Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щойно розмовляв із людьми бувалими на тему заробітків у Раші, Польщі та Майдану-3. :shuffle:

что за отношение такое
типично кацапское... у них все вокруг  хохля, пшеки, узкоглазые, обезьянки, чурки и тд и тп

па не знає -як поляки називають євреїв :S
   
А що, то скривдне слово?
Перепрошую, не знав. Не вживатиму.
Наші поляки.

имхо это из той же оперы что ляхи

   
па не знає -як поляки називають євреїв :S

да конечно 9 лет живу и незнаю

Жиды.

Только это в Польше нормальное слово и  евреи нефига не обижаются.

Это просто игра разных языков. Как в Чехии  позор  это внимание.
   


пшеки нет такого слова ни в русском ни в украинском языке

это оскорбительный вариант имхо. наверняка комуняки московские придумали, как пить дать
   
ну все, зараз знов будете скубтися, завжди знаходите привід  :facepalm:
я от почитала тут вас, замислилися куди свого дідятку відправити, бо щось мені не бачиться нормальної влади у нас в майбутньому
   


а шкоды  в Польше  специально  Скоды называют чтобы не было плохой ассоциации. Поляки даже не знаю что в оригинале Шкода )))
   
ну все, зараз знов будете скубтися, завжди знаходите привід  :facepalm:
я от почитала тут вас, замислилися куди свого дідятку відправити, бо щось мені не бачиться нормальної влади у нас в майбутньому
коників порати, в глушину)
За місяць атлетом стане, вір слову.
І на тракторі навчать безкоштовно. Пригодиться.


Останнє редагування: 11 лютого 2016 17:00:32 від LampoGaz
   


а шкоды  в Польше  специально  Скоды называют чтобы не было плохой ассоциации. Поляки даже не знаю что в оригинале Шкода )))
вгамуйся, хлопє)
Проїхали.
   
я от почитала тут вас, замислилися куди свого дідятку відправити, бо щось мені не бачиться нормальної влади у нас в майбутньому


туда куда есть возможность....

в ЕС США Канада Австралия НЗ и тд и тп.

Я уехал с семьёй в 2007 году. Как увидел что нефига не будет толку после Оранжевой революции. Там Юля с Ющем поругались. Ширка. Янык премьер. Такое

Новое поколение должно прийти к власти на всех уровнях. Это лет еще 10-20 до реального улучшения жизни
   
вгамуйся, хлопє)


спасибо за комплимент
я рад что так молодо выгляжу )
   
коників порати, в глушину)
За місяць атлетом стане, вір слову.
І на тракторі навчать безкоштовно. Пригодиться.
у його батька в Польщі  двоюрідна бабця живе, дядьки, тьотки, брати, сестри. тре буде цю тему вивчити, поки є час.
   
спасибо за комплимент
я рад что так молодо выгляжу )
уті путі, такі милощі між хлопцями)
   
у його батька в Польщі  двоюрідна бабця живе, дядьки, тьотки, брати, сестри. тре буде цю тему вивчити, поки є час.
карта поляка вважай у нього в кишені, а то - невеличкі додаткові ніштяки
   
уті путі, такі милощі між хлопцями)
*з набитим ротом*
А ну шат ап!)
   
*з набитим ротом*
А ну шат ап!)
слухаюсь  :queen:
   
Andriyko: Я уехал с семьёй в 2007 году. Как увидел что нефига не будет толку после Оранжевой революции. Там Юля с Ющем поругались. Ширка. Янык премьер. Такое
Новое поколение должно прийти к власти на всех уровнях. Это лет еще 10-20 до реального улучшения жизни (с)
Andriyko, Ви розумна людина.  ;) 
Я тут був запостив зкачану із Вікіпедії карту Польщі до моменту "Визволення" у 1939р.  ;) . І що ж? А знесли гілку!  8-:
А чому ж то!? У нас же ж демократія. Ні? :shuffle:
Причину пояснюють слова мого покійного батька: " Ех сину, якби та не прийшли радянські "визволителі", то як же ми в складі Польщі жили б..."
Декотрі ФУПчеги не зрозуміють теми... Поясню: Західні землі України були територією Польщі до 17 вересня 1939 року. :pofig:
А знесли гілку бо... це тонкий натяк на сепаратизм. Цензура, млін. :(

   
карта поляка вважай у нього в кишені, а то - невеличкі додаткові ніштяки
Трошки навпаки. Ніштячки як раз вагомі,особливо в теперішній час.А ще як доприймуть новий ПІС-овський закон про карту поляка,то й взагалі  :D
А от карту отримати не так вже й просто. Дворюрідна бабця тут недопоможе. Якщо бабця то має бути рідна
   
туда куда есть возможность....

в ЕС США Канада Австралия НЗ и тд и тп.

Я уехал с семьёй в 2007 году. Как увидел что нефига не будет толку после Оранжевой революции. Там Юля с Ющем поругались. Ширка. Янык премьер. Такое

Новое поколение должно прийти к власти на всех уровнях. Это лет еще 10-20 до реального улучшения жизни

О, Андрійко, здоров був.  :super:

Ти все ще у Вроцлаві ? Як там житуха ? 
   
До речі, карта Польщі до 17 вересня 1939 року тут у гілці "Анекдоти, смішні картинки..." на 199 сторінці. ;)
   
А от карту отримати не так вже й просто. Дворюрідна бабця тут недопоможе. Якщо бабця то має бути рідна
можна, луцький хлопець отримав, точно така ж сторі
   
О, Андрійко, здоров був.  :super:

Ти все ще у Вроцлаві ? Як там житуха ? 


прикинь да
у нас ПМЖ
   
Andriyko: Я уехал с семьёй в 2007 году. Как увидел что нефига не будет толку после Оранжевой революции. Там Юля с Ющем поругались. Ширка. Янык премьер. Такое
Новое поколение должно прийти к власти на всех уровнях. Это лет еще 10-20 до реального улучшения жизни (с)
Andriyko, Ви розумна людина.  ;) 
Я тут був запостив зкачану із Вікіпедії карту Польщі до моменту "Визволення" у 1939р.  ;) . І що ж? А знесли гілку!  8-:
А чому ж то!? У нас же ж демократія. Ні? :shuffle:
Причину пояснюють слова мого покійного батька: " Ех сину, якби та не прийшли радянські "визволителі", то як же ми в складі Польщі жили б..."
Декотрі ФУПчеги не зрозуміють теми... Поясню: Західні землі України були територією Польщі до 17 вересня 1939 року. :pofig:
А знесли гілку бо... це тонкий натяк на сепаратизм. Цензура, млін. :(

тогда очень многие удивлялись чего это я ... мол в Киеве можно больше заработать ... а если очень хочеться больше то надо в Москву ехать

на западной Украине очень удивлялись что я с востока еду в Польшу на пмж

   
Панове, а вам не здається дивним, що наші патріоти їдуть працювати за кордон ?
Десь 1/3 фупчиків вже за кордоном, а ще десь 1/3 бажає в найближчий час виїхати.
   
   Йшов на почту проплатити комуналку. Аж тут знайомі хлопаки про щось своє гутарять. Підійщов. Привітався.
   Олег розповідав: - Щойно із Польщі. Працював на фермі у поляка - годував 300 свиней. 12 годин на ногах з короткими перервами на перекус. Це пісєц, хлопці! Аж жили на ногах виступили. Годували так-сяк. Зарплата на наші гроші 300гр/день. Та ну нах.. таку роботу. А ти б витримав день у день 12 годин важкої праці? Плюнув на усе й повернувся...
   Його приятель підтримав: - Моя сестра клубніку там збирала. Весь світловий день на колінах. Стала йти носом кров. Повернулася...
   Микола тему підхопив: - Моя племінниця у Москві доглядає хвору маму господаря. Той сказав: "Доработаешь до мая и получишь расчёт. Это не мой каприз. Наш хуйло хочет украинцев заменить русскими."
   Олег підсумував тему дискусії: - А що, хлопці буде якщо хуйло вишле  2-3 мільйони наших заробітчан із Раші? Реформ нуль, ціни ростуть - криза що піпець! Де знайти роботу із більш-менш достойною зарплатою для прожиття? Європа ж то не резинова... Ой, щось то воно буде - напруження в народі неабияк зростає і колись рване. І неабияк... 
 Проплатив я комуналку й повертаючись згадував слова пісні: "Веселі часи настали, брате..."
:facepalm1:

Було б добре якшо заробітчани повернулися та працювали тут.
   
Панове, а вам не здається дивним, що наші патріоти їдуть працювати за кордон ?
Десь 1/3 фупчиків вже за кордоном, а ще десь 1/3 бажає в найближчий час виїхати.

А багатьом з тих, хто виїхав, дуже болить мовне питання.  :gigi:
   
прикинь да
у нас ПМЖ

Та я без всіляких підйобок. Якщо все нормально, то я за тебе радий.

Сам там буду десь в кінці року, ще тут справи є.

Ну ти пам'ятник Фредру знайшов ? Може, на пиво туди колись сходимо.  :-B   
   
А  на початку розбудови здається Польща була у гіршому стані ніж Україна.
Якусь утварь челноки туди везли із України, яку наразі і не вміємо виробляти.

   
а кто такие бувалые люди? :laugh:
   
Панове, а вам не здається дивним, що наші патріоти їдуть працювати за кордон ?
Десь 1/3 фупчиків вже за кордоном, а ще десь 1/3 бажає в найближчий час виїхати.
"Бытие определяет сознание"
"жить захочеш - не так раскорячешься"
   
так, 7.нетто

так - в руки
   
пока нарид будет ожидать что криль их обеспечит работой - кина не будет.
   
Ще не бачив щоб в, Польщі неоф працювали.
Звісно, є мабуть випадки. Але накуа?
Запрошення офіційне, страхівка.
Тут щось заскладне?
і 1850 брутто :weep:
   
avek: пока нарид будет ожидать что криль их обеспечит работой - кина не будет. (С)
Так вибрали ж Презом чувака, котрий серед іншого обіцяв 5000000 робочих місць... :gigi:
   
  А какую работу Кроль предлагает в Украине .
Вот что это за совок головного мозга? Это в ссср отец-покровритель работу давал а теперь, сами.
   
Asti: Сестра знайомої працює у Польщі на птахофабриці, задоволена, повертатися не збирається, мріє захомутати поляка. (с)
Ast, гілка не про те. Тема про те, що на наш уряд не може забезпечити людей роботою за польськими чи російськими розцінками...
Якщо нічого серйозно не зміниться у кращий бік, то у нас з"являться містечкові атамани й буде вже не "Гуляй Поле" а "Гуляй Україна" ІМХО

А чому уряд має забезпечувати робочими місцями? У еас капіталізм, нє?
   
  А какую работу Кроль предлагает в Украине .
готуватися до кулявлоб.
   
Це дурість,  а не факт. Мільйони поляків роз"їхались по світу і проклинають свій уряд і що? Знайомі із московщини, ще років 4 тому (а це у них був розквіт) розповідали, що у них мізерна зарплата і жахливій рівень життя. І у Німеччині є море незадоволених і будь де. Я у своєму житті завжди у першу чергу розраховував лише на себе, а не на якийсь там уряд.
 В Україні важка ситуація, але мільйони людей живуть, хтось гірше хтось краще. При бажанні кожен може знайти роботу і прогодувати себе. У мене всі родичі живуть непогано, а навіть і добре. Можна було б краще, але українці самі винні, не мають достатньо тямки. Не голосували б свого часу за Григян, Януковичів, Тягнибоків...мали б краще життя, а так користуйтесь тим, що заслужили. А те, що хтось там когось лякає збуренням, то через свою недолугість може лякати лише самого себе. Бо якщо сьогодні він ще може отримати ком. послуги і їх оплатити, то завтра, через свою тупість і комунпослуг не отримає, а по вулиці буде перебігати перебіжками.

 Кожен народ має той уряд, що заслуговує.

Підтримую.
   
...гілка не про те.
а про що?
коли перший пост якесь лайно
   
А  на початку розбудови здається Польща була у гіршому стані ніж Україна.
Якусь утварь челноки туди везли із України, яку наразі і не вміємо виробляти.

 У Польщі сусіди - німці, шведи, чехи, українці..., а Україна повинна постійно воювати із сходом і не тільки. Поляки мали до чого тягнутись, де навчатись кращому. Їм давно було спрощено процедуру відвідування західних країн із робочою ціллю. Поляків не нищили так брутально голодоморами і репресіями, не було такого довгого гніту рад.системи і, врешті решт, у них і у період соц. табору частково було збережено систему приватної власності на засоби виробництва.
   
 І країна мононаціональна!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія