Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

NY, 7 ранку, черга на дільницю

NY, 7 ранку, черга на дільницю

   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

На цій дільниці зареєструвалися майже 12 тисяч виборці з 9 штатів.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Черга нііпать. Явка 80%, не менше.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

 (tu)
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

12000 ніяк не зможуть проголосувати на одній дільниці
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

зареєструвалися майже 12 тисяч виборці з 9 штатів.

 :facepalm1:

10 тысяч вкинут #твердо
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

12000 ніяк не зможуть проголосувати на одній дільниці

Watch me!  B-)
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

олдвуда не видно :(
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Показати зображення...

З 12 до 3х годин дня очікується дощ, то ж о 7-ій прийшли ті, хто гарантовано не хотів мокнути під дощем.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

З 12 до 3х годин дня очікується дощ, то ж о 7-ій прийшли ті, хто гарантовано не хотів мокнути під дощем.

Нічо. Я зара піду. Подивимось, скільки.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

На цій дільниці зареєструвалися майже 12 тисяч виборці з 9 штатів.
Якби ж зареєструвалися, їх зареєстрували. Цього разу згадали усіх, хто стоїть на обліку в консулаті. До нас прийшло запрошення на вибори для особи, що померла п'ять років тому. От цікаво, за кого вона віддасть свій голос...
Так спокійно кілька десятків тисяч можуть назбирати. Вгадайте за кого.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Якби ж зареєструвалися, їх зареєстрували. Цього разу згадали усіх, хто стоїть на обліку в консулаті. До нас прийшло запрошення на вибори для особи, що померла п'ять років тому. От цікаво, за кого вона віддасть свій голос...
Так спокійно кілька десятків тисяч можуть назбирати. Вгадайте за кого.


Останнє редагування: 31 березня 2019 20:13:55 від EZelenyk
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Проголосував десь з годину тому. Дуже приємне враження: класно все організовано, ми досить швидко все зробили. Невеличкий натовп перед входом - але то люди не у черзі стоять, а тусують, фотографуються, селфі роблять. Всі в консульстві дуже ввічливі в приємні.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Якби ж зареєструвалися, їх зареєстрували. Цього разу згадали усіх, хто стоїть на обліку в консулаті. До нас прийшло запрошення на вибори для особи, що померла п'ять років тому. От цікаво, за кого вона віддасть свій голос...
Так спокійно кілька десятків тисяч можуть назбирати. Вгадайте за кого.

Тобто, то є проблема і злий умисєл консулата, що людину, яка стояла на обліку і померла, родичі не виписвли?

І як ви собі уявляєте "вкид"? У комісії тільки за столами я побачив ВІСІМ панянок. Плюс волонтери. Плюс наглядачі. Плюс консульські робітники. Тобто, ВСІ ВОНИ РАЗОМ мають увійти у зговір, ПЕРЕВІРИТИ за годину після закриття голосування, хто не прийшов з зареєстрованих, бирєнько заповнити ТИСЯЧІ бюлетнів, при цьому вносячи записи у книгу реєстрацій з фейковими підписами, повкидати ДО перерахунку голосів?

Зрадойопи такі зрадойопи...

Дайте вгадаю - голосували за Зєлєнського?
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Так що, EZelenyk, розкажіть мені про те, "за кого" голосували "кілька десятків тисяч", якщо по всій Америці проголосувало всього 1400 осіб? Це при тому, що тільки в Нью-Йорку зареєструвалися 12 тисяч? Я вже не кажу, що 25% таки проголосували за Кловуна. Це ж тільки підтверджує ваш тезіс про "хунту", "адмінресурс", "вкиди" і т.ін.?

Хоч раз визнаєте, зрадойопи, що ви просто зап.здєлісь у своєму петрохейтерстві?
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Я голосувала після 4. Попереду стояв татусь із двома практично вже англомовними малюками. З сусідньої кабінки чулося, як він пояснював малому : "Бачиш, написано - Порошенко, став галочку". Консулату респект за чудову організацію. Люди підходили постійно, на вулиці було повно копів, і тд. Аж не віриться,  що Штати дали всього 3000 голосів.  Мабуть,  практично всі голосували у НЙ. Просто немісцевим добиратися довго і дорого. Але нічого, на 2й тур гроші вже відкладено і час заплановано :)
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Я голосувала після 4. Попереду стояв татусь із двома практично вже англомовними малюками. З сусідньої кабінки чулося, як він пояснював малому : "Бачиш, написано - Порошенко, став галочку". Консулату респект за чудову організацію. Люди підходили постійно, на вулиці було повно копів, і тд. Аж не віриться,  що Штати дали всього 3000 голосів.  Мабуть,  практично всі голосували у НЙ. Просто немісцевим добиратися довго і дорого. Але нічого, на 2й тур гроші вже відкладено і час заплановано :)

Штати НЕ ДАЛИ 3000 голосів! ВСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО 1400!! З них - щось там типу 60% за Пороха.

От у чому сум і горе.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

[quote author=elgie

Штати НЕ ДАЛИ 3000 голосів! ВСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО 1400!! З них - щось там типу 60% за Пороха.

От у чому сум і горе.
[/quote]

Ви помиляєтеся. 2998 голосів.
 Ось дані ЦВК.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

В Польше, на миллион украинцев, четыре открытых участка...
И семь тысяч проголосовавших... кому это было выгодно вы понимаете, господа
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

[quote author=elgie

Штати НЕ ДАЛИ 3000 голосів! ВСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО 1400!! З них - щось там типу 60% за Пороха.

От у чому сум і горе.
Ви помиляєтеся. 2998 голосів.
 Ось дані ЦВК.
[/quote]

Точно. Дякую. В мене, мабуть, були попередні дані.

Але і 3 тисячі - то ганьба. Я розумію, що комусь далеко було їхати, але найважливіша причина - то не відстань, а "похyй".
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

В Польше, на миллион украинцев, четыре открытых участка...
И семь тысяч проголосовавших... кому это было выгодно вы понимаете, господа

І кому же ета вигадна?

Тре було відкрити додаткові консульства під голосування чи як?

А питань нема до цього "мільйону", які чомусь не доїхали і не дійшли до консульств, бо їм просто насрати на вибори і на майбутнє своєї країни?
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Якщо людина не планує жити в Україні, то буде чесно їй і не голосувати на українських виборах. Хай долю України вирішують ті, хто там живе і на кого це вибір буде впливати.
   
Re: NY, 7 ранку, черга на дільницю

Якщо людина не планує жити в Україні, то буде чесно їй і не голосувати на українських виборах. Хай долю України вирішують ті, хто там живе і на кого це вибір буде впливати.

То є недалекозоро. Якщо в тебе вже є паспорт приймаючої країни - так, погоджуся. Але якщо ти на візі чи на тимчасовому дозволі там (навіть на кілька років) - нема в тебе гарантії, що одного дня тебе коліном під дупу не відправлять на родіну. І що тоді? Краще на руїни повертатися чи у країну, яка крокує до Європи? Десь так, як на мене.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія