Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Наши антивакцінатори напружились  :laugh:
Навпаки розслабилися - маразм має наростати якомога швидше, до абсурду.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А что они там накапливаются и не выписываются ?

 
  :facepalm1:
  А ты наверное думал, что от короны за день излечивают? Некоторые и по месяцу лежат. Сейчас в Украине более 353 000 активных больных. Даже если допустить, что в больницу попадает каждый десятый, это значит, что в больницах сейчас 35000 больных в тяжёлой форме ( с лёгкой в больницу не кладут)

Останнє редагування: 6 грудня 2021 21:44:01 від Fisher
   
 Якщо проблеми з якістю - наздоженемо кількістю. В СРСР саме так й робили. Дивно, до чого я тут СРСР згадав...  :D
   
Из-за нескольких тысяч попавших в больницу на всю Украину все парализовалось? Так может лучше вместо покупки вакцин лучшеб больницы строили .

Про декілька тисяч. Якщо за добу помирало по Україні 500+ людей,то скільки людей тоді лежало в лікарнях? 2-3 тисячі? Ти хоч сам розумієш,яку дурню щойно написав? :facepalm1:
   
Может сразу чипы? Ничему история евреев таки не учит.
   
А что они там накапливаются и не выписываются ? 

Якщо людина потрапляє до лікарні,то 7-10 днів вона там гарантовано перебуває.це якщо щастить і вона не помирає,бо значна частина госпіталізованих у важкому стані
   
Україні у євреїв з багатьох питань потрібно вчитись і вчитись.
І вони діють достатньо жорстко,коли постає питання виживання саме держави.життя навчило
   
класика - про миші і кактус - то вже якась аксіома? :S
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

То що по суті питання - я можу почати з 4-ї вакцини, чи мене треба обов'язково заразити попередніми трьома  штаммами?
А якщо вирує штамм Омікрон, вакцина зі штаммом Омікрона мене не захистить? Тільки у комплекті зі штаммами Альфа, Вета і Дельта?

трохи ваксерської математики :)

ваксери, яка формула вірна? Одна вакцина від омікрона дає кращий захист за три попередніх? Гірший? Рівний? Чи який там курс вакцин: 1 омікрон = 2 дельти? Які сертифікати крутіші? З однією "омікрон" дозою чи з трьома старими?


   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Якщо людина потрапляє до лікарні,то 7-10 днів вона там гарантовано перебуває.це якщо щастить і вона не помирає,бо значна частина госпіталізованих у важкому стані


 З 350 тисяч активних хворих на сьогодні помре приблизно 3%, тобто близько 10000(
   
Ну я ще розумію якщо раз на рік, ну хай на 9 місяців, якщо є дані, але кожні півроку?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

З 350 тисяч активних хворих на сьогодні помре приблизно 3%, тобто близько 10000(
Щодня помирає 1500. За місяць 45 000. За рік пів-мільйона.
   
трохи ваксерської математики :)

ваксери, яка формула вірна? Одна вакцина від омікрона дає кращий захист за три попередніх? Гірший? Рівний? Чи який там курс вакцин: 1 омікрон = 2 дельти? Які сертифікати крутіші? З однією "омікрон" дозою чи з трьома старими?


Показати зображення...

Отакої :(  Вирішиш ширнутись , а тут вже ціла шмурдячна наука вирисувалась . Не знаєш з чого  і почати .
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Щодня помирає 1500. За місяць 45 000. За рік пів-мільйона.

  :facepalm1:
Ну з такою логікою і ПДД не треба виконувати, все рівно багато помирає... Коли хтось з твоїх близьких помиратиме, втішай себе цією статистикою-пів-мільйона за рік.


   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

  :facepalm1:
Ну з такою логікою і ПДД не треба виконувати, все рівно багато помирає... Коли хтось з твоїх близьких помиратиме, втішай себе цією статистикою-пів-мільйона за рік.
У мене щороку помирають родичі, інколи двоє за рік, від різноманітних хвороб. Я звикла.
А про ПДД слушно - порівняйте з смертність на дорогах. Там також жирна цифра, куди вашій короні.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Україна.через навалу хворих на ковід скасовані планові операції та надання планової медичної допомоги
Ви планували якусь операцію за декілька місяців.зараз її проведення скасовано через велику кількість хворих.абсолютна більшість з яких невакциновані.це загроза?


Антиваксам на це пох, все рівно за рік пів-лімона помре, в загальній статистиці розчиняться
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

У мене щороку помирають родичі, інколи двоє за рік, від різноманітних хвороб. Я звикла.

 Бабы ещё нарожают (с)  (tu)

   
Отакої :(  Вирішиш ширнутись , а тут вже ціла шмурдячна наука вирисувалась . Не знаєш з чого  і почати .
то ваш вибір. Ширнутий два по два. Індейським армійським ковішилдом та цівільною пфайзерятиною. Ну не прів'язано до хелсі та дії ще було. Пальот нормальний. Почав жерти квашені зелені помідори, таке помітив. Пфайзер жорсткіше, рука болить добу і ще трохі.
   
Ну я ще розумію якщо раз на рік, ну хай на 9 місяців, якщо є дані, але кожні півроку?



Як би я був полтавський соцький , я б  одну піврічну дозу , законодавчо замінив на носіння " колпака дурацкого " .
Зараз стільки сумного в житті , а так дітям радість .
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Лицемірство ковідобєсів просто зашкалює. Вони тут ллють крокодилячі сльози про відміну планових операцій, велику кільксть смертей і про решту із стандартного набору штатного пропагандона. А ви рахували скільки людей зараз з ускладненнями після "добровільної вакцинації", куди їх підсрачниками загнали зелепні з ляшками? Скільки їх госпіталізовано бо херячили шмурдяк усім підряд без розбору? І тим, хто щойно одужав, і хронікам, і тим хто вже прийшов з ковідом у інкубаційному періоді на вакцину. А скільки ковідли отримали разом з шмурдяком, стоячи у чергах на вакцину? Вам сплеск захворюваності, вищий ніж у попередні хвилі, коли ще не було вакцин, ні про що не говорить, дебіли?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Бабы ещё нарожают (с)  (tu)
Ми не для того народжуємо, щоб ви з пелюшок калічили шмурдяками.
А старі люди мруть необстеженими і без планових операцій, бо і грошей катма, і ваші срані локдауни постійно, медична допомога взагалі недоступна.
   
Лицемірство ковідобєсів просто зашкалює. Вони тут ллють крокодилячі сльози про відміну планових операцій, велику кільксть смертей і про решту із стандартного набору штатного пропагандона. А ви рахували скільки людей зараз з ускладненнями після "добровільної вакцинації", куди їх підсрачниками загнали зелепні з ляшками? Скільки їх госпіталізовано бо херячили шмурдяк усім підряд без розбору? І тим, хто щойно одужав, і хронікам, і тим хто вже прийшов з ковідом у інкубаційному періоді на вакцину. А скільки ковідли отримали разом з шмурдяком, стоячи у чергах на вакцину? Вам сплеск захворюваності, вищий ніж у попередні хвилі, коли ще не було вакцин, ні про що не говорить, дебіли?
рахували. Ви в пізде та уйобки, вбивци. Не вакцінуйтеся та передохніть нарешті.
   
А на хера?

А як закордонні партнери не стануть пускати до себе з двома дозами - що робити?

   
Евгений Комаровский рассказал, что третья фаза исследований по вакцинам от производителя Pfizer полностью закончена. «По Pfizer закончена третья фаза, полностью. Moderna тоже практически уже заканчивает», — рассказал педиатр.
Дмитрий Гордон спросил у врача, нужно ли, по его мнению получать третью дозу вакцинации. Ее называют бустерной (дополнительной). «Я считаю, однозначно да. Полгода после второй дозы — да, однозначно надо», — ответил Комаровский. На вопрос о том, нужно ли будет делать четвертую прививку, врач ответил что этого пока никто не знает, потому не стоит самостоятельно додумывать.
   
Я вакцинатор, але це маячня
+
яка аргументація?
"2 дози вакцини не працюють на зупинку пандемії, тому давайте вколемо 3й бустер тою самою не-дуже-ефективною вакциною"  :gigi:
   
то ваш вибір. Ширнутий два по два. Індейським армійським ковішилдом та цівільною пфайзерятиною. Ну не прів'язано до хелсі та дії ще було. Пальот нормальний. Почав жерти квашені зелені помідори, таке помітив. Пфайзер жорсткіше, рука болить добу і ще трохі.

Тільки 4. Слабак.он в Бразілі один 7 разів ширнувся за один день .рекорд поб'єш?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

рахували. Ви в пізде та уйобки, вбивци. Не вакцінуйтеся та передохніть нарешті.
----
 :super:
Істерикою задоволений! (tu)
Що ж тебе так ковбасить болєзного,га???
Ти ж наче захищений?
Чого ж сцишся, тоді?? 8-:
   
З 350 тисяч активних хворих на сьогодні помре приблизно 3%, тобто близько 10000(
Что то ты какуюто х-ню написал  пересчитай или цифры перепиши.
   
Евгений Комаровский рассказал, что третья фаза исследований по вакцинам от производителя Pfizer полностью закончена. «По Pfizer закончена третья фаза, полностью. Moderna тоже практически уже заканчивает», — рассказал педиатр.
Дмитрий Гордон спросил у врача, нужно ли, по его мнению получать третью дозу вакцинации. Ее называют бустерной (дополнительной). «Я считаю, однозначно да. Полгода после второй дозы — да, однозначно надо», — ответил Комаровский. На вопрос о том, нужно ли будет делать четвертую прививку, врач ответил что этого пока никто не знает, потому не стоит самостоятельно додумывать.


"П *здіт как дишіт" лєкарь Комаровський .
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

трохи ваксерської математики :)

ваксери, яка формула вірна? Одна вакцина від омікрона дає кращий захист за три попередніх? Гірший? Рівний? Чи який там курс вакцин: 1 омікрон = 2 дельти? Які сертифікати крутіші? З однією "омікрон" дозою чи з трьома старими?


Показати зображення...
"2 дози вакцини від Альфи не надто добре працюють на зупинку пандемії Дельти, тому давайте в час Омікрону вколемо 3й бустер тою самою не-дуже-ефективною вакциною від Альфи"
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Тільки 4. Слабак.он в Бразілі один 7 разів ширнувся за один день .рекорд поб'єш?
----
І все одно захворів на Ковід. :-G
Тільки не в Бразилії,а в Колумбії,здаєцця! :-)o
   
"П *здіт как дишіт" лєкарь Комаровський .
а чо піздіт?
ніякі вчені нічорта не знають. а уряди слухаються їх незнайських порад, і додають своєї дурнІ.
на момент 4го бусетра, може статися що і ковід зникне чи стане слабеньким на рівні ростуди.
   
Смотрю даже до упоротых вакцинаторов что-то начинает доходить. Может после третьего укола ослиной мочи и правда умнеют?
   
А як закордонні партнери не стануть пускати до себе з двома дозами - що робити?
тоді сидіти вдома.
Хай закордонні партнери-манюпаси влаштують урядам невеличкі майдани.
бо, чесно, все це коронабєсіє вже задобвло. всі ці йопані QR коди, 5ті бустери хуйовою вакциною, концтабори, і проча фуєта, а головне постійна брехня від урядів.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Лицемірство ковідобєсів просто зашкалює. Вони тут ллють крокодилячі сльози про відміну планових операцій, велику кільксть смертей і про решту із стандартного набору штатного пропагандона. А ви рахували скільки людей зараз з ускладненнями після "добровільної вакцинації", куди їх підсрачниками загнали зелепні з ляшками? Скільки їх госпіталізовано бо херячили шмурдяк усім підряд без розбору? І тим, хто щойно одужав, і хронікам, і тим хто вже прийшов з ковідом у інкубаційному періоді на вакцину. А скільки ковідли отримали разом з шмурдяком, стоячи у чергах на вакцину? Вам сплеск захворюваності, вищий ніж у попередні хвилі, коли ще не було вакцин, ні про що не говорить, дебіли?
&----
Вони, правда,"забувають" хто конкретно відмінив ті планові операції.
Мабуть,вони вважають,що то антивакси своїм наказом те відмінили,а не рідненьке МОЗ,яке так прямо піклуюцця про здоров'я манюпасів,але дивно якось піклуєцця.
І тут є питання до вакцинаторів- а що операції обов'язково проводяцця в ковідних відділеннях?? :lol:
Чи ковідники лежать в операційних палатах? :fool:
   
----
І все одно захворів на Ковід. :-G
Тільки не в Бразилії,а в Колумбії,здаєцця! :-)o

Та хоч в Гондурасі  :laugh:
Краще ширятись "ослінной мочой " . вона від будь -якого ковіду сильна , а ще від такої вакцини вуха ростуть , можна запросто грати на музикальних інструментах .
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Чи ковідники лежать в операційних палатах? :fool:
е, ну тут ти женеш пургу.
Тому що багато відділень перепрофілювали під ковідних.
наприклад, тимчасово закрили кардіологію, і стала ковідо-лікарня. Отже з срдечними проблемами стало тяжче людям потрапати до лікаря карділоога.
   
тоді сидіти вдома.
Хай закордонні партнери-манюпаси влаштують урядам невеличкі майдани.
бо, чесно, все це коронабєсіє вже задобвло. всі ці йопані QR коди, 5ті бустери хуйовою вакциною, концтабори, і проча фуєта, а головне постійна брехня від урядів.
----
Хай смокчуть,гмм, лапу авіакомпанії,хай розоряцця нафуй дуже принципові ресторани та кафе і магазини, і тоді дійде черга і до вакцинаторів,які це зробили.
Якщо не доходить через голову,є ще паяльник- дуже дієва штука.
Мотузка теж перевірений та дієвий  спосіб.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

рахували. Ви в пізде та уйобки, вбивци. Не вакцінуйтеся та передохніть нарешті.
Ми в курсі. А тому стуліть пельки про ваше піклування про наше здоров'я!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія