Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Рафінована олія очищується Гексаном (формула: C₆H₁₄).

Може по вам і вашій сім'ї гексан корисний а я не хочу щоб я і мої таке їли.

https://www.epa.gov/sites/default/files/2016-09/documents/hexane.pdf
+============================================================+
Довбень! Гексан -це насичений вуглеводень що не вступає в хімічні реакції в людському тілі.
І він ПОВНІСТЮ видаляється з олії бо кипить при 69, а у вакуумі - і нмжче нуля. Ми його
використовували у фармацевтичних потребах - екстрактували олію облепихи з сухого насіння.
Препарат використовували для лікування дитини у віці 3 тиждні - лікарі прогавили проблему
зі шкірою малюка. Лікарі і не знали про такий метод. В отриманому продукті НЕ БУЛО й слідів
гексану - перевіряли спектрально. Дитинка вилікувалася за тиждень.
 А ти що, відчував що рафінована олія смердить бензином?
Бо гексан - це компонент бензину. Відкрив пляшку рафінованої олії - гексану нема!
То чого боятися? Тільки незнання!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Вчоний, не знаю как ты, но я в 90е работал на телевидении и создавал игровые шоу, курировал концерты.
Среди прочего иногда приходилось подменять операторов репортажа.
То есть я беру камеру, микрофоны и вперёд по следам журналиста.
Так вот, например задание, Что люди думают о первых шагах нового мэра.
Ну и поехали. 20 человек говорят что мэр молодец, у него грамотные мысли и неплохие пректы.
10 говорят - пока ничего плохого, будем посмотреть.
еще 10 - его нужно расстрелять сразу, птому что его дед вор в законе, а сын коррупционер.
Клепаем репортаж, в него входит два мнения, что мэр молодец и три - поживём увидим.
Материала было нап 40 минут, репортаж - стандарт - 5 минут. ВСЁ.
Чувак, это те-ле-ви-де-ние. Оно живёт п своим закнам жанра и танцет на деньги заказчика
и хозяина. И так во всем мире и по другому быть не может.

То зачем мне видео крику души, если я точно знаю что там были и другие крики.
+===================================+
Саме тому мені начхати на дебільні воплі антиваксів.
Бо це все проплачена хуйлом антиукраїнська акція.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

+===============================+
А ти полоску приняв? З нею і не має сканитися...

Полоску прибрав, ось.

 

Але і без неї не сканиться.
Але люди вище кажуть що у них сканиться й з полоскою.
Мабуть у мене програма чи телефон застарілі.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Потрясающий статистик Мэтью Кроуфорд
Потрясающий статистик Mathew Crawford показал что вакцины от COVID вообще не спасают жизни.
Он также показал, точнее статистические данные показали, что вакцинированные взрослые англичане моложе 60 лет умирают в два раза чаще, чем невакцинированные люди того же возраста.



Вот его исследование. Можешь поискать там методические ошибки.

UK Data Shows No All-Cause Mortality Benefit for COVID-19 Vaccines


   
што может быть красноречивее картинки ниже. но антиваксы зный себе твердят - шмурдяк, яка користь, ..

Показати зображення...
Сам нарисовал?
   
Ох ти зараз в соросять пєрдачки розверзе.  :laugh:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://travel .24tv .ua/italiya-planuye-vvesti-lokdaun-dlya-neshheplenih-skorotiti-termin_n1803013

Італія планує посилити карантинні обмеження: що зміниться

Італійський уряд готує постанову про запровадження більш жорстких карантинних обмежень. Вони стосуватимуться тих, хто не пройшов повний курс вакцинації від COVID.

Джерело: Corriere della Sera

Також в документі є пункт про скорочення терміну дії COVID-сертифіката. Якщо раніше він був чинний впродовж 12 місяців, то тепер влада країни хоче скоротити до 9.

Італія планує посилити карантинні обмеження: що зміниться
Так, країна планує обмежити людей без "зелених перепусток". Тобто ті, що не отримали щеплення, не зможуть потрапити до низки закладів.

За попередньою інформацією, вхід буде заборонено до ресторанів, барів, кінотеатрів, театрів, спортзалів, різноманітних розважальних закладів та на гірськолижні курорти. Зазначається, що такі особи не зможуть навіть залишитися в готелі.

Планується, що "локдаун для нещеплених" розпочнеться або з 29 листопада, або з 6 грудня. Про те, чи діятимуть нововведення одразу у всій країні, чи спочатку лише в регіонах з високими показниками захворюваності – поки невідомо.

У такий спосіб уряд Італії сподівається уникнути загального закриття багатьох закладів, як під час попередніх хвиль пандемії.

COVID-19 в Італії: останні дані
За даними Worldometer, станом на 24 листопада 2021 року в Італії виявлено 4 942 135 випадків зараження коронавірусом;
На жаль, з них 133 330 летальних;
Водночас 4 654 295 осіб побороли хворобу.
   
Ох ти зараз в соросять пєрдачки розверзе.  :laugh:
прихильники певної політсили правильно.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://24tv .ua/rosiyskiy-slid-rnbo-vidreaguvali-marsh-antivaktsinatoriv-novini-kiyiv_n1803116

Російський слід, – у РНБО відреагували на марш антивакцинаторів у Києві

Центр протидії дезінформації виявив російський слід в організації маршу антивакцинаторів у Києві 24 листопада. Він є частиною спецоперації Кремля для зменшення рівня вакцинації в Україні.

Джерело: РНБО

Чергове підтвердження спецоперації
У Раді нацбезпеки та оборони відреагували на обурливі QR-коди учасників антивакцинального маршу. Фахівці радять українцям довіряти лише офіційним джерелам інформації щодо безпечності вакцин проти коронавірусу.

Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакцинальних заходів зі сторони Росії є проведення чергового маршу противників вакцинації від COVID-19. Учасники на плакатах "Стоп QR-код" розмістили QR-код, який дає перехід до вебсайту російської політичної партії "Єдина Росія",
– мовиться у повідомленні.

Що відомо про марш антивакцинаторів у Києві
На черговій акції противників вакцинації проти коронавірусу помітили протестувальниць з плакатами "Я – жива людина, а не товар. Скажи QR-кодам "ні", "Стоп QR-код". На банерах були зображені перекреслені QR-коди, які після сканування направляли на сайт хуйло партії "Єдина Росія".

Самі ж протестувальниці пояснили, що, мовляв, взяли QR-код з інтернету. Перекресливши його вони буцімто заявили, що виступають проти антиукраїнської політики "Єдиної Росії

Росія проводить в Україні антивакцинальну кампанію: що відомо
РНБО ще наприкінці жовтня заявила, що Росія розпочала в Україні антивакцинальну кампанію, яка спрямована на збільшення смертності в нашій країні. Фейкову інформацію про нібито шкоду від щеплення поширюють телеграм-канали, які ведуть російські агенти. Ті посилаються на фейкові дослідження про небезпеку вакцин.

До цього залучили навіть московську церкву. Цікаво, що її позиція щодо вакцинації є негативною в Україні, однак схвальною в Росії.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://healthy .24tv .ua/ukrayini-vpershe-viyavili-novu-mutatsiyu-shtamu-delta_n1803155

В Україні вперше виявили нову мутацію штаму Дельта

В Україні вперше зафіксували появу штаму коронавірусу Дельта AY.4.2. Цю мутацію вірусу виявили у пацієнта з міста Дніпро.

Джерело: Інститут молекулярної біології і генетики

Вперше цей варіант зафіксували у Великій Британії влітку 2021 року. Британські вчені вважають його найзаразнішим з усіх варіантів вірусу SARS-CoV-2.

Як виявили нову мутацію Дельти
Науковці Інституту молекулярної біології й генетики щойно завершили роботу зі встановлення штамів COVID-19 в чергових зразках, наданих Центром громадського здоров'я України. Загалом науковці проаналізували 75 зразків, взятих наприкінці жовтня у хворих з восьми регіонів України:

Харків – 8 зразків,
Херсон – 10,
Київ – 9,
Львів – 9,
Ужгород – 10,
Одеса – 10,
Дніпро – 10,
Луцьк – 9.
Усі без винятку зразки містили штам коронавірусу Дельта.

Який варіант коронавірусу домінує в Україні
Останні дослідження підтвердили висновки попередніх, проведених в Інституті на початку листопада – переважає "материнський" штам Дельта (B.1.617.2), оскільки його виявили у 60% зразків. Загалом серед досліджуваних зразків виявлено 9 різних варіантів цього штаму.

Серед них є Дельта AY.4 – його виявили у 8 досліджуваних зразках. Вже доведено, що він має підвищений рівень швидкості інфікування у порівнянні з "материнським" штамом Дельта.

У публікації сказано, що найчастіше AY.4 фіксують у Волинській області:

"Найбільше уражена ним, судячи з вибірки, Волинь: у третині досліджуваних зразків з цієї області детектовано Дельта AY.4 штам. Дельта AY.4 штам виявлено також у 2 зразках із Львівщини, по 1 зразку – з Одеси, Дніпра та Херсонської області".

Швидкість поширення штаму Дельта та його варіантів дивує наукову спільноту
У Інституті молекулярної біології і генетики підкреслили, що штам коронавірусу Дельта та його варіації "мають дуже високий рівень контагіозності" (тобто швидкості передачі) у порівнянні з початковим штамом SARS-CoV-2 з Уханю та "британським" Альфа, який спричинив попередню хвилю захворювання в Україні та світі.

Зокрема, про це свідчать дані міжнародної наукової бази даних GISAID. На сьогодні різноманітні варіанти штаму Дельта виявили у більш ніж 97% зразків, секвенованих у світі. Як зауважили вчені, "це безпрецедентно", оскільки досі жоден штам коронавірусу не мав такого тотального домінування на планеті.

"Вчені ІМБГ продовжують більш глибокий структурно-функціональний аналіз отриманих результатів для виявлення особливостей знайдених штамів SARS-CoV-2. Дослідження мутацій коронавірусу наші вчені проводять на замовлення Ради національної безпеки та оборони України."

Зауважте: Науковці ІМБГ єдині, хто вивчає мутації коронавірусу за допомогою методу секвенування нового покоління в Україні. У лютому 2021 року вчені з Інституту вперше в країні детектували спалах штаму Альфа (на Івано-Франківщині), а в червні – появу в країні нового штаму Дельта (у Києві та на Закарпатті).
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://24tv .ua/lviv/prihilniki-antivaksa-stahiva-otochili-sud-nazivayut-novini-lvova_n1803130

Прихильники "антивакса" Стахіва оточили суд: називають сином Божим та месією

Львівському антивакцинатору Остапу Стахіву повідомили про підозру в спробі захопити владу. Суд обрав йому жорсткий запобіжний захід, тож провокатор подав апеляцію.

Джерело: 24 канал

Апеляційний суд повинен був розглядати скаргу Стахіва 23 листопада. Однак засідання перенесли на наступний день.

Прихильники Стахіва вимагають його звільнити
Розгляд скарги Стахіва розпочався о 17:00 в Апеляційному суді Львівщини. Псевдоактивіст намагається оскаржити запобіжний захід, який для нього 18 листопада обрав Галицький райсуд. Підозрюваного помістили під варту на 60 діб з можливістю внесення майже мільйона гривень застави.

Ще до початку засідання під будівлею суду зібралось безліч прихильників Стахіва. Вони тримали у руках примірники Конституції України та плакати з вимогами відпустити псевдоактивіста.

Прихильники Стахіва вигукують гасло "Свободу Остапу". Дехто навіть називає його "месією" та "Божим сином". Мітингувальники переконують, що стоять не лише на підтримку псевдоактивіста, а й "за свої права".

Стою за свої права. Тому що, коли людина говорить правду, а його так… за правду,
– зазначила учасниця мітингу Зоряна.

Прихильники Стахіва також впевнені, що "влада хоче запроторити людей у концтабір". Найактивніші мітингувальники говорять свої промови у гучномовець. Усіх їх об'єднують конспірологічні теорії та антинаукові переконання про шкоду вакцинації.

Біля будівлі суду також є правоохоронці. Вони час від часу вгамовують протестувальників та забороняють їм заходити у приміщення. Окрім цього, на сусідній вулиці стоять автозаки.

На мітинг прихильників Стахіва прийшли націоналісти. Вони також вигукують гасла, однак не на підтримку антивакцинатора, а навпаки – активісти вимагають відправити його у в'язницю. Жорстких сутичок під будівлею суду поки не було.

Цікаво: з якими націоналістами Вія? Бо львівські - ПРОТИ Стахова!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://24tv .ua/ukrayinski-antivaktsinatori-pratsyuyut-za-metodichkami-kremlya_n1803141

Українські антивакцинатори працюють за методичками Кремля

У Києві 24 листопада відбувся черговий "захід" антивакцинаторів, під час якого вони самі себе викрили. Далі читайте російською.

Джерело: фейсбук Костянтина Машовця

Вот эти тёти (на фото – ред.) из антивакцинаторской конторы под названием "Права людини" стоят на очередной акции против "вакционного геноцида" с весьма интересными плакатиками.

Во-первых, QR-коды. Это не про Украину, болезные, это про Россию. Именно там собирались соответствющий закон запустить. У нас в ходу сертификаты.

Во-вторых, если пойти по этому коду, то забредёшь прямиком на сайт "Единой России". Вы серьёзно? Ничего не смушает?

И, в-третьих, внезапно, точно такие же картонки (причём, один в один) мелькали на антивакцинаторских тусовках в Молдове.

Надо понимать, что наши отечественные лучшие "вакционные геноциды" и их молдавские "братья по разуму" наглядную агитацию и методические указания получают в одном месте. И не трудно понять, в каком именно, раз там российские QR-коды.
Но продолжаем геноцидить. Только не останавливайтесь. Впереди ещё бустерная вакцинация: потому – больше хороших и разных "геноцидов".
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

https://24tv .ua/lviv/sud-vidmovivsya-skasuvati-aresht-antivaksu-novini-lvova-sogodni_n1803227

Суд відмовився скасувати арешт "антиваксу" Стахіву

Антивакцинатор Остап Стахів програв у суді апеляцію на рішення про призначення йому жорсткого запобіжного заходу. Він і надалі залишатиметься під вартою.

Джерело: Zaxid.net

Таке рішення 24 листопада ухвалив суддя Ігор Галапац. Оскарження арешту Стахіва Апеляційний суд Львова розглядав з 17:00.

Позиція сторони захисту
Спочатку захист Стахіва просив суд змінити йому запобіжний захід – на домашній арешт. Проте згодом і взагалі запропонував відпустити його. Адвокат Михайло Магарський стверджував, що умови утримання його підзахисного є поганими й навіть називав їх "катуванням".

Зверніть увагу! 18 листопада підозрюваного помістили під варту на 60 діб. Втім, з можливістю внесення майже мільйона гривень застави.
Прокурор Георгій Зенін закликав не задовільняти клопотання адвоката Стахіва. Він звернув увагу на те, що того підозрюють у злочинах, які стосуються повалення та зміни конституційного ладу в Україні.

Зенін також нагадав, що під час першого засідання у справі Стахів переховувався у лікарні на Закарпатті. Тому, мовляв, у разі зміни запобіжного заходу є загроза його подальшого переховування від слідства.
Що заявляв сам Стахів
Під час судового засідання Стахів стверджував, що СБУ все ще не допитала його у кримінальній справі. Крім цього, він заявив, що спецслужбовці "виводили його у в лісі біля Сколе й намагалися залякати". Чоловік скаржився, що змушений перебувати у маленькій камері СІЗО з протягом, й на те, що його нібито погано годують. Через це він, мовляв, вже звертався до правоохоронців.

Основне про підозру Стахіву
Остапу Стахіву зі Львова – 35 років. Він є відомим провокатором й організатором проплачених акцій. Коли розпочалася пандемія COVID-19, чоловік публічно стверджував, що такої хвороби не існує.
Ще на початку листопада до СБУ надійшло звернення щодо Стахіва від депутатів "Голосу". Вони застерігали, що його активність загрожує поваленню конституційного ладу в Україні. Політики наголошували, що провокатора можуть курувати з Росії.
Згодом "головному антивакцинатору" Остапу Стахіву оголосили підозру у спробі захопити владу. Водночас у Службі безпеки України повідомили, що заблокували деструктивну діяльність антиукраїнської мережі.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В Україні вперше зафіксували появу штаму коронавірусу Дельта AY.4.2.
Цей штам повністю резистентний до так званих "вакцин" проти уханьського штаму
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Остапу Стахіву зі Львова – 35 років. Він є відомим провокатором й організатором проплачених акцій.
Соросятня посилено розкручує цього провокатора. Це видно неозброєним оком. Знайшли професійного провокатора і намагаються видати його за лідера антивакцинаторів. Як діти. Дешева ментовська підстава. Ніхто не ведеться.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Что думаете, вакцинаторы?
Дело заботы  благоденствии общества живёть и процветаеть.
Ничего нового. Отдельные человеки рождены делать пакости остальным и дурить большинство.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

-

Останнє редагування: 25 листопада 2021 01:43:10 від hornet
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Цей штам повністю резистентний до так званих "вакцин" проти уханьського штаму
+=================================================+
А де НАУКОВІ підтвердження цього? Чи це просто брехня?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Лилька дура не потому что дура,
а потому что лилька :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мене спіткала біда.
Я отримала алергічну реакцію на 1 дозу Пфайзер одразу після введення: оніміння язика, задуха, невеликий набряк гортані, який за допомогою антигістамінних препаратів зійшов протягом 1.5 години в центрі вакцинації в МВЦ. І здавалось все позаду.

А на 14-21 день мене спіткав страшенний алергічний шторм в виді кропивниці і інтоксикації.
Висип починається 2-3рази на добу, не залежно від прийому ліків. Починається з лиця, переходить на груди, потім на руки, живіт, ноги, ступні. При чому, коли висип переходить на руки, на лиці його нема, коли він на ногах, його вже нема на руках.
Почуваю себе вкрай погано, зуд і інтоксикація. Швидка, ліки, капельниці, дієта.. Все перепробовали.. Але реакція йде в організмі своїм шляхом.. Не реагує на жодні ліки, чи дієту.

АЛЕРГОЛОГ дав направлення на аналізи.
Але мій випадок не передбачений нзсу і я маю сама оплачувати дорогі аналізи.
Гаряча лінія МОЗ відправляє до НЗСУ, гаряча лінія Ковід відправляє в МОЗ і НЗСУ.
А НЗСУ мене повністю ігнорить.

Прошу максимального репосту, залучення журналістів, високих чинів.
Я потребую спеціалізованої допомоги вищих органів влади і привернення уваги до проблеми.


У світі офіційні дослідження зафіксували реакцію на 1 дозу у 1.6% вакцинованих, з яких отримали анафілаксію 0.7%, і таку реакцію як у мене 0.9%.  З цих 1.6% 14.8% мали арегрічну реакцію, в тому числі кропивянку на 14-21 день після введення вакцини.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

+=================================================+
А де НАУКОВІ підтвердження цього? Чи це просто брехня?
А море где, дедушка?
Ты уже даже не папа, а где море не знаешь... :lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Полоску прибрав, ось.
Мой телефон твою картинку опознал и код прочитал.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Мене спіткала біда.
Я отримала алергічну реакцію на 1 дозу Пфайзер одразу після введення: оніміння язика, задуха, невеликий набряк гортані, який за допомогою антигістамінних препаратів зійшов протягом 1.5 години в центрі вакцинації в МВЦ. І здавалось все позаду.

А на 14-21 день мене спіткав страшенний алергічний шторм в виді кропивниці і інтоксикації.
Висип починається 2-3рази на добу, не залежно від прийому ліків. Починається з лиця, переходить на груди, потім на руки, живіт, ноги, ступні. При чому, коли висип переходить на руки, на лиці його нема, коли він на ногах, його вже нема на руках.
Почуваю себе вкрай погано, зуд і інтоксикація. Швидка, ліки, капельниці, дієта.. Все перепробовали.. Але реакція йде в організмі своїм шляхом.. Не реагує на жодні ліки, чи дієту.

АЛЕРГОЛОГ дав направлення на аналізи.
Але мій випадок не передбачений нзсу і я маю сама оплачувати дорогі аналізи.
Гаряча лінія МОЗ відправляє до НЗСУ, гаряча лінія Ковід відправляє в МОЗ і НЗСУ.
А НЗСУ мене повністю ігнорить.

Прошу максимального репосту, залучення журналістів, високих чинів.
Я потребую спеціалізованої допомоги вищих органів влади і привернення уваги до проблеми.

У світі офіційні дослідження зафіксували реакцію на 1 дозу у 1.6% вакцинованих, з яких отримали анафілаксію 0.7%, і таку реакцію як у мене 0.9%.  З цих 1.6% 14.8% мали арегрічну реакцію, в тому числі кропивянку на 14-21 день після введення вакцини.
+===================+
Який ужасний ужастік!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А море где, дедушка?
Ты уже даже не папа, а где море не знаешь... :lol:
+==============+
Пі3диш, парніша!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Потрясающий статистик Mathew Crawford показал что вакцины от COVID вообще не спасают жизни.
Он также показал, точнее статистические данные показали, что вакцинированные взрослые англичане моложе 60 лет умирают в два раза чаще, чем невакцинированные люди того же возраста.

Показати зображення...
Вот его исследование. Можешь поискать там методические ошибки.

UK Data Shows No All-Cause Mortality Benefit for COVID-19 Vaccines


Ты задачку решил? Или как и как и потрясающий статистик не осилил? Ну попробуй, реши, задачка-то для 5-го класса средней школы. Что-же у вас антиваксов так с арифметикой плохо...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

мене підзаєбали упороті зрізних крайнощів цієї дискусії
+
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

good good my friend,
я розумію логіку чому укр. уряд вводить локдауни,
але чому європейські уряди почали мову про локдауни, якщо в них так все чудово після масовї Вакцинації?
можеш вчитатися в питання?
ніхто не дає відповіді
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Україна пообіцяла МВФ, що до кінця року будуть щеплені 17 млн громадян.

 ;o

Це що, тепер громадян продають на досліди за гроші МВФ?

А потім що? На органи будуть продавати, шоб віддати кредити МВФ?  :zrada:

а колись треба було про рєхформи звітувати  8-)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

+==============+
Пі3диш, парніша!
Ото, шо ти написав, у тебе в дзеркалі. :=V
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Не знаю було, чи ні, влом перевіряти:
Антиваксери попалилися, у багатьох з них у руках був плакат з т.зв. куаркодом, ось - якщо навести на нього читач цього коду, то вам буде надано посилання на сайт единой паРаши(Росії)!
Тобто зрозуміло, хто цих покидьків організував...!!!
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

якщо навести на нього читач цього коду, то вам буде надано посилання на сайт единой паРаши(Росії)!

Ви можете пояснити, навіщо кацапи друкували плакати для мітингу з кодом на сайт единой параші?

Легко пояснити це, чк проаокацію для дискредитації мітингувальників. Але щоб організатори сввдомо таки код надрукували... поясніть вашу версію.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Показати зображення...

чому Бельгія обколота більше як Іспанія і має вищу смертність?

уколи не захищають?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

чому Бельгія ваецинована більше як Іспанія і має вищу смертність?

уколи не захищають?

Такі питання здорова на голову людина, подивившись на цей графік, не задає.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ви можете пояснити, навіщо кацапи друкували плакати для мітингу з кодом на сайт единой параші?

Легко пояснити це, чк проаокацію для дискредитації мітингувальників. Але щоб організатори сввдомо таки код надрукували... поясніть вашу версію.
??? Довбойоби
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Такі питання здорова на голову людина, подивившись на цей графік, не задає.

Злив зараховано.

А порівнювати країни з відсталою медициною і країни з розвинцтою медициною - некоректно.

То чому в країнах з однаковим рівнем медицини смертність від коронавірусу вище там, де більше вакцинованих?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

??? Довбойоби

Ага, кругом одні ... одні ви Дартаньян.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Показати зображення...

чому Бельгія обколота більше як Іспанія і має вищу смертність?

уколи не захищають?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

чому Бельгія обколота більше як Іспанія і має вищу смертність?

уколи не захищають?

А че Ирландия обколота больше чем Бельгия а смертность меньше?

Мы вышли на плато, кстати... Вторую неделю смертность 43 человека за 7 дней...

А шо касается статистических вариаций, то они ещё и климатом и образом жизни обусловлены...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

чому Бельгія обколота більше як Іспанія і має вищу смертність?

уколи не захищають?
какое же оно туповатое, безграмотное, одноклеточное создание. и упертое же
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія