Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Black :-T Будете приймати участь в акціях?

Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

У нас тут опублікували дослідження з висновком, що покупців розводять, як кошенят.
На 90% пропозицій протягом 6 місяців до і після чорної п‘ятниці були пропозиції вигідніші, ніж на чорну п‘ятницю.

 :gigi: во-во. Пригледіла собі електромясорубку із тертушками у Комфі ще місяців з 2 тому. Оптимальний варіант - 1499 грн. - повна ціна.

Сьогодні дивлюся те ж саме - зі знижками чп - 1499 грн. Ну, і в чому я виграю?
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

:gigi: во-во. Пригледіла собі електромясорубку із тертушками у Комфі ще місяців з 2 тому. Оптимальний варіант - 1499 грн. - повна ціна.

Сьогодні дивлюся те ж саме - зі знижками чп - 1499 грн. Ну, і в чому я виграю?
я в епіцентрі добре заощадила в день Хеловіна - -40% на всі товари. опреділилася з вибором ще раніше, просто так випадково з датами співпало, що мені саме тоді їх потрібно було купляти. ну на день раніше.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

я в епіцентрі добре заощадила в день Хеловіна - -40% на всі товари. опреділилася з вибором ще раніше, просто так випадково з датами співпало, що мені саме тоді їх потрібно було купляти. ну на день раніше.


 :gigi: я в хеловін тіке тік купила із знижкою в 13% - більше ніде нічого не бачила.

Сьогодні хочу лампочок ЛЕД купити 4 шт. по 10-12Вт. зара буду вирушать, не зна куди.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Карова, як наалєніш мнясорубку - відпиши, пліз. Я давно мамці хтів таку
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Справжні нелохотронні знижки є тільки в америці.  Або у представлених у нас їхніх брендів
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Справжні нелохотронні знижки є тільки в америці.  Або у представлених у нас їхніх брендів
давай лінки, пліз
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

:gigi: я в хеловін тіке тік купила із знижкою в 13% - більше ніде нічого не бачила.

Сьогодні хочу лампочок ЛЕД купити 4 шт. по 10-12Вт. зара буду вирушать, не зна куди.
то звичайні щоденні скидки з карткою вигода. а там хитро було зроблено, я б сама дулю б з маком зекономила, якби друг не просвітив. цю скидку треба було оформлювати, там де в них бюро інформації, повернення і прочих нюансів. багато людей не знали і йшли зразу на касу платити. вони гади це не афішують.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

купив куртку,-60$... 140$,  в Києві така 6500
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

а як же!
налітай!

   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Цитата: хробак
купив куртку,-60$... 140$,  в Києві така 6500
"АльфаІндастріс" репліку?
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Под местным ТЦ в Чернигове сейчас авто припарковано как в выходной день.
Обычно пусто в это время.

Зубожіння!
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Скидками только оружейники и поставщики запчастей порадовали.
Все остальные лохотронщики
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Скидки это когда, к примеру, куртку Коламбия покупаешь за 80 долларов при обычной цене 200, или пуховик Мармот за 85 при обычной 250, или комплект шуруповёрт плюс импульсный шуруповёрт Хитачи за 90 при местной цене за один только обычный шурик более 4000грн. Причём это не в чёрную пятницу.
Местными же чёрнопятничными ценами даже не интересуюсь - всё равно дороже, чем в обычное время в забугорье.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

"АльфаІндастріс" репліку?

яволь
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

давай лінки, пліз
в нью беленсі завжди кіпіш
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

в метро съезжу там чп обещают с пт по вскр. но мне там и так кое чего нужно, просто собралась ехать на выхи.

а так нах те акции, не верю я в них  8-)
Тллько что из Метро. Нифига там не ЧП. Скидки, как обычно, я бы сказала, что акций даже меньше, чем в обычные дни.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Власний досвід: років 3 тому купив SSD Samsung 250 Gb на Амазоні в Чорну пятницю за 71 доллар, перед тим він коштував за 100 баксів і після того ще років 2 за 100 з лишнім. В нашій розетці і тд. десь 130 баксів було тоді.
Цей рік, Аліекспрес: тижнів 2 тому купив там накидку на рюкзак та пару термокружок. Сьогодні глянув по чому вони там сьогодні: плюс 5 центів на кожну позицію. А намалювали скидку в 1 бакс :-) , прицінювався там також до бахіл туристичних, не купляв, ще вибираю. Так ті що намітив в Чорну пятницю сьогодні на 1 бакс дорожчі ніж 2 тижні тому. Короче - забудьте за акції там, почекайте тиждень другий.

Останнє редагування: 23 листопада 2018 15:04:43 від qserg
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

купив куртку,-60$... 140$,  в Києві така 6500
молодець!
я почекаю січня-лютого і сподіваюсь тоді купити  куртку зі знижкою)
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

а до чого тут автор

До того що опитування це його креатив. :)
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Цього року гарна чорна п'ятниця була в Афінах.
Жінка купила мені дві куртки по 10 евро кожна.
Одна з них мала би коштувати 80-100 евро.

А от у нас п'ятниця лайно. Сьогодні купили мультіварку. Нам не скинули жодної копійчини.



TEFAL Spherical Bowl RK807

Останнє редагування: 23 листопада 2018 15:40:00 від ЮАР
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

термобілизна в маркмпенсері була 700

сьодня 999 але у них знижка 30%

от таке наєпалово

і так по всім магазинам


хіба в метрл бухло реально  20 30 скинули
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Проголосував "Ні то все маркетинговий обман", але не втримався і купив на розетці шузи зі знижкую у 7500 грн. :) Й ще вина трохи різного.

Такі от



Вважаєте це наімєлово?

Останнє редагування: 23 листопада 2018 15:56:43 від Amid
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Проголосував "Ні то все маркетинговий обман", але не втримався і купив на розетці шузи зі знижкую у 7500 грн. :) Й ще вина трохи різного.

Такі от

Показати зображення...
Вважаєте це наімєлово?

Розетка продає сьогодні товарів на 1 млн 200 тис баксів у годину  :facepalm:



   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

На розетці є реально гарні знижки, але проблема, що майже нічого не потрібно, а просто купувати щоб було, як багато хто любить і як я раніше робив, немає бажання.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

На те що мені зараз реально потрібно знижок сьогодні нажаль не має.

З.ы. До речі, розетка обіцяє все сьогодні привезти, минулого року я чекав 3 дні, здається, як вони це роблять?

Останнє редагування: 23 листопада 2018 16:28:39 від Amid
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

На те що мені зараз реально потрібно знижок сьогодні нажаль не має.

З.ы. До речі, розетка обіцяє все сьогодні привезти, минулого року я чекав 3 дні, здається, як вони це роблять?

ну це не дивно
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

ну все витратив по інтенет магазинах 50 фунтів і 1400 грн сумарно 3200 грн.
на цьому мабуть все...

отримав знижку в порівнянні зі звичайними днями 10-20% але чесну
майже все що купив планував раніше  вже більше місяця але думаю дочекаюсь точно будуть знижки

Останнє редагування: 23 листопада 2018 17:26:21 від Potato
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Реально 11.11 цены были ниже чем сейчас на те же позиции на али (пару десятков центов,но все же). Разводняк не только у нас )))
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Разводняк не только у нас )))

кто хочет найти тот найдет
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Кругом тупих оленять. І в "чесній" Швеції теж! Ось приклад. Хлоп хотів Лего дітям купити. Під час знижок  була 1299 крон. Він вирішив почекати до блека. Думав буде ше дешевше. А тут бац: В честь блека чудова ціна...1499 крон! :D

   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Кругом тупих оленять. І в "чесній" Швеції теж!
а голова навіщо ?
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

кто хочет найти тот найдет
Я не говорю что абсолютно все так, но преимущественное большинство, а из того что мне надо - нечего нету(
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Карова, як наалєніш мнясорубку - відпиши, пліз. Я давно мамці хтів таку

Ото хай тобі карова і алєніт, бицюню. Без акцій електромясорубка (з тертушками) коштувала 1499 грн. Зараз ось по акції чорної пнятниці коштує 1999 грн. у розетці, але ФІЛІПС. rozetka.com.ua

Недавно бачила кажись у Розетці, чи у Комфі Мулінекс по 1499 грн. потрібної мені комплектації (із тертушками). https://comfy.ua/black-friday-2018-1/cat__157/?dir=asc&mode=grid&order=price

Тільки уважно роздивляйся, яка комплектація тобі потрібна, і що саме: якщо бренд - буде дорожче, але не набагато.

Ось дивися товари Комфі без акцій - ціни майже такі самі. Просто, вони дуже хитро зробили - тільки брендові запхали у акцію і зробили не дуже великі знижки на них.

Але я б тобі порадила все ж таки взяти Белвар - Білоруська техніка. Вона хоч і не брендова, але теж більш-менш якісна.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Закозала на Резетці:

2 лямпочьки ЛЕД 12 Вт по 25 грн./шт.
6 лямпочок ЛЕД 10 Вт по 19 грн./шт.

Окуляри "віртуальна реальність" за 144 грн.

Хотіла ще порошок пральний, але там скидки тільки на тайд/аріель/персіл....  А я перу Галою. По тій ціні, що вони пропонують я його куплю і без акцій коли закінчаться 22 кілограми того шо вже є.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?
PAL

Закозала на Резетці:

2 лямпочьки ЛЕД 12 Вт по 25 грн./шт.
6 лямпочок ЛЕД 10 Вт по 19 грн./шт.

тіки, як приїдуть, перевірь не мерцання
бо дуже дешево щось
Вмієш перевіряти?
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

пооленила трохи в епіцентрі сьогодня. в порівнанні з скидками на все-все-все в день хеловіна, жалке подобіє правої руки(чого загальмувала тоді і не купила все затратне і заплановане? :shout: ). армстронг - на штуці 5гр економія, з 42 до 38, по дрібницям  - двері, ручки.
на парковці ад і ізраїль, машин в місті, як перед 1 вересня.
якщо буде натхнення, полажу по розетці. бачу, що там можна шось вилазити.
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?
PAL

Не переймайтеся, попереду за пару тижнів ще різдвяний розпродаж  :lol:
   


вот что такое ЧЕРНАЯ  :-T
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

Показати зображення...
вот что такое ЧЕРНАЯ  :-T
хоч хтось згадав. :super:  :-B
   
Re: Black  :-T  Будете приймати участь в акціях?

тіки, як приїдуть, перевірь не мерцання
бо дуже дешево щось
Вмієш перевіряти?

На новій пошті дадуть всунуть в розетку мабуть..

А як перевірять? Ну, як горить лямпочька, то мбоковим зрєнієм усі мерцання видно.

А що це дасть і для чого? Як перевіряти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія