Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Дніпрі стрілянина (**Примітка модератора. Стрілянина у військовій частині)

Сам. Не псих, а засланець.
Навіщо - є півдесятка жирних теорій.

Підозріливість, до речі, безпідставна, це теж - симптом.
Хороби тієї самої.
Параноїдної.
Шизофренії.
Отаке.   :(
   
Підозріливість, до речі, безпідставна, це теж - симптом.
Хороби тієї самої.
Параноїдної.
Шизофренії.
Отаке.   :(
Ага, ага. Всі москальські форуми стогнуть про абіженого мальчіка. Перестаралися ви з захистом, очі ріже.
   
Мне в армейки доводилось сидеть зрителем и смотреть как выносит суд за преступления. Охеревал.. очень мягкие приговоры за преступления. Много раз не с того не чего посылали за территорию гарнизона ловить убежавших с армейки.. солдат и офицеров.. Находили суицид, повесился в посадке или застрелился. Солдаты тикали домой. Я служил инструктором, погоны не красные. стройбат. (обучал башенному крану, я в армии первый раз кран увидел).. и было мне 18 лет , сейчас уже пенс. Выдавали удостоверение по окончанию, подписанное гортехнадзором и аттестат (ПТУ) по желанию.. нужно самому если надо бегать в штаб.
   
Re: В Дніпрі стрілянина
abg

За це - то за що конкретно?
Без пафосу і вигуків, притомно, як ви вмієте.

За „здати зброю і виходити живими мішенями“.
Якщо був саме такий наказ.
Бо такий наказ - злочинний. Це - зрада.
А наказ: „Стояти насмерть“ або „Виходити з боєм“ - важкі, але законні.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Тобто?
Шиз?
Ну, про це й мова, - шиз параноїдний завжди втікає, коли в нього загострення. Це якраз симптом яскравий.
І він не усвідомлює того, що він - шиз.
Психічна хвороба, важка, невиліковна.   :(

Якщо це реально його сторінка, то виходить що так
Він надлюдина, вбиті просто перейдуть на інший рівень  :facepalm1:
   
Одно не понятно - зачем его живым брали?!
Не похож он на психопата. Убивал хладнокровно и расчетливо.

В двох реченнях - дві помилки.
1. Спонукання, заклики до вбивства людини, - кримінальний злочин.
2. „Когнітивне упередження, яке полягає в тому, що люди з низькою кваліфікацією роблять помилкові висновки та ухвалюють невдалі рішення, але їхня некомпетентність не дозволяє це усвідомити“... ©
Психопати якраз так і діють - „хладнокровно и расчетливо“.
   
родственникам соболезную. военная прокуратура как решит так и будет. скажут.. примерно - Вы же понимаете????..
   
За „здати зброю і виходити живими мішенями“.
Якщо був саме такий наказ.
От бачите - "якщо був такий наказ".
Не було такого наказу. І ви про те добре знаєте, гадаю.
То нахіба ж оце все говорити?
   
Ага, ага. Всі москальські форуми стогнуть про абіженого мальчіка. Перестаралися ви з захистом, очі ріже.

Таке саме було коли Толєк шизоїдний поклав 7 чоловік, жаліли його тут, давєлі чілавєка (с) мене аж тіпало, я х.з чому так в них спрацьовує
Бабйо в фб зараз теж аж заходиться, умінятожесин, і немає в тих бошках місця думці що її сина може дурік так вкласти як тих 5 - х
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Якщо це реально його сторінка, то виходить що так
Він надлюдина, вбиті просто перейдуть на інший рівень  :facepalm1:
Это не его страница. Там стоит город Донецк. Подписки на паблики сепаров. Этой публикации уже нет, удалена. Написано "был час назад"
   
Ага, ага. Всі москальські форуми стогнуть про абіженого мальчіка. Перестаралися ви з захистом, очі ріже.

Не було „захисту“.
Був діагноз.
Йому і суспільству постсовдепівському.
Вони знайшли одне одного.
Бо рухалися назустріч.
Смерті.
   
От бачите - "якщо був такий наказ".
Не було такого наказу. І ви про те добре знаєте, гадаю.
То нахіба ж оце все говорити?

Брехло
   
Таке саме було коли Толєк шизоїдний поклав 7 чоловік, жаліли його тут, давєлі чілавєка (с) мене аж тіпало, я х.з чому так в них спрацьовує
Бабйо в фб зараз теж аж заходиться, умінятожесин, і немає в тих бошках місця думці що її сина може дурік так вкласти як тих 5 - х
Що за Толік? Нагадай
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Это не его страница. Там стоит город Донецк. Подписки на паблики сепаров. Этой публикации уже нет, удалена. Написано "был час назад"

І що ? Там ще й прізвище трохи інше
З яких пір в соцмережах всі почали паспортні дані записувати ?
   
Що за Толік? Нагадай

Кацап холоднокровно розстріляв сім чоловік на ставку, сплячих
   
Re: В Дніпрі стрілянина
abg

Это не его страница. Там стоит город Донецк. Подписки на паблики сепаров. Этой публикации уже нет, удалена. Написано "был час назад"

Автор - Артемий Ряполов. -бчук?
Може йому не забрали шмартьфон?
Що заваджає шизу ідентифікувати себе з іншим містом? Ніщо.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Автор - Артемий Ряполов. -бчук?
Може йому не забрали шмартьфон?
Що заваджає шизу ідентифікувати себе з іншим містом? Ніщо.
А куда запись исчезла? Он удалил, или полиция?

Ну а если страница его, то ещё одно подтверждение о том что я говорил - сепарский выродок
   
От бачите - "якщо був такий наказ".
Не було такого наказу. І ви про те добре знаєте, гадаю.
То нахіба ж оце все говорити?

Не знаю і знати не можу ніяк.
Тому й сказав: „якщо“.
Повинне бути слідство, обов’язково.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Автор - Артемий Ряполов. -бчук?
Може йому не забрали шмартьфон?
Що заваджає шизу ідентифікувати себе з іншим містом? Ніщо.

Ну з поведінкою на допиті дуже співпадає, почекаємо, він чи не він
   
Re: В Дніпрі стрілянина
abg

А куда запись исчезла? Он удалил, или полиция?

Ну а если страница его, то ещё одно подтверждение о том что я говорил - сепарский выродок

А „сепарські виродки“ == „шизофреніки“.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

А „сепарські виродки“ == „шизофреніки“.
Нет
Даже если он обращался с жалобой о неуставных отношениях, это для отмазки

Причина бойни в другой плоскости - теракт против военнослужащих Украины
   
Кацап холоднокровно розстріляв сім чоловік на ставку, сплячих
А, той, що азовців розстріляв? Виправдали, "бо довелі человека"?
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Нет
Даже если он обращался с жалобой о неуставных отношениях, это для отмазки

Причина бойни в другой плоскости - теракт против военнослужащих Украины

Не зовсім так

   
А, той, що азовців розстріляв? Виправдали, "бо довелі человека"?

Хто ? Суд ? Довічне там світить, зараз сракою крутить, знову покази змінив, але то йому не допоможе
Виправдовували на форумі нєвмєняшки

П.с. то не азовці, то кульчики
   
Хто ? Суд ? Довічне там світить, зараз сракою крутить, знову покази змінив, але то йому не допоможе
Виправдовували на форумі нєвмєняшки

П.с. то не азовці, то кульчики
Вироку ще не було? Також замість довічного доречна була б смертна кара.
   
Re: В Дніпрі стрілянина
abg

Нет

Не всі, звичайно, частина - ворожа агентура, а частина - шибзіки або розумово недалекі.
Тут - явно випадок психіатрії, бо „геройством“ було б в їхньому, сепарському, розумінні поїхати в Лугандон і там „мобілізуватися“, а не тут „теракт“ влаштувати і сісти в тюрму.
І чому він тоді втікав, а потім здався сам? „Герой“ би не здавався. „Логіка“ хвора у нього, явно. Не видно жодного сенсу, послідовності і критики. Дії - безсенсовні з т. зору людини здорової психічно, і тільки хворою манією можна це пояснити.
В хворому стані, діючи згідно якоїсь хворої „логіки“, він це все й натворив.
А про тих, хто його ніби „зустрічати“ десь там, куди він рухався, повинні були це - що, як не галюцинації?...
   
Вот почему Стерненко убил прохожих - и герой, ходит на свободе гоголем.
А тут солдатик отомстил обидчикам - и на пожизненный сядет
Где справедливость!
   
Вот почему Стерненко убил прохожих - и герой, ходит на свободе гоголем.
А тут солдатик отомстил обидчикам - и на пожизненный сядет
Где справедливость!
:facepalm1:
Та да, баба з прохідної жоско познущалась, не відкрию каже, от же садюга
   
Вироку ще не було? Також замість довічного доречна була б смертна кара.

Там ще довго
   
:dopovid:

Стучи не стучи, а убил.
И однажды таки ответит за это
   
Re: В Дніпрі стрілянина
abg


Даже если он обращался с жалобой о неуставных отношениях, это для отмазки

Причина бойни в другой плоскости - теракт против военнослужащих Украины

Яка „сепарня“ такий і теракт.
Сенс який?  Шахідом стати „православним“?  Де якісь ознаки такого?

Якщо ті скріни, що Світлана запостила, є дійсно з його сторінки... (це - з Вконтактіка чи звідки?).... то там - тіпа „протест“ проти всіх - і „москалей“ і „галіцаєв“.
Це тоді - якийсь супер „сєпар“, всім сєпарам сєпар - вождь мірового пролєтарьята Король Гішпанії. 
Натуральна шизуха. Класична.
   
Не знаю і знати не можу ніяк.
Тому й сказав: „якщо“.
Повинне бути слідство, обов’язково.
Та нормально. Шкода "якщо" прозвучало після категоричного "за це має сидіти".
Та вже ж була ТСК з цього приводу, і висновки озвучені.
А ще був дуже непоганий фільм, з інтерв'ю, оповідями учасників та очевидців, я, здається, навіть тему створював.
Мені особисто найцікавіше - хто дав наказ, офіційно чи ні, рухатись на штурм того сраного іловайська.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Яка „сепарня“ такий і теракт.
Сенс який?  Шахідом стати „православним“?  Де якісь ознаки такого?

Якщо ті скріни, що Світлана запостила, є дійсно з його сторінки... (це - з Вконтактіка чи звідки?).... то там - тіпа „протест“ проти всіх - і „москалей“ і „галіцаєв“.
Це тоді - якийсь супер „сєпар“, всім сєпарам сєпар - вождь мірового пролєтарьята Король Гішпанії. 
Натуральна шизуха. Класична.

Це такі перекоси в іншу сторону, типу Толєк кацап теж армію нашу ненавидів і тому постріляв  :facepalm1:
Насправді там зовсім інше,  із серії я свєрхчілавєк і шиза, хоча шиза не означає неосудний , він би й  [KA]  так поклав не здригнувшись

Про скріни побачимо завтра, він не він, заходив же з телефону, якщо його
   
Та нормально. Шкода "якщо" прозвучало після категоричного "за це має сидіти".
Та вже ж була ТСК з цього приводу, і висновки озвучені.
А ще був дуже непоганий фільм, з інтерв'ю, оповідями учасників та очевидців, я, здається, навіть тему створював.
Мені особисто найцікавіше - хто дав наказ, офіційно чи ні, рухатись на штурм того сраного іловайська.

Угу, кіно якогось дояркова  :facepalm1:
А кнурь не знав про накази, не знав що в нього під носом робиться тиждень, йому ніколи було , ага , в коматозі і гулянках
   
Керівник варти АТОвець, був в полоні, тітка на вахті цивільна - дитині 12  років  :(

   
Та нормально. Шкода "якщо" прозвучало після категоричного "за це має сидіти".
Та вже ж була ТСК з цього приводу, і висновки озвучені.
А ще був дуже непоганий фільм, з інтерв'ю, оповідями учасників та очевидців, я, здається, навіть тему створював.
Мені особисто найцікавіше - хто дав наказ, офіційно чи ні, рухатись на штурм того сраного іловайська.

Так, хто дав наказ і хто за законом відповідав за все?
Ось той і повинен сидіти, а якщо їх - кілька осіб було, то сидіти має кожен. Кожен за своє.
А той, хто з Кацапстану всім керував, повинен отримати довічне або смертну кару.
   
Re: В Дніпрі стрілянина
abg

Це що за плач на осонні?
Аргументи вичерпалися, на жалість давите?

Та яка жалість, які вичерпалися?
Жалість - не більша від жалості до кожного юродивого, хворенького, ще й злість...
Таких є багато, дуже багато, на всіх жалості не вистачить в мене, тому просто констатую факт і все.
Лізти йому в голову, що там діється досліджувати чи просто глушити галоперидолом, це нехай його рідні з психіатром займаються.
Шкода загиблих і покалічених, якими б вони не були, їх більше шкода ніж цього уєпана, набагато більше.
Але не тільки те хворе винне, а ще й купа інших, здорових, хто вчасно не вжив заходів, а повинен був.
Тому й злість в мене на них, на всіх.
Молоді хлопці і дівчата, які не змогли чи не захотіли відкосити, вони загинули від тієї дебільної системи, в якій працювали, частиною якої були командири, і в яку попав той псих, що не повинен був там попасти. Вся система і кожна її частина повинна відповісти, а не тільки той шиз. Тільки чи хтось ще крім мене скаже це все???
   
Хороший коментар зустріла у ФБ:

"Підстава чистої води... гібридна війна. Зараз слідкуйте як будуть змінювати керівництво нацгвардії на своїх кротів російських...."

Послідкуємо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія