Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На жаль за 25 років моєї еміграції в Україні нічого не змінилось

Мнение сбежавшего ссыкуна очень важно для украинцев.
   
Дві протилежні думки в одній голові це ...
(tu) вірно помітив
   
https://www.youtube.com/watch?v=9Hkk6vrDqAQ
:cray:
аж пройняло :cray:
   
коли я залишив неньку в буремні 90-ті, то в Україні був повний швах. Пусті магазини, замість грошей якісь купони, невиплати місяцями жалюгідних зарплат в Академії Наук, малинові піджаки, гопота, доларові міняли-кидали, палена горілка в кіосках, рекет, повії з клофеліном, кравчучки...
Може щось і змінилось, але не в свідомості українців.
Будемо чекати коли виздихають комуняки і пенси, які голосують за кіло гречки і пляшку олії. Можливо років через 50 ви усвідомите, що марно прожили життя.

О, то ви залишили неньку, коли був повний швах?
ковбасне ви бидло, шановний.
Ковбасне, бо залишили неньку в 90-ті, а бидло вже за ознакою, бо виздиху може чекати тільки бидло

   
Мнение сбежавшего ссыкуна очень важно для украинцев.

А чому Ви говорите від імені українців. Ви навіть мову українців не здатні вивчити.
   
Мнение сбежавшего ссыкуна очень важно для украинцев.

укрАинец, ти втік від української мови, твоя думка ще менше цікавить  українців
   
О, то ви залишили неньку, коли був повний швах?
ковбасне ви бидло, шановний.
Ковбасне, бо залишили неньку в 90-ті, а бидло вже за ознакою, бо виздиху може чекати тільки бидло
чим тобі ковбасні емігранти не ндравляцця?
люди від ніщєти втікали, біда ж була чорна
   
чим тобі ковбасні емігранти не ндравляцця?
люди від ніщєти втікали, біда ж була чорна

я не куштував ковбасних емігрантів, то й не скажу, чи вони мені нравляться, чи ні  :gigi:
Але, коли я чую тут, на фупі, зойки, мовляв, я вас залишив в сподіванні, що ви без мене зробите неньку кращою, то мені хочеться вже зубами посмакувати такого ковбасника.
Стосовно тебе, гонто, будь моя воля, я би тобі морги віддав.
В першу чергу тому, що ти би повернувся до них і робив Україну кращою.
Але саме таких фупівських емігів одиниці, якщо не взагалі ти один такий  :-B
   
Народ сильно хворий, принциповість і мораль на дні, інтелігенція була винищена, а навзамін вирощена слухняна, як собака та прокацапська. Одиниці інтелігенції на щось здатні окрім правильних слів, проте не знають, як все реалізувати. А вмирати чи гинути ні. В Італії є приклади відомих юристів і активістів з мафією які поклали життя. В нас таких дуже мало - на їх смерті більшості українців наплювати, бо не їхня війна
   
які би розкулачили  ;o  сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?


Томущо отруєні комуняцькою заразою.

Когнитивний дисонанс detected  B-)
   
а раптом цього разу не лайно оберемо? ну раптом?
На жаль дива не трапиться.   :(
   
коли я залишив неньку в буремні 90-ті, то в Україні був повний швах. Пусті магазини, замість грошей якісь купони, невиплати місяцями жалюгідних зарплат в Академії Наук, малинові піджаки, гопота, доларові міняли-кидали, палена горілка в кіосках, рекет, повії з клофеліном, кравчучки...
Може щось і змінилось, але не в свідомості українців.
Будемо чекати коли виздихають комуняки і пенси, які голосують за кіло гречки і пляшку олії. Можливо років через 50 ви усвідомите, що марно прожили життя.
Вони доречі добре просунулися - пішли в партії, стали власниками заводів, банків та різних монополій. Люди навчилися провертати цікаві схеми через прокладки та офшори. А ти кажеш не помітно перемін
   
Мнение сбежавшего ссыкуна очень важно для украинцев.
сидячим тут теж немає чим похвалитися :facepalm1:
   
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Знайома риторика жопоблоку та рашкованiв - "а если крим окупiрован пачиму не ваивали за него. можит он вам бил просто нинужен"  (td)
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

А Ви за що піклуєтесь?
Чи за перечислене вже не піклуєтесь, бо все є, тому лиш залишилось поради давати українцям?
   
чим тобі ковбасні емігранти не ндравляцця?
люди від ніщєти втікали, біда ж була чорна

Та й зараз біда чорна. Хоч 25 років він нормально прожив. Не знаю лиш, що він забув на цьому форумі. Хіба що постібатися заходить або повболівати, як за спортивну команду, за яку сам не грає. Ніби розумний чоловік, але чомусь ніяк не втямить, що в Україні за нашого життя добра не буде і бути не може. Хто зміг - порятувався еміграцією, хто не зміг - тому гайка, і нічого тут не поробиш.
   
Народ сильно хворий, принциповість і мораль на дні, інтелігенція була винищена, а навзамін вирощена слухняна, як собака та прокацапська. Одиниці інтелігенції на щось здатні окрім правильних слів, проте не знають, як все реалізувати. А вмирати чи гинути ні. В Італії є приклади відомих юристів і активістів з мафією які поклали життя. В нас таких дуже мало - на їх смерті більшості українців наплювати, бо не їхня війна

Основна проблема в тому, що немає єдиного народу. Є кілька окремих мовно-етнічних груп які не змогли, та й особливо не хотіли знайти щось спільне і кожен намагається тягнути країну своїм шляхом. В разі обрання умовного Зеленського москвомовні знову отримають перемогу. Як у 2010. Це не наштовхує на оптимістичні думки.
   
Основна проблема в тому, що немає єдиного народу. Є кілька окремих мовно-етнічних груп які не змогли, та й особливо не хотіли знайти щось спільне і кожен намагається тягнути країну своїм шляхом. В разі обрання умовного Зеленського москвомовні знову отримають перемогу. Як у 2010. Це не наштовхує на оптимістичні думки.

запропонуйте ваш оптимістичний варіант майбутнього України.
Будь ласка, буду чекати
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

"  ..  ви  не голосуєте.. ви обираєте.. ви не взяли зброю і не винищіли сепарів...    піклуєтесь про бляхи, жрете у дорогих ресторанах..

   Гинуть  наші воїни.. "

  Емігрантьські війська гинуть.
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.
Насрав кучу, молодець!
   
У кожного своя доля, свій світ широкий.
Хтось пішов в еміги, а хтось в Україні продовжує голосувати проти своїх інтересів.
   
Реальність така що Україна ніколи не була вільною і незалежною. Та ж саме комуняцько-комсюцько-геботна наволоч завжди була при кориті. Зараз вперше хоч президента не з тої ж колоди обрати можуть.

+++

   
Народ сильно хворий, принциповість і мораль на дні, інтелігенція була винищена, а навзамін вирощена слухняна, як собака та прокацапська. Одиниці інтелігенції на щось здатні окрім правильних слів, проте не знають, як все реалізувати. А вмирати чи гинути ні. В Італії є приклади відомих юристів і активістів з мафією які поклали життя. В нас таких дуже мало - на їх смерті більшості українців наплювати, бо не їхня війна

Це ти розказуєш про хворий народ, який десятками тисяч вийшов на майдан і пішов під ментівські кулі ?
Після тисяч загиблих на сході -- недостатньо поклали життя ?
Яка нах Італія, вона тут і зблизька не стояла, дебіле.

   
народ, який десятками тисяч вийшов на майдан і пішов під ментівські кулі

То не нарот, то емігі стройними колонами пішли. 
   
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою.

за такі слова треба бити деревяною лопатою по губах.
Або по голові.
Мало нам какцапи втирають свої побрехеньки про те, що Україна от-от розвалиться,
так ще й ви підгавкуєте, поширюючи отруту зневіри.
   
Ми, еміги, слідкуємо за виборами в Україні і знову вкотре відчуваємо що населення України залишилось несвідомим в своїй більшості.
Як це можливо що ви обираєте лайно за лайном?
Чому ви не голосуєте за націоналістів, які би розкулачили сволот-олігархів і покрили би всі борги держави?
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою. Томущо окацапились. Томущо отруєні комуняцькою заразою.
Томущо просрали Крим і Донбас, а не взяли зброю і винищили сєпарів.
Томущо піклуєтесь про бляхи, де б пожерти в дорогих ресторанах, куди б майнути на відпочинок, а в той час в Україні війна і гинуть наші воїни.
Ви ще не дозріли до західної демократії.
Будете знову жерти нових овочів та ющінок, які мають тільки один талант: як все просрати.

Contra spem spero.

знчить, вибір був зроблено вдало та вчасно
я от відчуваю, що змарнував чимало часу, бо зараз самі "прогресивні демократи" все ще готові виправдовувти будь-які  зловживання та правопорушення заради революційної доцільності великої мети
   
Народ сильно хворий, принциповість і мораль на дні, інтелігенція була винищена, а навзамін вирощена слухняна, як собака та прокацапська. Одиниці інтелігенції на щось здатні окрім правильних слів, проте не знають, як все реалізувати. А вмирати чи гинути ні. В Італії є приклади відомих юристів і активістів з мафією які поклали життя. В нас таких дуже мало - на їх смерті більшості українців наплювати, бо не їхня війна


ТЕГИ: ГЕРОЇ, ІТАЛІЯ, УКРАЇНА
В Італії вшанували українця Анатолія Короля, що загинув при спробі зупинити збройне пограбування (ФОТО)


08/09/2015
ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ
У передмісті Неаполя відбулась хода пам'яті трагічно загиблого українця Анатолія Короля, - пише прес-служба МЗС.



Цієї суботи у Кастелло ді Чістерна, що неподалік від Неаполя, на місцевий супермаркет напали грабіжники.
Саме в цей момент у магазині перебував українець Анатолій Король з дочкою.
Свідками спроби пограбування були декілька людей, але лише Анатолій спробував зупинити зловмисників.
Анатолій отримав два смертельні постріли, намагаючись захистити людей, які перебували у магазині. У нього залишилося двоє неповнолітніх дітей: п’ятирічна Анастасія та Ліза, якій ще не виповнилася двох років.



http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/61906/V_Italiji_vshanuvaly_ukrajinca_Anatolija_Korola_shho
   
Відповідь одна: томущо українська нація стала меншовартою.
за такі слова треба бити деревяною лопатою по губах.
Або по голові.
Мало нам какцапи втирають свої побрехеньки про те, що Україна от-от розвалиться,
так ще й ви підгавкуєте, поширюючи отруту зневіри.

Правда очі коле?
   
насправді ми пройшли вже довгий шлях, багато чого рушило з місця.
а що зробив ти, як розпорядився своїм часом у більш розвиненій країні?
   
Правда очі коле?
це неправда.
Україна і укр.нація значно піднялися з 1991р.

можливо не настільки швидко чи достатньо як цього вимагає світ навколо... але то вже інша тема. десь не змогли десь не схотіли.


приїдь сам, побачиш. тільки малинового піджака не вдягай! дружньо раджу. абись не був посмішищем.
   
це неправда.
Україна і укр.нація значно піднялися з 1991р.

можливо не настільки швидко чи достатньо як цього вимагає світ навколо... але то вже інша тема. десь не змогли десь не схотіли.


приїдь сам, побачиш. тільки малинового піджака не вдягай! дружньо раджу. абись не був посмішищем.

Приїхати в Україну після чверті століття моєї відсутністі?
Дякую, але це буде надто великим стресом для мене, бо я залишив Україну в епоху малинових тужурок, доларових мінял-кидал, пустих магазинів, гопоти і рекету і якщо я цього не побачу, то буде справіжній шок.
Краще я поїду кудись на Каріби і буду вам давати поради зза кордону як вам далі жити і кого вибирати.
Ось вам порада: голосуйте за Петра чи за Кошулинського, всі інші пройдисвіти чи хуйло попихачі.
Стосовно Толі Гриценка маю виключення, але він зостанеться вічним кандидатом без шансів.
НЕ голосуйте за Мадуровну чи Кловуна бо вони вас продадуть залюбки.
   
chjo ti stonesh, 25letnjajaemigracia? ce ti predal nenku, a ne ona tebja.
   
chjo ti stonesh, 25letnjajaemigracia? ce ti predal nenku, a ne ona tebja.

йолоп, ви не в змозі переключитись на кирилицю?
Чому ліпете малозрозумілим белькотінням?
   
в Україні є нормальні люди , дехто забув що таке Батківшина.
   
Приїхати в Україну після чверті століття моєї відсутністі?
Дякую, але це буде надто великим стресом для мене, бо я залишив Україну в епоху малинових тужурок, доларових мінял-кидал, пустих магазинів, гопоти і рекету і якщо я цього не побачу, то буде справіжній шок.
Краще я поїду кудись на Каріби і буду вам давати поради зза кордону як вам далі жити і кого вибирати.
Ось вам порада: ...
пекельно тролиш, чортяко  X(
   
"  ..  ви  не голосуєте.. ви обираєте.. ви не взяли зброю і не винищіли сепарів...    піклуєтесь про бляхи, жрете у дорогих ресторанах..

   Гинуть  наші воїни.. "

  Емігрантьські війська гинуть.
Десятий наш ковбасний батальйон
   
зкацапоязичились, це вирок
   
Десятий наш ковбасний батальйон

Улляна,  от вірите чи невірите, але іноді і в США бувають сутички між кацапами і українськими емігами.
Пам'ятаю колись в корейській лазні зіткнулись росіяни з українцями, натовп на натовп, ледве розчепили бо зібралися пики бити одне одному за КримНаш. Незважаючи на те що всі були повністю голі без сорочок і без трусів. Я вже збирався когось вмегелити по крашанках, але вмішались корейці-доглядачі і розборонили нас. Так що ми тут дарма ковбасу не їмо.
   
Улляна,  от вірите чи невірите, але іноді і в США бувають сутички між кацапами і українськими емігами.
Пам'ятаю колись в корейській лазні зіткнулись росіяни з українцями, натовп на натовп, ледве розчепили бо зібралися пики бити одне одному за КримНаш. Незважаючи на те що всі були повністю голі без сорочок і без трусів. Я вже збирався когось вмегелити по крашанках, але вмішались корейці-доглядачі і розборонили нас. Так що ми тут дарма ковбасу не їмо.

весело у вас там.
Залишається тіки подякувати корейцям-наглядачам за вгамування вашого азіатського бажання вмегелити когось по крашанках
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія