Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Який нітратометр купити?

ФЗВ: Який нітратометр купити? Нове

Коротка передісторія.

Позаминулої осені купила на зиму картоплю. Зразу вона в мене сумніви викликала - дуже важко чистилася, довго варилася і ти ди. Через деякий час в мене почалися великі проблеми з кишечником. Десь у січні викинула ту бульбу - і здоров'я швидко прийшло в норму. Зробила висновок, що картопля була "нітратна".

Минулої осені з картоплею повезло - була смачна і без хімії.

А два тижні тому купила - і знову проблеми, знову бульба мабуть "хімічна".

Вирішила купити нітратометр. Пошукала в інтернеті - все Китай або кацапи...

Спинилася на двох моделях:
Нитрат-тестер Anmez Greentest 3

https://atest.com.ua/products/nitrat-tester-anmez-greentest-3/



або
Нитрат-тестер Anmez Greentest Mini

https://atest.com.ua/products/nitrat-tester-anmez-greentest-mini/



Другий ніби компактний, але управляється через смартфон - на базарі так просто в овоч не вткнеш і не провіриш. Але на 1000 грн дешевший.


Хто юзав, або має щось про них сказати - буду дуже вдячна за інформацію!!! Бо бідую!


Останнє редагування: 28 жовтня 2018 17:36:20 від pravda
   
Викинь з голови ту дурню. І нітрати і нітрити - природні компоненти.  Без них картопля не росте.
Нітрити додають в продукти щоб ви не подохли від ботулізму.
Азотна кислота утворюється в атмосфері під час розряду блискавки. І досить багато.
То ж не травіть собі душу отими казками і міфами, а обирайте картоплю правильних сортів
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Я б заборонив законодавчо продаж тих девайсів. Це ж як дозволять кожному дурневі штрикати овочі в супермаркеті, на що вони стануть схожі? :X
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Викинь з голови ту дурню. І нітрати і нітрити - природні компоненти.  Без них картопля не росте.
Нітрити додають в продукти щоб ви не подохли від ботулізму.
Азотна кислота утворюється в атмосфері під час розряду блискавки. І досить багато.
То ж не травіть собі душу отими казками і міфами, а обирайте картоплю правильних сортів
х

Справа в концентрації. В совку було повно картоплі, непридатної до їжі.
   
Викинь з голови ту дурню. І нітрати і нітрити - природні компоненти.  Без них картопля не росте.
Нітрити додають в продукти щоб ви не подохли від ботулізму.
Азотна кислота утворюється в атмосфері під час розряду блискавки. І досить багато.
То ж не травіть собі душу отими казками і міфами, а обирайте картоплю правильних сортів

Нітрити в надмірній концентрації - канцерогени.
   
І що? Скептики вже відмітилися...

Невже ніхто таке не юзає?
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра
PAL

коте, ти девайси - повна дурня, розводняк.
Доповідаю: принцип дії в них дуже простий: вони міряють опір електричному струмові. Але от у чому біда. Електропровідність залежить від кількості УСІХ солей, а не тільки нітратів.
Тобто той девайс міряє не нітрати, а просто концентрацію солей. Він у принципі нездатний поміряти те, що тобі треба, для цього не електропровідність рахують, а дивляться на хімічні реакції зі спеціальними реагентами в лабораторіях


   
Зразу вона в мене сумніви викликала - дуже важко чистилася, довго варилася і ти ди. Через деякий час в мене почалися великі проблеми з кишечником. Десь у січні викинула ту бульбу - і здоров'я швидко прийшло в норму. Зробила висновок, що картопля була "нітратна".

Бугога!
Купила картоплю для чипсів й каже шо то винні нітрати ))) :lol:  :weep:
В мене родичі колись таку посадили - це капець.  Пізніше тупо пороздавали її.
   
коте, ти девайси - повна дурня, розводняк.
Доповідаю: принцип дії в них дуже простий: вони міряють опір електричному струмові. Але от у чому біда. Електропровідність залежить від кількості УСІХ солей, а не тільки нітратів.
Тобто той девайс міряє не нітрати, а просто концентрацію солей. Він у принципі нездатний поміряти те, що тобі треба, для цього не електропровідність рахують, а дивляться на хімічні реакції зі спеціальними реагентами в лабораторіях

 :( Біда.... Проблеми в мене від нітратних овочів....
   
Бугога!
Купила картоплю для чипсів й каже шо то винні нітрати ))) :lol:  :weep:

Для яких чіпсів.... Звичайна фермерська картопля в сітках. І не я одна її на зиму брала.

А позаминулого року - тоді взагалі підсунули мало того, що "хімічну", так ще й кормову...
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

коте, ти девайси - повна дурня, розводняк.
Доповідаю: принцип дії в них дуже простий: вони міряють опір електричному струмові. Але от у чому біда. Електропровідність залежить від кількості УСІХ солей, а не тільки нітратів.
Тобто той девайс міряє не нітрати, а просто концентрацію солей. Він у принципі нездатний поміряти те, що тобі треба, для цього не електропровідність рахують, а дивляться на хімічні реакції зі спеціальними реагентами в лабораторіях

 +100500 (tu)
   
коте, ти девайси - повна дурня, розводняк.
Доповідаю: принцип дії в них дуже простий: вони міряють опір електричному струмові. Але от у чому біда. Електропровідність залежить від кількості УСІХ солей, а не тільки нітратів.
Тобто той девайс міряє не нітрати, а просто концентрацію солей. Він у принципі нездатний поміряти те, що тобі треба, для цього не електропровідність рахують, а дивляться на хімічні реакції зі спеціальними реагентами в лабораторіях
Так , то розводилово. Пам'ятаєте, в 90-х на вулиці лохам міряли "біопотенціал"?)) Теж за допомогою омметра..
   
 :(
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра
PAL

:( Біда.... Проблеми в мене від нітратних овочів....
а без нітратів овочів не буває зараз
нє, можешь самостійно на підвіконні спробувати виростити, але воно буде таке собі, поганеньке
без добрив воно погано росте, врожай малий

Й найголовніше. Небезпечні не нітрати самі по собі (як вже написали, якась кількість - то нормально для усіх овочів). Небезпечна велика концентрація (коли занадто багато добривами заливають, щоб воно красиве й велике вродилося)
   
Для яких чіпсів.... Звичайна фермерська картопля в сітках. І не я одна її на зиму брала.
Я ж кажу, це сорт такий.
Колись родичі купили цю насіннєву та посадили. Звісно шо  для себе, ніяких там нітратів-нітрітів не було.
Картопля звиздець - нормально нарізати можно було лише на шинковці. :gigi:
   
а без нітратів овочів не буває зараз
нє, можешь самостійно на підвіконні спробувати виростити, але воно буде таке собі, поганеньке
без добрив воно погано росте, врожай малий

Й найголовніше. Небезпечні не нітрати самі по собі (як вже написали, якась кількість - то нормально для усіх овочів). Небезпечна велика концентрація (коли занадто багато добривами заливають, щоб воно красиве й велике вродилося)

Так отож. Я хочу знати - чи в нормі там їх концентрація. Я ж не проти - в допустимих межах.
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Так отож. Я хочу знати - чи в нормі там їх концентрація. Я ж не проти - в допустимих межах.
в лабораторію - без варіантів.
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Електричний опір кислого і солодкого яблука можуть в рази відрізнятися. Але мені це до лампочки.
Мене хвилює те, що всі яблука в магазині будуть поштрикані ідіотами. :X
   
Я ж кажу, це сорт такий.
Колись родичі купили цю насіннєву та посадили. Звісно шо  для себе, ніяких там нітратів-нітрітів не було.
Картопля звиздець - нормально нарізати можно було лише на шинковці. :gigi:

Ще раз. Коли я купувала-важила - продавець з сусіднього буса до мого каже: "а шо ж ти кормову...", а мій зразу: "тихо!"
Я не звернула уваги, а коли песець з здоров'ям почався - згадала і співставила. А ті буси могли закупку у одного і того самого фермера робити.

Я не заперечую, що бульба для чіпсів - тверда. Але та, що я тоді купила - то була таки кормова. І ще й несмачна зовсім...
   
Електричний опір кислого і солодкого яблука можуть в рази відрізнятися. Але мені це до лампочки.
Мене хвилює те, що всі яблука в магазині будуть поштрикані ідіотами. :X

Дкрбелику, а хто сказав, що я в магазині їх штрикати збираюся?!!! Нормально при закупках на зиму купити кілограм і поштрикати.
   
Ще раз. Коли я купувала-важила - продавець з сусіднього буса до мого каже: "а шо ж ти кормову..."
Це фуйня.
По перше "кормової" не існує в принципі.
По друге, те, на що кажуть як "кормова", це здоровецька м'яка і ніяка на смак картопля, а не те про що ти розповідаєш.
   
Це фуйня.
По перше "кормової" не існує в принципі.
По друге, те, на що кажуть як "кормова", це здоровецька м'яка і ніяка на смак картопля, а не те про що ти розповідаєш.

Та да. І кормові буряки ми в студентські роки на полі не збирали, ага!
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Дкрбелику, а хто сказав, що я в магазині їх штрикати збираюся?!!! Нормально при закупках на зиму купити кілограм і поштрикати.

На зиму?...  :fool: Ти в совку живеш? :fool:
Більше питань нема. Кличте санітарів. :comando:
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Дкрбелику, а хто сказав, що я в магазині їх штрикати збираюся?!!! Нормально при закупках на зиму купити кілограм і поштрикати.
штрикай не штрикай - цей тест неінформативний. PAL пояснив, чому. Тіки лаба і тіки хімія.
   
Та да. І кормові буряки ми в студентські роки на полі не збирали, ага!
Буряки  - так. Картопля ні. В якості корму використовуються кілька сортів, де більше крохмалю, вони м'які зі здоровенними клубнями.
   
хотел купить что-то такое. Почитал - разводилово. Меряют электропроводимость, а она зависит не только от нитратов. Врать может в 10 раз.

Только химический метод. Например, тест-полоски на нитраты. Резать фрухт пополам, к срезу полоску. И ждать несколько минут. Такое для проверки на рынке не подходит.
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

На зиму?...  :fool: Ти в совку живеш? :fool:
Більше питань нема. Кличте санітарів. :comando:
Велкам ту Юкрейн. ше порадь в селі в магаз за кілом картоплі бігати! :lol:
   
А чому Ви вирішили, що проблема саме в нітратах ? така проблема є в ранніх овочах, а ось восени....Там будь-яка хімія може бути - в цьому році фітофтора скаженіє - від неї сипали, наприклад....Та що завгодно !
   
На зиму?...  :fool: Ти в совку живеш? :fool:
Більше питань нема. Кличте санітарів. :comando:

Господи, яке воно малахольне...То на собак кидається, то на картоплю :))))
Діду, йдіть вже якусь роботу собі придумайте :))
І я роблю запаси:
1. в 2 рази дешевше, ніж буде за 2 міс
2. я дуууууже велике ледащо - мені давіть ліньки думати про те, що тре кожен тиждень закупати городину, не говорячи вже про те, щоб це робити )
   
Велкам ту Юкрейн. ше порадь в селі в магаз за кілом картоплі бігати! :lol:

Ага. І закрутки з власних, абсолютно чистих овочів - не робити в жодному разі !  :punish:
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Ага. І закрутки з власних, абсолютно чистих овочів - не робити в жодному разі !  :punish:
Боронь Боже! це ж капіталісти розоряться.
Ех, підкинути б нашим емігам агітпроп часів ВВ2.
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра
PAL

Господи, яке воно малахольне...То на собак кидається, то на картоплю :))))
Діду, йдіть вже якусь роботу собі придумайте :))
І я роблю запаси:
1. в 2 рази дешевше, ніж буде за 2 міс
2. я дуууууже велике ледащо - мені давіть ліньки думати про те, що тре кожен тиждень закупати городину, не говорячи вже про те, щоб це робити )

щодо першого пункту категорично не погоджуся, різниця в ціні цього року була незначна, як добавити, що пропаде під час зберігання, так й взагалі те на те й виходить
а якось мені не пощастило, попалася заражена картопля, так половина у відходи пішла

щодо другого - це аргумент  :gigi: Але як уявиш собі, що треба за городиною до підвалу лізти, та ще й згибатися - так простіше пару кіло в магазині купити  :laugh:
   
азот.
схема приблизно така: аміак-нітрат-нітрит. природний ланцюжок, котрий переходить як в один, так і в другий бік.
нітрат перетворюється в шкідливий нітрит прямо у шлуку. це звичайний хім.процес. правда, анаеробний.  :) це я вам колишній акваріуміст кажу. тому, для нормального травлення потрібно додати кисню і мона збалансувати все що завгодно.   :D
пийте кисневі коктейлі, їх, до речі в нашій країні винайшли рокв 50-60 по тому.
   
хотел купить что-то такое. Почитал - разводилово. Меряют электропроводимость, а она зависит не только от нитратов. Врать может в 10 раз.

Только химический метод. Например, тест-полоски на нитраты. Резать фрухт пополам, к срезу полоску. И ждать несколько минут. Такое для проверки на рынке не подходит.

а де ті тестполоски брати?
   
а де ті тестполоски брати?

я не пробовал, бо дорого.
https://prom.ua/ua/p648294283-test-poloski-nitraty.html
2 секунды держать в соке фрухта, и через минуту смотреть. Больше червонца обходится один тест.
   
у нас томос. то ж не парся нічим .)))
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Господи, яке воно малахольне...То на собак кидається, то на картоплю :))))
Діду, йдіть вже якусь роботу собі придумайте :))
І я роблю запаси:
1. в 2 рази дешевше, ніж буде за 2 міс
2. я дуууууже велике ледащо - мені давіть ліньки думати про те, що тре кожен тиждень закупати городину, не говорячи вже про те, щоб це робити )

1) На собак я не кидаюсь, це вони на мене кидаються.
2) На картоплю я теж не кидаюсь, але як упіймаю в магазині нітратофоба з штрикалкою, табло йому розіб'ю, нє отходя от касси. :X
   
Нітрити в надмірній концентрації - канцерогени.

Колись мій знайомий вирішив в лабораторії провести аналіз своєї моркви і порівняти свою з маркетовою.

Виявилось, що в його моркві нитратів в рази більше.
   
Re: ФЗВ. Потрібна допомога у виборі нітратометра

Колись мій знайомий вирішив в лабораторії провести аналіз своєї моркви і порівняти свою з маркетовою.

Виявилось, що в його моркві нитратів в рази більше.

Органічні добрива (коров'ячий гній) дають більше нітратів ніж мінеральні. Це давно відомо. Але ж лохам цього не поясниш. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія