
навіть не знаю, що то за брігада. Це кримінал?

72 бригада - соромно не знати - одна з найбагатостраждальн іших в зсу - яка потрапила під найбільші замєси кривавого літа 2014 - і яку її командувач зрадник генерал грищенко продавав кацапам і підставляв де тільки міг.
це бригада в якій служать з київської області -  центр в білій церкві.
   
аааа!!! А у меня восьмеро "знакоміх"....
всё . Я выиграл....у меня знакомых больше....  :lol:

тішся.  ;)

чим би дитя не бавилось
   
як тільки помінялась одмєнстрація на фупі - і стала збалансованою а не педрілко-орієнтованою - педрілки тут же  і змамчурили   (tu)  [ua] обісравшись

це є складовою - ба навіть базовою - частиною козаченьківського менталітетут - обісратись і втекти  -

ну не мали вони аргументів для запеклих політичних баталій окрім банхамера  :laugh:  а плюралізм і свобода слова для них - як і для кожної секти упоротих - неприпустимо

і питання.
то чим тоді укрпатріоти відрізняються від роспатріотов - ака поцрєотов . у тих же така ж поведінка і така ж ненависть до плюралізму інакомислення і свободи слова?

Ти, мамчур, брешеш, як дихаєш: ФУП, незважаючи на антипорошенківську орієнтацію власниці ФУПу, досі проукраїнський.
По всіх опитуваннях. Такі, як ти, чи антік мамчури, завдання яких - вишукувати в Україні лайно позапашніше - в меншості.
Стосовно СУПу: я, наприклад, навпаки, не пишу там років із три, і тільки на ФУПі після бетонгейту відмічаюся час від часу.
   
навіть не знаю, що то за брігада. Це кримінал?

Ты долбоёб шоколадный или прикидываешься таким?

72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр, в/ч А2167, пп В0849)

Останнє редагування: 14 червня 2020 21:30:03 від Громадянка даунбасу
   
Ти, мамчур, брешеш, як дихаєш: ФУП, незважаючи на антипорошенківську орієнтацію власниці ФУПу, досі проукраїнський.
По всіх опитуваннях. Такі, як ти, чи антік мамчури, завдання яких - вишукувати в Україні лайно позапашніше - в меншості.
Стосовно СУПу: я, наприклад, навпаки, не пишу там років із три, і тільки на ФУПі після бетонгейту відмічаюся час від часу.

гдєти. харош брехать. наведи мені мою цитату де я брешу.  :) 
слава україні
героям слава
   
у мене четверо знайомих які потерпали в 72 бригаді від головотяпства і зради генерала - регіонала фанатіка мрасії грищенка - командувача 72 в період її розгрому .

Вот:
"у мене четверо знайомих які потерпали в 72 бригаді від головотяпства і зради генерала - регіонала фанатіка мрасії грищенка - командувача 72 в період її розгрому ."
Даже страницу не перевернул....
   
замість знімання фільму про урочистий ганебний просер тральщика черкаси - треба було знімати  фільм про дійсно героїчне  спекотно-криваве літо 2014 року 72 бригади
вони пішли з півдня вздовж кордону відрізати лугандон від кордону - беручи в кільце лугандон для нейтралізації. і якби ними курували не офіцери-корупціонери-зрадники - задачу виконали б

Приазов'я
Бойовий шлях з'єднання розпочався 8 березня 2014 року, коли військова частина була піднята по тривозі. Вже наприкінці березня окремі підрозділи утримували оборону довкруж Маріуполя та Волновахи на Донеччині (Приазов'я). Перший механізований батальйон під командуванням Івана Войтенка утримував Маріупольський аеропорт. У травні частково закинутий у тільки-но відвойований Донецький аеропорт. У аеропорту рота Богдана Барди утримувала оборону понад 70 днів, а частково зайшов на охорону 248-кілометрової прикордонної зони від Амвросіївки до Ізвариного.[джерело?]

Другий механізований батальйон, під командуванням Михайла Драпатого, з березня до травня 2014 року тримав оборону довкола Волновахи.[джерело?]

2-й механізований батальйон згодом перебував поблизу Амвросіївки.

Атака біля Зеленопілля
Докладніше: Атака біля Зеленопілля
Вночі 11 липня 2014 року українські сили, що складалися з підрозділів 72 ОМБр, 24 ОМБр та 79 ОАеМБр у ході висунення на кордон з РФ для посилення Південного армійського угруповання, потрапили під обстріл з реактивних установок БМ-21 «Град» російськими регулярними збройними силами біля с. Зеленопілля, що знаходиться 17 км на південний схід від м. Ровеньки (Свердловський район Луганської області). Підрозділи 72-ї бригади не зазнали втрат убитими, проте українські сили загалом втратили щонайменше 36 осіб загиблими.

16 липня підрозділи були атаковані з реактивних установок «Град» з території РФ (з-під Гуково),[1][відсутнє в джерелі] військові знаходилися в той день під Свердловськом, в Вознесенівці (Червонопартизанськ).[джерело?]
   
Бої під Ізвариним
З суботи 12 липня 2014 року підрозділи 72-ї окремої механізованої бригади, 1-й та 2-й батальйон, перебували в оточенні проросійських сил біля пункту пропуску Ізварине, Свердловська, Червонопартизанська у Луганській області. Вони не отримували підкріплення, постійно зазнавали обстрілів і мали значні втрати. Разом з ними в оточенні перебували військові 24-ї механізованої та 79-ї аеромобільної бригад[2], які в свою чергу зазнали значних втрат після обстрілу біля Зеленопілля 11 липня 2014 року.

30 липня після взяття під контроль висоти Савур-Могила на Донеччині українським силам вдалося розблокувати військових 72-ї механізованої та 79-ї аеромобільної бригад, які довгий час перебували в оточенні між російським кордоном і проросійськими бойовиками.[3]

3 серпня після двотижневої перерви обстріли українських підрозділів під Ізварино раптово посилилися. Ворог в ультимативній формі запропонував здатися, вийти на територію РФ разом з технікою і боєкомплектом, що залишився — або загинути під шквальним вогнем російської артилерії. Комбати першого і другого батальйонів Іван Войтенко та Михайло Драпатий прийняли непросте рішення: розділитися і виходити двома шляхами, через Росію та йдучи на прорив по 50-кілометровому коридору крізь перехресний вогонь з окупованої території та РФ.

У ніч з 3 на 4 серпня частина 1-го батальйону 72-ї бригади під командуванням комбата капітана Івана Войтенка і начштабу Олександра Охріменка, підірвавши залишки бойової техніки та знищивши свою зброю, разом із підрозділом прикордонників змушено відійшла з території України на територію Російської Федерації в районі м. Гуково. РНБО спершу повідомляла, що кордон перейшли 171 вояків бригади і 140 прикордонників (всього 311),[4][5][6] а прикордонна служба ФСБ РФ повідомляла про 274 військовиків і 164 українських прикордонників (всього 438).[7][8] Наступного дня, 5 серпня, українські військові, після того як із ними вийшли на контакт через СММ ОБСЄ, повернулися гуманітарним коридором на територію України, прес-служба АТО повідомила вже про 195 військовослужбовців .[9] Проросійські сили обстріляли колону беззбройних військовослужбовців 72 бригади.[10][11] 7 серпня прес-центр АТО повідомив, що 72 військовослужбовці 72-ї бригади повернулись на територію України з території Російської Федерації:[12]

Тих, хто залишився представники російських спецслужб змушують давати брехливі свідчення про те, що вони нібито обстрілювали територію Росії.
У ту ж ніч з 3 на 4 серпня комбат 2-го механізованого батальйону Михайло Драпатий повів своїх 260 бійців на 31 бронемашині на прорив. Вранці 4 серпня колона дісталася Зеленопілля, де розташовувалась 79 ОМБр та 24 ОМБр. Разом з ними в ніч з 6 на 7 серпня бійці 72 ОМБр здійснили другий, вирішальний етап свого прориву, вийшовши з так званого «Ізваринського котла» в повному складі, не втративши жодного військового.

10 серпня міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей повідомив, що 72-гу окрему гвардійську механізовану бригаду відведено на безпечні рубежі на доукомплектування:[13]

Вони виснажені, але незломлені, справжні герої – вони втримували державний кордон, відтягли на себе чималі сили терористів, стримували колони бронетехніки кремлівських найманців та забезпечили таким чином умови для наступальної операції Збройних Сил України на інших напрямках. Як один результатів операції – взяття стратегічних висот, які дозволяють нам сьогодні контролювати даний сектор. Особливо хотів би відзначити командира одного з батальйонів бригади майора Михайла Драпатого та начальника штабу бригади підполковника Івана Гараза, які разом зі своїми бійцями попри все тримали оборону під ударами російської реактивної артилерії.
   
Вам, пане Аеліт, вдячний за те, що жодної інформації, за нашими спілкуваннями, від вас не витекло. Ви, можливо, мудак та ворожина, та джентльмен.
   
Вот:
"у мене четверо знайомих які потерпали в 72 бригаді від головотяпства і зради генерала - регіонала фанатіка мрасії грищенка - командувача 72 в період її розгрому ."
Даже страницу не перевернул....

тут десь напевно має бути брехня. де?
   
А beggy почему не воевал?
Ти точно впевнена?
Бо наче десь проходило шо beggy таки воював.
Це він зараз вже дурника вмикає.
   
Вам, пане Аеліт, вдячний за те, що жодної інформації, за нашими спілкуваннями, від вас не витекло. Ви, можливо, мудак та ворожина, та джентльмен.

я не мудак і не вражина. але якщо вас то заспокоює - думайте так .
   
тут десь напевно має бути брехня. де?
Не хватало...Я показал-чистая брехня..... :D
   
гдєти. харош брехать. наведи мені мою цитату де я брешу.  :) 
слава україні
героям слава

Ще раз, мамчур: ти кажеш, що прихильники Порошенка пішли з форуму після бетон-гейту.
Це брехня.
Доказ - будь-яке опитування на форумі.
Твоє ж блюзнірство стосовно України і її героїв у нормальної людини викликає хіба що відразу до тебе.
   
Так что же всё таки за САМО.онанизим???
Точка-это доменное что-то?
   
продажні корумпанти - офіцери зсу -  не лише позбавили українських воїнів перемог - кидаючи їх в котли і підставляючи під обстріли - не лише винні у просері територій - але  й - що найганебніші - за гроші розмінювали життя українцських бійців - підставляючи їх під розстріли обстрілами і кидаючи їх в котли.
але вам - населенню корупціонерії - теж корумпантам - то нормально - вам то пох.

ви гавно а не люди
   
Немає у вас там знаемих... :(

А у меня были там знакомые с сентября 2014 по 2018 служили в 72-й.
Мы на ФУПе им на тепловизор деньги собирали.
Или и это забыли???
   
продажні корумпанти - офіцери зсу -  не лише позбавили українських воїнів перемог - кидаючи їх в котли і підставляючи під обстріли - не лише винні у просері територій - але  й - що найганебніші - за гроші розмінювали життя українцських бійців - підставляючи їх під розстріли обстрілами і кидаючи їх в котли.
але вам - населенню корупціонерії - теж корумпантам - то нормально - вам то пох.

ви гавно а не люди
Да,тов.маршал,гавно!
И само.онанисты!
   
офіцери зсу
Гео офіцер і  точно  не  такий,  хоч  і  вавка  в  голові за  пецю
   
Ще раз, мамчур: ти кажеш, що прихильники Порошенка пішли з форуму після бетон-гейту.
Це брехня.
Доказ - будь-яке опитування на форумі.
Твоє ж блюзнірство стосовно України і її героїв у нормальної людини викликає хіба що відразу до тебе.

медіанному офіцеру українць - мамчуру - таки здорово гикається) але у нього особлива честь - )))

де ти бачиш в моїх постах блюзнірство ?

я тичу вас писком в ваше гнидність  - що у вас генералами до си х пір ті хто заганяв українців бригадами і батальйонами в котли . і ва м то  норма. вам то пох. бо ви самі такі ж

   
Ти точно впевнена?
Бо наче десь проходило шо beggy таки воював.
Це він зараз вже дурника вмикає.

А зачем вмыкать дурныка?
   
Та пох.... сьогодня топлять тут за ЗЕ,а завтра будуть в КПЗЕ! :D
   
продажні корумпанти - офіцери зсу -  не лише позбавили українських воїнів перемог - кидаючи їх в котли і підставляючи під обстріли - не лише винні у просері територій - але  й - що найганебніші - за гроші розмінювали життя українцських бійців - підставляючи їх під розстріли обстрілами і кидаючи їх в котли.
але вам - населенню корупціонерії - теж корумпантам - то нормально - вам то пох.

ви гавно а не люди
Вот вас бы туда генералисимус!
вы бы показали....уууу!!!Шашки наголо! :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія