Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

цікаво це ж як тобі не було що робити щоб шукати мої пости 10-річної давнини  :weep:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

цікаво це ж як тобі не було що робити щоб шукати мої пости 10-річної давнини  :weep:

якщо у тебе не криві руки ти знаходиш усе потрібне за 30 секунд.
мені просто важко уявити як можна не купити по 13..пророкуючи вже торді те що є зараз..набагато більшу у 2000 разів  ціну :facepalm1:
а зараз нити вже роками про скорий кінець. Тільки шоб втратили ті хто на відміну від тебе купив
як ти рік назад радів коли по 4 к було

Останнє редагування: 20 червня 2021 21:23:50 від Ukraine
   
був у істоків
міг бути мультиміліонером
а бавився у вкладах в банку Михайлівський  :facepalm:
   
тут люди вже трильйонерами стали  :gigi:

Мешканець штату Джорджія у США Кріс Вільямсон вклав 20 доларів у криптовалюту Rocket Bunny і за ніч став трильйонером.
Як повідомляє Fox Business, чоловік вклав 20 доларів у криптовалюту Rocket Bunny (Реактивний Кролик) і його вкладення швидко примножилося. Коли Вільямсон зранку перевірив рахунок, він виявив, що став доларовим трильйонером.

Я буквально впав з ліжка. Після чого зателефонував своєму другові і попросив у нього допомоги, щоб він пояснив, як мені продати все це прямо зараз, - розповів чоловік.

Кріс розповів також, що спробував перевести Rocket Bunny на інший рахунок, але виявив, що в цьому випадку сума буде зовсім іншою.


Після цього він звернувся до криптобіржі Coinbase  і там йому повідомили, що вивчають це питання. Чоловік також звернувся за роз'ясненням до творця Rocket Bunny, але не отримав відповіді. Зараз його рахунок з трильйоном доларів заморожений. Він не може зняти з нього гроші, купити що-небудь або торгуватися на криптобіржі.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

тут люди вже трильйонерами стали  :gigi:

Мешканець штату Джорджія у США Кріс Вільямсон вклав 20 доларів у криптовалюту Rocket Bunny і за ніч став трильйонером.
Як повідомляє Fox Business, чоловік вклав 20 доларів у криптовалюту Rocket Bunny (Реактивний Кролик) і його вкладення швидко примножилося. Коли Вільямсон зранку перевірив рахунок, він виявив, що став доларовим трильйонером.

Я буквально впав з ліжка. Після чого зателефонував своєму другові і попросив у нього допомоги, щоб він пояснив, як мені продати все це прямо зараз, - розповів чоловік.

Кріс розповів також, що спробував перевести Rocket Bunny на інший рахунок, але виявив, що в цьому випадку сума буде зовсім іншою.

https://twitter.com/view/status/1405219187962810378Після цього він звернувся до криптобіржі Coinbase  і там йому повідомили, що вивчають це питання. Чоловік також звернувся за роз'ясненням до творця Rocket Bunny, але не отримав відповіді. Зараз його рахунок з трильйоном доларів заморожений. Він не може зняти з нього гроші, купити що-небудь або торгуватися на криптобіржі.

на папері може і квадрильонером стати

ти ж не думаєш шо фейсбук коштує зараз трильон?і цей трильон можна обналити?усім у кого акції?

Останнє редагування: 20 червня 2021 23:08:44 від Ukraine
   
   
https://twitter.com/view/status/1406701888892928001
цей поп уже заклав все майно і взяв на всю катлєту? якшо нє то то віри йому 0
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

 :cray: как страшно жить

Эльвира Набиуллина: «криптовалюты – худший способ для накопления»
11:06

Во время интервью изданию «Комсомольская правда» Набиуллина коснулась вопросов накоплений. По ее мнению, копить средства гражданам России нужно в той валюте, в которой эти накопления будут тратиться, так как если копить в другой валюте, то можно потерять на разнице курсов. Причем, по словам главы ЦБ РФ, «потерять на валютном рынке гораздо проще, чем заработать».
«Самая опасная из всех стратегий, конечно, спекулятивные криптоактивы. Цена очень волатильна, потери могут быть просто колоссальными. Центральный банк никогда не дает советов куда нужно инвестировать, но в этом конкретном случае – вот сюда точно не нужно», – заявила Набиуллина.

Набиуллина уже неоднократно выражала недоверие к криптовалютам и называла их «денежным суррогатом». Недавно она говорила о том, что ЦБ РФ не собирается менять свою позицию, и, несмотря на принятие биткоина в качестве законного платежного средства в Сальвадоре, в России такого шага можно не ждать. Ранее Набиуллина также говорила, что биткоин нельзя считать валютой.
   
:cray: как страшно жить

Эльвира Набиуллина: «криптовалюты – худший способ для накопления»
11:06

Во время интервью изданию «Комсомольская правда» Набиуллина коснулась вопросов накоплений. По ее мнению, копить средства гражданам России нужно в той валюте, в которой эти накопления будут тратиться, так как если копить в другой валюте, то можно потерять на разнице курсов. Причем, по словам главы ЦБ РФ, «потерять на валютном рынке гораздо проще, чем заработать».
«Самая опасная из всех стратегий, конечно, спекулятивные криптоактивы. Цена очень волатильна, потери могут быть просто колоссальными. Центральный банк никогда не дает советов куда нужно инвестировать, но в этом конкретном случае – вот сюда точно не нужно», – заявила Набиуллина.

Набиуллина уже неоднократно выражала недоверие к криптовалютам и называла их «денежным суррогатом». Недавно она говорила о том, что ЦБ РФ не собирается менять свою позицию, и, несмотря на принятие биткоина в качестве законного платежного средства в Сальвадоре, в России такого шага можно не ждать. Ранее Набиуллина также говорила, что биткоин нельзя считать валютой.

мені дуже шкода людей які зараз купують долар по 11-12 (с)  :weep:

Я сама тримаю всі свої збереженгня у доларах (с ) Голова НБУ  :facepalm: 
   
мені дуже шкода людей які зараз купують долар по 11-12 (с)  :weep:

Я сама тримаю всі свої збереженгня у доларах (с ) Голова НБУ  :facepalm:
крипта це звичайніше понадійніше гривні, адже задіяні всі світові олені. гривня лише для українських вірующих в блазня.
але до долара їй як до місяця.
чи може є хоч одна в світі біржа де можно за крипту придбати метал, зерно, нафту? ні, лише такуж крипту (набір цифр) або наркоту  :laugh:

Останнє редагування: 21 червня 2021 11:50:53 від DeL1T
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Знову щось "заборонили"
але поки те все д о сраки. Вяло реагує
ціна все одно вище(не впала) ніж у попередні травневі "заборони"

Третий крупнейший банк Китая объявил о запрете транзакций биткоина
11:38

Сегодня Сельскохозяйственны й банк Китая выпустил заявление, согласно которому категорически запрещается использовать сервисы банка для транзакций виртуальных валют, в том числе биткоина. Об этом сообщил в твиттере китайский журналист Wu Blockchain.

В середине апреля Китай запретил финансовым учреждениям и платежным компаниям предоставлять услуги, связанные с криптовалютными транзакциями, что фактически стало запретом криптовалютного бизнеса в стране. Заявление Сельскохозяйственно го банка стало первой официальной реакцией на этот запрет со стороны банков; вполне вероятно, что другие банки последуют примеру третьего по величине банка страны.



Заявление Сельскохозяйственно го банка Китая

В заявлении подчеркивается, что как только будет обнаружено нарушение запрета, транзакции по счету будут немедленно приостановлены, отношения с клиентом будут прекращены, а информация будет отправлена в соответствующие органы.

По словам Wu Blockchain, запрет Сельскохозяйственно го банка на обслуживание транзакций биткоина принципиальным образом отличается от предыдущих подобных заявлений, имевших место, в частности в 2014 году. Он выделил три отличия:

заявление сделано по требованию Центрального банка;
предусмотрено исследование выполненных ранее транзакций;
банк будет сообщать правительству о случаях нарушения запрета.
Журналист резюмировал:

Любой понимающий китайский язык, увидит, что на этот раз все по-другому.



Останнє редагування: 21 червня 2021 12:04:05 від Ukraine
   
більше всього я злорадствую з приводу тупорилих українських корупціонерів, сховавших намародерене в крипті, і гордо декларуючи це в деклараціях.

зараз їх гарно побриють мошенніки на 3 голови вищі наших рогулів  (tu)  і як красіво ... браво ! (tu)
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Хотя точно оценить влияние конкретного уведомления на рынок практически невозможно, Китай недавно снова стал крупным источником негативных новостей вокруг криптовалют, после того как в 2017 году уже существенно ограничил операции с ними. В последнее время власти Китая возобновили активность в этом направлении, подготавливая почву для запуска собственной цифровой валюты.

«Это уведомление отличается от того, о чем они заявляли в 2014 году, по крайней мере по трем пунктам, – отмечает китайский журналист Колин Ву. – Во-первых, в нем четко показаны требования центрального банка. Во-вторых, оно требует расследования прошлой активности. В-третьих, о выявленных фактах необходимо уведомлять государство».

Генеральный директор Digital Currency Group, в числе прочего владеющей крупнейшим в мире управляющим цифровыми активами Grayscale Investments, Барри Силберт, тем временем, призвал инвесторов готовиться к «опасной» неделе. Неделю назад, отвечая на вопрос о том, какая доля криптовалют на рынке, по его мнению, переоценена, Силберт назвал значение в 99%. Тогда же глава DCG сообщил, что занял длинную позицию на индекс волатильности Чикагской биржи опционов VIX, готовясь к очередному периоду неопределенности в макроэкономике
   
більше всього я злорадствую з приводу тупорилих українських корупціонерів, сховавших намародерене в крипті, і гордо декларуючи це в деклараціях.

зараз їх гарно побриють мошенніки на 3 голови вищі наших рогулів  (tu)  і як красіво ... браво ! (tu)

Там половина этой крипты у чинуш это брехня мне кажется.Просто  это сделали чтобы всегда можно было объяснить откуда взялось бабло
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

більше всього я злорадствую з приводу тупорилих українських корупціонерів, сховавших намародерене в крипті, і гордо декларуючи це в деклараціях.

зараз їх гарно побриють мошенніки на 3 голови вищі наших рогулів  (tu)  і як красіво ... браво ! (tu)

Китай це тільки частина ринку :facepalm1:
який по троху тікає з нього по усьому світу. Що автоматично нівелює потрохи любі "страшні"заяви узкооких про заборону
чого ти чекаєш? :facepalm1:

Останнє редагування: 21 червня 2021 12:10:40 від Ukraine
   
усрєдняємся  :laugh:
   
Китай це тільки частина ринку :facepalm1:
який по троху тікає з нього по усьому світу. Що автоматично нівелює потрохи любі заяви узкооких
чого ти чекаєш? :facepalm1:
мінімум ми повернемось на грудень 2020 року. максимум на березень 2020 року.
ну і самий шоковий сценарій - якщо проти бітка ополчаться всі основні ЦБ світу (а не лише китайського) - тоді вивести її в кеш буде взагалі нереальним квестом. там уже хз яке дно, може й менше тисячі.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

усрєдняємся  :laugh:

можна докупити трохи ада ;)
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

мінімум ми повернемось на грудень 2020 року. максимум на березень 2020 року.
ну і самий шоковий сценарій - якщо проти бітка ополчаться всі основні ЦБ світу (а не лише китайського) - тоді вивести її в кеш буде взагалі нереальним квестом. там уже хз яке дно, може й менше тисячі.

на грудень 2012  повернеться по 13..:   :D
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Там половина этой крипты у чинуш это брехня мне кажется.Просто  это сделали чтобы всегда можно было объяснить откуда взялось бабло

ця заява має навіть менший ефект ніж попередні
один китай нічого не вирішує. і з кожним днем вони се менше будуть на щось впливати
схоже ринок вже знову прохавав цю "заборону"

Останнє редагування: 21 червня 2021 12:19:09 від Ukraine
   
ця заява має навіть менший ефект ніж попередні
один китай нічого не вирішує.
схоже ринок вже знову прохавав цю "заборону"

https://www.profinance.ru/news/2021/06/21/c2k8-bitkoin-rukhnul-nizhe-32-500-posle-novostej-iz-kitaya.html

   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

ось тут добре видно китайські "заборони" с фітільками....чим далі тим менші фітілі

   
Регуляторы не хотят пускать банки на криптовалютный рынок

Регуляторы напомнили банкам о рисках, связанных с криптовалютами


Базельский комитет по банковскому надзору сообщил о планах установить в отношении биткоина и других криптовалютных продуктов, самые жесткие требования к капиталу для любых банков, которые захотят ими владеть. Регулирующие органы заявили, что если банки расширят предложения на этом волатильном рынке, финансовая стабильность может оказаться под угрозой.
   
ось тут добре видно китайські "заборони" с фітільками....чим далі тим менші фітілі

Показати зображення...

тим менше відкупають проливи  :gigi:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

https://www.profinance.ru/news/2021/06/21/c2k8-bitkoin-rukhnul-nizhe-32-500-posle-novostej-iz-kitaya.html

Показати зображення...

продивись графік хочап б за 2 місяці..чи ти постиш тільки те шо тобі вигідно? :facepalm1:

за останні пару годин?тобі самому не смішно?
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

деліт а у тебе з нервами все норм?
слідкувати за китйськими новинами і за графіками у низ

але коли угору то ти одразу зникаєш з гілки до наступног оразу... :facepalm:
   
деліт а у тебе з нервами все норм?
слідкувати за китйськими новинами і за графіками у низ

але коли угору то ти одразу зникаєш з гілки до наступног оразу... :facepalm:
та в мене лише 2 сайти де я читаю фінансові новини. неукраїнські (у нас відсталі сільські новини з запізненням на пару годин або навіть днів - достатньо почитати ЕП)

решта все з гуглу

ну біток я відслідковую на інвестінгу, решта шіткоінів для мене - скам.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

тим менше відкупають проливи  :gigi:

взагалі то у нас більше місяця вже волатильний флет між 30-40
і ретесту 1 пробою на китацські новини... не було жодного разу
як буде далі хз. Але на зараз так.Це факт

Останнє редагування: 21 червня 2021 12:37:01 від Ukraine
   
решта шіткоінів для мене - скам.

з тим же успіхом можно інвестувати сюди https://www.hyipexplorer.com/

там теж заробляють десятки тисяч річних, хто вспіє.
   
Димец ждал 32, пора покупать.
   
ця заява має навіть менший ефект ніж попередні
один китай нічого не вирішує.
схоже ринок вже знову прохавав цю "заборону"

Я так понимаю что основное бабло зарабатывается именно на этих обвалах и многие в них заинтересованы.И как после каждого обвала,потом начинается бурный рост к новым хаям.И я не думаю что сейчас что то изменилось и это все не повторится.Могут быть паузы,небольшие откаты,но развитие крипты не остановить и это умные люди давно понимают.
   
Димец ждал 32, пора покупать.

Та что то я уже опять не уверен  :laugh: Хотя стоял ордер на 31200,который я в очередной раз убрал
   
деліт а у тебе з нервами все норм?
слідкувати за китйськими новинами і за графіками у низ

але коли угору то ти одразу зникаєш з гілки до наступног оразу... :facepalm:

Уходит с горя в запой  :laugh:
   
Наверное димец закупился по 39.
ЗИ Не успел прочитать. По любому надо что-то купить. Если придёт русский мир пропадут вклады в банках и то, что под грушей проблема будет вывезти.

Останнє редагування: 21 червня 2021 13:00:25 від Вело
   
Наверное димец закупился по 39.

Не,не.У меня сейчас только Тезер
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

усі ці заяви китайозів досраки

бо ринок Китаю це не увесь світ

Максимальновплинути може негатив зі штатів

,Але там про ніякі заброни навіть мови не йде. А навпаки штати стають центром по трохи криптоіндустрії
Максимум сильніше регулювати.Це навпаки тільки краще. Щоб олухи типу маска відповідали за свої дії як на інших ринках

Останнє редагування: 21 червня 2021 13:04:07 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Наверное димец закупился по 39.
ЗИ Не успел прочитать. По любому надо что-то купить. Если придёт русский мир пропадут вклады в банках и то, что под грушей проблема будет вывезти.

дімєц закупався по 10-15 к у 2017
   
пишуть шорти впали :laugh: значітєльно
   
Наверное димец закупился по 39.
ЗИ Не успел прочитать. По любому надо что-то купить. Если придёт русский мир пропадут вклады в банках и то, что под грушей проблема будет вывезти.

Когда придет,тогда и будем закупать по любым деньгам,а пока можно и подождать
   
Вчера встречался со своим двоюродным братом.Что то разговорились и он оказывается тоже с криптой играется.Оказываетс я он еще год назад или больше начал покупать доги по каким то смешным ценам.На вопрос почему именно доги он мне так и не ответил.Сказал понравился собака на их знаке  :facepalm1: Как я понял у него их тысяч 50.На вопрос почему не продал по 0.7 ответил что ждал цену в 1$,на что я ответил:ну жди,жди  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія