Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що спільного між вчителихою і онлайн повією? :-T :-T (Для технаря)

Кожній для роботи потрібна вебка HD якістю передачі.

Щоб глядач усе бачив.

В одному випадку для дошки

В іншому випадку щоб інше усе бачили.


=================
Нотатки Божевільного
   
перше правило диспансеру для божевільних: уколовся — занотуй щось :beach:
   
перше правило диспансеру для божевільних: уколовся — занотуй щось :beach:
Дуже добре що ти ділишся своїм досвідом з усіма Фупчиками. Сметані твій досвід буде цікавий.  [KA]
   
Кожній для роботи потрібна вебка HD якістю передачі.

Щоб глядач усе бачив.

В одному випадку для дошки

В іншому випадку щоб інше усе бачили.


=================
Нотатки Божевільного
А для чого вчительці HD камера?
   
А для чого вчительці HD камера?

Щоб було видно дошку і що він на ній пише, кстаті вимога для дистанційки містерства, і цілком правельна.

У дорогої вчителих дорога вебкамера )))))

Хроша вебка 2000 грн сума буде, такі самі камери вилучають у веб повій наші МВД органи))))
   
Щоб було видно дошку і що він на ній пише, кстаті вимога для дистанційки містерства, і цілком правельна.

У дорогої вчителих дорога вебкамера )))))

Хроша вебка 2000 грн сума буде, такі самі камери вилучають у веб повій наші МВД органи))))
Відкрию вам секрет , багато вчителів пишуть вдома в спеціальних програмах , багато з них використовують спеціальні графічні планшети , а ті яким потрібна HD камера , то мабуть ваші знайомі по палаті
   
Відкрию вам секрет , багато вчителів пишуть вдома в спеціальних програмах , багато з них використовують спеціальні графічні планшети , а ті яким потрібна HD камера , то мабуть ваші знайомі по палаті
:facepalm1:

Багато вчителів нечули про Г Сют і мііт, а багато хочуть користуватись поштою замість відео уроків.

А міністерство в пропонованих новатах, ставить конкретну вимогу що на новті ХД камера. Хоча більшості вчителів це не зрозуміти, видно тай видно. Мене бачать? ААА а чого вони мене бачать я страшна, виключіть камеру))))  :facepalm1:
   
Кожній для роботи потрібна вебка HD якістю передачі.

Щоб глядач усе бачив.

В одному випадку для дошки

В іншому випадку щоб інше усе бачили.


=================
Нотатки Божевільного

Ну, я розумію, ти жартуєш, але то так собі жарт.
   
Ну, я розумію, ти жартуєш, але то так собі жарт.

Лише частково жарт, для проведення відео урока вимоги до обладання такі самі як до студійної трансляції, і щоб це було у вчителів то має бути централізовано закуплено з певними вимогами.

Доречі коли затримували повій то у них в студії вилучили Веб-камера для компютера Logitech C920 HD PRO 5 000 грн приблизно.


   


от таку вилучили МВД коли накривають студії онлайн моделей)))

Таке саме для вчителів потрібно.

З точки зору технаря це одне і теж.
   
:facepalm1:

Багато вчителів нечули про Г Сют і мііт, а багато хочуть користуватись поштою замість відео уроків.

А міністерство в пропонованих новатах, ставить конкретну вимогу що на новті ХД камера. Хоча більшості вчителів це не зрозуміти, видно тай видно. Мене бачать? ААА а чого вони мене бачать я страшна, виключіть камеру))))  :facepalm1:
То може одразу гілку створити як про трамваї київські, того дивись і вія підключиться
   
Мася, мась... Купи мені камеру таку, як Тьомачька каже. Бо ти шось в упор мене не бачиш. Я буду тіпа вчителькою, а ти учнем. А потім навпаки...
   
Щоб було видно дошку і що він на ній пише, кстаті вимога для дистанційки містерства, і цілком правельна.

У дорогої вчителих дорога вебкамера )))))

Хроша вебка 2000 грн сума буде, такі самі камери вилучають у веб повій наші МВД органи))))

с подсветкой для съемки в темноте.
ну типа как Сони перестаралась.. шо днем можно было рассматривать дам в одежде, словно этой одежды на них не было.
камеры разлетались как горячие пирожки  :laugh:
а в арабские страны до сих пор с камерой Сони хрен въедешь. ибо арабы ПОМНЯТ про засаду  :gigi:
   
вот как правильно надо вести онлайн уроки  :laugh:

   
Або так:

Показати зображення...

с таким размером бюста она будет клиентом
как ортопедов
так и массажистов
   
Щоб було видно дошку і що він на ній пише, кстаті вимога для дистанційки містерства, і цілком правельна.

У дорогої вчителих дорога вебкамера )))))

Хроша вебка 2000 грн сума буде, такі самі камери вилучають у веб повій наші МВД органи))))
---
Веб повія- це сильно! :lol:
Такий же моралізатор,як мєнти! 8-:
   
Показати зображення...
от таку вилучили МВД коли накривають студії онлайн моделей)))

----
"Дебіли,.лядь!"(ц) :facepalm1:
   
Показати зображення...
от таку вилучили МВД коли накривають студії онлайн моделей)))

Таке саме для вчителів потрібно.

З точки зору технаря це одне і теж.
З такою камерою, можна дві професії суміщати, вдень вчитель, увечері онлайн модель.


Останнє редагування: 4 грудня 2021 01:55:38 від Oleksandr
   
Що спільного у програміста з повією:
1.
програміст тренує мізки зі спеціальною метою: продавати їх
повія прикрашає тіло, робить пластичні операції щоб продавати тіло
2. Програміст має менеджера, йому дають роботу, добре платять за те що він продає душу
Повія душу не  продає а лише тіло, тому має захисника та сутенера який їй шукає роботу
   
З такою камерою, можна дві професії суміщати, вдень вчитель, увечері онлайн модель.
Дивно що Пташка не зайшов і не толкнув історію що він таку має знайому...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія