Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петро найкращий !

Петро найкращий !

І це факт!
   
Re: Петро найкращий !

 :lol: так майстерно перевзуватись в повітрі не кожен вміє і стояти, тіпа, над процесом

але таке наєбалово буде до пори до часу
   
Re: Петро найкращий !

Трошки потекло в штанях але то не страшно, висохне!  (tu)


   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

у мене зранку на його заяви про "негайно дайте антикор.суд, а набу не трожте!!" - після ТАКОГО страпону в усі отвори з боку любих партньорів з єс і штатів - була лише єдина реакція:

"ах ти ж сучєчка..."
   
Re: Петро найкращий !

па любе,
навіть ті помилки які він робить одна за одною - найкращі
ото милувався та милувався б...
але працювати тре
   
Re: Петро найкращий !

Слав тебе ночью не звонили с вашингтона
я точно уже знаю
   
Re: Петро найкращий !

у мене зранку на його заяви про "негайно дайте антикор.суд, а набу не трожте!!" - після ТАКОГО страпону в усі отвори з боку любих партньорів з єс і штатів - була лише єдина реакція:


Що за заяви?
   
Re: Петро найкращий !

Re: Петро найкращий !

у мене зранку на його заяви про "негайно дайте антикор.суд, а набу не трожте!!" - після ТАКОГО страпону в усі отвори з боку любих партньорів з єс і штатів - була лише єдина реакція:

"ах ти ж сучєчка..."

Та не говори, просто позор какой-то! Мог хоть покочевряжиться немножко, прессуху созвать, заклеймить...
   
Re: Петро найкращий !

Петро всіх наібе
Купить продасть і знову наібе)))
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

є й позитивнаа новина - навіть дві

1. таки за нас міцно взялися, і не дають спуску. Це дуже добре.
2. президент наш має трохи клепки і головне - досі договороздатний. Тобто коли є страпон і "пєтя, ти реальн охуїв" - він погоджується це виправити. Це вам не тупий предмет. І це теж дуже добра новина
   
Re: Петро найкращий !

у мене зранку на його заяви про "негайно дайте антикор.суд, а набу не трожте!!" - після ТАКОГО страпону в усі отвори з боку любих партньорів з єс і штатів - була лише єдина реакція:

"ах ти ж сучєчка..."

а ти шо думала, вони почали жити по-новому ?

одні наперсточнки
   
Re: Петро найкращий !

у мене зранку на його заяви про "негайно дайте антикор.суд, а набу не трожте!!" - після ТАКОГО страпону в усі отвори з боку любих партньорів з єс і штатів - була лише єдина реакція:

"ах ти ж сучєчка..."

Я вже давно Пороха і Луца не слухаю... нема сенсу...
журналістам то звичайно потрібно по роботі...
   
Re: Петро найкращий !

Педра вночi висікли i цілком заслужено.
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

Слав тебе ночью не звонили с вашингтона
я точно уже знаю

нам (уп) дзвонили ))))))))))
   
Re: Петро найкращий !

Типа того
   
Re: Петро найкращий !

п***а он выгреб на всю катушку. И ещё отгребет если дурака будет включать.а так да найкращий)))
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

а ти шо думала, вони почали жити по-новому ?

одні наперсточнки

але їх принаймні можна притиснути, і пинками знову загнати у бік правильного шляху.
   
Re: Петро найкращий !

Петро- супер!  [ua]

хоча іноді робить помилки, наприклад брати на держслужбу інозесмців, які потім руйнують країну

Але цих іноземців нав"язують Брюссельський та Вашингтонський обкоми партіїї.. :gigi:
   
Re: Петро найкращий !

Петро- супер!  [ua]
хоча іноді робить помилки, наприклад брати на держслужбу інозесмців, які потім руйнують країну

Але цих іноземців нав"язують Брюссельський та Вашингтонський обкоми партіїї.. :gigi:
:laugh:  то была ошибка. Теперь импортных строго проверяют
   
Re: Петро найкращий !

Так владу треба писдити

Наш народ заслуговує на ту владу яка його має
   
Re: Петро найкращий !

але їх принаймні можна притиснути, і пинками знову загнати у бік правильного шляху.

для чого ці пручання ? рік мусолити тему про суди, впарювати якісь палати, шоб потім перевзутись після вздрючки і сказати -Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО !

відкрито вважає свій народ дебілами
   
Re: Петро найкращий !

Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО !


а ногою тупав?
   
Re: Петро найкращий !

Так владу треба писдити

Наш народ заслуговує на ту владу яка його має

коли починають п***а, зазвичай кричать - не розхитуйте лодку, а то будка впаде
   
Re: Петро найкращий !

є й позитивнаа новина - навіть дві

1. таки за нас міцно взялися, і не дають спуску. Це дуже добре.
2. президент наш має трохи клепки і головне - досі договороздатний. Тобто коли є страпон і "пєтя, ти реальн охуїв" - він погоджується це виправити. Це вам не тупий предмет. І це теж дуже добра новина

Пеця просто решил провернуть увольнение Сытника более длинным путем: убрать Соболева, назначить своего на антикоркомитет, протолкнуть своего аудитора НАБУ, сделать выгодный себе аудит, уволить Сытника. И все согласно чынного законодавства, никакой Госдеп не подкопается
   
Re: Петро найкращий !

а ногою тупав?

хз, може комусь і по яйцям вмазав після такого просеру  :pooh_lol:
   
Re: Петро найкращий !

Он Соболєву від найкращого вже копняка під дупу готують. За тиждень-два, як хай вляжеться, знову до набу доберуться.
А таки пітро найкращий. Бггг
   
Re: Петро найкращий !

коли починають п***а, зазвичай кричать - не розхитуйте лодку, а то будка впаде

Михуіл писдить чи розхитує?
   
Re: Петро найкращий !

для чого ці пручання ? рік мусолити тему про суди, впарювати якісь палати, шоб потім перевзутись після вздрючки і сказати -Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО !
відкрито вважає свій народ дебілами

ні таємно, але якщо почитати цю гілочку, то хіба він не правий
от тільки ФУП це ще не народ
   
Re: Петро найкращий !

нам (уп) дзвонили ))))))))))
:( Свет, сколько ещё будет продолжацца на фупе эта тупая вакханалия зрадойобов? Шо ни чих, чи пук, хуйяк и тема сразу...
Ну бля..на главной, глянул с утра...это же стыд и позззоррр... :facepalm:
   
Re: Петро найкращий !

Пеця просто решил провернуть увольнение Сытника более длинным путем: убрать Соболева, назначить своего на антикоркомитет, протолкнуть своего аудитора НАБУ, сделать выгодный себе аудит, уволить Сытника. И все согласно чынного законодавства, никакой Госдеп не подкопается

та мабуть... проте чогось вночі заістерили і захотіли негайно
   
Re: Петро найкращий !

Слав
З такими закликами до повалення законної влади за тебе візьметься набУ сбУ та інші специ :D
   
Re: Петро найкращий !

:( Свет, сколько ещё будет продолжацца на фупе эта тупая вакханалия зрадойобов? Шо ни чих, чи пук, хуйяк и тема сразу...
Ну бля..на главной, глянул с утра...это же стыд и позззоррр... :facepalm:

стид і позор, це масована піздюліна по всім фронтам від партнерів

   
Re: Петро найкращий !

Тепер сиджу, чухаю потилицю. Так він тупий, чи найкращий? :shuffle:
   
Re: Петро найкращий !

Петро всіх наібе
Купить продасть і знову наібе)))

Не всіх. Тільки тих, хто згоден бути найобаним ще і ще аби лише не визнавати факту першої найобки.
   
Re: Петро найкращий !

Порох назначит Сааку на Генпрокурора. Луца на нары. Это инстинкт самосохранения сработал :D
   
Re: Петро найкращий !

Порох назначит Сааку на Генпрокурора. Луца на нары. Это инстинкт самосохранения сработал :D

 :weep:
   
Re: Петро найкращий !

Михуіл писдить чи розхитує?

міхо скоріше злий, із-за того як Гетьман його використав в темну з вигодою для себе, а коли він став йому заваджати, як Ситник, списав в утіль. Тільки за Ситника заступився захід, бо це його програма. а Міхо був програмою самого Петра
   
Re: Петро найкращий !
Svitlana Bykova

для чого ці пручання ? рік мусолити тему про суди, впарювати якісь палати, шоб потім перевзутись після вздрючки і сказати -Я ВИМАГАЮ НЕГАЙНО !

відкрито вважає свій народ дебілами
та пох. тобі шашечки чи їхати?
гоовне результат -
щоб від"єбалися від набу - хороше воно чи погане - але воно перше і значно чистіше за інших.
і щоб зробили антикор.суд.
   
Re: Петро найкращий !

Тем не менее:
Слау северная птица
Она мороза не боица
Она может на ходу
Почесать свою .... ?
 :lol:
Уморил бля пока трезвый
Ждем ветку вечером Порох гавнюк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія