Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ідеальна коаліція - Наєм

Ідеальна коаліція - Наєм

Мустафа Найем
ИДЕАЛЬНАЯ КОАЛИЦИЯ

«Слуга народа» и партия «Голос» представили первые десятки своих списков на парламентские выборы. В обоих списках много крутых и ценностных ребят, которые вне парламента отстаивали одни ценности, видение и изменения. Почти всех знаю лично. Со многими вместе работали, писали законопроекты и выходили на акции. Некоторых могу назвать своими друзьями.

И очень-очень рад за каждого, кто пройдет и получит мандат.

И мне сложно представить, как бы эти люди могли противостоять друг другу в зале Верховной рады. Так же как мне сложно представить их в коалиции с Оппозиционным блоком, Батькивщиной или Солидарностью.

Коалиция Слуги народа и Голоса было бы самым органичным объединением следующего созыва. Рвите к чертям собачьим все эти гордиевы узлы и авгиевы конюшни, которые не удалось дочистить за пять лет. Независимо от того, где я буду и чем буду заниматься, поддержу каждого, без оглядки на бренды и партии.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Не буде коаліції Голосу з партією прихильники певної політсили.
Вакарчук свою репутацію не розміняє на швидкоплинну владу.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Не буде коаліції Голосу з партією прихильники певної політсили.
Вакарчук свою репутацію не розміняє на швидкоплинну владу.

буде.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

То що панове, будемо за Слугу?
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Не буде коаліції Голосу з партією прихильники певної політсили.
Вакарчук свою репутацію не розміняє на швидкоплинну владу.
ну то есть тебе больше по нраву будет страна управляемая коалицией ЗЕ с бабцей? или вообще регионами?    8-)
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

То що панове, будемо за Слугу?

треба вручити Зибілу абсолютну владу в країні (tu)
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

буде.

Ні. Коаліція - це відповідальність за дії партнерів.
І Вакарчук цю відповідальність не захоче нести, бо партія прихильники певної політсили - це незрозуміло що.
п***а до ригів, це ваше все.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

ну то есть тебе больше по нраву будет страна управляемая коалицией ЗЕ с бабцей? или вообще регионами?    8-)

Так. Це всі свої, всі рідні. Керуйте.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Мустафа Найем
ИДЕАЛЬНАЯ КОАЛИЦИЯ

«Слуга народа» и партия «Голос» представили первые десятки своих списков на парламентские выборы. В обоих списках много крутых и ценностных ребят, которые вне парламента отстаивали одни ценности, видение и изменения. Почти всех знаю лично. Со многими вместе работали, писали законопроекты и выходили на акции. Некоторых могу назвать своими друзьями.

И очень-очень рад за каждого, кто пройдет и получит мандат.

И мне сложно представить, как бы эти люди могли противостоять друг другу в зале Верховной рады. Так же как мне сложно представить их в коалиции с Оппозиционным блоком, Батькивщиной или Солидарностью.

Коалиция Слуги народа и Голоса было бы самым органичным объединением следующего созыва. Рвите к чертям собачьим все эти гордиевы узлы и авгиевы конюшни, которые не удалось дочистить за пять лет. Независимо от того, где я буду и чем буду заниматься, поддержу каждого, без оглядки на бренды и партии.

Дебіл
Сергій Притула та Вован Зелен- що може бути в них спільного ?
Вакарчук і Притула скоріше об'єднаються з ЄС
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Не буде коаліції Голосу з партією прихильники певної політсили.
Вакарчук свою репутацію не розміняє на швидкоплинну владу.

обтікай опущений свідок перемоги петра у 1 турі :laugh:
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Дебіл
Сергій Притула та Вован Зелен- що може бути в них спільного ?
Вакарчук і Притула скоріше об'єднаються з ЄС

ес не потрапить в раду
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Ні. Коаліція - це відповідальність за дії партнерів.
І Вакарчук цю відповідальність не захоче нести, бо партія прихильники певної політсили - це незрозуміло що.
п***а до ригів, це ваше все.

добре шо ти входиш к 7 % ідіотів  :laugh:
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

думаю коаліції не буде, але буде ситуативне голосування разом по важливих питаннях

я так розумію у Зибіла плани по квотах на українську мову, нє стрєлять, і так далі
для чого Вакарчуку нести відповідальність за ці дурниці?
це ідеї прихильники певної політсили, от хай сам за це і несе відповідальність

а корисні для країни речі можна підтримати не входячи в коаліцію
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

треба вручити Зибілу абсолютну владу в країні (tu)

Хіба тільки й по гланди йому дати і золотим дощем привітати  це все чого блазень політичний імпотент заслуговує
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

А, може , й не дебіл. Якщо каже це перформативом, а не інформативом ( з наміром , щоб на Заході країни за Голос голосували виборці Зе  президентських 21 квітня)
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

ес не потрапить в раду

лікуй те, що залишилось від твого мозку, прихильники певної політсили
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

думаю коаліції не буде, але буде ситуативне голосування разом по важливих питаннях

я так розумію у Зибіла плани по квотах на українську мову, нє стрєлять, і так далі
для чого Вакарчуку нести відповідальність за ці дурниці?
це ідеї прихильники певної політсили, от хай сам за це і несе відповідальність

а корисні для країни речі можна підтримати не входячи в коаліцію

а прем"єра як висувати будуть?
перше ніж думати увімкни мізки
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

а прем"єра як висувати будуть?
перше ніж думати увімкни мізки

ну залежно від того хто скільки набере
як не буде коаліції, то буде грося в.о. як супрун
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

лікуй те, що залишилось від твого мозку, прихильники певної політсили

Слава забере всі голоси єс
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Не буде коаліції Голосу з партією прихильники певної політсили.
Вакарчук свою репутацію не розміняє на швидкоплинну владу.

сказано же розумні ініціативи будуть підтримані

якшо будуть об'єднуватись за для реальних результатів - то буде

Останнє редагування: 9 червня 2019 14:16:09 від Leo_poLD
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

сказано же розуміні ініціативи будуть підтримані

якшо будуть об'єднуватись за для реальних результатів - то буде

коаліція і "об'єднуватись за для реальних результатів" - це різні речі
коаліція - це підписати папірець в якому написано "клепати узкоязикі серіали для росії і продовжувати русифікацію України", "памятніки Жюкову", "закон про люстрацію на богдана не ропзповсюджується" і так далі
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Так. Це всі свої, всі рідні. Керуйте.
во славу педе отморожу себе уши?
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Дебіл
Сергій Притула та Вован Зелен- що може бути в них спільного ?
Вакарчук і Притула скоріше об'єднаються з ЄС
в месте у параши?    :weep:
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

коаліція і "об'єднуватись за для реальних результатів" - це різні речі
коаліція - це підписати папірець в якому написано "клепати узкоязикі серіали для росії і продовжувати русифікацію України", "памятніки Жюкову", "закон про люстрацію на богдана не ропзповсюджується" і так далі

от клепати серіали, це точно далеко не першочергова мета... і так вони готові клепати їх на мові зулусів, тільки би купляли!
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

от клепати серіали, це точно далеко не першочергова мета... і так вони готові клепати їх на мові зулусів, тільки би купляли!

у Шефіра свої плани
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Показово, що прихильники певної політсили вже зараз знадобився Вакарчук.
Ні, самі, з ригами та мадурівною куйте щастя народне.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Показово, що прихильники певної політсили вже зараз знадобився Вакарчук.
Ні, самі, з ригами та мадурівною куйте щастя народне.

Вакарчук це могильщик БПП. Тому і треба щоб він сильнішав.

Петро уже збитий, тепер треба закопати.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук підтвердив, що за піар його передвиборної кампанії відповідає Ярослав Ведмідь, який працював на минулих виборах в команді колишнього президента Петра Порошенка.

За словами Вакарчука, Ведмідь володіє агентством Postmen і є топовим фахівцем в Україні, і тому він користується його послугами, передає Дзеркало тижня.

«Головна мета – провести в парламент багато хороших людей. Готовий для цього робити непопулярні речі. Політика – це не святе діло. Я розумію все. Я знаю, куди йду», – сказав артист. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/05/31/vakarchuk_vzyav_v_komandu_odioznogo_piarnyka_poroshenka_1583761
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Колись патріарх ФУПу стверджував, що слід спробувати з коалою (с)
Тоді  якось не склалось, побачимо, як зараз
Зауважу, що навряд чи Вові буде потрібна коала, хіба що для досягнення конституційної більшості
Просту він і сам набирає
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Колись патріарх ФУПу стверджував, що слід спробувати з коалою (с)
Тоді  якось не склалось, побачимо, як зараз
Зауважу, що навряд чи Вові буде потрібна коала, хіба що для досягнення конституційної більшості
Просту він і сам набирає

далеко не факт
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

далеко не факт
Так, це не доконаний факт, але все прямує до одноосібної більшості
Це не найкращій розвиток подій, однак схоже на то
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Слава забере всі голоси єс

"І можете віднести мої слова до банку!" (с)
Не зникай. Я тобі нагадаю твій прогноз після виборів
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

 Голос це нова партія Сороса (замість БПП). Ніяким боком їх до Бені не приклеїти.
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук підтвердив, що за піар його передвиборної кампанії відповідає Ярослав Ведмідь, який працював на минулих виборах в команді колишнього президента Петра Порошенка.

За словами Вакарчука, Ведмідь володіє агентством Postmen і є топовим фахівцем в Україні, і тому він користується його послугами, передає Дзеркало тижня.

«Головна мета – провести в парламент багато хороших людей. Готовий для цього робити непопулярні речі. Політика – це не святе діло. Я розумію все. Я знаю, куди йду», – сказав артист. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/05/31/vakarchuk_vzyav_v_komandu_odioznogo_piarnyka_poroshenka_1583761

Постмен - це те агентство, що замовило  ролик про ЗЕ і автобус та керувало чорнушною ботофермою?
Зовсім не малєвно, нє!  :facepalm:
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

а наема никуда не берут?
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

СОТРУДНИК «ПРЯМОГО» ПОДТВЕРДИЛ ПРИЕЗД «ЧЕРНОГО ПОЛИТТЕХНОЛОГА», КОТОРОГО СВЯЗЫВАЮТ С ПОРОШЕНКО

Сотрудник телеканала «Прямой» на условиях анонимности рассказал немецкому изданию Spiegel, что видел израильского политтехнолога Моше Клюгхафта на этаже киевского бизнес-центра, где базируется канал.

По словам источника, для группы израильских специалистов был оборудован отдельный кабинет. «Информация является 100-процентной» — сказал сотрудник канала «Прямой», который связывают с действующим президентом и кандидатом Петром Порошенко.

Spiegel отмечает, что Клюгхафт известен «черными» пиар-акциями в Израиле, а также на выборах в Австрии и Грузии.

О работе Клюгхафта на Порошенко в Украине в начале апреля писали экс-президент Грузии Михеил Саакашвили и народный депутат Сергей Лещенко. Они, как утверждалось, обнародовали скриншоты из Instagram-аккаунта израильского политтехнолога, на которых видно, что он делал снимки из бизнес-центра «Парус», где находится «Прямой».

По словам Лещенко Клюгхафт, удалил эти фотографии. «Но теперь мы знаем, что консультант не просто появился в Киеве, но почему-то хочет скрыть этот факт даже от своих немногочисленных подписчиков в инстаграме», — добавил он.

Позже Лещенко писал, что, по его информации, офис израильских специалистов находится на одном этаже с «Прямым». «Вход в эту спецзону отделяют бронированные двери — почти как стратегический объект. Израильские технологи напрямую с работниками канала не пересекаются — у них отдельный вход и даже на некоторых этажах бизнес-центра "Парус", где находится офис "Прямого", таблички лифтов закрыли <...>, чтобы не было видно на какие этажи ездят израильтяне», — отметил депутат.

Сторонники кандидата в президенты Владимира Зеленского, к которым относятся Саакашвили и Лещенко, связывают израильского политтехнолога с «черным» пиаром в отношении него. В частности со смонтированным видеороликом, на котором грузовик сбивает Зеленского.

Сам Клюгхафт в комментарии DW отрицал работу на Порошенко. Также он выразив возмущение тем, что в Украине его называют «черным политтехнологом». По его словам, он — «стратегический консультант, а не черный пиарщик».

При этом «Новости Донбасса» обратили внимание, что у Клюгхафта среди 1193 друзей в Facebook, основное количество которых израильтяне, есть менеджер контекстной рекламы киевского цифрового агентства Postmen Анна Сипачева. Ее имя фигурирует в расследовании украинского издания «theБабель» о «черной» кампании против Зеленского в соцсетях

   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

Сергій Лещенко разом з Eugeny Spirin та 2 іншими особами.
6 год ·


Зустрічайте українське "Ольгіно" - фабрику чорного піару, яку побудував президент Петро Порошенко для репутаційного знищення своїх опонентів та критиків.

Для цих цілей Банкова найняла агенство Postmen, яке останні тижні розкручувало сюжет "Зеленський - наркоман". Як виявили журналісти, раніше це ж агентство працювало проти мене, починаючи з 2015 року, коли я послідовно викривав корупцію найближчого оточення Петра Порошенка.

Чинний президент став першим українським лідером, який почав маніпулювати інтернет-вкидами з метою впливу на громадську думку. Ти кажеш про багатомільярдну корупцію Порошенка в енергетиці, а взамін отримуєш звинувачення в неправильній квартирі. Ти викриваєш шахрайство в оборонці, а тобі закидають, що в твоєї дружини неправильні родичі. Ти викриваєш саботаж Генпрокуратури, а до тебе підсилають мітинг, зібраний співробітниками СБУ. Ти говориш про торгівлю "Богдану" з окупованими територіями, а тебе хапають за волосся та викидають з країни, забравши принагідно громадянство.
Але рано чи пізно цей бумеранг мав повернутися. І він наздогнав Порошенка саме зараз, у передвиборчі дні.



   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм
LSD

То що панове, будемо за Слугу?
На три букви, це туди....
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

У наш моніторинг потрапили вісім популярних політичних сторінок.
На трьох з них — «Успішна Україна», «Порошенко2019» і офіційному акаунті президента — адміністратори агітували голосувати за Порошенка та постили позитивні відео про нього.

На решті п'яти — «Цинічний Бандера», «Міністерство бариг», «Зрада\перемога», «Жовта стрічка», «Бойкот партії регіонів» — розміщували «чорний» піар проти його конкурентів на виборах.

Пабліки «Цинічний Бандера», «Міністерство бариг», «Зрада\перемога», «Жовта стрічка», «Бойкот партії регіонів» теж активно наповнювалися напередодні першого та перед другим туром.

За цей час на кожній зі сторінок вийшло від 25 до 30 відеороликів з антирекламою Тимошенко, Гриценка та Зеленського. Одразу після виходу останнього у другий тур весь негатив спрямували на нього.


У розділі «Інформація від рекламодавця» всіх восьми пабліків зазначений номер телефону. У Telegram за ним зареєстрована Ганна Сіпачова. У месенджері є її фото. Ми знайшли Ганну у Facebook: її сторінка активна, місцем роботи зазначено відоме українське цифрове агентство Postmen. Його адреса — Дмитрівська, 80 — вказана як адреса адміністратора рекламної кампанії у Facebook. Ми попросили Ганну відповісти на питання про роботу з пабліками. Але ні на дзвінки, ні на повідомлення вона не відповіла та видалила з Telegram свої фото і нік.

Однак з відкритих джерел відомо, що раніше Postmen уже співпрацював з соратниками Порошенка. У період з 2016 року по другий квартал 2018-го блок його імені заплатив ТОВ «Постмен-Україна» 4,7 мільйона гривень. За ці гроші агентство не тільки розміщувало рекламу у Facebook, але й знімало для «БПП» відео.
...

У 2015 році в «чорних» пабліках, які вели співробітники Postmen, йшла активна кампанія проти депутата від «БПП» Сергія Лещенка. Тоді він активно критикував свою партію і президента Порошенка.

З проханням прокоментувати цю інформацію та розповісти про умови співпраці з Postmen theБабель звернувся у передвиборчий штаб Порошенка. Заввідділу Головного управління інформполітики Адміністрації президента Володимир Горковенко підтвердив theБабелю, що Порошенко справді користується послугами агентства Postmen, але не уточнив, в яких обсягах. На питання про те, чи замовляли агентству «чорні» ролики про конкурентів, Горковенко не відповів.




https://бабель/texts/28810-5-dniv-do-drugogo-turu-agentstvo-yake-vede-socmerezhi-poroshenka-prosuvaye-roliki-pro-narkomana-zelenskogo-mi-z-yasuvali-skilki-ce-koshtuye?fbclid=IwAR082WjqBvH0myAzvxhTB0QWfIu8WfzRJ3Hq369E8I9xFrn0M-pPsPef2I0
   
Re: Ідеальна коаліція - Наєм

    Нормально.  Славко, Притула -почему бы и нет? Притуле вообще сходу мовну политику поручить. У него вполне себе получится. Как вариант.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія