Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

интервью генерала Кривоноса

Re: интервью генерала Кривоноса
HSM

Плюсую.
Має присмак такого собі "арєстовіча на максималках".

майже гіркін навпвкі
   
Re: интервью генерала Кривоноса

:facepalm:

Після цього він вже не генерал а політик...  B-)
Так, він  займається куйнею політикою під час війни.
Так він в політиці до 2019 року  вже був
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ви краще самі послухайте, бо те, на що Ви питання запитали, - то "парторг напєл"
І ще диво, що в києві не один аеродром, але ж туди пан генерал не приїхав, і жаху, на диво, не сталося.
Це ви про Гостомель?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

:facepalm:

Після цього він вже не генерал а політик...  B-)
:D ага.
Удивительной чистоты человек! Служил при всех президентах, бодро шагал по служебной лестнице (на зависть многим). И все хорошо было. Ну не финансировали армию, вооружения и обмундирования не было… так это мелочи! Стоит ли честному офицеру подымать этот вопрос, может рапорт написать и уйти с армии и народу бедному горькую правду донести? Зачем, ведь все хорошо у офицера.может ночей не спал, и думал если завтра я пацанят в бой поведу, родную Украину защищать, у нас же техника вся разваленая, солдаты экипированы как народное ополчение, шош я матерям их скажу.
 Но настал долгожданный 2019 год и генерал уже и депутат, пенсия хорошая, можно теперь правду резать.
 Лучше бы он молчал. 
   
Re: интервью генерала Кривоноса

майже гіркін навпвкі
Ну, так не скажу. Гіркін - косплейщик і мрійник-полудурок, котрий живе у власній реальності.
А Кривонос таки реально попрацював і послужив. Проте певні особливості характеру даються взнаки.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

:D ага.
Удивительной чистоты человек! Служил при всех президентах, бодро шагал по служебной лестнице (на зависть многим). И все хорошо было. Ну не финансировали армию, вооружения и обмундирования не было… так это мелочи! Стоит ли честному офицеру подымать этот вопрос, может рапорт написать и уйти с армии и народу бедному горькую правду донести? Зачем, ведь все хорошо у офицера.может ночей не спал, и думал если завтра я пацанят в бой поведу, родную Украину защищать, у нас же техника вся разваленая, солдаты экипированы как народное ополчение, шош я матерям их скажу.
 Но настал долгожданный 2019 год и генерал уже и депутат, пенсия хорошая, можно теперь правду резать.
 Лучше бы он молчал.
Захистив Краматорський аеропорт, захистив Жулянський аеропорт і повинен мовчати. А хто ж тоді скаже правду? Товстопикий Жека в марафоні?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Якщо нема що заперечити по суті - переходимо на обговорення особистості і пряме поливання лайном.
Подумаєш, москалі за день в передмістях Києва, за три дні - в Херсоні. Це такі дрібниці, а от у 2014 Порох...
є масив незаперечних фактів, і є слова Кривоноса, які жодному з таких фактів не суперечать
   
Re: интервью генерала Кривоноса

А хто ж тоді скаже правду?
дартаньян серед гомосєков?) чишо?
   
Re: интервью генерала Кривоноса

і є слова
слова вони і є слова...
   
Re: интервью генерала Кривоноса

слова вони і є слова...

Москалі за день в передмістях Києва, за три дні - в Херсоні, (300км за 3 днi, на правому березі Дніпра, Карл) - це не просто слова це реальнiсть. Зрозуміло, Кривонос збрехав, цього насправді не відбулось. Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар... досі наші.
Вибачайте, але заперечення реальності це вже клініка.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Москалі за день в передмістях Києва, за три дні - в Херсоні, (300км за 3 днi, на правому березі Дніпра, Карл) - це не просто слова це реальнiсть. Зрозуміло, Кривонос збрехав, цього насправді не відбулось. Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар... досі наші.
Вибачайте, але заперечення реальності це вже клініка.

Це вже відбулось. Питання - що робити далі, а не розповідати всім, яка погана влада, здала Херсон, бо Кривоноса там не було...
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Це вже відбулось. Питання - що робити далі, а не розповідати всім, яка погана влада, здала Херсон, бо Кривоноса там не було...

це кому питання? Кривоносу?
то хай тобi Зеленський розкаже, що робити далi ..
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Питання - що робити далі, а не розповідати всім, яка погана влада, здала Херсон, бо Кривоноса там не було...
Нах'я це дешеве пересмикування?
То він агітував за повернення сивочолого - а насправді не згадував його, то раптом всі проблеми, "бо там кривоноса не було".
Все говорить про те, що найбільша вада кривоноса в твоїх очах -  це кривий ніс недостатній пієтет до чинної.
Що робити далі? Нейтралізувати вплив на прийняття рішень тим, хто винен в пройобах першого часу, виключити їх з пулу осіб, що мають доступ до інформації. Непублічно, але категорично.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Нах'я це дешеве пересмикування?
То він агітував за повернення сивочолого - а насправді не згадував його, то раптом всі проблеми, "бо там кривоноса не було".
Все говорить про те, що найбільша вада кривоноса в твоїх очах -  це кривий ніс недостатній пієтет до чинної.
Що робити далі? Нейтралізувати вплив на прийняття рішень тим, хто винен в пройобах першого часу, виключити їх з пулу осіб, що мають доступ до інформації. Непублічно, але категорично.

Кривонос зараз в армії або п***а на телеефірах? Ось тобі і відповідь.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Питання - що робити далі, а не розповідати всім, яка погана влада, здала Херсон, бо Кривоноса там не було...

Ви не плутайте аналітику з консалтингом
   
Re: интервью генерала Кривоноса

:D ага.
Удивительной чистоты человек! Служил при всех президентах, бодро шагал по служебной лестнице (на зависть многим). И все хорошо было. Ну не финансировали армию, вооружения и обмундирования не было… так это мелочи! Стоит ли честному офицеру подымать этот вопрос, может рапорт написать и уйти с армии и народу бедному горькую правду донести? Зачем, ведь все хорошо у офицера.может ночей не спал, и думал если завтра я пацанят в бой поведу, родную Украину защищать, у нас же техника вся разваленая, солдаты экипированы как народное ополчение, шош я матерям их скажу.
 Но настал долгожданный 2019 год и генерал уже и депутат, пенсия хорошая, можно теперь правду резать.
 Лучше бы он молчал. 

Я вперше побачила Кривоноса  в якихось новинах в  2014. Худий, неголений, брудний  в спеку  на фоні бою та  пострілів арти. Тоді він був полковник (як що я не помиляюсь).
Це реально бойовий офіцер який захищав народ та Державу.
 А що ви особисто зробили для захисту та перемоги ?Закидаете лайном таких як він та зализуете 4 ди уклоніста?
Для мене Кривонос це майбутня єліта  України але стара лайно - єліта пручається та буде  шкодити довго.  Скромність то шлях в забуття. Нехай наш генерал частіше  з'являються у всіх ЗМІ. Народ мае бачіти своїх Героїв!
 
 
   
Re: интервью генерала Кривоноса

уже є один професійний  військовий  палковнік на ФБ професією займається.
Але професійний  ваєнний  гєнєрал  телеефірів  - свіже  нове. Зради розкаже  багато
   
Re: интервью генерала Кривоноса

уже є один професійний  військовий  палковнік на ФБ професією займається.
Але професійний  ваєнний  гєнєрал  телеефірів  - свіже  нове. Зради розкаже  багато

Так його на каналах чомусь представляють як діючого службовця, тільки забувають згадали, що вже він там не працює.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Кривонос наполегливо змішує правду та брехню, підкреслюючи власні досягнення та принижуючи досягнення інших. Не дивно, що противникам Зеленського такі інтерв'ю подобаються  :gigi:
Укажіть на брехню, щоб не бути голослівним, і нам це буде корисно знати. Ми потребуємо правди, на відміну...
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Тому що задача - сіяти зраду, що не так воюємо, а ось Криновоси знають і можуть показати, тільки сивочолого треба запросити на трон знову.
Він не казав, що ми не так воюємо і не було сумніву щодо дій ЗСУ.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Укажіть на брехню, щоб не бути голослівним, і нам це буде корисно знати. Ми потребуємо правди, на відміну...

Вище вже відписалися, читай гілку, стара.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Куди модери подівалися?

З якого часу у нас дозволяється паплюжити честь бойового українського офіцера?
Причому як завжди фактів - 0, самі інсінуації та накиди раша-стайл.

Забаньте уєбанів.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Куди модери подівалися?

З якого часу у нас дозволяється паплюжити честь бойового українського офіцера?
Причому як завжди фактів - 0, самі інсінуації та накиди раша-стайл.

Забаньте уєбанів.

Бойовий український офіцер чомусь зараз активно воює на телеефірах
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Я вперше побачила Кривоноса  в якихось новинах в  2014. Худий, неголений, брудний  в спеку  на фоні бою та  пострілів арти. Тоді він був полковник (як що я не помиляюсь).
Це реально бойовий офіцер який захищав народ та Державу.
 А що ви особисто зробили для захисту та перемоги ?Закидаете лайном таких як він та зализуете 4 ди уклоніста?
Для мене Кривонос це майбутня єліта  України але стара лайно - єліта пручається та буде  шкодити довго.  Скромність то шлях в забуття. Нехай наш генерал частіше  з'являються у всіх ЗМІ. Народ мае бачіти своїх Героїв!
Я прям щас расплачусь от жалости к бедному генералу.
 Я Вам наведу один маркер, шоб показать насколько верила прежняя и нынешняя власть в войну с кацапами. Это единственное учебное заведение (военное) которое готовило военных лётчиков и других специалистов для воздушных сил. И оно, находилось в Харькове, все это время с 2014 года. Есть ещё куча маркеров как прямых так и косвенных. Но это потом.
 А про мои заслуги или проепы на анонимном форуме говорить не стоит))). Я всего лишь форумный пистапол )))
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Бойовий український офіцер чомусь зараз активно воює на телеефірах

На чому ґрунтується твоя впевненість?
те що я бачив, то 2 фотки, а де знаходився Кривонос пiд час iнтервью вiн не докладав ..
   
Re: интервью генерала Кривоноса

На чому ґрунтується твоя впевненість?
те що я бачив, то 2 фотки, а де знаходився Кривонос пiд час iнтервью вiн не докладав ..

Він усім розповідає, що воюють не так, що досі у владі сидять ті, хто здав Херсон, хто розстрілював тисячи снарядів за часів Янека. Звісно, можу повірити, що такий генерал працює в Генштабі  :gigi: Особливо досталяє пістьож про те, що жодного танка російського не спалили на Півдні  :gigi:
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Це вже відбулось. Питання - що робити далі,
Провести неупереджене розслідування. Не таке, де керувати буде Єрмак, а виконувати Безугла.
Найкраще залучити іноземних спеців.
Усім це буде корисно, крім кацапів.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Провести неупереджене розслідування. Не таке, де керувати буде Єрмак, а виконувати Безугла.
Найкраще залучити іноземних спеців.
Усім це буде корисно, крім кацапів.

Порохоботів забули спитати, кого звільняти і кого допускати до розслідування.

Петра нам поверніть (с)
   
Re: интервью генерала Кривоноса
den

То був він і Жуляни чи ні?
Аналогічне запитання
Марченко був в Миколаєві чи ні?

Марченко давав інтерв'ю ?
Кривоніс давав інтерв'ю ?

П.с.
Накину ще
Діючий офіцер гур арестович щодня дає інтерв'ю



   
Re: интервью генерала Кривоноса

То був він і Жуляни чи ні?
Аналогічне запитання
Марченко був в Миколаєві чи ні?

Марченко давав інтерв'ю ?
Кривоніс давав інтерв'ю ?

П.с.
Накину ще
Діючий офіцер гур арестович щодня дає інтерв'ю

Марченко давав: описав у загальних рисах, що він робив, і все.

Кривоніс усім розповідає, що його звільнили тому, що він усіх попереджав рік тому про напад із Росії. Відчуйте різницю.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Я в 14-15 році служив з контрачом, який брав участь в "утилізації" снарядів на САУ . Вони ще й цвітнякові гільзи на бульболенд контрабасили
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Вище вже відписалися, читай гілку, стара.
Хаме, вибач, що зачепила.
   
Re: интервью генерала Кривоноса
den

Марченко давав: описав у загальних рисах, що він робив, і все.

Кривоніс усім розповідає, що його звільнили тому, що він усіх попереджав рік тому про напад із Росії. Відчуйте різницю.

Марчелло близько до оригіналу
" Нвкуя ніхто не готував, всі розбігалися "

А так да, можна і на бойових офіцерів накинути бо бач броніками барижив що довелось мільйони застави робити
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Куди модери подівалися?

З якого часу у нас дозволяється паплюжити честь бойового українського офіцера?
Причому як завжди фактів - 0, самі інсінуації та накиди раша-стайл.

Забаньте уєбанів.
І суцільна брехня та ще з хамством. Ото бидло до Львова панаєхало.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Хаме, вибач, що зачепила.

Ти хоч інтерв'ю слухала? Я слухав: усе не так, я молодець, що захистив Жуляни, Південь просрали, влада розмінувала, досі сидять при владі ті, хто зрадив Україну, снарядний завод не побудували (тут усі винні за 30 років). Еталонне інтерв'ю зрадойоба під час війни.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Він усім розповідає, що воюють не так, що досі у владі сидять ті, хто здав Херсон, хто розстрілював тисячи снарядів за часів Янека. Звісно, можу повірити, що такий генерал працює в Генштабі  :gigi: Особливо досталяє пістьож про те, що жодного танка російського не спалили на Півдні  :gigi:

ще раз: є масив незаперечних фактів, і є слова Кривоноса, які жодному з таких фактів не суперечать.
Ваша особиста неприязнь ніяк на це вплинути не здатна, вона лише шкодить вам особисто – заважає оцінювати неупереджено.
Це ваша особиста проблема, працюйте з нею.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Марчелло близько до оригіналу
" Нвкуя ніхто не готував, всі розбігалися "

А так да, можна і на бойових офіцерів накинути бо бач броніками барижив що довелось мільйони застави робити

Розбігалася цивільна влада в Миколаєві, якраз із силовим блоком було все ОК там, коли він прибув.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

ще раз: є масив незаперечних фактів, і є слова Кривоноса, які жодному з таких фактів не суперечать.
Ваша особиста неприязнь ніяк на це вплинути не здатна, вона лише шкодить вам особисто – заважає оцінювати неупереджено.
Це ваша особиста проблема, працюйте з нею.

У мене немає упередженості щодо нього: він говорить переважно правильно, але слова його не на часі. Такі інтерв'ю треба роздавати після подій, а не під час подій. Пистить Кривоніс у дрібницях.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Ти хоч інтерв'ю слухала? Я слухав: усе не так, я молодець, що захистив Жуляни, Південь просрали, влада розмінувала, досі сидять при владі ті, хто зрадив Україну, снарядний завод не побудували (тут усі винні за 30 років). Еталонне інтерв'ю зрадойоба під час війни.
Хаме, у Львові не тикають, а тим більше жінкам.
   
Re: интервью генерала Кривоноса

Хаме, у Львові не тикають, а тим більше жінкам.

Не перенось реал на віртуал, не треба лізти до Інтернету та вимагати поваги до свого старечого порохоботства.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія