Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

ти можеш і срати і пердіти , але правда така що україна то держава яка не відбулася і не відбудеться

та цю дурню з 1991 року чую,
вже половина цих мольфарів на тому світі, своїми прогнозами тішиться
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

ти гандон Україні якось помагаєш? Податки платиш? То закрий польський запердоляло своє піддувало
фуй вам на рило а не мої гроші
90 моргів віддайте спочатку
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

м-даа уж.. вже ж наглядно мишебратья продемоHстрували придуркам, що означає "позаблоковість" і "нейтральність" в умовах, коли сусід - кацап.

 :facepalm: не пи3ди. нейтральности не было с 2003 года когда кучмисты приняли закон о вступлении в нату. с этого момента страна находилась под постоянной угрозой войны что и случилось в 2014 после майданутого государственного переворота.   :weep:
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

:facepalm: не пи3ди. нейтральности не было с 2003 года когда кучмисты приняли закон о вступлении в нату. с этого момента страна находилась под постоянной угрозой войны что и случилось в 2014 после майданутого государственного переворота.   :weep:
сам не пи3ди. нато не було прописано в 2014р. а позаблоковість була. і ті, хто з початку 90-их не позаблокувствували, а побігли гублячи капці в нато, захистилися від кацапської агресіі.
а зараз вектор нато і єс вже офіційно в конституції, а крємляді таки хотять лугандон впарити. але вайной далі не лізуть.
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

нє, відбулася імітація держави
держави не існує
ну значить тоді і більше половини існуючих в світі держав не існує. як на мене то укр. держава в найкритичніші часи показала, що існує, а кацапи мислили, як ти.
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

ти можеш і срати і пердіти , але правда така що україна то держава яка не відбулася і не відбудеться

Сереш і пардиш тут наразі тільки ти.

І щось мені підказує, що ти б тут не срав і не пердів, якби Україна як держава не відбулася.
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

сам не пи3ди. нато не було прописано в 2014р. а позаблоковість була. і ті, хто з початку 90-их не позаблокувствували, а побігли гублячи капці в нато, захистилися від кацапської агресіі.
а зараз вектор нато і єс вже офіційно в конституції, а крємляді таки хотять лугандон впарити. але вайной далі не лізуть.

 :facepalm: пи3да с ушами, читай кучмовский закон от 2003 года https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/964-15/ed20030619#Text

Стаття 8. Основні напрями державної політики з питань
               національної безпеки
.....

Основними напрямами державної політики з питань  національної
безпеки України є:

    ....

     забезпечення      повноправної      участі      України     в
загальноєвропейські й та регіональних системах колективної безпеки,
набуття    членства   у   Європейському   Союзі   та   Організації
Північноатлантичног о   договору
   при  збереженні  добросусідських
відносин  і  стратегічного  партнерства  з  Російською Федерацією,
іншими  країнами Співдружності Незалежних Держав, а також з іншими
державами світу;

все. с этого момента страна была приговорена к войне, потому что решила избавится от внеблоковости прописанной в декларации о государственном суверенитете. хотели войну получите.  :-G
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

ну значить тоді і більше половини існуючих в світі держав не існує. як на мене то укр. держава в найкритичніші часи показала, що існує, а кацапи мислили, як ти.
шо показали?
як збирали цілим світом на кальсони солдатам? чи може тоді коли мамчуріки співали славні в криму?
мишко , давай говорити чесно
мені самому то неприємне , але закривати очі не можу
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

пардон , але ригати вже тягне від того пісдєжа
ми впевнено крокуємо в нато,  :facepalm:
ніяке нато україні не світить
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

:facepalm: пи3да с ушами, читай кучмовский закон от 2003 года https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/964-15/ed20030619#Text

Стаття 8. Основні напрями державної політики з питань
               національної безпеки
.....

Основними напрямами державної політики з питань  національної
безпеки України є:

    ....

     забезпечення      повноправної      участі      України     в
загальноєвропейські й та регіональних системах колективної безпеки,
набуття    членства   у   Європейському   Союзі   та   Організації
Північноатлантичног о   договору
   при  збереженні  добросусідських
відносин  і  стратегічного  партнерства  з  Російською Федерацією,
іншими  країнами Співдружності Незалежних Держав, а також з іншими
державами світу;

все. с этого момента страна была приговорена к войне, потому что решила избавится от внеблоковости прописанной в декларации о государственном суверенитете. хотели войну получите.  :-G дебілбля :facepalm1:
гандон з латкою, наміри, напрямок, це художній свист ні про що. а в реалі мудачук в ролі нинішнього єрмака, овоч в президенти і канхвєткі на трибуні. овоч теж напрямок геть від москви проголошував.
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО Нове

шо показали?
як збирали цілим світом на кальсони солдатам? чи може тоді коли мамчуріки співали славні в криму?
мишко , давай говорити чесно
мені самому то неприємне , але закривати очі не можу
і шо, вперше в світовій історії так сталося, чи що? державу втримали? втримали. армію реанімували? реанімували. в дефолт і хаос не звалилися? не звалилися.
Польща в 1939 не втрималася. і якби не нато і єс, і раша україну підім'яла, і посунула на польщу, то не факт, що в 2014р. би втрималася.

Останнє редагування: 11 травня 2021 18:50:17 від myshka naruzhka
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

Обіцяти і обіцяти...

Ні друже,ні,красти і красти))))
   
Re: Зе: Стратегія України - вступ до ЄС і НАТО

гандон з латкою, наміри, напрямок, це художній свист ні про що. а в реалі мудачук в ролі нинішнього єрмака, овоч в президенти і канхвєткі на трибуні. овоч теж напрямок геть від москви проголошував.

 :lol: твоей истерикой удовлетворен, значит все правильно пишу и ты только что подтвердила это.  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія