Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

Яка огидна баба.
Жодного посту без чорноротних виразів.
   
Re: Чекінюсь

Птіца гаварун, ти своїм манюююююююююсіньким мозжечком не можеш осягнути що означає З 31.08 на сайті МЗС ?
На власному досвіді ти перевірив що можна срати під двері доки не зловлять ))
Але ти мало того що наклав, так ще й давай вихвалятися своєю купою ) а потім черговий дегенерат нагуглить вже тебе і теж буде марити вигаданим транзитом   :facepalm:
Доки якогось серуна не зловлять і не лупануть заборону на в'їзд в ЄС років на 5 )))
Ось тобі офіційне джерело на правила в'їзду українців до Італії,  ДО 31.08 знайди тут слово транзит , бгг

https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5
І ти знову триндиш про транзит ) а де ж подорож ?  :weep:  :lol:


 Яка тупа  баба :facepalm1:

Чорнорота тьотя Свєта, ви хоч самі дайте відповідь як на туристичних форумах в липні дослівно знали те, що на вашу думку, ввели тільки в кінці серпня?

І як я 21 серпня знову прилетів до Італії прямим рейсом з Києва і без всяких проблем пройшов паспортний контроль.
   
Re: Чекінюсь

Яка огидна баба.
Жодного посту без чорноротних виразів.

Що є то є. Тому і немає у неї друзів
   
Re: Чекінюсь

А зараз тупа курка почне кудахтати, що anyone це не громадяни України

DECLARATION TO THE PURPOSE OF ENTRY IN ITALY
In order to counter the spread of COVID-19 epidemic, the Decree of the President of the Council of Ministers (DPCM) issued on 3.12.2020 with regard to entry into Italy, have established that

g) anyone who transits, by private vehicle, in the Italian territory for a period not exceeding 36 hours, with the obligation, at the expiry of that term, to immediately leave the Italian territory or, failing that, to start the surveillance period/fiduciary isolation;

https://www.flyuia.com/assets/documents/FORMAL-STATEMENT-PURSUANT-TO-LAW-Italy.pdf
   
Re: Чекінюсь

Яка тупа  баба :facepalm1:

Чорнорота тьотя Свєта, ви хоч самі дайте відповідь як на туристичних форумах в липні дослівно знали те, що на вашу думку, ввели тільки в кінці серпня?

І як я 21 серпня знову прилетів до Італії прямим рейсом з Києва і без всяких проблем пройшов паспортний контроль.

Іди нах з своїми форумами )) ти прилетів другий раз коли дозволили поїздки до Італії для вакцинованих або для всіх з ізоляцією на 5 днів, перший - коли вона була для нас червоній зоні , все, мені набридло твоє беззмістовно тупіння
   
Re: Чекінюсь

А зараз тупа курка почне кудахтати, що anyone це не громадяни України

DECLARATION TO THE PURPOSE OF ENTRY IN ITALY
In order to counter the spread of COVID-19 epidemic, the Decree of the President of the Council of Ministers (DPCM) issued on 3.12.2020 with regard to entry into Italy, have established that

g) anyone who transits, by private vehicle, in the Italian territory for a period not exceeding 36 hours, with the obligation, at the expiry of that term, to immediately leave the Italian territory or, failing that, to start the surveillance period/fiduciary isolation;

https://www.flyuia.com/assets/documents/FORMAL-STATEMENT-PURSUANT-TO-LAW-Italy.pdf

Дегенератик, ти сракою оце читав на попередній сторінці ?

Відповідно до Декрету Уряду Італії від 18.05.2021 №65  «Щодо невідкладних заходів, пов'язаних з надзвичайною епідеміологічною ситуацією, у зв’язку розповсюдженням COVID-19» туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.
Відвідати Італію громадяни зазначеної групи можуть лише за наступних підстав (за обов’язковим наданням підтверджуючих документів):
-              робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної


https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5

Радіоточка
   
Re: Чекінюсь

Ще раз , факсиміле Гудкове, зберись , напружся, ти зможеш , я в тебе вірю  :laugh:
Дивись 18.05.2021 №65 і 3.12.2020 )) що було раніше ? )
На цьому всьо, бо буде як з авіаквитками  :lol:  я кажу дай на новорічні дати, а ти тулиш після різдва  :lol:  :weep:
Я більше твій транзит не обговорюю ) притомив ))
Але раз ти сам стверджуєш що їхав транзитом , то знімай з списку подорожі  B-)
   
Re: Чекінюсь

Дегенератик, ти сракою оце читав на попередній сторінці ?

Відповідно до Декрету Уряду Італії від 18.05.2021 №65  «Щодо невідкладних заходів, пов'язаних з надзвичайною епідеміологічною ситуацією, у зв’язку розповсюдженням COVID-19» туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.
Відвідати Італію громадяни зазначеної групи можуть лише за наступних підстав (за обов’язковим наданням підтверджуючих документів):
-              робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної

https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5

Радіоточка

Тупа курка, ніхто транзит не забороняв.  Де у тебе хоч слово про заборону транзиту?  Читай англомовні джерела.
   
Re: Чекінюсь

Ще раз , факсиміле Гудкове, зберись , напружся, ти зможеш , я в тебе вірю  :laugh:
Дивись 18.05.2021 №65 і 3.12.2020 )) що було раніше ? )
На цьому всьо, бо буде як з авіаквитками  :lol:  я кажу дай на новорічні дати, а ти тулиш після різдва  :lol:  :weep:
Я більше твій транзит не обговорюю ) притомив ))
Але раз ти сам стверджуєш що їхав транзитом , то знімай з списку подорожі  B-)

Тупа курка, я був двічі у Італії цього літа. Один раз скориставшись можливістю транзиту, а другий раз прилетівши прямим рейсом з Києва, після того як Італія відкрилася для громадян України і без транзиту
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, ніхто транзит не забороняв.  Де у тебе хоч слово про заборону транзиту?  Читай англомовні джерела.

Дегенератисько , ти мене забембав реально, покажи де він дозволений , посилання на італійський сайт ти ж помітив ? Знайди там свій транзит хоч якою мовою
Не маєш ? Іди нах, радіоточка
   
Re: Чекінюсь

Travelling to Italy from abroad - COVID19

Updated with the latest news on 5 August 2021

f) to anyone who transits, by private vehicle, in the Italian territory for a period not exceeding thirty-six hours, with the obligation, at the expiry of said term, to immediately leave the national territory or, failing that, to start or, failing that, , to initiate a period of fiduciary isolation at the address indicated in the PLF for a period of five days and to undergo, at the end of that period, a molecular or antigen test, carried out by means of a swab;

https://www.eui.eu/en/public/covid-19-information/travelling-to-italy-from-abroad-covid19
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, я був двічі у Італії цього літа. Один раз скориставшись можливістю транзиту, а другий раз прилетівши прямим рейсом з Києва, після того як Італія відкрилася для громадян України і без транзиту

Пердун тупорилий, ти навчись розуміти прочитаний текст, я саме про перший раз і кажу, раз ти був транзитником по твоїм же словам, то значить знімаєш його з списку  ;)
Мені в принципі пофіг, але будь послідовним  :)
   
Re: Чекінюсь

Дегенератисько , ти мене забембав реально, покажи де він дозволений , посилання на італійський сайт ти ж помітив ? Знайди там свій транзит хоч якою мовою
Не маєш ? Іди нах, радіоточка

Тупа курка, спочатку стверджувала, що транзит був заборонений.  Потім, що ніяких преференцій для авто не було. А тепер, що дати їй не ті.
   
Re: Чекінюсь

Пердун тупорилий, ти навчись розуміти прочитаний текст, я саме про перший раз і кажу, раз ти був транзитником по твоїм же словам, то значить знімаєш його з списку  ;)
Мені в принципі пофіг, але будь послідовним  :)

Тупа курка почала крутити товстої дупою.  Побачила, що транзит на авто був абсолютно законним?  І що саме подорож на авто дозволяла потрапити до Італії  усе  літо 2021 року
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, спочатку стверджувала, що транзит був заборонений.  Потім, що ніяких преференцій для авто не було. А тепер, що дати їй не ті.

 :facepalm1:  сука , промокашка Гудкова , тупа , дегенеративна промокашка, ти розумієш що дати мають значення бо ситуація змінюється ?
Всьо, від***сь, третій день те саме
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка почала крутити товстої дупою.  Побачила, що транзит на авто був абсолютно законним?  І що саме подорож на авто дозволяла потрапити до Італії  усе  літо 2021 року
В твоїх мареннях придурку він був законний
Кончітос , ти розумієш різницю між транзит і подорож ? Запитай в угорців на кордоні

Чому б тоді вболіваникам за такою логікою не дозволили на матч транзитуватись ? Ти не думав ?)) А вибач, тобі нічим  :weep:
Бо
а) не було ніякого транзиту
б) матч це подорож , а не транзит
Так, деякі таки приїхали через треті країни як ти, або зробивши фіктивні документи що вони працюють чи на змагання, чи ще що, люди так роблять, але розуміють що порушують
Люди, а не радіоточка
Я більше на цю тему не відповідаю, три дні полудурку пояснювати що він полудурок, то занадто

Останнє редагування: 17 вересня 2021 11:39:56 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

В твоїх мареннях придурку він був законний
Кончітос , ти розумієш різницю між транзит і подорож ? Запитай в угорців на кордоні

Тупа курка, чим для мандрівника відрізняється транзит від подорожі, якщо я на офіційних підставах був в готелі дві ночі?
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, чим для мандрівника відрізняється транзит від подорожі, якщо я на офіційних підставах був в готелі дві ночі?

 :facepalm1:  :facepalm:
Тупиздень
   
Re: Чекінюсь

В твоїх мареннях придурку він був законний
Кончітос , ти розумієш різницю між транзит і подорож ? Запитай в угорців на кордоні

Чому б тоді вболіваникам за такою логікою не дозволили на матч транзитуватись ? Ти не думав ?)) А вибач, тобі нічим  :weep:
Бо
а) не було ніякого транзиту
б) матч це подорож , а не транзит
Так, деякі таки приїхали через треті країни як ти, або зробивши фіктивні документи що вони працюють чи на змагання, чи ще що, люди так роблять, але розуміють що порушують
Люди, а не радіоточка

Тупа курка, тим що вболівальники на той час не мали законних підстав до подорожі до країн шенгену крім Греції.

А я мав законі підстави для подорожі як до Хорватії, так і до Словенії, так і до Австрії . Тому і мав підстави для транзиту через Італію.

А ти стверджувала, що транзит був для всіх заборонений.  І що автотранспорт не давав ніяких додаткових преференцією.  І я фактами посадив твою товсту дупу в калюжу, довівши, що ти брехала
   
Re: Чекінюсь

Тому і мав підстави для транзиту через Італію.

Я не пойму сути спора, ты был транзитом, твои слова, ты называешь это путешествием, по твоей логике человек который едет  на фуре по Европе то это не работа , а путешествие?
   
Re: Чекінюсь

Тому і мав підстави для транзиту через Італію.

Я не пойму сути спора, ты был транзитом, твои слова, ты называешь это путешествием, по твоей логике человек который едет  на фуре по Европе то это не работа , а путешествие?

Якщо у водія є можливість зупинитися на дві ночі і подивитися, наприклад, Флоренцію, то це вже подорож. 

Подорожі автомобілем припускають, що людина мандрує між містами і країнами.  Так як я просунутий самостійний мандрівник (а не клієнт турагенцій, як наша Тупа Курка), то я читаю не тільки те, що мені турагенція прислала.  І я побачив, що у нас є законні підстави заїхати ще й в Італію в нашій великої  Адріатичної подорожі.  Чим ми і скористалися.  І те, що ми були на машинах, нам дозволило це зробити
   
Re: Чекінюсь

цьоця швєта кобиляча срака ггг
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, тим що вболівальники на той час не мали законних підстав до подорожі до країн шенгену крім Греції.

А я мав законі підстави для подорожі як до Хорватії, так і до Словенії, так і до Австрії . Тому і мав підстави для транзиту через Італію.

А ти стверджувала, що транзит був для всіх заборонений.  І що автотранспорт не давав ніяких додаткових преференцією.  І я фактами посадив твою товсту дупу в калюжу, довівши, що ти брехала

Дегенератисько, вони так само могли зробити липову бронь або навіть справжню на одну ніч в Хорватії, могли через Грецію, через Німеччину, фізично - могли, і деякі так і зробили, через дірку як ти, законно - ніт !
Італія була червоною для України, і транзит, і туризм
Ти за***в реально, не пиши мені цю муйню, тупориле створіння

Останнє редагування: 17 вересня 2021 13:51:04 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

Якщо у водія є можливість зупинитися на дві ночі і подивитися, наприклад, Флоренцію, то це вже подорож. 

Подорожі автомобілем припускають, що людина мандрує між містами і країнами.  Так як я просунутий самостійний мандрівник (а не клієнт турагенцій, як наша Тупа Курка), то я читаю не тільки те, що мені турагенція прислала.  І я побачив, що у нас є законні підстави заїхати ще й в Італію в нашій великої  Адріатичної подорожі.  Чим ми і скористалися.  І те, що ми були на машинах, нам дозволило це зробити
Яка можливість дєбіл ? Ти не розумієш що тобі люди пишуть ?
Транзит це транзит, подорож  це подорож , я тебе полудурка заігнорю якщо не заспокоїшся з своєю маячнею
   
Re: Чекінюсь

Тому і мав підстави для транзиту через Італію.

Я не пойму сути спора, ты был транзитом, твои слова, ты называешь это путешествием, по твоей логике человек который едет  на фуре по Европе то это не работа , а путешествие?

Не мав він ніяких підстав, але якщо припустити навіть що транзит є, то тоді нє фіг триндіти про подорож
Але ж воно настільки пришелепкувате, що протирічить собі в одному реченні
   
Re: Чекінюсь

Алежка, є питання
   
Re: Чекінюсь

На Азовсталі. Назва цехів. ТЛЦ- то зрозуміло.

Що таке ОСиФ (кацапською)? ?
   
Re: Чекінюсь

Дегенератисько, вони так само могли зробити липову бронь або навіть справжню на одну ніч в Хорватії, могли через Грецію, через Німеччину, фізично - могли, і деякі так і зробили, через дірку як ти, законно - ніт !
Італія була червоною для України, і транзит, і туризм
Ти за***в реально, не пиши мені цю муйню, тупориле створіння

Тупа курка, ти стверджувала, що транзит на авто до Італії був заборонений. Я тобі на пруфах показав що ти збрехала. І що транзит на АВТО був дозволений.

Якщо ти така тупа, що не в змозі знайти інформацію з першоджерела про те, які правила діють, то тоді зрозуміло, чому ти пакетна туристка
   
Re: Чекінюсь

Не мав він ніяких підстав, але якщо припустити навіть що транзит є, то тоді нє фіг триндіти про подорож
Але ж воно настільки пришелепкувате, що протирічить собі в одному реченні

Тупа курка, є така чудова країна як Сінгапур.  І для відвідування її потрібна віза (відкривати треба заздалегідь, ціна близько 100 $).  Але якщо у тебе переліт далі (Балі, Таїланд, Малайзія, Австралія), то можно прямо в аеропорту отримати транзитну візу на 96 годин.  Більшість самостійних туристів так і роблять (а не платять турагентам за відкриття візи).  Прилітають на 3-4 дні в Сінгапур, отримують безкоштовну транзитну візу і без проблем потрапляють в країну.  Так хто вони мандрівники або транзитні пасажири? 

Ти писала, що в Італії був заборонений транзитний в'їзд на авто на 36 годин.  Я довів, що ти знову збрехала.
   
Re: Чекінюсь

О, дегенерата заклинило :lol:
Факсиміле Гудкове, довів ти щось в своїй альтернативній реальності, ніякого дозволеного транзиту не було, але можливість в'їхати через треті країни ЄС - була, це обумовлено відсутністю проходження паспортного контролю в середині ЄС
Тобто тебе пустили в Хорватію, а ти поперся в заборонену на той час Італію
Обісрався - обтікай, мені набридла твоя маячня, ідеш в ігнор до наступного чекіну, або кінця року, як карта ляже  ;)
П.с.
Пакетом - пакетом, я й в Албанію пакетом через Грецію чи Італію літаю  :weep:  а ще через Будапешт, можна через Відень )) прикинь )
 дивись не обхезай труси від напруги, ти ж на роботі  :gigi:
   
Re: Чекінюсь

О, дегенерата заклинило :lol:
Факсиміле Гудкове, довів ти щось в своїй альтернативній реальності, ніякого дозволеного транзиту не було, але можливість в'їхати через треті країни ЄС - була, це обумовлено відсутністю проходження паспортного контролю в середині ЄС
Тобто тебе пустили в Хорватію, а ти поперся в заборонену на той час Італію
Обісрався - обтікай, мені набридла твоя маячня, ідеш в ігнор до наступного чекіну, або кінця року, як карта ляже  ;)
П.с.
Пакетом - пакетом, я й в Албанію пакетом через Грецію чи Італію літаю  :weep:  а ще через Будапешт, можна через Відень )) прикинь )
 дивись не обхезай труси від напруги, ти ж на роботі  :gigi:

Тупа курка, я довів тобі що 36 годинний транзит через Італію був дозволений на авто, у тому числі, і для громадян України. Ніяких додаткових умов по маршруту там не було.  Отже, що не заборонено, то дозволено. 

Ти ж брехала, що транзит був заборонений і що авто не давало преференцій.

Так, що я знову посадив твою товсту дупу в ту калюжу брехні, яку ти сама і нагадила X(

   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, я довів тобі що 36 годинний транзит через Італію був дозволений на авто, у тому числі, і для громадян України. Ніяких додаткових умов по маршруту там не було.  Отже, що не заборонено, то дозволено. 

Ти ж брехала, що транзит був заборонений і що авто не давало преференцій.

Так, що я знову посадив твою товсту дупу в ту калюжу брехні, яку ти сама і нагадила X(

Полудурок, я ще раз повторюю, довів ти сам собі в своїй альтернативній реальності  ;)
Фанам значить заборонено хоч на 36, хоч на 12, хоч на дві години
Хоч літаком, хоч автобусом, хоч через Хорватію , хоч через Сербію, хоч опудалом, хоч тушкою , а ує**ну Гудковому можна !  :facepalm1:
Патамучта воно на форумі десь знайшло 36 годин, патаму чта воно йо**уте і мозок в нього відсутній в принципі  B-)
Іди ти ... в ігнор, тепер вже точно
П.с. І дай відповідь людині, заслиняне, тебе щось питали
   
Re: Чекінюсь

Полудурок, я ще раз повторюю, довів ти сам собі в своїй альтернативній реальності  ;)
Фанам значить заборонено хоч на 36, хоч на 12, хоч на дві години
Хоч літаком, хоч автобусом, хоч через Хорватію , хоч через Сербію, хоч опудалом, хоч тушкою , а ує**ну Гудковому можна !  :facepalm1:
Патамучта воно на форумі десь знайшло 36 годин, патаму чта воно йо**уте і мозок в нього відсутній в принципі  B-)
Іди ти ... в ігнор, тепер вже точно
П.с. І дай відповідь людині, заслиняне, тебе щось питали

 :facepalm1:

Тупа курка, не на форумі, а на офіційних джерелах. Знайди мені хоч слово про заборону транзита на авто, як ти брехала
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Тупа курка, не на форумі, а на офіційних джерелах. Знайди мені хоть слово про заборону транзитна на авто, як ти брехала

О, і снова дратуйтє  :lol:  тату, де море ?  :weep:
Нє, звісно на офіційних сайтах не написано окремо великими літерами "для гудкових холуїв виключення не - ма - є "  :laugh:  їм заборонено на загальних підставах  :weep:

Вчора ти мене ще дратував, думала ігнорити, а тепер просто смішно )) я ж тебе сприймала як дорослого чоловіка, з якоюсь освітою, нехай ментально чужого але з яким - не яким мозком ) помилялась ) ти тупиш як 20 річна білявка з одною звивиною ))) тому відноситися потрібно відповідно )
   
Re: Чекінюсь

Нема тут транзиту  :) немає для всіх, немає для фанів, немає для Олєжки  :weep:  просто немає  B-)

Відповідно до Декрету Уряду Італії від 18.05.2021 №65  «Щодо невідкладних заходів, пов'язаних з надзвичайною епідеміологічною ситуацією, у зв’язку розповсюдженням COVID-19» туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.
Відвідати Італію громадяни зазначеної групи можуть лише за наступних підстав (за обов’язковим наданням підтверджуючих документів):
-              робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної допомоги.


І навіть про транзит між каналами Венеції на гондолі нічого не написано  :lol:

https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5
   
Re: Чекінюсь

Нема тут транзиту  :) немає для всіх, немає для фанів, немає для Олєжки  :weep:  просто немає  B-)

Відповідно до Декрету Уряду Італії від 18.05.2021 №65  «Щодо невідкладних заходів, пов'язаних з надзвичайною епідеміологічною ситуацією, у зв’язку розповсюдженням COVID-19» туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.
Відвідати Італію громадяни зазначеної групи можуть лише за наступних підстав (за обов’язковим наданням підтверджуючих документів):
-              робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної допомоги.

І навіть про транзит між каналами Венеції на гондолі нічого не написано  :lol:

https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=5

 :facepalm1:

Тупа курка, де тут хоч слово про заборону транзиту на авто?  Ти своє посилання відкривала? Розумієш що таке «Exemptions»? Транзит на 36 годин був офіційно дозволений. Навіть без ПЦР тестів. А ти брехала, що заборонений

anyone using private means to transit through the Italian territory for a period not exceeding thirty-six hours, with the obligation, on expiry of said term, either to immediately leave the country or to start a 5-day period of monitoring and self-quarantine and, at the end of said period, to take a molecular or antigen swab test


https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=9


Останнє редагування: 18 вересня 2021 16:46:30 від Alezka
   
Re: Чекінюсь

Я двічі за літо подорожував по Італії.  Другий раз прилетів прямим рейсом з Києва.  А тупа курка нудьгує в Олбані
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Тупа курка, де тут хоч слово про заборону транзиту на авто?  Транзиту на 36 годин був офіційно дозволений. Навіть без ПЦР тестів. А ти брехала, що заборонений



 :lol:  :lol:  може тебе просто відправити на попередню сторінку ? А може почитати уважно слово інтерактивна ?  :S  навіть не знаю  :laugh:

ІНТЕРАКТИВНА МАПА СВІТУ
Найактуальніша інформація про візи, дозволи та обмеження в умовах пандемії COVID-19

Знаєш що це означає білявко ? Що ти бачиш інформацію станом на сьогодні  :)
Давай, зберись, ти зможеш, я знаю )) я зараз на пальцях поясню
Дивимося наприклад Іспанію, чи означає цей скрін що я могла на Новий рік зганяти в Барселону як турист ?
Виходячи з твого скиглення білявко, могла  :gigi:

Ось скрін з сайту МЗС і доведи що ні   :lol:

mazda 6 club
   
Re: Чекінюсь

Я двічі за літо подорожував по Італії.  Другий раз прилетів прямим рейсом з Києва.  А тупа курка нудьгує в Олбані

Абир - абир - абирвалг !  :lol:  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Абир - абир - абирвалг !  :lol:  :lol:

Тупа курка, ти своє посилання дивилась? Або іноземною не розумієш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія