Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

что вы пьете, Редис? я тоже так хочу.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?


Редис, интереснейшая дискуссия от людей которые профессионалы. Не частый случай на ФУПе. Вы бы не могли воздержатся? Мне не хочется ничего удалять без крайней необходимости.
Сорри, но не я первый начал.Единственное- мир не совершенен... Шо, я, п..с гонта- оба католики.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Сорри, но не я первый начал.Единственное- мир не совершенен... Шо, я, п..с гонта- оба католики.

Да я сама ляшка и католичка. А что поделаешь. :)
   
 (tu) Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

что вы пьете, Редис? я тоже так хочу.
1.Вlack tea "лісові ягоди"
2.Возвеличиваетесь? Но Вам не пройти даже по луже аки посуху(((
бай!
   
Re:  (tu) Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

1.Вlack tea "лісові ягоди"
2.Возвеличиваетесь? Но Вам не пройти даже по луже аки посуху(((
бай!
дурацкая привычка, шастать по лужам, по моему мнению. Ну да то мелочи. Попробую ваш чай.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

грызло у гремлина, а сами приедьте и сделайте это. И ваще задрали сраные колбасники, мля. 04,10,14 - они сосут на новой родине, но тут же шота п***а очень партиотичное с диванов.
Знаешь, чмошник, мы хоть и сремся - но мы - ТУТ.И никуда не срыгнули, патриот своей прямой кишки

Тому що великий патрійот, Україну на відстані любить.

Можливо нащадок ось цих ґероїв http://неперевірене джерело/stati/po-sledam-lvovskogo-pogroma-dzhona-pola-khimki
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

то исходит, или не исходит? вы тут один из компетентнейших в этом вопросе, только на латыни не ругайтесь, ибо я пойму.

Беггі , давай я на " букви " перейду , може простіше буде , бо питання " плутане " ( хоча що там складного " Ітак
А . Б. С.

Фотініанська формула
А --------> Б
А--------->С
Згідно формальної логіки якщо і Б і С є предикатами А то різниці між ними немає . щоб уникнути савеліанської єресі , фотініанці кажуть що Б " передвічно народжується" , а С " передвічно походить " І в цьому є " разлічіє в іпостасях "


Св Ансельм каже що " іпостась " це " релятіо " ( відношення )
Тому
А -------->Б
АБ-------->С

Б предикат А . С предикат АБ . Б не є С

Чому не працює розрізнення іпостасей у формах " народження " і " походження " ?
тому що грецька теологічна школа досі не може пояснити реальну різницю між ними .
тому ще Св Августин зазначив що це чистої води номіналізм . Це типо корова відрізняється від курки , бо слова різні .
"Такіє канадци нам нє нужни "



Останнє редагування: 12 жовтня 2018 20:39:25 від cheshuntt
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?


Да я сама ляшка и католичка. А что поделаешь. :)
Ну... не нужно рассказывать как тут жилось и до, и после "патриотов???" :lol: Твои майданы, травмы и больницы - тока маскировка! А так - агент и т.д. и т.п.И о гонениях и притиснениях не бум, оки?Бо мы ж - рашенские шпиены.
)))
Жалею о 3-х вещах:
1. - личное. не скажу.
2.- не уехал в физтех им. Иоффе или в Австралию, когда предлагали. так дуракам и надо (tu)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

А скажите пожалуйста, паны богословы, ну неужели такая разница и так сложно верить в Бога без отличительных ярлыков католик/православный?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

А скажите пожалуйста, паны богословы, ну неужели такая разница и так сложно верить в Бога без отличительных ярлыков католик/православный?
А вот процесс крещения к примеру?
П - бабки на входе в кассу, 7 человек в корыто - оппа.( быль)
К - полгода посещения в суб и воскр школы при , небольшое собеседование( предварительное) с  монахиней, а потом уже - СОБЫТИЕ.( тоже быль)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Беггі , давай я на " букви " перейду , може простіше буде , бо питання " плутане " ( хоча що там складного " Ітак
А . Б. С.

Фотініанська формула
А --------> Б
А--------->С
Згідно формальної логіки якщо і Б і С є предикатами А то різниці між ними немає . щоб уникнути савеліанської єресі , фотініанці кажуть що Б " передвічно народжується" , а С " передвічно походить " І в цьому є " разлічіє в іпостасях "


Св Ансельм каже що " іпостась " це " релятіо " ( відношення )
Тому
А -------->Б
АБ-------->С

Б предикат А . С предикат АБ . Б не є С

Чому не працює розрізнення іпостасей у формах " народження " і " походження " ?
тому що грецька теологічна школа досі не може пояснити реальну різницю між ними .
тому ще Св Августин зазначив що це чистої води номіналізм . Це типо корова відрізняється від курки , бо слова різні .
"Такіє канадци нам нє нужни "
Вот это вот свойство, так объяснить, чтоб стало еще менее понятно, оно у вас отдельным предметом шло?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

:facepalm1:
Она права.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Так . Але Син не є " першопричиною "

Якщо Ісус не є "першопричиною", то Ісус не є і джерелом.  Якщо Він не джерело, то як Дух може "ісходити" від Нього, Він тільки проходить через Нього
Твердження Філіокве позбавлене логіки.

Хоча, навіщо отці заглибились в такі "дебрі" я не знаю.  Нам не дано зрозуміти природу божественного буття - зі своїм розібратись не можемо...
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Якщо Ісус не є "першопричиною", то Ісус не є і джерелом.  Якщо Він не джерело, то як Дух може "ісходити" від Нього, Він тільки проходить через Нього
Твердження Філіокве позбавлене логіки.

Хоча, навіщо отці заглибились в такі "дебрі" я не знаю.  Нам не дано зрозуміти природу божественного буття - зі своїм розібратись не можемо...
Позвольте сказать Вам спасибо!
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ви напевне пишете з якогось паралельного всесвіту.
Тобто Шевченко не є оплотом "українства", а УГКЦ є?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

еще вопросик, святые отцы. На нормальный календарь переходить будем?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

еще вопросик, святые отцы. На нормальный календарь переходить будем?
будем, не сцы.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

В дуб вдарилась?
Чекаємо коли Почаївську лавру законному власнику повернуть...
І якому ж це, якшо не секрет? B-)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

будем, не сцы.
не сцу. спасибо.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

не сцу. спасибо.

Точно святиє атци.....
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

 :facepalm1:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

не сцу. спасибо.
Так, а зачем спрашивал?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Вишь, гонта, у католиков до хрена всяких: и алкашей, и петухов...
ОН рассудит, кого будут жарить. Кого в прямом( ууууу уже заранее), кого - в переносном...
да ти прав редиско
проблема коли пєтух ще і алкаш  :(
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

" харашо " . Давай інакше . латинське слово " просцедіт " . Дай два грецькі переклади ( одне слово на " е" друге на " п" )
не полінись знайди .

Я не знаю старогрецької :(
Але - так! - погоджуюся, що переклад латиною - пізніший, джерело було, швидше за все, писане грецькою, звідти і треба відштовхуватися.
Деталі описані в статті, але це вже - впадати в теологію, тавтологію і схоластику.
Простіше НМД відштовхуватися від факту, що трактування "filioque" розділило християнський світ на 2 частини - православну і католицьку, і обидві вважають, що вони ближче до істини. Унія була спробою їх об'єднати, на жаль, не вдалою: людські амбіції взяли верх.
Безвихідь.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

еще вопросик, святые отцы.

 :weep:

 X(
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Щось тихо в гілках про томос
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Я не знаю старогрецької :(
Але - так! - погоджуюся, що переклад латиною - пізніший, джерело було, швидше за все, писане грецькою, звідти і треба відштовхуватися.
Деталі описані в статті, але це вже - впадати в теологію, тавтологію і схоластику.
Простіше НМД відштовхуватися від факту, що трактування "filioque" розділило християнський світ на 2 частини - православну і католицьку, і обидві вважають, що вони ближче до істини. Унія була спробою їх об'єднати, на жаль, не вдалою: людські амбіції взяли верх.
Безвихідь.
Філіокве - питання виключно тверезого глузду та права. католики перегнули палицю, як це зараз робить гундяй в плані "захисту православ"я".
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Я, маленький человек, не религиозный, смог один грамотный вопрос задать знающим панам. Наверное, я не пропащий.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Філіокве - питання виключно тверезого глузду та права. католики перегнули палицю, як це зараз робить гундяй в плані "захисту православ"я".

Я не в тій лізі, що здатна коментувати подібні речі.

P.S. Грецький оригінал подивився. "Екпореуоменон" - "той, що випромінений" або "породжений" (англійською - emitted). Про Сина в Кредо - дійсно! - нема нічого. Але рядок з самого Кредо - цитата слів Ісуса:

Егда́ же прiи́детъ утѣ́шитель, его́же а́зъ послю́ ва́мъ от­ Отца́, Ду́хъ и́стины, и́же от­ Отца́ исхо́дитъ, то́й свидѣ́тел­ст­вуетъ о мнѣ́:

А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди, що походить від Отця, Він засвідчить про Мене.

Суперечка про "від Сина Святий Дух чи ні" не має змісту, якщо хто вірить в Трійцю. Це - все одно, що сперечатися про "вода від льоду чи лід від води". Це - одне й те саме.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Я, маленький человек, не религиозный, смог один грамотный вопрос задать знающим панам. Наверное, я не пропащий.

А про що мова?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Я не в тій лізі, що здатна коментувати подібні речі.

P.S. Грецький оригінал подивився. "Екпореуоменон" - "той, що випромінений" або "породжений" (англійською - emitted). Про Сина в Кредо - дійсно! - нема нічого. Але рядок з самого Кредо - цитата слів Ісуса:

Егда́ же прiи́детъ утѣ́шитель, его́же а́зъ послю́ ва́мъ от­ Отца́, Ду́хъ и́стины, и́же от­ Отца́ исхо́дитъ, то́й свидѣ́тел­ст­вуетъ о мнѣ́:

А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди, що походить від Отця, Він засвідчить про Мене.

Суперечка про "від Сина Святий Дух чи ні" не має змісту, якщо хто вірить в Трійцю. Це - все одно, що сперечатися про "вода від льоду чи лід від води". Це - одне й те саме.

Во-во. Якби те рішення було прийнято справді Вселенським собором, то проблем би не було.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Да я сама ляшка и католичка. А что поделаешь. :)
:weep:
 [KA]
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

:weep:
 [KA]
я ж вангував, шо гундяй полізе до франциска цілуватись!
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

-можно лі  к вам абращатца  ляшка?
-так точно.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?
MAG

Православний буде поучати католика ?  :laugh:  

Банякоґоловість лікується.
То навчіть мене вашої премудрості, ваша зарозумілосте! :punish:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ну а по - друге , поклавши руку на серце ...  :-)o  це ж був справжнісінький " Лугандон " в варіаціях 18 століття .

Звісно, що наміри Залізняка та Гонти оголосити незалежність України Ви можете називати Лугандоном XVIII століття.  :)

Дурний шию підставляє
І не знає за що!
Та ще й Ґонту зневажає,
Ледаче ледащо!
«Гайдамаки не воины,—
Разбойники, воры.
Пятно в нашей истории...»
Брешеш, людоморе!
За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани

Народ темний, не заріже
Лукавого сина,
Не розіб'є живе серце
За свою країну.


   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?
MAG

Ну давай подивимося, від кого лайно відходить:

Ти - блощиця в засцяному матрасі, щоб судити про Шептицького чи Гузара.
Так - зрозуміло?
+++
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

я ж вангував, шо гундяй полізе до франциска цілуватись!

Тепер виявиться, що кацапи - настільки ж католики, як і сірійці - їх брати! А католицька комжа - настільки "істінно рускоє одєяніє", як і птах Сірін є "жарпсісею"!  :pooh_lol:

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 22:18:24 від GizmoGremlin
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?
MAG

Та все нормально там з Гузаром і з Шептицьким .
Це ж не їхня проблема , що вони говорили одне , а дехто розумів щось інше .
Заспокюйте себе вашою переконаністю в тому, чого ви особисто не бачили...
Але Правда собі дорогу прокладе,  бо вона йде від Бога...  B-)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Тепер виявиться, що кацапи - настільки ж католики, як і брати сірійцям! А католицька комжа - настільки "істінно рускоє одєяніє", як і птах Сірін є "жарпсісею"!  :pooh_lol:
так, ідеально вписується в доктрину "третього Риму".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія