Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про бензин

Re: Про бензин

Заправився за 30 хв.
Майже як у мирний час, лише дорожче
   
Re: Про бензин

Заправився за 30 хв.
Майже як у мирний час, лише дорожче

И где такая халява?
   
Re: Про бензин

И где такая халява?

Обухівський район
   
Re: Про бензин

По Києву пішки?
колись гуляв по Києву
по карті - кілька сантиметрів, а йти пів-години, та ще й горбами :)
   
Re: Про бензин

Взяв 20л 95го на UPG. 20 хв. І то з них 15 хв хлоп попереду бігав три рази до оператора, бо бензин не ллявся. А він просто вставив пістолет, не нажав/зафіксував клавішу і чекав на заправку.
   
Re: Про бензин

Взяв 20л 95го на UPG. 20 хв. І то з них 15 хв хлоп попереду бігав три рази до оператора, бо бензин не ллявся. А він просто вставив пістолет, не нажав/зафіксував клавішу і чекав на заправку.

Вы в каком году живете?
   
Re: Про бензин
Ale

Кто ведет переговоры о поставке горючего в Украине странами Европы? Пацаны или  Зеленский? Кто оплачивает поставку?
Оті пацани як ти назвав ведуть переговори і оплачують поставку
   
Re: Про бензин
Ale

Вы в каком году живете?
Думаю це збережене повідомлення з 2021 року- заправився він за 5 хвилин)
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

ще +30 по 51 - чудово як для 4-го місяця війни!
   
Re: Про бензин
PAL

https://t.me/tplviv/12744

тю, в нас на одній з заправок у 20літрову каністру влізло 35 літрів, ще й місце залишилося!
   
Re: Про бензин

Хто шаройобиться варшавкою,  в Бабінцях зверніть увагу на заправку. Без черг і не надто грівень.
   
Re: Про бензин

120 літрів дізелю, та то за якімись папірцями. Однак, залили.
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин

https://t.me/insiderUKR/33609

тупі йобікі!... :facepalm1:
Треба ціну піднімати!!


пс. от шо значе коли припиняють читати по інститутах "політекономію капіталізма"!
   
Re: Про бензин

Сьогодні у нас:
ДТ  - черга десь 20 машин (ціна не відома)
92 - черги і обмежень немає (57грн.)
ГАЗ - черга десь 15 машин (36грн.)
   
Re: Про бензин
Ale

https://t.me/insiderUKR/33609
Це стосується тільки тих заправок де паливо субсидується державою, на інших можна заправлятися - дивіться що тащите
   
Re: Про бензин
Ale

тупі йобікі!... :facepalm1:
Треба ціну піднімати!!


пс. от шо значе коли припиняють читати по інститутах "політекономію капіталізма"!
Ще раз - це стосується заправок що де ціна субсидується державою - на всіх інших комерційна ціна і може заправлятися будь хто
   
Re: Про бензин

Сьогодні вперше проїхався по місту з часу "бензинової кризи".

Машин повно. Ауді 3,0 - 3,5 літра, прадо, кукурузери 200 і навіть 300, жипи мерседеси, навіть два майбаха бачив. Один на київських номерах, другий на якихось мені невідомих - мабуть "євпобляха" завезена в останній місяць )

Де "криза"?  ;o
   
Re: Про бензин

Сьогодні вперше проїхався по місту з часу "бензинової кризи".

Машин повно. Ауді 3,0 - 3,5 літра, прадо, кукурузери 200 і навіть 300, жипи мерседеси, навіть два майбаха бачив. Один на київських номерах, другий на якихось мені невідомих - мабуть "євпобляха" завезена в останній місяць )

Де "криза"?  ;o

в нас  :laugh:

коли завод працював і постачав всій країні все було ок.

як завод знищили, місту сказали нехуй шастать  :laugh:


хоча признатися авто менше не стало.
  солянка збірна з регіонів
   
Re: Про бензин

Re: Про бензин

https://t.me/tplviv/12744

Що хотів показати автор відео?
   
Re: Про бензин

Що хотів показати автор відео?

Що по лічильнику 12+ літрів влізло в 10 літрову каністру
   
Re: Про бензин

Що по лічильнику 12+ літрів влізло в 10 літрову каністру

Нормально, ... -> 20 відсотків волонтерам з ОККО!  :weep:
   
Re: Про бензин

Що по лічильнику 12+ літрів влізло в 10 літрову каністру

Це видно на відео?  :)
   
Re: Про бензин

в нас  :laugh:

коли завод працював і постачав всій країні все було ок.

як завод знищили, місту сказали нехуй шастать  :laugh:


хоча признатися авто менше не стало.
  солянка збірна з регіонів
дизель був сьогодні 58 на вог
   
Re: Про бензин

Як по трасі Рівне - Київ, є шанс заправитися, не витрачаючи кілька годин?
   
Re: Про бензин

Нафтогаз створить мережу АЗС
 Нарешті більш-менш правильний крок. Єдине застереження - потрібно закріпити прозорість формування ціни й принципів діяльності, бо може вийти "як завжди".
   
Re: Про бензин

Нафтогаз создаст сеть АЗС

"Государство не хочет монополизировать этот рынок. Но на рынке должен появиться мощный государственный игрок, к которому было бы полное доверие как со стороны государства, так и со стороны людей." - Витренко.
   
Re: Про бензин

Нафтогаз создаст сеть АЗС

"Государство не хочет монополизировать этот рынок. Но на рынке должен появиться мощный государственный игрок, к которому было бы полное доверие как со стороны государства, так и со стороны людей." - Витренко.
На кінець дійшло!!! До ідіотів як регулювати ціни  :facepalm:
   
Re: Про бензин

На кінець дійшло!!! До ідіотів як регулювати ціни  :facepalm:
Юліни рецепти.
   
Re: Про бензин

Юліни рецепти.
Ти видно дуже юлєвжарений  :facepalm: Як штати впливають на ринок нафти?
   
Re: Про бензин

Ти видно дуже юлєвжарений  :facepalm: Як штати впливають на ринок нафти?
Які штати?
   
Re: Про бензин
PAL

Як по трасі Рівне - Київ, є шанс заправитися, не витрачаючи кілька годин?
питання поставлене не вірно
те, що за комою, зайве, я йго викреслив
   
Re: Про бензин

В Польщі знов ціна виросла. 95й по 7.67 (59 грн).
   
Re: Про бензин
a49

Как всегда обещания зелени и выполнение - через одно место - в прифронтовых областях  где он должен быть для эвакуации его нет, а на западе - есть! (td) 
   
Re: Про бензин

Как всегда обещания зелени и выполнение - через одно место - в прифронтовых областях  где он должен быть для эвакуации его нет, а на западе - есть! (td) 
Тобто ти пропонуєш, щоб ОККО, наприклад, накопичувала запаси палива в прифронтових областях?
А де саме, при наявності відсутності нафтобаз, які знищені ворогом?
   
Re: Про бензин

У мене витрата бензину, що зараз завозять з Польщі, збільшилась мінімум на 1л/100 км. Цікаво, що я це помічав ще до війни, коли приходилося їздити по Польщі і там заправлятися. Поляки часом в свій бензин не добавляють трохи спирту чи там біопалива якогось?
Бо Ізя забанений тут казку розказав, що у нього ледь не на 2 л зменшилась витрата. То я для експерименту залив в Польщі 40 л 95го на ВР, тут долив до повного на Окко і бачу, що таки збільшилась на 11%.
   
Re: Про бензин

У мене витрата бензину, що зараз завозять з Польщі, збільшилась мінімум на 1л/100 км. Цікаво, що я це помічав ще до війни, коли приходилося їздити по Польщі і там заправлятися. Поляки часом в свій бензин не добавляють трохи спирту чи там біопалива якогось?
Бо Ізя забанений тут казку розказав, що у нього ледь не на 2 л зменшилась витрата. То я для експерименту залив в Польщі 40 л 95го на ВР, тут долив до повного на Окко і бачу, що таки збільшилась на 11%.

В мене розхід газу навпаки впав, і то доволі відчутно. Хоча я зараз їздю дуже мало
   
Re: Про бензин

У мене витрата бензину, що зараз завозять з Польщі, збільшилась мінімум на 1л/100 км. Цікаво, що я це помічав ще до війни, коли приходилося їздити по Польщі і там заправлятися. Поляки часом в свій бензин не добавляють трохи спирту чи там біопалива якогось?

Це вже творчєство місцевих, на фоні дефіциту та відсутності конкуренції.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія