Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

Вовчару слово ліберал лякає

Який вовчара? Цуцик з підібганим хвостиком в куточку (td)
   
Який вовчара? Цуцик з підібганим хвостиком в куточку (td)

Ну ці мудаки люблять виставляти себе як супер альфа
   
Ну ці мудаки люблять виставляти себе як супер альфа

Як би їм - отим що не ольгінські на службі, а просто від недочитаності в дитинстві книжок і відсутності любові від батьків, пояснити,  що куди крутіше бути лібералом з кулаками у вільній і свободній країні, чим диктатором за колючим дротом з іншими нещасними "таваріщамі па нєщастію" у надії на "сильну руку"..?

Останнє редагування: 23 вересня 2018 10:58:31 від капітан Басаргін
   

Вовчару слово ліберал лякає

З чого ти взяв?
Ти повинен знати що тут, в америці, - liberal - democrats, чи conservative - republican, не має дуже великої різниці, можна сказати ліберал і це ясно,що мова йде про демократів, а можна сказати консерватів і зрозуміло, що про республіканців і неофіційно вживаються слова і так, і так.
Як ці слова інтерпретують десь інше, я просто не маю поняття і ніколи цим не цікавився, а тим більше в московіїі.

   
З чого ти взяв?
Ти повинен знати що тут, в америці, - liberal - democrats, чи conservative - republican, не має дуже великої різниці, можна сказати ліберал і це ясно,що мова йде про демократів, а можна сказати консерватів і зрозуміло, що про республіканців і неофіційно вживаються слова і так, і так.
Як ці слова інтерпретують десь інше, я просто не маю поняття і ніколи цим не цікавився, а тим більше в московіїі.

Чо тоді постиш х.й.ю
   

Чо тоді постиш х.й.ю

Ти про що?
   
Ти про що?

Про Джаз.... Давай поміщай музику яка подобається
   
Uki_, cьогодні в 08:57
Vovchara, cьогодні в 08:54
Uki_, cьогодні в 07:21
Ага маладєц Каванна, згвалтував цю б***ь.... Так їй сцуко.... Прийдеш в верховни суд покажеш цим блядям....
:gigi:

Сам ти покидько хуйловський.

Навіть "жертва" такого не заявляла,що він її згвалтував, а тим більше в нас діє Presumption of innocence.

Типічний ліберал: брехня,брехня і брехня у всьому.
Також прагнення розібратись в ситуації відкрито та прозоро


 :facepalm1:

по моєму в когось шизофренія чи що там прогресує не хило так
спочатку заявити що чувак покидьок і гвалтівник а потім сказати що потрібно розібратися в ситуації відкрито і прозоро  :lol:
   
Ванятко, а чого ти вчора так і не відповів на моє питання? Трамп твій президент?
   
Ванятко, а чого ти вчора так і не відповів на моє питання? Трамп твій президент?

чому ви перекручуєте мій нік?
це дає вам додаткової впевненості? у вас маленький приватний член і ви компенсуєте свою невпевненість в принижені інших?
ну то ви просто невпевнений в собі буллі -

по друге - я не сиджу на форумі як інші цілими днями бо маю цікавіші справи і живу в реалі а не в онлайн

по третє - якщо у вас питання до мене то можете його задати тут
якщо ви хочете почути на нього відповідь то будь-ласка задайте його вічливо без перекручування мого ніку
   
Джигіт, як що тебе турбує правопис, то в тебе таких помилок не меньше. Так, я закінчив радянську школу у російськомовному Харкові і маю в цьому плані недоліки. А от ти маєш недоліки в голові та в вихованні.
  З твого боку це класична демагогія- замість поста про суть справи ти пишешь про правопис, це є демагогічний кацапізм.

Мася, про що з тобою можна розмовляти по суті справи?
Громадянин найбіднішої країни Європи [України] називає неосвіченими громадян однієї з найбагатших та найпотужніших країн світу [Великої Британії].

А окрім того заявляє, що скорочення об'ємів видобутку нафти призводить до зменшення її ціни.   :facepalm1:  І після цього ображається що Джані назвав його дебілом.

А те, що ти на 27 - ому році незалежності так і не опанував української мови і навіть коли тужишся розмовляти українською, все одне нічого не виходить як слід, (постійно проскакують кацапські слівця) і при цьому всіх навколо обзиваєш кацапами, будучи сам кацапом... Бггг.
   
Ванятко, а чого ти вчора так і не відповів на моє питання? Трамп твій президент?

придурок - можна до вас звертатися придурок після того як ви перекрутили мій нік?
я думаю факт що ви звернулися до мене в такий спосіб дає мені право називати вас придурком
тим більше що я не знайшов жодного посту від вас, пане придурку, де ви мене питаєте "ivan ukrainets1, Трамп твій президент?"
так що у вас марення або початок чогось більш сер"йозного пов"язаного з діяльністю мозку та сприйняттям оточуючого середовища

Останнє редагування: 23 вересня 2018 12:05:24 від ivan ukrainets1
   
это та профанация, которую и хотят и изобразить радикалы
на самом деле там плевое дело, на той вечеринке было всего 5 человек
требования жертвы простые - фбр проводит расследование, опрашивает свидетелей, дает заключение
фбр бы за день справилось
врать фбр - преступление
на слушаниях опрашивают этих же свидетелей под присягой, решают кому верить
врать под присягой - тоже преступление
на все максимум неделя
но радикалы уперлись, никих свидетелей , формат she said, he said, срок до среды
тут любому ясно,  трамп и радикалы просто покрывают лжеца и насильника
иначе они сами бы требовали и расследование фбр и опрос свидетелей
зато показательно, за каких идиотов радикалы держат своих избирателей, рассказывая, какие "неразумные" у жертвы требования - расследование и опрос свидетелей  :lol:

ха ха.... уже о фбр заткнулись даже самые заядлые... а этот дебил все еще требует. скажи олух. с каких пор фбр перестали заниматься федеральными преступлениями и стали расследовать обвинения в облапывании подростков 35 летней давности? жертве уже объяснили, она должна была пойти в местную полицию. она так и не пошла... до речи, а как проводить расследование, если жертва не помнит ни год. ни место, ни как она туда попала. ни как она оттуда ушла.... она не помнит, сколько человек присутствовало. люди , которых она назвала в письмах конгрессу отрицают событие напрочь....   фбееровцам нужно будет сначала продавить закон, разрешающий расследовать облапывание, потом найти место, потом свидетелей, потом год день и месяц... будут ходить по городку и искать свидетелей  ... тут и десяти лет не хватит :pooh_lol:

Останнє редагування: 23 вересня 2018 13:33:40 від gianni
   
  Ні, не ображаюсь, бо на тварину ображатися глупо. А той хто починає з образ не знайомої людини, саме тварина і є.

 та де ти образи побачив? я факти констатую.... ти перша людина, игороша. котра заявляет, что цену на нефть можно опустить ограничивая добычу. помнишь, я говорил, что одна из причин поражения клинтон - тупость ее сторонников... ты еще одно подтверждение :pooh_lol:
   
Слава редько так и не появился... друзья, он меня заигнорил. можете ему передать, что я хочу с ним поговорить о споре, который он мне предложил. мы тогда спорили, что жизненный уровень американцев за восемь лет обамы так и не поднялся до докризисного уровня. слава предложил использовать официальные данные американского цензуса (ьедианный доход американской семьи). слава я хочу тебя еще раз носом ткнуть. официальные данные есть. ты по условиям спора должен уйти с фупа навсегда.... :)
   
Для тех кто до сих пор хочет опрашивать свидетелей. жертва сексуального насилия тридцатипятилетней давности получила еще один удар поддых.... Некто Леланд Кейсер. которая как считалось была одной из гостей на злополучной вечеринке в письме конгрессу категорически отрицает знакомство с Кавано и отрицает, какое либо знание о попытке изнасилования. Тупо ушла в несознанку....
In an email to the Senate Judiciary Committee sent Saturday evening and obtained by POLITICO, Leland Keyser said she does not know Kavanaugh or remember being at a party with him. The committee believed Keyser was one of the unnamed people referred to in a Washington Post story whom Ford remembered attending the high school party.
"Simply put, Ms. Keyser does not know Mr. Kavanaugh and she has no recollection of ever being at a party or gathering where he was present, with, or without, Dr. Ford," said Howard Walsh, who said he has been "engaged in the limited capacity" of corresponding with the committee on behalf of Keyser.

То бишь это уже третий человек, из якобы присутствующих на вечеринке, который напрочь отрицает событие. Напоминаю, что до этого письменные показания комитету конгресса дали Марк Джадж и Патрик Смит....
Patrick J. Smyth said earlier this week that he has "no knowledge" of the party. He told the committee that he understands that "I have been identified by Dr. Christine Blasey Ford as the person she remembers as 'PJ' who supposedly was present at the party she described in her statements to the Washington Post."
И Марк Джадж

 Mark Judge, who said he had "no memory" of the alleged assault more than 30 years ago.
Что скажете, олухи :pooh_lol:
   
Ну и на закуску....
In a statement released late Saturday, White House spokeswoman Kerri Kupec said: "One week ago, Dr. Christine Ford claimed she was assaulted at a house party attended by four others. Since then, all four of these individuals have provided statements to the Senate Judiciary Committee denying any knowledge of the incident or even having attended such a party,”
Для тех кто не знает языков перевожу. Все четыре человека якобы присутствующих на вечеринке показали, что ничего не знают об инциденте... Ну че будем ФБР подключать, или уже не надо?
 :pooh_lol:

Останнє редагування: 23 вересня 2018 13:58:37 від gianni
   
прибалтийский жираф прибежал  :lol:
давно уже обсудили
без показаний под присягой или фбр - все это фелькина грамота
цель радикалов с самого начала и была заблокировать такие показания, прекрасно зная, что влазить в скандал такого масштаба свидетели не захотят
 B-)
   
смешно, как дурачки подают как откровение то, что с самого начала было ясно
что никто из свидетелей в здравом уме живя в радикальной америке трампа не полезет в это дело добровольно без повестки , если не хочет , конечно , получать угрозы для жизни и прятаться от трампонутых шизиков, покинув свой дом, работу и нормальную жизнь :gigi:
up
   
прибалтийский жираф прибежал  :lol:
давно уже обсудили
без показаний под присягой или фбр - все это фелькина грамота
цель радикалов с самого начала и была заблокировать такие показания, прекрасно зная, что влазить в скандал такого масштаба свидетели не захотят
 B-)

гыыыыы.... опять фбр....  ты таки упоротый. расследование такого рода обвинений не входит в компетенцию фбр. жертва должна была подать заявление в местную полицию. что касается показаний, то все якобы присутствующие дали письменные показания конгрессу. все обвинения отрицают, даже леланд кайзер никуа не помнит несмотря на многолетнюю дружбу с пострадавшей. ты реально деревянный :laugh:
   
хе двадцатый, давай еще про радикалов и про фбр. ты мне настроение с утра поднимаешь... :laugh:
   
расследование такого рода обвинений не входит в компетенцию фбр
ага, мы все в курсе
бэкграунд проверку номинантов на высшие должности, если это кандидат от трампа, фбр уже не делает
в комитетах сената под присягой свидетелей не опрашивают
новая радикальная америка трапма  :-B
   
наслаждайтесь пока, радикалы. стэйтемент из белого дома с хронологией событий...

   
ага, мы все в курсе
бэкграунд проверку номинантов на высшие должности, если это кандидат от трампа, фбр уже не делает
в комитетах сената под присягой свидетелей не опрашивают
новая радикальная америка трапма  :-B

ты таки умственно отсталый. фбр делало бэкграунд чек на кавано 5 раз. все 4 свидетеля, дали письменные показания сенату, в которых отрицают событие... :laugh:
   

Який вовчара? Цуцик з підібганим хвостиком в куточку (td)

Вже до ніку причепився? Клоун .

Так у твому ніку:
Басаргин — русская фамилия.

а ти мені тут про московію і ГУЛАГИ трендиш, чмошник ти недоношений, фу противно.

   
ты таки умственно отсталый. фбр делало бэкграунд чек на кавано 5 раз. все 4 свидетеля, дали письменные показания сенату, в которых отрицают событие... :laugh:
свидетели прислали отписки, ничего не значащие с точки зрения закона, т.к. не под присягой и не фбр
 

пля, я даже не представляю на кого еще такая профанация кроме как на умственно отсталую базу трампа расчитана  :lol:
   
Я вот думаю, кто из вас радикалов тупее. Вроде бы цыник, потом, сирога вылезет с постом, вчера игороша из харькова вдрызг развенчал законы спроса и предложения, но хэ двадцатый кроме дуркуватости еще и стерит забавно... :)
   
свидетели прислали отписки, ничего не значащие с точки зрения закона, т.к. не под присягой и не фбр
 

пля, я даже не представляю на кого еще такая профанация кроме как на умственно отсталую базу трампа расчитана  :lol:

та да отписки... сенату через своих адвокатов... последней отписалась многолетняя подруга жертвы... вот это, самый сочный пост за сегодняшнее утро :pooh_lol:
   
ха ха.... уже о фбр заткнулись даже самые заядлые... а этот дебил все еще требует. скажи олух. с каких пор фбр перестали заниматься федеральными преступлениями и стали расследовать обвинения в облапывании подростков 35 летней давности? жертве уже объяснили, она должна была пойти в местную полицию. она так и не пошла... до речи, а как проводить расследование, если жертва не помнит ни год. ни место, ни как она туда попала. ни как она оттуда ушла.... она не помнит, сколько человек присутствовало. люди , которых она назвала в письмах конгрессу отрицают событие напрочь....   фбееровцам нужно будет сначала продавить закон, разрешающий расследовать облапывание, потом найти место, потом свидетелей, потом год день и месяц... будут ходить по городку и искать свидетелей  ... тут и десяти лет не хватит :pooh_lol:

тому шо цей бувший підліток хоче тепер верховним суддєю стати, то і розлідування фбр озвучених фактів дійсно є релевантним в момент голосування  за чи проти його кандидатури.
ми всі були молоді, але спробу насильства забути практично неможливо, незалежно від нашої статі. і коли молодий хлопець випробовує так свою "владу" над жертвою - це вже є характерним маркером особистості. і дозволяти таким вирішувати долі мільйонів співгромадян в суді - це практично погодитися, що вас отак безкарно будуть насилувати, маючи всю повноту влади над вами.
   
свидетели прислали отписки, ничего не значащие с точки зрения закона, т.к. не под присягой и не фбр
 

пля, я даже не представляю на кого еще такая профанация кроме как на умственно отсталую базу трампа расчитана  :lol:

а мадам Форд, через котру пройшло за пару років 54 чувака, вона свої звинувачення озвучила під присягою?
   
ну так что, нужно подключать фбр или хотя бы вызвать свидетелей давать показания под присягой?
закрыли методички, попробовали сформулировать ответ самостоятельно
а то совсем уже убого с этим придуманым радикалами для трамповских деплораблес нарративом смотритесь
 :gigi:
   
тому шо цей бувший підліток хоче тепер верховним суддєю стати, то і розлідування фбр озвучених фактів дійсно є релевантним в момент голосування  за чи проти його кандидатури.
ми всі були молоді, але спробу насильства забути практично неможливо, незалежно від нашої статі. і коли молодий хлопець випробовує так свою "владу" над жертвою - це вже є характерним маркером особистості. і дозволяти таким вирішувати долі мільйонів співгромадян в суді - це практично погодитися, що вас отак безкарно будуть насилувати, маючи всю повноту влади над вами.

по слухам той підліток між школою та універом мала стат стосунки з 54 чоловіками
як ви гадаєте - це може мати якийсь вплив на психічний стан жінки в майбутньому?
   
ну так что, нужно подключать фбр или хотя бы вызвать свидетелей давать показания под присягой?
закрыли методички, попробовали сформулировать ответ самостоятельно
а то совсем уже убого с этим придуманым радикалами для трамповских деплораблес нарративом смотритесь
 :gigi:

мля, що ти мелеш?

мадам звинуваченн під присягоб озвучила? чи принцип презумції невинності для москалів не відомий?
   
Почитай, хэ двадцатый.... говоришь, что отписки ничего не значат?
Federal law makes it a crime to "knowingly and willfully" give "materially" false statements to Congress, even if unsworn -- which is not to be confused with the more general crime of perjury for lying under oath.
   
придурок - можна до вас звертатися придурок після того як ви перекрутили мій нік?
я думаю факт що ви звернулися до мене в такий спосіб дає мені право називати вас придурком
тим більше що я не знайшов жодного посту від вас, пане придурку, де ви мене питаєте "ivan ukrainets1, Трамп твій президент?"
так що у вас марення або початок чогось більш сер"йозного пов"язаного з діяльністю мозку та сприйняттям оточуючого середовища
    Ви не відповіли на іньше питання:
Ну то таке. Ви що, заперечуєте що адм. США на той час зробила кроки в бік росту видобутку і зниження ціни?
  Воно було вам задано ввічливо.
  Я ваш нік не перекручував, я вважав що це ім'я, та звернувся до вас у зменьшено- ласкавій формі. Ввжати це образою може тількі людина з хворобливою психікою. А от мене ви образили, бо вам кортить влаштувати якийсь срач. Це перше.
  Друге. Відосно вашого ніку, ви там додаєте ukrainets1, та під цим ніком часто-густо даєте пости анті-українского змісту, буває і просуваете кацапські штампи.
   
по слухам той підліток між школою та універом мала стат стосунки з 54 чоловіками
як ви гадаєте - це може мати якийсь вплив на психічний стан жінки в майбутньому?

добровільно мати стосунки з чоловіками - це її право. а спроба згвалтування - це вже злочин.
   
ну так что, нужно подключать фбр или хотя бы вызвать свидетелей давать показания под присягой?
закрыли методички, попробовали сформулировать ответ самостоятельно
а то совсем уже убого с этим придуманым радикалами для трамповских деплораблес нарративом смотритесь
 :gigi:


еще раз, олух, ложь конгрессу независимо под присягой или нет, считается уголовным преступлением. может караться на срок до пяти лет.... все свидетели дали письменные показания конгрессу через своих лоеров. они понимают, чем рискуют... :)
ппросвещайся, писдо ... вый
https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/USCODE-2014-title18/pdf/USCODE-2014-title18-partI-chap47-sec1001.pdf

Останнє редагування: 23 вересня 2018 14:40:41 від gianni
   
по слухам той підліток між школою та універом мала стат стосунки з 54 чоловіками
як ви гадаєте - це може мати якийсь вплив на психічний стан жінки в майбутньому?
(tu)  считаю, это должна быть основная линия защиты радикалов своего кабана
то что нужно, чтоб привлечь женщин избирателей
 :lol:
   
еще раз, олух, ложь конгрессу независимо под присягой или нет, считается уголовным преступлением. может караться на срок до пяти лет.... все свидетели дали письменные показания конгрессу через своих лоеров. они понимают, чем рискуют... :)
галиматья
кури матчасть
 :laugh:
   
галиматья
кури матчасть
 :laugh:

ты покури....
 Section 1001 covers false statements more generally, without requiring an oath. The section stipulates that "whoever, in any matter within the jurisdiction of the executive, legislative, or judicial branch of the government of the United States, knowingly and willfully" falsifies or conceals information, including before a congressional committee's inquiry, may also be fined or imprisoned up to five years.
https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/USCODE-2014-title18/pdf/USCODE-2014-title18-partI-chap47-sec1001.pdf
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія