Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Намагалися вкрасти прах агента НКВС, через якого у Рівному розстріляли людей. (С)

https://rivnepost.rv.ua/news/namahalisya-vkrasti-prakh-ahenta-nkvs-cherez-yakoho-u-rivnomu-rozstrilyali-lyudey
  Прочитали?
  А я доповню тему:
  На ринку випадково почув як власниця кіоску розповідала моєму напарнику:
  - Чоловік її застав з коханцем і в пориві відчаю повісився – очевидно те її блядство стало останньою краплею. При похованні вона ту мотузку в домовину не поклала – стала кожного дня нею "мазати" товар перед продажем. І їй неабияк щастить – покупців до неї ніби магнітом тягне. На курорти їздить, одній дочці квартиру купила, другій а я он на одну ніяк назбирати не можу…
  Я доповнив тему: - Таким магічним чином та відьма краде у вас покупців - себто краде щастя у бізнесі. А мене КДБісти колись вночі підпоїли водою в котрій варили мотузку самогубця. З того моменту Іуда став мені найкращим другом. А втім, мотузка самогубця в магії використовується для досягнення різноманітних цілей. В моєму випадку вона служила приворотом. В результаті я 5 років відсидів у тюрмах та таборах…
 Власниця кіоску була ошелешена почутим.
  П.С. Напевно злодії вичитали в магії, що щось із праху сакральної жертви принесе їм неабияку пруху. От і розкопували могилу...  8-)   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія