Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ужасы народной медицины

Re: Ужасы народной медицины

А у нас жиночка из соседнего подъезда тоже пила сок чистотела и тоже по какой-то там схеме, в газете "бабушка"(привет из 90-х) вычитала и другие знающие подсказали.
Умерла, отказали почки через неделю, нестарая еще, только на пенсию вышла.

Розкажіть краще скільки людей помирає від хіміотерапіїі, операцій і який відсоток людей після цього виживає.
   
Re: Ужасы народной медицины

А перитонит тоже у бабок заговаривать?
   
Re: Ужасы народной медицины

Коли через "лікарів" вмирають діти, то це "максимум недбалість"... це ж не зло .... Але народна медицина на думку деяких тут, це - абсолютне зло, за яку людей потрібно навіть банити!

   
Re: Ужасы народной медицины

та капец...

Нащо копіювати прикрі приклади без жодного коментаря?

Так, горе лікарі бувають,куди правду діти,  але яку альернативу пропонує Ruthene ?

Особливо у випадку пологів, та ще й важких?

Не звертатися до лікарів зовсім? Так поки не зверталися та народжували по хатах, дитяча смертність зашкалювала. Саме це пропоную Ruthene ?

Або вважає, що, якщо випити травки, то пологи просто розсосуться самі по собі?

В цьому випадку нічого не допоможе, чувак не розуміє різниці між неправильними діями (і то незавжди доведеними) окремих лікарів і медициною взагалі.
Я ж кажу, у нього скоріше за все була якась персональна ситуація, і тепер він звинувачує всіх лікарів і медицину в цілому. Тут логічні аргументи не допоможуть.
   
Re: Ужасы народной медицины
Svitlana Bykova

рутен, створіть окрему гілку "жахи офіційної медицини" - і тягайте туди будь-які простирадла
ця гілка про інше. Ви її пробачте засрали хз чим не по темі взагалі

ще раз уважно перечитайте старттопік - ВЛАСНИЙ ДОСВІД - а не копіпасти
   
Re: Ужасы народной медицины
Svitlana Bykova

зі. рутен, мої прохання не варто ігнорувати
   
Re: Ужасы народной медицины

Вас попередили.

Дуже рекомендую прислухатися до порад.

Не послухав.Яке прикре самогубство. :suicide2:
   
Re: Ужасы народной медицины
Svitlana Bykova

рутен, ось ваша гілка https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976331.0
не дякуйте.

а будете далі робити вигляд, що "не бачили" - переїдете разом з вашою гілкою в інший розділ. Дякую за розуміння
   
Re: Ужасы народной медицины

ще раз уважно перечитайте старттопік - ВЛАСНИЙ ДОСВІД - а не копіпасти

Коли я ділився власним досвідом, то троль мене почав крити матом.
Ви не помітили, ні?

зі. рутен, мої прохання не варто ігнорувати

Ова! Так у Вас є влада забанити? Ну що ж - вперед, користуйтеся своєю владою, хто ж Вам заборонить?
До речі - на відміну від Вас, я Ваш нік не перекручував.

__________



Останнє редагування: 14 серпня 2017 02:37:54 від Ruthene
   
Re: Ужасы народной медицины

рутен, ось ваша гілка https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976331.0
не дякуйте.

а будете далі робити вигляд, що "не бачили" - переїдете разом з вашою гілкою в інший розділ. Дякую за розуміння

розуміння...

Там де написано - "форум Української Правди", але де модератори не банять московськіх хуйло, там ще де перекручують нік і погрожують... чи варто на таких форумах затримуватися? Щодо мене, ні, не варто.
   
Re: Ужасы народной медицины

УСОХНИ

Книга Вильгельма РАЙХА.
ПОСМОТРИ НА СЕБЯ, МАЛЕНЬКИЙ ЧЕЛОВЕК!

http://book-online.com.ua/read.php?book=3902
   
Re: Ужасы народной медицины

Облаяли тут і юзера , і народну медицину останніми словами, аж читати гидко..( що це за зверненя до дописувача - " усохни"?)
Чому змішуєте в одну купу реально корисний досвід фітотерапії і якісь безглузді шарлатанські засоби?
Той же подорожник, який з успіхом використовує тібетська медицина, у нас стало модним висміювати, навіть приказку негативну про нього склали..
Чому б не використовувати народну медицину в тих випадках, де це перевірено роками ( той же младенчик, бородавки ..) ?
І ще - в Україні хоча теоретично й існує кримінальна відповідальність лікаря , та ніхто реально не буває покараний, бо важко довести провину, бо лікарська солідарність..
Замість перекреслювати одним махом усе так зване народне, краще диференціювати,що корисне, що ні - але хто це робитиме на державному рівні?
Отож через якихось шарлатанів, які безумовно є повсюди, дехто агресивно відкидає увесь народний досвід.
   
Re: Ужасы народной медицины

Значит, возможные варианты следующие:

1) Это был не рак.
2) Был рак не в той стадии, что диагностировали.
3) Пункт 2) плюс пласибо эффект.

Все.

Только не смейте никому говорить, что если рекомендация - мастектомия с химио при диагнозе рака, это можно вылечить вашими настойками на клопах.

Какой ник, такие и заявления.
Я не только посмею, а просто пошлю тебя на хуй.
Ибо имею случай перед глазами - маленькая бородавка на ноге, диагноз-злокачественная, удаление,
через пол года множественные метастазы на лёгких и смерть в течении двух месяцев в 52 года.
Идите вы нахуй с вашей эффективной медициной. Ваша медицина нихуя не знает про рак и борется
постоянно со следствиями, а не причинами.
   
Re: Ужасы народной медицины

Облаяли тут і юзера , і народну медицину останніми словами, аж читати гидко..( що це за зверненя до дописувача - " усохни"?)
Чому змішуєте в одну купу реально корисний досвід фітотерапії і якісь безглузді шарлатанські засоби?
Той же подорожник, який з успіхом використовує тібетська медицина, у нас стало модним висміювати, навіть приказку негативну про нього склали..
Чому б не використовувати народну медицину в тих випадках, де це перевірено роками ( той же младенчик, бородавки ..) ?
І ще - в Україні хоча теоретично й існує кримінальна відповідальність лікаря , та ніхто реально не буває покараний, бо важко довести провину, бо лікарська солідарність..
Замість перекреслювати одним махом усе так зване народне, краще диференціювати,що корисне, що ні - але хто це робитиме на державному рівні?
Отож через якихось шарлатанів, які безумовно є повсюди, дехто агресивно відкидає увесь народний досвід.
(tu)
Золоті слова і про народний досвід і про безвідповідальність і кругову поруку так званих лікарів.
Через шарлатанів відкидають все, бо барани.
Вони не розуміють яка кількість тупарів серед лікарів.
Свого часу працював з викладачами медичного університету.
Дивлюсь результати екзамену з анатомії, 70% - задовільно.
Кажу як може майбутній лікар знати анатомію на задовільно?
Він серце мені правильно визнчатиме, а шлунок з ниркою може переплутати?
Це ж анатомія, там все стале, нічого нікуди не мігрує і задовільно.
Хто цього стану речей не розуміє нехай і надалі свято вірить в наукову ненародну медицину.
А я якось буду про своє здоров*я власною головою трохи думати.
   
Re: Ужасы народной медицины

Облаяли тут і юзера , і народну медицину останніми словами, аж читати гидко..( що це за зверненя до дописувача - " усохни"?)
Чому змішуєте в одну купу реально корисний досвід фітотерапії і якісь безглузді шарлатанські засоби?
Той же подорожник, який з успіхом використовує тібетська медицина, у нас стало модним висміювати, навіть приказку негативну про нього склали..
Чому б не використовувати народну медицину в тих випадках, де це перевірено роками ( той же младенчик, бородавки ..) ?
І ще - в Україні хоча теоретично й існує кримінальна відповідальність лікаря , та ніхто реально не буває покараний, бо важко довести провину, бо лікарська солідарність..
Замість перекреслювати одним махом усе так зване народне, краще диференціювати,що корисне, що ні - але хто це робитиме на державному рівні?
Отож через якихось шарлатанів, які безумовно є повсюди, дехто агресивно відкидає увесь народний досвід.

досвід у мене як у переважної більшості - гірчичники, господарське мило при загноєних подряпинах (якщо хтось забув, то господарське мило - чистий луг і жодна мікроба в лужному середовищі не виживає. Тому це найкращий засіб не тільки для загноєних ран, а і для виведення грибка на стопах ). І ще якісь різні трав*яні напої, які не були неприємними. Але був свідком в далекому дитинстві саме  лікування травами. Мені було років п*ять -шість (ще до школи), мамі поставили діагноз гіпертиреоз і рекомендували операцію. Мамі сказали, в якому селі живе травник, що лікує травами. Мама взяла мене з собою (видно, не було з ким залишити) і я був дуже цікавий побачити, як то якийсь дідо буде лікувати мою маму травою (образ в мене виникав, як і має бути в дитинстві - мама їсть траву з руки того діда)). Діда ми знайшли на пасовищі (пас корову), був маленьким і зморщеним, як засушений грибочок, а очі мав такого пронизливого синього кольору, який рідко зустрінеш, досі пам*ятаю. Траву він довго вдома вибирав, відміряв і зразу подрібнив все в один мішок і сказав, як запарювати, як і коли пити. Мама все робила за його порадою і через півроку наш знайомий лікар був вражений, наскільки все прийшло в норму. Він спробував дізнатися, які то були трави, але мама використала все і навіть мішечок випрала, щоб тому дідові віддати. Лікар поїхав в те село, щоб того діда знайти, але вже було пізно, дідо переселився на небо разом зі своїм вмінням. А мама померла в похилому віці від зовсім інших причин...
   Тепер, в дорослому віці я бачу, як в інших країнах організовують спеціальні експедиції, щоб записати залишки всіх знань і вмінь, якими колись лікували людей ще до виникнення офіційної медицини. Якщо людство існує мільйони років, то і мусило всілякі проблеми зі здоров*ям вирішувати і то далеко не було настойками з блощиць. Чи хоч хто-небудь  в Україні тим займається?  Я маю на увазі збиранням інформації саме з народної медицини, а не прикольних вар*ятських рецептів
   
Re: Ужасы народной медицины

(tu)
Золоті слова і про народний досвід і про безвідповідальність і кругову поруку так званих лікарів.
Через шарлатанів відкидають все, бо барани.
Вони не розуміють яка кількість тупарів серед лікарів.
Свого часу працював з викладачами медичного університету.
Дивлюсь результати екзамену з анатомії, 70% - задовільно.
Кажу як може майбутній лікар знати анатомію на задовільно?
Він серце мені правильно визнчатиме, а шлунок з ниркою може переплутати?

Це ж анатомія, там все стале, нічого нікуди не мігрує і задовільно.
Хто цього стану речей не розуміє нехай і надалі свято вірить в наукову ненародну медицину.
А я якось буду про своє здоров*я власною головою трохи думати.

А бабки с дедками анатомию лучше знают?
   
Re: Ужасы народной медицины

А бабки с дедками анатомию лучше знают?

А прикинь, хлебопёки и водители маршруток ее вообще могут не знать.
Но они не называют себя дипломированными докторами.
Так что при троечке по анатомии врач и бабка-знахарка в этом плане на одной ступени.
Но в другом плане я видал таких бабок с дедками-травниками, что современная медицина и рядом не валялась.
   
Re: Ужасы народной медицины

Коли через "лікарів" вмирають діти, то це "максимум недбалість"... це ж не зло .... Але народна медицина на думку деяких тут, це - абсолютне зло, за яку людей потрібно навіть банити!
Народная медицина не зло. Но уповать на ещё всемогущность тупо. Есть болезни которые травкамии и бабками не вылечить. Вам это постарались об'яснить но похоже до вас не дошло
   
Досвід " народної " медицини

Колись все не було часу сходити до лікаря випалити на сторінках "бородавку"(хз як називається... Хай буде породавка). У знайомого в селі походив в росяній траві вже не пам'ятаю з якої причини... Але факт лишається фактом - за якийсь час як рукою зняло :)
   
Re: Ужасы народной медицины

Навіщо так зв. "медицині" лікувати хворобу Боткіна і позбавляти себе величезних прибутків?
Пане,ви марите. Адже цей аргумент можна підкласти під будь-яку хворобу. Слава Богу світова медицина має можливість відсівати недобросовісних фармацевтів та лікарів.
Якщо б цього не було то ми б досі лікували заворот кишок прийомом ртуті .
Насправді 95% лікарів є добросовісними і відповідальними,вони можуть чогось не знати ,але свідомо шкоду вашому здоров'ю ніхто зробить.

   
Re: Досвід " народної " медицини

Якщо відчуваю, що захворюю або вже під час хвороби(застуда і тп) , вмикаю нібулайзер зі звичайним фіз розчином(хоча б. 2 рази на день). Як правило або значно полегшується процес хвороби, або й взагалі не відчувається/обходить стороною
   
Re: Ужасы народной медицины

Но в другом плане я видал таких бабок с дедками-травниками, что современная медицина и рядом не валялась.
Вибачте,але ви ідіот.  Ви ідіот,тому що наражаєте своє життя і життя свої близьких на небезпеку. Випадки  лікування бабками-дєдками з летальним наслідком ,або значною втратою здоров"я є масовими.
В бідних країнах люди замість до лікаря йдуть до шамана бо це дешевше,але ми вважаємо себе цивілізованими людьми і першочергову допомогу маємо можливість отримувати безоплатно,тому звертатись до шаманів нічим не виправдано.

   
Re: Ужасы народной медицины

Вибачте,але ви ідіот.  Ви ідіот,тому що наражаєте своє життя і життя свої близьких на небезпеку. Випадки  лікування бабками-дєдками з летальним наслідком ,або значною втратою здоров"я є масовими.
В бідних країнах люди замість до лікаря йдуть до шамана бо це дешевше,але ми вважаємо себе цивілізованими людьми і першочергову допомогу маємо можливість отримувати безоплатно,тому звертатись до шаманів нічим не виправдано.

гов! А де саме барс наразив своє чи чиєсь життя на небезпеку? Тим, що сказав, що бачив бабок-дєдок-травників?
   
Re: Ужасы народной медицины

Шановне панство, прошу, бдлск, без особистих образ!
   
Re: Ужасы народной медицины

Модератор, з якого бояришніка російського патріархату ти досвід нм переніс до жахів?  :gigi:
   
Re: Ужасы народной медицины

90% шо традиційних дохтурів, шо народних - шахраї.
Далі думайте самі.
Ви мені нагадуєте первісних дикунів,які боялися обрізати волосся щоб розум не обрізати.
Не сподівався що люди,які вміють читати і писати скочуються до такого маразму.
Очевидно в цьому винні журналісти,які в погоні за сенсацією іноді друкують абсолютні бздури. Наприклад налякали людей прививками і тим самим нарекли на небезпеку тисячі дітей.
Та відкрийте свої очі! Подивіться на успіхи сучасної медицини, багато хворіб,від яких люди неминуче помирали подолано. Сучасні методі діагностики дозволяють лікарю визначити де саме є паталогічні зміни і як найкраще цих змін позбутись.
І ви смієте заявляти що це шахраї?
Так виглядає що деяким дописувачам на цьому форумі потрібна допомога не народного лікаря а психіатра.
   
Re: Ужасы народной медицины

гов! А де саме барс наразив своє чи чиєсь життя на небезпеку? Тим, що сказав, що бачив бабок-дєдок-травників?
Самим зверненням до "народних цілителів" ви наражаєте своє життя на небезпеку. Коли ви возите своїх дітей до "цілителів" то ви ризикуєте вже не своїм  їх здоров"ям.
   
Re: Ужасы народной медицины

Самим зверненням до "народних цілителів" ви наражаєте своє життя на небезпеку. Коли ви возите своїх дітей до "цілителів" то ви ризикуєте вже не своїм  їх здоров"ям.

чому звами так важко вести хоч якусь притомну бесіду? Людина сказала, що БАЧИЛА БАБОК І ДЄДОК-ТРАВНИКІВ. Ви з цього роздули бозна-що і самі себе накручуєте. Ні ми, ні будь-хто тут на форумі не возить ні своїх, ні чужих дітей до "цілителів", заспокійтеся.
   
Re: Ужасы народной медицины

Какой ник, такие и заявления.
Я не только посмею, а просто пошлю тебя на хуй.
Ибо имею случай перед глазами - маленькая бородавка на ноге, диагноз-злокачественная, удаление,
через пол года множественные метастазы на лёгких и смерть в течении двух месяцев в 52 года.
Идите вы нахуй с вашей эффективной медициной. Ваша медицина нихуя не знает про рак и борется
постоянно со следствиями, а не причинами.

Лечитесь настойкой на клопах. Скорее передохнете. Меньше будет кретинов на этом свете. :)
   
Re: Ужасы народной медицины

чому звами так важко вести хоч якусь притомну бесіду? Людина сказала, що БАЧИЛА БАБОК І ДЄДОК-ТРАВНИКІВ. Ви з цього роздули бозна-що і самі себе накручуєте. Ні ми, ні будь-хто тут на форумі не возить ні своїх, ні чужих дітей до "цілителів", заспокійтеся.

А де вона їх бачила?  Йшли по вулиці з плакатом "Ми травники" ?
Мабуть ні, коли каже "бачила" то значить має певний досвід спілкування з ними або отримання послуг.
Тут люди признаються що отримували консультації в травників,мало того,дехто вважає що травники це краще ніж офіційна медицина. Саме це мене і лякає.
   
Re: Ужасы народной медицины

Я знаю чоловіка, який травами вилікував псоріаз. Спершу він пішов до лікаря, та ще й професора якогось, заплатив добре, а той йому сходу порадив кинути пити й палити - мовляв, в цьому причина хвороби. А чоловік каже - та я й так не палю взагалі в майже не п'ю, веду здоровий спосіб життя, то професор став грубіянити, і сказав , що нічого не може порадити, крім того, що й інші лікарі.
Та й пішов мужчина до травника - а той спитав лише, чи лікували хімією? - ні? - тоді поможу, каже, і лікував зборами трав, і вилікував повністю за пару місяців.
   
Re: Ужасы народной медицины

додам свою краплину

на стакан води зубчик часнику, берете шприц без голки, набрати суміш і шпрц в одну ноздрю, інши закриваєте пальцям і видавлюєте рідину в носову порожнину, бажано щоб попало в носові пазухи
я так гайморит вилікував (підтверджений аналізами) і зараз лікуюсь від усіх застуд
   
Re: Досвід " народної " медицини

Якщо відчуваю, що захворюю або вже під час хвороби(застуда і тп) , вмикаю нібулайзер зі звичайним фіз розчином(хоча б. 2 рази на день). Як правило або значно полегшується процес хвороби, або й взагалі не відчувається/обходить стороною

Я теж.  (tu)

В Україні зараз народна медицина стала дуже популярна тільки завдяки проблемам з якісними ліками і біднoстi людей.

Останнє редагування: 14 серпня 2017 14:32:13 від RedHotChilly
   
Re: Ужасы народной медицины

панове..
из личного (три таких примера, я на одном остановлюсь)
получил поражение подколенного нерва, частичный парез ступни.. прогноз институт нейро давал неутешительный, год два, готовся к коляске!  или есть шанс (шанс, не излечение) пройти там курс и сразу на пару месяцев в крым им. бурденко (2008 г) денег много
я пока собирал документы оформлял кредит заметил что еле еле шевельнулся большой палец через три месяца после диагноза..
ага! еще пол года ходьбы по стадиону через не могу, поставило меня в строй!
а представте себе что в этот период я попал к знахарю и сьел по его рецепту клопа, таракана, выпил мочи, керосина, боярышника, приложил иконку, газету, портрет ко лбу?
как бы я сейчас топил за народную?
эпилог!
организм сам умеет себя настраивать, не мешайте ему
а когда вы попадаете в этот период к целителю то все лавры ему!
а он и не причем...
хотя я не против, ну нужен авторитет нужен
слово даже лечит
   
Re: Ужасы народной медицины

Я знаю чоловіка, який травами вилікував псоріаз. Спершу він пішов до лікаря, та ще й професора якогось, заплатив добре, а той йому сходу порадив кинути пити й палити - мовляв, в цьому причина хвороби. А чоловік каже - та я й так не палю взагалі в майже не п'ю, веду здоровий спосіб життя, то професор став грубіянити, і сказав , що нічого не може порадити, крім того, що й інші лікарі.
Та й пішов мужчина до травника - а той спитав лише, чи лікували хімією? - ні? - тоді поможу, каже, і лікував зборами трав, і вилікував повністю за пару місяців.

 :lol:

Псоріаз виникає із розладу обміну речовин в організмі, і часто праильне харчування і нормалізація обміну речовин приводить до позитивних результатів.
Часто всім відомий "Гербалайф" допомагає від псоріазу, але не завжди і не для всіх. От той травник і спитав чи вже лікували нормальними методами, бо якщо лікували і не допомогло, то трави також не допоможуть.
   
Re: Ужасы народной медицины

Ну, небулайзер - это совсем не народная медицина, согласитесь.
А я просто много пью тёплого питья при ОРВИ, так реология слизи уличшается, потому и сморкать и отхаркивать легче (есть чем).
Но это, опять-таки, не из детства, а из прочитанного во взрослом возрасте Комаровского.
   
Re: Ужасы народной медицины

панове..
из личного (три таких примера, я на одном остановлюсь)
получил поражение подколенного нерва, частичный парез ступни.. прогноз институт нейро давал неутешительный, год два, готовся к коляске!  или есть шанс (шанс, не излечение) пройти там курс и сразу на пару месяцев в крым им. бурденко (2008 г) денег много
я пока собирал документы оформлял кредит заметил что еле еле шевельнулся большой палец через три месяца после диагноза..
ага! еще пол года ходьбы по стадиону через не могу, поставило меня в строй!
а представте себе что в этот период я попал к знахарю и сьел по его рецепту клопа, таракана, выпил мочи, керосина, боярышника, приложил иконку, газету, портрет ко лбу?
как бы я сейчас топил за народную?
эпилог!
организм сам умеет себя настраивать, не мешайте ему
а когда вы попадаете в этот период к целителю то все лавры ему!
а он и не причем...
хотя я не против, ну нужен авторитет нужен
слово даже лечит

 :-B  :-)o

Щодо травм, то дуже сильно допомагає реабілітаційна фізтерапія, нажаль в Україні вона не сильно розвинута, але результати дає хороші.
Бо не всі роблять оте "через неможу", а ті хто роблять часто роблять більше ніж треба.
Я сам пройшов через фізтерапію, чоли після перелому ноги заново вчився ходити.
   
Re: Ужасы народной медицины

:-B  :-)o

Щодо травм, то дуже сильно допомагає реабілітаційна фізтерапія, нажаль в Україні вона не сильно розвинута, але результати дає хороші.
Бо не всі роблять оте "через неможу", а ті хто роблять часто роблять більше ніж треба.
Я сам пройшов через фізтерапію, чоли після перелому ноги заново вчився ходити.

Згодна, а ще дуже допомагає кінезіологія та тейпування  (tu)
   
Re: Ужасы народной медицины
Svitlana Bykova

Я знаю чоловіка, який травами вилікував псоріаз. Спершу він пішов до лікаря, та ще й професора якогось, заплатив добре, а той йому сходу порадив кинути пити й палити - мовляв, в цьому причина хвороби. А чоловік каже - та я й так не палю взагалі в майже не п'ю, веду здоровий спосіб життя, то професор став грубіянити, і сказав , що нічого не може порадити, крім того, що й інші лікарі.
Та й пішов мужчина до травника - а той спитав лише, чи лікували хімією? - ні? - тоді поможу, каже, і лікував зборами трав, і вилікував повністю за пару місяців.

псоріаз НЕ лікується
від слова "зовсім"
можна лише отримати більш-менш тривалу ремісію - якщо тупо вести зож, НЕ НЕРВУВАТИ, бути завжди на позитиві і розслабоні, жити в екологично-чистому мцсці та споживат чисту їжу та воду.

підозрюю, що той травник давав якусь суміш з пустирніка, валерьянки та анаші  :gigi:
   
Re: Ужасы народной медицины

Щоби довго не пояснювати - безпричинні судоми у новонародженої дитини, дитина кричить, е від газів, не від чого іншого, а невідомо від чого,  не спить та її корчить.
 Ось щось, поспіхом знайшов: https://nmedicine.net/mladenchik-u-detej/

феерический бред про этот "младенчик", у ребенка эпилепсия, а его фатой накрывают и молитвы читают...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія