Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Ну я ж не можу розповісти про те, як на відомий музей витратив цілих 15 хвилин :facepalm1:
Не 15 хвилин, а майже годину, 15 хв на кожний поверх і 15 хвилин на посцять :gigi:
   
Не 15 хвилин, а майже годину, 15 хв на кожний поверх і 15 хвилин на посцять :gigi:

ну це зовсім інша справа.  можеш писати мемуари
   
Є підозра, що в офісі даунецьких вирішальну роль має відстань :)

До сраки шефа ?
   
доброго дня ФУП зі Стамбулу.  У ботів та кубанської вати продовжує палати  X(

А кого, гівно даунецьке у косоворотці, ти вважаєш ватою ?
Га?
   
Теперь для других.
Гонять из Украины в США это дурное дело, бюджет раза в 3 больше чем отдыхать в ЕС, такое разве что для тех кто всю Европу уже видел. Один раз поехать конечно можно, но не так как этот говнюк, ездить надо культурно.
Ну так за наворованное дармовое по сути для него бабло и по израильскому (а по другому в момент таких ограничений так свободно врядли)
паспорту, почему бы и не попонтоваться. Ближе ведь красивой природы для донецкого понтогона нет.
И самое главное, что здесь и сейчас найдется толпа радостных дибилов, не понимающих за чьи деньги праздник, которые тебе скажут -
Не считай деньги в чужом кармане и Не надо завидовать. Да собственно уже сказали и не раз. Рабы неистово рады за рабовладельца.
С чем всех и поздравляю. :-G
   
А ти думав, збираються ахметівські говноменджери разом і починають перераховувати хто де побував та відпочив, та вихвалятися одне перед одним і такі блєать всі сноби, ажи ригать хочеться.  :bueee:

про яке вихваляння йдеться? людина просто ділиться інфою\враженнями   - це  цікаво та корисно тим, хто любить подорожувати
   
Ну так за наворованное дармовое по сути для него бабло и по израильскому (а по другому в момент таких ограничений так свободно врядли)
паспорту, почему бы и не попонтоваться. Ближе ведь красивой природы для донецкого понтогона нет.
И самое главное, что здесь и сейчас найдется толпа радостных дибилов, не понимающих за чьи деньги праздник, которые тебе скажут -
Не считай деньги в чужом кармане и Не надо завидовать. Да собственно уже сказали и не раз. Рабы неистово рады за рабовладельца.
С чем всех и поздравляю. :-G

кубанський барсег, якби ти подорожував з українським паспортом, а не за своїм кацапським, то ти б знав, що США пускає громадян України без всяких обмежень.  Тих, кому дали візи.  Але таким кацапам як ти зараз в США дорога закрита.  Тому їдь додому на Кубань [KA]
   
Ну я ж не можу розповісти про те, як на відомий музей витратив цілих 15 хвилин :facepalm1:
По 15 на поверх!
   
Доречі, про пересічку. На ніагарщині вийти з Канади коштує декілька баксів, які треба кинути у вертушку. Прийшов у штати - а з тебе, цукко, 7 доларів!
   
доброго дня ФУП зі Стамбулу.  У ботів та кубанської вати продовжує палати  X(

 (tu)

Непогано їх твоя гілка так зачепила.а ще більше їх ковбасить від того,що ти не реагуєш на їх висери  :laugh:
   
(tu)

Непогано їх твоя гілка так зачепила.а ще більше їх ковбасить від того,що ти не реагуєш на їх висери  :laugh:

я їм ще подякую, за те, що зробили цю гілку однією з найпопулярніших на ФУПі про подорожі за весь час :beach:

24 сторінки, майже тисяча дописів, 20 тисяч переглядів :super:
   
чекаю свій рейс додому, до Києва, в Стамбулі



Останнє редагування: 8 травня 2021 16:19:48 від Alezka
   
Доречі, про пересічку. На ніагарщині вийти з Канади коштує декілька баксів, які треба кинути у вертушку. Прийшов у штати - а з тебе, цукко, 7 доларів!

Так это синдром канадского кацапизма...:) почти как выездная виза из совка... менталитет тот же - построение коммунизма на полезных ископаемых...:)

   
Так это синдром канадского кацапизма...
А американського шо ні? За що 7 баксів йопт?
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

А американського шо ні? За що 7 баксів йопт?
Звірячий вишкір капіталізму.
Так нас у школі вчили.
   
А американського шо ні? За що 7 баксів йопт?

Шоп уехать из Штатов? Тебе ещё и доплатят... :)

Ты б видел, как эти гордые канадцы натягивают на себя по три пары штанов, четыре свитера и две куртки, чтоб ввозные пошлины не платить. В Ниагаре есть стоковые склады, куда этот хлам везут составами. :)
   
Пы. Сы. Красивый такой пролёт получился мимо самых лучших пляжей в Клируотере и парке Форт Де Сото, музея ДалИ, Ибора...:)
   
що найбільше вразило в подорожі?  Звичайно океан, природа в парках і невеликі міста.  Особливо Савана.  Саме ці локації і були головною метою поїздки. щоб відчути південний схід США.  Той самий з фільмів і книг
   
По дорогах.  Вони у Флориді та Джорджії відмінні.  Майже всі з бетону, широкі, ми жодного разу не потрапили в пробки, хоча потік авто величезний. 

Друзі з Чикаго кажуть, що у них набагато гірше.  Але треба розуміти, що у Флориді велика частина з них платні.  І треба відразу в прокаті підключати послугу E-pass (~ 10 $ на добу) або самому купувати і реєструвати Sun pass або його аналог.  В іншому випадку можна потрапити на штрафи, просто проїхавши не в ті ворота
   
По дорогах.  Вони у Флориді та Джорджії відмінні.  Майже всі з бетону, широкі, ми жодного разу не потрапили в пробки, хоча потік авто величезний. 

Друзі з Чикаго кажуть, що у них набагато гірше.  Але треба розуміти, що у Флориді велика частина з них платні.  І треба відразу в прокаті підключати послугу E-pass (~ 10 $ на добу) або самому купувати і реєструвати Sun pass або його аналог.  В іншому випадку можна потрапити на штрафи, просто проїхавши не в ті ворота

БУГАГА! (с)

Практически на всех флоридских дорогах есть Toll-by-plates, когда тебе счёт пришлют по месту регистрации транспортного средства. Компании по найму автомобилей в контракте на их сайте дают ссылку, куда можно сходить и тут же заплатить, даже на дожидаясь счета. Даже если съезд оборудован только автоматическим сбором денег за проезд, на талоне написано, куда посылать чек или куда звонить, чтобы кредиткой расплатиться. :)
   
Шоп уехать из Штатов? Тебе ещё и доплатят...
Щоб зайти у штати  :laugh:
   
БУГАГА! (с)

Практически на всех флоридских дорогах есть Toll-by-plates, когда тебе счёт пришлют по месту регистрации транспортного средства. Компании по найму автомобилей в контракте на их сайте дают ссылку, куда можно сходить и тут же заплатить, даже на дожидаясь счета. Даже если съезд оборудован только автоматическим сбором денег за проезд, на талоне написано, куда посылать чек или куда звонить, чтобы кредиткой расплатиться. :)

 :facepalm1:

Вивчай матчасть.  За мій вчорашній маршрут з Орландо в MIA у мене було 3 ділянки де за проїзд без E-pass (а навігатор по ним і веде) штраф 100 $.  Як варіант, треба було йти вправо і оплачувати карткою.  Тільки більшість авто їде в ворота для e-pass.  Не кажучи вже про те, що toll by plates в 1,5 рази дорожче ніж оплата через e-pass
   
если у вас есть информация(как дешево можно качественно осмотреть любой евро город и не один.)  - выкладывайте подробно
люди с удовольствием почитают
Купи оранжевый гид, почитай форум туристический и если есть мозги вместо понтов, то все будет сразу понятно.
Ну я ж не можу розповісти про те, як на відомий музей витратив цілих 15 хвилин
Потому ты их и не посещаешь.
   
Ну так за наворованное дармовое по сути для него бабло и по израильскому (а по другому в момент таких ограничений так свободно врядли)
паспорту, почему бы и не попонтоваться. Ближе ведь красивой природы для донецкого понтогона нет.
И самое главное, что здесь и сейчас найдется толпа радостных дибилов, не понимающих за чьи деньги праздник, которые тебе скажут -
Не считай деньги в чужом кармане и Не надо завидовать. Да собственно уже сказали и не раз. Рабы неистово рады за рабовладельца.
С чем всех и поздравляю.
Ты думаешь алезка еврей?  :gigi:
   
людина просто ділиться інфою\враженнями   - це  цікаво та корисно тим, хто любить подорожувати
Я тебе даю 100%, что из всего что он тут паписал 98% ни о чем, а те 2% итак будешь знать когда билеты купишь. Он лошара и цель его только понты. Кроме высокопарных слов он больше ничего расказать и показать не может.
То ли дело я в свое, время, у меня поездка по США была очень культурной и познавательной.
   
а ще більше їх ковбасить від того,що ти не реагуєш на їх висери
Не, он мозахист, он их просто читает  :laugh:
   
я їм ще подякую, за те, що зробили цю гілку однією з найпопулярніших на ФУПі про подорожі за весь час

24 сторінки, майже тисяча дописів, 20 тисяч переглядів
Прикинь сколько тебя времени тут лошат и сколько людей теперь знают что ты лох.  :fuck:
   
Саме ці локації і були головною метою поїздки. щоб відчути південний схід США.
Бля, какой тупой, ты ваще не там был для лицезрения именно класического Юга США.  :facepalm:
   
:facepalm1:

Вивчай матчасть.  За мій вчорашній маршрут з Орландо в MIA у мене було 3 ділянки де за проїзд без E-pass (а навігатор по ним і веде) штраф 100 $.  Як варіант, треба було йти вправо і оплачувати карткою.  Тільки більшість авто їде в ворота для e-pass.  Не кажучи вже про те, що toll by plates в 1,5 рази дорожче ніж оплата через e-pass

Шо тут учить? E-pass для турья, с коего Флорида живет, классический развод лохОв. :)

Подъезжаешь к воротам соответствующим и платишь. Даже если проскочил не в те, никто тебя штрафовать не будет. Это штраф на «неоплаченный» счёт, так и написано «unpaid tolls”. Пришлют счёт и оплатишь. Или при возврате машины спросишь, шо им должен.
   
Друзі з Чикаго кажуть, що у них набагато гірше.  Але треба розуміти, що у Флориді велика частина з них платні.  І треба відразу в прокаті підключати послугу E-pass (~ 10 $ на добу) або самому купувати і реєструвати Sun pass або його аналог.  В іншому випадку можна потрапити на штрафи, просто проїхавши не в ті ворота
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
Ой да не пи...ди только, нет там никаких штрафов, чуть больше потом с карты спишут да и все дела (всего лишь в 2 раза, т.е. вместо 3 баксов платишь потом 6), в основном там бакс 1 платишь и все. Но то еще на те платные дороги попасть надо. Я скажу что это не экономно всякие пасы там покупать, дешевле без них.
   
Щоб зайти у штати  :laugh:

Да, щас, ждём-с...:)
   
Подъезжаешь к воротам соответствующим и платишь. Даже если проскочил не в те, никто тебя штрафовать не будет. Это штраф на «неоплаченный» счёт, так и написано «unpaid tolls”. Пришлют счёт и оплатишь. Или при возврате машины спросишь, шо им должен.
У меня ваще с карты сняли где-то через полгода только.  :D
   
Ой да не пи...ди только, нет там никаких штрафов, чуть больше потом с карты спишут да и все дела (всего лишь в 2 раза, т.е. вместо 3 баксов платишь потом 6), в основном там бакс 1 платишь и все. Но то еще на те платные дороги попасть надо. Я скажу что это не экономно всякие пасы там покупать, дешевле без них.

Все федеральные дороги во Флориде бесплатны. А так да, компания по сдаче машин в прокат накинет сверху service fee, $16 или что-то подобное за то, чтоб счёт прислать. :)
   
За мій вчорашній маршрут з Орландо в MIA у мене було 3 ділянки де за проїзд без E-pass (а навігатор по ним і веде) штраф 100 $.
Нет там такого, и не было, штрафов точно. И цены там мизерные. Не вводи людей в заблуждение.
   
. А так да, компания по сдаче машин в прокат накинет сверху service fee, $16 или что-то подобное за то, чтоб счёт прислать.
Так они потом и списывают за проезд, кажись те компании которые сдают авто, но как я и написал я ничего не платил за пасы, просто 1-3 бакса давал на дорогах, а где не давал потом ну баксов 5 списали, и то через полгода.
   
Нет там такого, и не было, штрафов точно. И цены там мизерные. Не вводи людей в заблуждение.

E-pass так и рассчитан, чтоб побольше бабла срубить. :)
   
Для нас з дружиною це одні з найкращих тижнів в нашому житті.  Коли ти бачиш перший захват дітей, коли вони втомлені, але задоволені, засипають через 5 хвилин після заходу в номер, коли ми всі разом цілодобово цілих 15 днів.  Коли діти вже розуміють, що тату і мамі треба дати час відпочити удвох. 

Я дуже хочу зупинити цей час.  Але ми розуміємо, що через 4-5 років такого складу в сімейну подорож вже не зібрати.  Тому по максимуму насолоджуємося  тим, що маємо зараз

Все вірно написано, і про те що з таких днів складаються самі гарні в житі спогади, можливо не відразу, можливо потрібно щоб пройшла втома від переїздів та літаків.

І про те, що ми маємо обмежений час щоб подорожувати з сім’єю разом - спочатку діти ще не розуміють, потім вони вже не хочуть бути з нами.
   
кубанський барсег, якби ти подорожував з українським паспортом, а не за своїм кацапським, то ти б знав, що США пускає громадян України без всяких обмежень.  Тих, кому дали візи.  Але таким кацапам як ти зараз в США дорога закрита.  Тому їдь додому на Кубань [KA]
Шо, не проковтнув мовчки і видалити лафа закінчилась :=V
Пускають, пускають... але про ізраіловський не заперечуєш.
А я і не докоряю, чим більше паспортів тим легше життя.
Тож і мене пускають без кацапського. :laugh:  То ти мене з
профілактиком сплутав. В нього є, в половини депутатів є.
А в мене таки нема, поки мені без нього зручніше.
Якщо з*явиться ви тут на ФУПі взнаєте першими, я не
встидаюсь своїх рішень і вчинків як дехто.
І від родичів не відрікаюсь, бо шаную Бога.
І якщо мій прадід родом з Кубані, не бачу приводів робити
ножкою от такі жести :shuffle:
Чекаю від тебе теж чесних відповідей. Тільки не кажи тут,
що Ахметов твій кришталево чесна людина або хоч колись їю був.
Ми ж в одному місті і в один час виросли, і всі все знають.
Не можна папи соромитись, визнай це.
Але краще промовч, може хоч в когось залишиться приємне враження
від твого пафосного 25 сторінкового опусу.
   
(tu)

Непогано їх твоя гілка так зачепила.а ще більше їх ковбасить від того,що ти не реагуєш на їх висери  :laugh:
Ага, в мене в цій темі аж три дописа включно з цим і всі на цій сторінці.
І він вже "не зреагував" на самий перший :lol:
Пиши ще, як "як кубаноіда барса" ковбасить X(
Порегочу і з тебе  :beach:
   
По діснейленду справді скоцтво. Можна потрапити день в день після обіду на пару годин за повною ціною.
Прокат авто - якщо заздалегідь не бронювати,  просто по ціні космічного корабля.
3й раз в Орландо в парках і завжди у захваті . Щоб не переплачувати зажерливим франшиза, то є купа інших парків розваг і просто атракціонів.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія