Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

В Вінницькому педагогічному університеті ім Коцюбинського наскільки я знаю катастрофа з набором на предметників цього року, можливо крім іноземних мов. Можливо я що плутаю але щось таке я чув одним вухом.
З своїми знайомим я коли спілкуюся щось не чую щоб син чи дочка пішли в пед.
Ну і ?
Хто хоче працювати в системі освіти за 200 доралів, коли платять як дурневі а вимагають як з розумного. З цього реформу починати потрібно а не підручники тасувати
200 доларів сантехнік зварювальник заробить за два дні. Якщо буде мати замовлення щось типу замінити батареї опалення.
Країна чудес.

ну мені казали шо в Австралії такі професії мають більше ніж професура в універі  :gigi:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

8-:  більше ніж півтора ставки ? майже 7 уроків в день  :gigi:

"Нарушаєтє, нарушаєтє .."
Більше півтори ставки "ніззя".
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Село. Стаж +20.
24 часа в неделю. Классное руководство.
15000 грн в лапку

шановний бріхня або давайте розпечатку  :laugh:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

ну мені казали шо в Австралії такі професії мають більше ніж професура в універі  :gigi:
Можливо
Та й професори професорам різниця велика
І янукович теж професор
І тимошенко
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Вы хоть реформу освиты читали?

Начальная школа 1-4 классы.
Средняя школа 5-8 классы.
Старшая школа 9-12 классы.
Все равно же это обязательно для всех. В старшую надо брать не более 30%, тех, кто пойдет в ВУЗы (в Европе с ВО 30%, а у нас уже 80, а толку ноль и минус), а для остальных развивать те же училища с рабочими специальностями, а не лишать их финансирования.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

"Нарушаєтє, нарушаєтє .."
Більше півтори ставки "ніззя".

Можно, но все, что выше, оплачивается как замена по минималке
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

т
шановний бріхня або давайте розпечатку  :laugh:

Сам шукай. "У нищих слуг нет"
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Все равно же это обязательно для всех. В старшую надо брать не более 30%, тех, кто пойдет в ВУЗы (в Европе с ВО 30%, а у нас уже 80, а толку ноль и минус), а для остальных развивать те же училища с рабочими специальностями, а не лишать их финансирования.

Не, старшая школа необязательна :о)
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

И приструнить клоунов, которые высмеивают рабочие специальности с телеэкранов, потому что скоро окажется, что все эти клоуны будут сами себе крутить краны, а получать будут меньше чем сантехник. Даже если всю россию пригласят на рассмеши комика во время войны и выплатят ей всю кассу.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Можно, но все, что выше, оплачивается как замена по минималке

Оваа, то який тоді смисл ...
Хоча скажу ще що СІМ уроків в день це обман учнів і підрив здоров'я вчителя.
Не можна таке допускати
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Не, старшая школа необязательна :о)
Это на бумаге, все равно попрутся туда все. Должно быть ограничение. Цифра.
   
Предлагаю реформу
набрать каждому учителю по 2000 учеников, с родителями контракт и лечить до 12 класса
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

8 уроков в день мой племянник имел, но ничего не знал, а потом за 9 месяцев с репетиторами все выучил и нормально сдал ЗНО. Хотя мы понимаем, что это еще далеко не все, надо чтоб попал туда, где интересно и перспективно, а потом еще и нашел работу по специальности.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Оваа, то який тоді смисл ...
Хоча скажу ще що СІМ уроків в день це обман учнів і підрив здоров'я вчителя.
Не можна таке допускати
Это обман учня и пидрив здоровья тоже учня. А учитель получит больше часов - он доволен. А где он еще найдет такую работенку, рассказать свою 40-летнюю методичку, кого-то обозвать, комуто сказать свою коронную фразу о забытой голове и еще несколько незаурядных шуток, проигнорирвать, если кто-то над кем-то издевается, и даже ничего не сказать, и пойти пить кофе (куда оно им лезет, а потом жалуются на давление и сидят по месяцу на больничном, хотя при таком весе я не знаю, как то давление не 300). И все за счет того работяги, которого высмеивают зеленские, которого называют виноватыми во всех бедах газды, на которого пеняет ворующее у него налоги миллиардами правительство, и которому работать до пенсии долше всех, когда повыходят уже все - сперва менты и военные, поом всякие работники паспортных столов вместе сними (так было), потом учителя, потом толпа с липовыми справками, потом просиживающие одно место и ничего не придумавшие научные сотрудники... И только потом рабочие и инженеры, которые обррабатывают весь этот банкет. Еще и пенсия будет считаться по самой голимой формуле и не будет никаких надбавок. И живи как хочешь с платной медициной с кидаловом на каждом шагу и очковтирательством вместо лечения и дорогущей коммуналкой при том, что субсидии на обслуживание домов и придомовых территорий уже отменяют с 1 января.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

У середньому вчителі за вересень отримали  ;o 7400 гривень.

Хрінь собача. Вчителі ще за вересень не отримали нічого, крім планового авансу. Від 1000 грн до 2000...

Зарплату ще не виплачено.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

насправді там великі резерви, бо дітей стає все менше, а бюрократичний апарат - школи, адміністрація, і тп - мабуть залишилися ті ж самі
хоча вже можна легко зливати по 3 школи в 2, і так далі, з паралельним скороченням витрат на опалення, зарплати,  і т.п.

тільки так, кожна копійка повинна враховуватися
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Мало

Платіть податків більше, і буде зарплата вчителів більша. А то цокаєте язиком як в кацапському мультику «маловато будет», від податків тікаєте як нехристь від святої води, а зарплатні вчителям хочете як в Канаді а армію хочете як в США. Щоб комусь більше заплатити, комусь потрібно більше віддати.

Останнє редагування: 9 жовтня 2018 06:22:45 від Dobre
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Щоб було бажання більше заплатити потрібно щоб ті що платять бачили результат платежів.  І має бути розуміння того що гроші витрачаються прозоро.
Я от деколи думаю нахрена нам стільки університетів і інститутів з техніками які щорічно сжирають немало бюджетних коштів не готуючи нічого і нікого потрібного для країни. Чом би не перевести вищу і середню спеціальну освіту на контракт повністтю. Оплачуючи держзамовлення в реально потрібних державі кількостях з обов'язковим відпрацюванням на державу. ХЗ, я ж мєніздр абразаванія. Може що й не розумію.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

с утра буду показывать сей пост своим, в частной на борщаговке..
Даже знаю какие слова добрые в адрес автора

Борщаговка это не Киев.

Все зарплаты брутто
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Доповідь на тебе за казки і фейки))) Брехня це все)))))

Это я говорю за школы,  где учатся мои дети. Все тьюторы молодые девушки
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Для аграрної країни школа це пуста трата часу . Навчитись писати,читати та рахувати до 100 можна і вдома.  З інститутами те саме. Можна подумати ніби людям з дипломом більше платять на польській клубніці.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Для аграрної країни школа це пуста трата часу . Навчитись писати,читати та рахувати до 100 можна і вдома.  З інститутами те саме. Можна подумати ніби людям з дипломом більше платять на польській клубніці.

IT приносит Украине доход сравнимый с АПК.  Так, что слабый вброс
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Вчителі у Польщі що будуть робити? Мити жопи?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
den

В Україні 400 тис вчителів
Щоб платити кожному брутто 10000 треба
5 млрд щомісяця (. З ЄСВ)
Тобіш 60 млрд грн в рік тільки на зп і тільки для вчителів

Є ще адмін посади, технічний персонал
Ще мільярдів 15 на це
+ На утримання шкіл ( амортизації, опалення, електрика, вода, книжки) ще 15 млрд

Ітого тільки на школи при поточних мінімальних зп треба 90 млрд грн
Кожні 5 тис додаткової зп потребують 35 млрд грн щороку

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Вчителі у Польщі що будуть робити? Мити жопи?

ягоди збирати з яґблуками

там за два місяці вони привезуть річну з/п яку отримують тут на посаді вчителя  :facepalm:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

ягоди збирати з яґблуками

там за два місяці вони привезуть річну з/п яку отримують тут на посаді вчителя  :facepalm:

ну і добре
здобули вищу освіту за державний кошт і поїхали яблука збирати  :super:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

ягоди збирати з яґблуками

там за два місяці вони привезуть річну з/п яку отримують тут на посаді вчителя
Так от бізнес план - влітку ягоди і яблука збирати, поки відпустка,  решту часу - вчити пересічних.

Ви давно в школі були?  Хто з тих вчителів потягне пахати на пана?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
den

В Україні 3800 тис учнів ( 3.8 млн)
На кожного учня іде 25 000 грн
( Це дані 17 року)
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Так от бізнес план - влітку ягоди і яблука збирати, поки відпустка,  решту часу - вчити пересічних.

Ви давно в школі були?  Хто з тих вчителів потягне пахати на пана?

те що там пенсія досижує я вкурсі

молоді практично нема
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
den

те що там пенсія досижує я вкурсі

молоді практично нема

20% - віком до 30
25% - віком 30-40
   
Село. Стаж +20.
24 часа в неделю. Классное руководство.
15000 грн в лапку
Яке село напиши, позвоню поцікавлюсь...?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Уточнив сьогодні. В знайомих. Ітак. На руці чистими 6018 грн. Класне керівництво. За нього 750 грн грязними. Навантаження десь біля ставки 19 год. Ставка ніби 18? Доплата за стаж, доплата за якусь ще там херню, майже без доплати за престіж (хоча який там престіж це ж не дупутат), туда сюда на руці - 6018.
Ну якщо ще коли 20 пооцентів дадуть як плюс то може бути чуть більше. Воно того варто???
Нітуя не варто, як сказав один розумний лікар.
Чи все таки 15000? За 15000 варто, якщо без обману себе і учнів.
   
В Киеве учитель-методист со стажем больше 20 лет, с классным рук-вом, количество часов примерно на 1,5 ставки — примерно 18000 чистыми. Это в государственной школе со статусом гимназии.  ;)
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

В Киеве учитель-методист со стажем больше 20 лет, с классным рук-вом, количество часов примерно на 1,5 ставки — примерно 18000 чистыми. Это в государственной школе со статусом гимназии.  ;)
Ну це так має бути.
Це вже щось.
   
Ну це так має бути.
Це вже щось.

но до методиста с 20-летним стажем еще дожить надо! Сколько там получают молодые после педвузов я ХЗ
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Зрадо йобы шо вы ржете?? Инфа из первых рук - 15 тыс
   
100 грн./год - з математики та фізики з учня
100-150 грн./год. - з української мови з учня

з інших предметів від 75 до 200 грн./год.

рахуємо, 5 днів на тиждень по 2 години і по 2 учня
щоб не перегружатись

400 грн./день без перегрузки

якщо по 3 години і по 3 учня, що реально важко
але це вже 900 грн./день

22 робочих дні
від 8800 грн. до 19800 грн. на місяць, не враховуючи ставку в школі
додаємо від 6 000 грн. до 12 000 грн. в школі
і маємо

від 14 800 грн. до 31 800 грн. на місяць

це я ще  не рахував іноземних мов, там заробітки крутіші
   
У мене донька отримує 4800 (на руки). В минулому році було більше. Сказали - криза.
   
100 грн./год - з математики та фізики з учня
100-150 грн./год. - з української мови з учня

з інших предметів від 75 до 200 грн./год.

рахуємо, 5 днів на тиждень по 2 години і по 2 учня
щоб не перегружатись

400 грн./день без перегрузки

якщо по 3 години і по 3 учня, що реально важко
але це вже 900 грн./день

22 робочих дні
від 8800 грн. до 19800 грн. на місяць, не враховуючи ставку в школі
додаємо від 6 000 грн. до 12 000 грн. в школі
і маємо

від 14 800 грн. до 31 800 грн. на місяць

це я ще  не рахував іноземних мов, там заробітки крутіші

Вот только по математике репетиторство подороже, чем укрмова. раза в полтара-два.

Да, и при нагрузке в полтары ставки еще и репетиторство — это работа на износ. К концу учебного года такие учителя уже ползают как зомби. Попробуй оттарабань 7 уроков, а потом еще 2 долбня по полтара часа каждый (по часу мало кто берет уроки).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія