Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старі компи, ностальгічне.

Re: Старі компи, ностальгічне.

Який зміст до кольорового ? Там 8 кольорів було всього.

Реально 8.

протон магнітфон був щоб запускати його, але монітор був чорнобілий щоб окремо від теліка.  :shuffle: Яким старим себе почуваю.

Цікаво чи дома десь лишився цей агрегат чи не викинули батьки....

Взагалі треба буде поцікавитись на днях у знайомого за 286 пк. 386 вроді бачив не давно...
Деревня, Спектрум цветной !
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

як згадаю ... needfor speed по ком портам, duke nukem - сам за себе і проти всіх ...

Показати зображення...
а зараз інколи cheesmaster

Ніколи вже не дістав від ігор той драйв, який дістав у першу ніч, коли грав у Дюка...
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Деревня, Спектрум цветной !
Це був самопал, почастям... Щоб ми не зважалали мали окремо малий чорнобілий монітор.

Плате коремо, контролєри окремо і щей в нього зашили бейсік...
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Деревня, Спектрум цветной !
Размахивая руками на повышенных тонах спорят два еврея: — Черный - это цвет. — Нет, черный это не цвет. — Да говорю тебе, черный - это цвет. — Да никогда в жизни! — Точно говорю, черный - это цвет. — Ничего подобного. — Ладно, пойдем спросим у раввина, что Тора об этом говорит. Пошли к раввину. Тот посмотрел в Торе и говорит: — Да, в Торе сказано, что черный - это цвет. — ВОТ! Что я тебе говорил? Черный - это цвет! — Ладно, черный это цвет. Но не белый. — Что? Белый не цвет? Белый - это цвет!!!
— Нет, белый это не цвет. — Как так, белый не цвет? С каких это пор? — Вот так, не цвет и все. — Ладно, пойдем спросим у раввина, что Тора об этом говорит. Опять пошли к раввину. Тот опять посмотрел в Торе: — Тора говорит, что белый - это цвет. Первый еврей, радостно: — Ну? Что я тебе говорил? Я тебе продал ЦВЕТНОЙ телевизор!

 ;)


   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Був би ти, ТС, у Запоріжжі через два тижні, то я б тобі стільки середньовічного заліза сплавив...
Тесть - справжній Плюшкін. Працював на ВЦ одного підприємства, натягав мотлоху.
На Трійцю будемо чистити авгієві конюшні його квартири

Останнє редагування: 26 травня 2020 21:01:57 від H.Kropp
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Надо признать что и негатива от старых компов было предостаточно. Например не грузится игруха потому что ты тупо не тот ключ прописал в config.sys
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

или не ставится офис потому что одна из 8 установочных  дискет не читается
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Був би ти, ТС, у Запоріжжі через два тижні, то я б тобі стільки середньовічного заліза сплавив...
Тесть - справжній Плюшкін. Працював на ВЦ одного підприємства, натягав мотлоху.
На Трійцю будемо чистити авгієві конюшні його квартири
Якщо будуть працюючі мамки з  ІS A  шиною і проци для них - дайте знати.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

В мене на горищі 286, 486, селерон 1000. До цих пір в робочому стані. Є ще прінтер матричний, під а3. Давно не включала
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Вот тут можно поностальгировать не покупая компа:
https://playminigames.ru/game/warlords

Останнє редагування: 26 травня 2020 21:42:26 від Beerimor
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Якщо будуть працюючі мамки з  ІS A  шиною і проци для них - дайте знати.

Добре, гляну. Там все що хочеш може бути. Одних хардів та сіді-приводів та дискетоприймачів по пару десятків по всіх кутках. А ще горище.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Ніколи вже не дістав від ігор той драйв, який дістав у першу ніч, коли грав у Дюка...
Аналогічні спогади. Так відтоді більше і не грав толком, не було більше того, найпершого, драйву. І Дюка толком більше не було))
   
Re: Старі компи, ностальгічне.
den

Були часи
..
Спектрум
386
486
Стунтс
Прінс
Еліт
Дюна
ВарКрафт
Сімсіті чи уфо
Шахи різні
Давно дуже
Чомусь нема часу
Тіки герої 3 іноді


   
Re: Старі компи, ностальгічне.

А что именно от нее осталось?

Сам в свое время, когда админил в фирме 2000-2006, кучу всякого барахла выкинул просто в мусорный бак.
ще в минулому році слотові пентіуми викидав
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Були часи
..
Спектрум
386
486
Стунтс
Прінс
Еліт
Дюна
ВарКрафт
Сімсіті чи уфо
Шахи різні
Давно дуже
Чомусь нема часу
Тіки герої 3 іноді
воркрафт3 живий як ніколи, купа турнірів,гроші білш меньш..
   
Re: Старі компи, ностальгічне.
ASk

Щось на мене хвиля ностальгії накатила, хочу зібрати старий комп, ще під досом і віндовс 3.1, у мене перший пк з'явився в 95 році на amd 386 sx40, 2Мб ram, hdd 210mb, от щось схоже хочу, але на олх майже нічого не має, може хтось зібрався на смітник старий комп викидати, я б може забрав собі.
Подарую материнку Chaintech 6BTM та процессор Intel Pentium II 350 (B80523P350512E)

Останнє редагування: 26 травня 2020 22:21:07 від ASk
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Був би ти, ТС, у Запоріжжі через два тижні, то я б тобі стільки середньовічного заліза сплавив...
Тесть - справжній Плюшкін. Працював на ВЦ одного підприємства, натягав мотлоху.
На Трійцю будемо чистити авгієві конюшні його квартири

Ну спєцом їхати у Запоріжжя - ні, але ви там все скопом не викидайте, продивіться, може щось дуже рідкісне попадеться.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

В мене на горищі 286, 486, селерон 1000. До цих пір в робочому стані. Є ще прінтер матричний, під а3. Давно не включала

 (tu)  Не викидайте.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Добре, гляну. Там все що хочеш може бути. Одних хардів та сіді-приводів та дискетоприймачів по пару десятків по всіх кутках. А ще горище.

О, у мене ідея з'явилася, є знайомий, котрий не викидав, а складав все в гаражі на дачі, треба до нього в гості навідатися. :)
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Подарую материнку Chaintech 6BTM та процессор Intel Pentium II 350 (B80523P350512E)

Chaintech 6BTM одна з найпопулярніших у свій час була. А ви де живете?
   
Re: Старі компи, ностальгічне.
ASk

Chaintech 6BTM одна з найпопулярніших у свій час була. А ви де живете?
В приват відповім

Останнє редагування: 26 травня 2020 22:56:54 від ASk
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Бережіть їх... Я теж викидав.але щось таки залишилося. Як і компи, пара органайзерів, декілька телефонів, і відео,та акустична техніка. Самім цікаво, онуки будуть у захваті... Антикваріат,мля! :D
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

на горищі 286, 486, селерон 1000. До цих пір в робочому стані.
Дивіться, щоб батарейки rtc не потекли.
Щоб не відновлювати потім.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Щось на мене хвиля ностальгії накатила, хочу зібрати старий комп, ще під досом і віндовс 3.1, у мене перший пк з'явився в 95 році на amd 386 sx40, 2Мб ram, hdd 210mb, от щось схоже хочу, але на олх майже нічого не має, може хтось зібрався на смітник старий комп викидати, я б може забрав собі.

А на фига?
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Якщо вже ностальгувати, то вже по-справжньому. Ось хлоп націлився на ламповий комп'ютер, і він його зробить:
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Якщо вже ностальгувати, то вже по-справжньому. Ось хлоп націлився на ламповий комп'ютер, і він його зробить:
https://youtu.be/fQ3Wv26qflg

Жесткач...
но пусть для начала ламповый осцилл с элт соберет :laugh:
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Жесткач...
но пусть для начала ламповый осцилл с элт соберет :laugh:
В нього є ламповий осциллограф:)
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Жесткач...
но пусть для начала ламповый осцилл с элт соберет :laugh:
на олх- задешево продають.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.



Отаке знайшов.
AMD 386dx-40

А ще викинув десятки кілограмів кондюків, кінцевиків, трансформаторів, шагових двигунів, перемикачів і прочяя і прочяя

Останнє редагування: 8 червня 2020 16:41:49 від H.Kropp
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Бережіть їх... Я теж викидав.але щось таки залишилося. Як і компи, пара органайзерів, декілька телефонів, і відео,та акустична техніка. Самім цікаво, онуки будуть у захваті... Антикваріат,мля! :D

І таки да, тепер багато хто колекціонує. А був час коли те все викидалось.

 наприклад хочу собі невеличкий телек, трубчастий..  )) для ретро іграшок.
   
Re: Старі компи, ностальгічне.



О! Заздріть, Саньйо!

Тре на Віоліті виставити :)
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Был 166-ой пень первым, покупал на Соломенке где-то в лабиринтах того большого здания, которое сейчас НЕСТ вроде
   
Re: Старі компи, ностальгічне.

І баян.
Волько, на баяні граєш? 
Трофейний.  :D

   
Re: Старі компи, ностальгічне.

Показати зображення...
Отаке знайшов.
AMD 386dx-40

А ще викинув десятки кілограмів кондюків, кінцевиків, трансформаторів, шагових двигунів, перемикачів і прочяя і прочяя

Працює?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія