Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прогресивний бан

Прогресивний бан

Кожен дописувач, який робить прогноз і це не збувається — йде в бан на невеликий строк.

Дописувачі, які роблять вірні прогнози — отримують преференції. Якусь позначку навпроти нікнейму, наприклад. До моменту, коли зроблять невірний прогноз.

Таким чином, за певний час учасники та читачі форуму знатимуть кількох дописувачів, прогнози яких перевірені часом.
   
Re: Прогресивний бан

Кожен дописувач, який робить прогноз і це не збувається — йде в бан на невеликий строк.

Дописувачі, які роблять вірні прогнози — отримують преференції. Якусь позначку навпроти нікнейму, наприклад. До моменту, коли зроблять невірний прогноз.

Таким чином, за певний час учасники та читачі форуму знатимуть кількох дописувачів, прогнози яких перевірені часом.
роблю прогноз - твою пропозицію не реалізують.
   
Re: Прогресивний бан

До гадалок та бабок ходиш ? Віріш в маячню ?
   
Re: Прогресивний бан

Кожен дописувач, який робить прогноз і це не збувається — йде в бан на невеликий строк.

Дописувачі, які роблять вірні прогнози — отримують преференції. Якусь позначку навпроти нікнейму, наприклад. До моменту, коли зроблять невірний прогноз.

Таким чином, за певний час учасники та читачі форуму знатимуть кількох дописувачів, прогнози яких перевірені часом.
Прогнози погоди, чи чого?
   
Re: Прогресивний бан
N88

Це ж тупо рандом.
   
Re: Прогресивний бан
HSM

Палицею по руках
Можна по спині

Останнє редагування: 21 квітня 2024 21:42:10 від HSM
   
Re: Прогресивний бан

А судді хто?
   
Re: Прогресивний бан
Geo

Кожен дописувач, який робить прогноз і це не збувається — йде в бан на невеликий строк.

Дописувачі, які роблять вірні прогнози — отримують преференції. Якусь позначку навпроти нікнейму, наприклад. До моменту, коли зроблять невірний прогноз.

Таким чином, за певний час учасники та читачі форуму знатимуть кількох дописувачів, прогнози яких перевірені часом.


 :facepalm:
   
Re: Прогресивний бан

Vovchik
20 квітня 2024 21:41:29
IP/Host: ---.try.wideopenwest.com
Ну найпізніше, завтра затримають.
Особи встановлені, залишене авто знайдене.

Я вже заслужив на одну преференцію
   
Re: Прогресивний бан

Кожна кухарка...   Мені хочеться....  А чому не написати в адмін форум та подати пропозицію внести зміни до правил форуму? Ну так повинно бути?
   
Re: Прогресивний бан
Geo

А якщо Дехто....з ніком "Кассандра"....ВГАДАВ з прогнозом, а потім Зірка № 25-БІС.....з'ясувала, що то:

1. Мужик.
2. Кассандра - точно померла до Української Незалежності, і взагалі вона (він)  - древньогрецька міфологія.....

на скільки треба цю КЛЯТУ СВОЛОТУ і МЕРЗЕННУ ПОТВОРУ, що ЗГАНЬБИЛА ПОЛІТИЧНИЙ ФОРУМ №1........  банити?



Мдя....це вже щось...не те....Щось нездорове....
   
Re: Прогресивний бан

КГ/АМ
   
Re: Прогресивний бан
Geo

КГ/АМ

№4

П - прогресивно.
   
Re: Прогресивний бан

№4
П - прогресивно.

Та йопт, звізда нумер 4 хоче ще більше банів "хароших і разних" :) мабуть дохєра тут зайвих дописувачів, а там в бані приміщення простоюють
   
Re: Прогресивний бан
Geo

Та йопт, звізда нумер 4 хоче ще більше банів "хароших і разних" :) мабуть дохєра тут зайвих дописувачів, а там в бані приміщення простоюють

В мене інше припущення.

Зірка №4.....настільки вже ЖИВЕ ФУПом....що це для неї - якась "ЕЙВА" з фільму "Аватар". Вона до ФУПу підключається своїми СІНАПСАМИ і не може відірватись. І трохи...зовсім трохи....зірканулас ь головою. Мдя.

І така вона не одна....тутачкі.... на упячкє.  :(
   
Re: Прогресивний бан

авторша ще може на картах ТАРО гадати полюбляє? )
   
Re: Прогресивний бан
Geo

авторша ще може на картах ТАРО гадати полюбляє? )

Так.

З чітким документальним, роздрукованим ВИСНОВКОМ, завіреним нотаріусом і занесеним в "Дію". Інакше "ворожкє" світить реальний позов в суд і строк за гратами....м-мм....в "банє".
   
Re: Прогресивний бан

і такі долбойоби як ТС можуть створювати теми.
мудератор - я тебе лублу (с)  :laugh:
   
Re: Прогресивний бан
Geo

і такі долбойоби як ТС можуть створювати теми.
мудератор - я тебе лублу (с)  :laugh:

Ну....товаріщі....і у нас случаются пєрєгіби на мєстах. Но ми опєратівно рєагіруєм в "адмінкє" і рєзультат нє заставляєт, как говорітся, долго сєбя ждать! (Долгіє, продолжитєльниє апплодісмєнти, местамі пєрєходящіє в овациї. Зал встал. Модератор в прєзідіумє постучал карандашом по графіну і поправіл Маузєр і Папаху. З гальоркі донєслось нєгромкоє і нєуверенноє: да ви тут всє *банулісь, товаріщі...Но дєрзкого хулігана отискать нє удалось.) Послє вот етого всєго бил буфєт.
   
Re: Прогресивний бан

Давайте просто зробимо рейтинг, згуртовані свиноботи швидко накрутять один одному рейтинг і перетворять несправжню уп, на справжню.

Так, мене теж бісять йобнуті які пропустили свою камфору, але це не привід для гулагу
   
Re: Прогресивний бан

Роблю прогноз - Зірка дуже симпатична особа, але фото на ФУПі не покаже ніколи :(
   
Re: Прогресивний бан

Кожен дописувач, який робить прогноз і це не збувається — йде в бан на невеликий строк.

Дописувачі, які роблять вірні прогнози — отримують преференції. Якусь позначку навпроти нікнейму, наприклад. До моменту, коли зроблять невірний прогноз.

Таким чином, за певний час учасники та читачі форуму знатимуть кількох дописувачів, прогнози яких перевірені часом.
======================================
РеХворматори, мля! Задовбали, починаючи з модерів.  В мене лише один прогноз: Україна переможе, але не буває перемоги без втрат. Ніхто не буває задоволеним перемогою, всі хотіли більше- це історичне у всіх.  Ми, може, частково втратимо Бомбас. Але Крим звільнемо. Я як воно буде по жисті, в які терміни-то вже інше. Якщо з цією допомогою і нам будуть допомагати, якщо, А ЦЕ ГОЛОВНЕ, у нас буде власне виробництво снарядів та ракет ППО (а Луч вже спроектував щось на кшталт Патріота, тільки тре ще грошей на доводку та випробування ), якщо у нас буде балістіка десь на 2000 км. хоча б, то чоб ні?
   
Re: Прогресивний бан

Мене теж задовбали вангівнюки. Але пропозиція зовсім інша.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія