Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

   
Доктора Фаучі пов'язують зі створенням короновірусу.
   
Доктор Фаучі (мед бюрократ з США) заявив що представляє науку

Та припини! Він представляє недоумкуватих реднеків, які п'ють Лайзол, жруть івермектін, пхають собі в $р@ку лямпи з ультрафіолетом і вірять, що доктор Фаучі сам створив його!  :pooh_lol:

Останнє редагування: 29 листопада 2021 02:39:33 від GizmoGremlin
   
Доктора Фаучі пов'язують зі створенням короновірусу.


 :lol:  :weep:
   
Він заявив що представля науку тому що все що він каже від десять разів звіряє з усима останніми досягненнями науки.......... Не думаю що Круз чи Пол це роблять.......
   
 :D

Головний пістабол - шатдаунер Брендон.

   
:lol:  :weep:

ты зря смеешься
эксперементы в Ухане производились в том числе и на гранты от Фаучи
   
Тут брехливі під ори - дермократи ще до появи вакцини:

   
ты зря смеешься
эксперементы в Ухане производились в том числе и на гранты от Фаучи

Там меньше 100 тис дол...... без них Ухань проводила б спокійно експерименти, але американські вчені не мали б доступу до них........
   
Та припини! Він представляє недоумкуватих реднеків, які п'ють Лайзол, жруть івермектін, пхають собі в $р@ку лямпи з ультрафіолетом і вірять, що доктор Фаучі сам створив його!  :pooh_lol:
ти справді думаєш що це пихате створіння краще за інших? як він себе позіціонує.
   
Там меньше 100 тис дол...... без них Ухань проводила б спокійно експерименти, але американські вчені не мали б доступу до них........

официально уже признали 600 тыс дол, что уже как бы не мало https://www.bbc.com/news/57932699
EcoHealth received $3.7m from the NIH, $600,000 of which was given to the Wuhan Institute of Virology.

Доки вроде есть на несколько миллионов если считать с 2014 года
   
 :D

Колись гоміки виступали проти Фаучі, ніфіга йому не зробили, - здихали і далі, а Фаучі живучий.


Aids activists protesting the government's response to the epidemic in 1988.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52027201
   
ты зря смеешься
эксперементы в Ухане производились в том числе и на гранты от Фаучи
Мантры про Ухань - ширма.
Они проводились не только там.
   
Він заявив що представля науку тому що все що він каже від десять разів звіряє з усима останніми досягненнями науки.......... Не думаю що Круз чи Пол це роблять.......
це не дає йому права "представляти науку". при чому тут Круз та Пол?
мове йде про те що це пихате створіння хоче сказати що уособлює усе сам.
   
це не дає йому права "представляти науку".

А КОГО він представляє? Шаманів?  ;o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В тебе,клоун, є медична освіта, щоб фахово оцінювати чиїсь рекомендації і тим паче давати якісь оцінки?

Недоумок, у мене є досвід "як в Україні перехворіти на ковід". Якби я слухав "рекомендації" отих всратих ескулапів тупої мавпи Супрун, то у кращому випадку це обійшлося б запаленням легенів. А так - легкий перебіг і за два тижні вже на ногах.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Лікарка, яка вперше виявила варіант Omicron в Південній Африці,
сказала The Andrew Marr show, що Великобританія «панікує без потреби».

Доктор Анжеліка Кутзі розповіла в програмі, що вперше зіткнулася
з цим варіантом у пацієнта 30+ років із постійною втомою та легким
головним болем, але без інших симптомів коронавірусу.

На запитання, чи Великобританія «панікувала без потреби»,
вона відповіла: «Я думаю, що у вас це вже є у вашій країні,
і ви цього не знаєте, і я б сказала, що так, на цьому етапі я б сказала однозначно.
«Через два тижні, можливо, ми скажемо щось інше».

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

які ще рекомендації? руки мити, чи що?  :facepalm1:

в пандемії ковід медицини дуже мало, а перевжано політика. Локдаун, обмеження, тестування, вакцинування - це все політика і виключно політика.

Можливо,варто в першу чергу щоб уряд вчасно завіз вакцини, і заздалегідь прорекламував каипанію вакцинаці. ЩОб в цю хвилю Україна увійшла краще захищеною вакциною. Хоч - стратегічно - я схиляюся до того що ця вакцина НЕ зупинить поширення вірусу.

Тільки в разі ковіду і тим паче його ускладнень ти побіжиш аж бігом до наших медиків,чи таки будеш послідовним і займатимешся самолікуванням?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Недоумок, у мене є досвід "як в Україні перехворіти на ковід". Якби я слухав "рекомендації" отих всратих ескулапів тупої мавпи Супрун, то у кращому випадку це обійшлося б запаленням легенів. А так - легкий перебіг і за два тижні вже на ногах.

Зрозуміло,чергове чмо-кухарка,яка чомусь вирішила,що тямить в медицині  :weep:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Зрозуміло,чергове чмо-кухарка,яка чомусь вирішила,що тямить в медицині  :weep:
То, о чем ты пишешь, ты без труда сможешь увидеть в зеркале, щеконадуватель ты наш домрощеный.
Большое заблуждение думать, что чувствовать свое тело дано только неучам с корочкой с тройкой по анатомии.
И что в век мира в смартфоне невозможно найти адекватную профильную литературу.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

То, о чем ты пишешь, ты без труда сможешь увидеть в зеркале, щеконадуватель ты наш домрощеный.
Большое заблуждение думать, что чувствовать свое тело дано только неучам с корочкой с тройкой по анатомии.
И что в век мира в смартфоне невозможно найти адекватную профильную литературу.

ще один кацап-кухарка,який вдає з себе експерта.і ти пройди ось сюди :fuck:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ще один кацап-кухарка,який вдає з себе експерта.і ти пройди ось сюди :fuck:
А що пан вдає?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Зрозуміло,чергове чмо-кухарка,яка чомусь вирішила,що тямить в медицині  :weep:

А чого ти так збудився? Теж ескуклап перекваліфікований з набору Супрунші? Половина ковідних трупів, якщо не більше, на совісті отих уйопків у білих халатах з "сімейної медицини", яку замутила в Україні тупа стара імпортна мавпа.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А чого ти так збудився? Теж ескуклап перекваліфікований з набору Супрунші? Половина ковідних трупів, якщо не більше, на совісті отих уйопків у білих халатах з "сімейної медицини", яку замутила в Україні тупа стара імпортна мавпа.

Яку привіз сюди Педріла...  :X

До речі, чому його лікувала Голубовська, а не Супрунша..  8-:

Останнє редагування: 29 листопада 2021 09:03:07 від DiDUS
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А чого ти так збудився? Теж ескуклап перекваліфікований з набору Супрунші? Половина ковідних трупів, якщо не більше, на совісті отих уйопків у білих халатах з "сімейної медицини", яку замутила в Україні тупа стара імпортна мавпа.

Тільки ж ти,клоун, одначе поповзеш до медиків в разі ускладнень.чи будеш послідовним антиваксом і здохнеш тихенько вдома?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Просто симпатичный текст

Цитата: Уже не знаю, как пробивать броню упоротых вакцинаторов... Попробуем поработать с аналогиями и метафорами.
Представьте 90-летнего деда. У него выпали зубы. Чтобы кушать, ему нужны импланты или вставная челюсть...
Внезапно возникает решение вставить импланты всем людям.
Независимо от их возраста и состояния зубов.
Ты пытаешься возразить.
Говоришь, что пробовал кушать хлеб и сало своими зубами - получается.
Справляется рот.
А в ответ слышишь:
- чего ты боишься? Это очень хорошие протезы! И процедура легкая. Только у одного из тысячи они не приживаются.
У тебя начинается шок.
Пытаешься обьяснить, что тебе в принципы не нужны протезы. Это ведь абсурдно подменять
здоровые зубы искуственными.
В ответ на тебя начинают орать: - ты безответственный!
Подумай про дедушку и остальных стариков. Некоторым молодым людям тоже импланты нужны!
Так им ставьте, бл дь! Я-то здесь причем? - пытаешься таким образом возразить, но тебя уже никто не слышит.
Ты искренне не понимаешь, как наличие протезов лично у тебя поможет пережевывать пищу другим, но общественное мнение уже сформировано.
Без протезов мы все не сможем жевать.
И все умрем.
Если у дедушки есть вставная челюсть, ему должно быть без разницы наличие или отстутсвие вставной челюсти у меня.
Если вставная челюсть (импланты) у дедушки есть, его проблема решена.
В случае с вакциной все точно так же: если человек из группы риска вакцинирован и если вакцина помогает, то его проблема решена.
Чего вы до всех доебались, скоты? Слабым звеном в этой схеме может быть только вакцина, если она не помогает.
Логику производителей еще можно понять - они сотни миллиардов на этом зарабатывают. Но как понять огромную массу полезных идиотов, которые категорически требуют, чтоб все люди на планете поменяли свои зубы на протезы с шестимесячным сроком действия?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Тільки ж ти,клоун, одначе поповзеш до медиків в разі ускладнень.чи будеш послідовним антиваксом і здохнеш тихенько вдома?

Недоумок, я користуюся послугами профільних фахівців, замість звертатися до окуївших перекваліфікованих неуків-недоучок з "сімейної медицини", яких наплодила тупа мавпа Супрунша
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Недоумок, я користуюся послугами профільних фахівців, замість звертатися до окуївших перекваліфікованих неуків-недоучок з "сімейної медицини", яких наплодила тупа мавпа Супрунша

Не хочу розводити конспірологію.

Є один лікар, недавно перехворів ковідом.

так він казав, що конкретного протокола я вам не дам,
але скажу, що я лікував отруєння... 
 
Не знаю, можна йому вірити ? :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

так він казав, що конкретного протокола я вам не дам,
але скажу, що я лікував отруєння...

Все вірно лікар говорить. Кожний випадок хвороби має індвідуальні особливості. Для того лікарів 6 років і навчають, щоб вони мали свої мізки, а не тупо наслідували якийсь протокол. На початку ковідоістерії , пару років тому, так взагалі з перших днів херячили конячі дози антибіотиків всім підряд, "бо був такий протокол". Без попередніх аналізів і обстеження, по телефону. У мене тещу так "лікував" дебіл сімейний лікар. Потім довго ще відновлювалася після отого "лікування"
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Недоумок, я користуюся послугами профільних фахівців, замість звертатися до окуївших перекваліфікованих неуків-недоучок з "сімейної медицини", яких наплодила тупа мавпа Супрунша

Не тринди,імбецил,бо профільні фахівці,які рятують життя таких як ти щодня в відділеннях інтенсивної терапії, якраз закликають вакцинуватись
Але вже зрозуміло, що ти весь такий " послідовний" поповзеш в разі ускладнень таки до них :K
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Не тринди,імбецил,бо профільні фахівці,які рятують життя таких як ти щодня в відділеннях інтенсивної терапії, якраз закликають вакцинуватись
Але вже зрозуміло, що ти весь такий " послідовний" поповзеш в разі ускладнень таки до них :K

От жеж придурок! Я тому і без ускладнень на вентиляторі, бо звернувся до кваліфікованого фахівця - терапевта-імунолога вищої категорії. Який призначив адекватну підтримуючу терапію, замість парацетамолу і води від дебілів-сімейників. Що, у свою чергу, понизило вірусне навантаження на організм, і ковід пройшов у легкій формі за 2 тижні у мої 58 років.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

От жеж придурок! Я тому і без ускладнень на вентиляторі, бо звернувся до кваліфікованого фахівця - терапевта-імунолога вищої категорії. Який призначив адекватну підтримуючу терапію, замість парацетамолу і води від дебілів-сімейників. Що, у свою чергу, понизило вірусне навантаження на організм, і ковід пройшов у легкій формі за 2 тижні у мої 58 років.
А що саме призначив?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

От жеж придурок! Я тому і без ускладнень на вентиляторі, бо звернувся до кваліфікованого фахівця - терапевта-імунолога вищої категорії. Який призначив адекватну підтримуючу терапію, замість парацетамолу і води від дебілів-сімейників. Що, у свою чергу, понизило вірусне навантаження на організм, і ковід пройшов у легкій формі за 2 тижні у мої 58 років.

Черговий пенс-іксперд намалювався :facepalm1:
І що твій терапевт сказав: молодець, не вакцинуйся і далі?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А що саме призначив?

Інтерферон альфа 2б в очі, ніс, дупу :) , бромгексин, клопідогріл, полоскання сода-йод, ну і вітамінки  Д, С, цинк. З перших днів появи симптомів
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Інтерферон альфа 2б в очі, ніс, дупу :) , бромгексин, клопідогріл, полоскання сода-йод, ну і вітамінки  Д, С. З перших днів появи симптомів

 (tu)

Ще Цинка не вистачає..
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Черговий пенс-іксперд намалювався :facepalm1:
І що твій терапевт сказав: молодець, не вакцинуйся і далі?

Недоумок, вона сама перехворіла, не вакцинована. Чекає на назальну вакцину. Все інше сказала, що від лукавого
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

(tu)

Ще Цинка не вистачає..

Цинк теж був. Забув про ньго
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Черговий пенс-іксперд намалювався :facepalm1:
І що твій терапевт сказав: молодець, не вакцинуйся і далі?

.
то що всі тупі - то це зрозуміло..
то що всі старі пердуні - то теж зрозуміло.
тощо ти молодий і ніібаца вумний - теж зрозуміло..

гаразд. Хера ти вже показав.. подивімось як він в тебе стоїть. 

ну давай кажи хоть щось .. а не ярлики навішуй..

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Недоумок, вона сама перехворіла, не вакцинована. Чекає на назальну вакцину. Все інше сказала, що від лукавого

Ти не відповів вже друге на доволі просте запитання
Які ж ви антивакси брехливі та сцикливі :facepalm1:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ти не відповів вже друге на доволі просте запитання
Які ж ви антивакси брехливі та сцикливі :facepalm1:

Що тобі не зрозуміло з моїх відповідей, недоумок?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія