Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Веди себе культурно, баняк.

Є щось сказати по суті мого заперечення? Чи забивати баки тубільцям легше?

Канадська податкова надає кредит тим, хто вклав гроші в RRSP. Без "поки що". Відразу. А якщо ти їй нічого не винен - готівкою (чеком). І ніякого оподатковування вкладеного нема, якщо ти пенсійного віку і дохід в межах неоподатковуваної шкали.

Останнє редагування: 14 листопада 2018 04:23:46 від GizmoGremlin
   
Вся ідея цих RRSP в тому, що народ ховається (в кого є гроші), від наступної податкової маржі. Вона ж прогресивна.

І ще важлива деталь: Держава обмежує кількість грошей, які можна вкласти в RRSP. Нєфік ховатися від рекету.
   
нравилось жить в сверхдержаве
жив одними ракетами?
   
Пане баняк не знають що гроші можна і самому вкладати якщо не хочеш сплачувати %% за послуги банківських брокерів.

Я б на твоєму місці навчився читати перед тим, як сідати за клавіатуру:

Та так можна і тут, але це не буде "зареєстрованим" пенсійним фондом: держава не матиме жодної відповідальності за те, що той банк захоче зробити з твоїми грошима, - навіть якщо на час твого виходу на пенсію той банк збанкротує взагалі, і його (та й твого фонду) вже не буде, як такого.

> як на мене краще без тих податкових пільг але з вільним доступом до коштів

То це ти (як і рядком вище) - про просто особистий рахунок, на який громадянин відкладає гроші "на чорний день". RRSP - це трохи інакше.

P.S. Звідки такі "знавці" беруться?
   
Ще раз: НЕ ВТИКАЙСЯ ПРО РЕЧІ, ПРО ЯКІ НЕ МАЄШ ПОНЯТТЯ!

Канадська податкова надає кредит тим, хто вклав гроші в RRSP. Без "поки що". Відразу. А якщо ти їй нічого не винен - готівкою (чеком). І ніякого оподатковування вкладеного нема, якщо ти пенсійного віку і дохід в межах неоподатковуваної шкали.

 :facepalm1:  OMFG. Краще жуй і перекладай на українську. В тебе це краще виходить.

Ти взагалі розумієш що ніякий кредит Canadian Racketeering Agency не дає, а просто віддає надлишок відібраний в тебе за рік, баняче?
   
:facepalm1:  OMFG. Краще жуй і перекладай на українську. В тебе це краще виходить.

Ти взагалі розумієш що ніякий кредит Canadian Racketeering Agency не дає, а просто віддає надлишок відібраний в тебе за рік, баняче?

Постарайся відповісти сам собі, що буде, якщо CRA в тебе НІЧОГО не забрала (бо твій дохід не дозволяв), а ти зміг вкласти $1500-2000 в RRSP.



Останнє редагування: 14 листопада 2018 04:24:33 від GizmoGremlin
   
ну не все так просто  :facepalm: . недалече от меня жило две семьи. одну более менее знаю, про вторую мало что знаю, но говорят такая же. пара, муж с женой. оба достигли пенсионного возраста. что то накопили в пенсионном фонде, но не шибко густо, ну так говорят. решили дальше не работать. дом, который они когда то покупали за 200 штук, выплатили. щас он стоит 800. продали быстро, на второй день запендился, в нашем районе дома быстро уходят. купили в форксе такой же, но за 230. ну как бы дыра на олимпике, в том смысле что айтишники и прочие интеллектуалы там не селятся, да и с работой не очень. на разницу собираются доживать. планируют тратить в год не больше 30-35 тысяч. есть старый RV прицеп и ram 1500 не сильно моложе. обжили дом, погрузились в арви и уехали смотреть америку. обещали вернуться через полгода. 
   
ну не все так просто  :facepalm: . недалече от меня жило две семьи. одну более менее знаю, про вторую мало что знаю, но говорят такая же. пара, муж с женой. оба достигли пенсионного возраста. что то накопили в пенсионном фонде, но не шибко густо, ну так говорят. решили дальше не работать. дом, который они когда то покупали за 200 штук, выплатили. щас он стоит 800. продали быстро, на второй день запендился, в нашем районе дома быстро уходят. купили в форксе такой же, но за 230. ну как бы дыра на олимпике, в том смысле что айтишники и прочие интеллектуалы там не селятся, да и с работой не очень. на разницу собираются доживать. планируют тратить в год не больше 30-35 тысяч. есть старый RV прицеп и ram 1500 не сильно моложе. обжили дом, погрузились в арви и уехали смотреть америку. обещали вернуться через полгода. 

Це ти просто описав додаткове джерело доходу (= торгівлю нерухомістю).
Часто і так роблять, якщо вартість нерухомості настільки зросла.
Але частіше на ті зекономлені гроші купують бунгало на Флоріді.
   
Гізмо, про пенсії ти написав все чітко.  (tu)

 Дуже стисло, але головну суть ти виклав. Пара добавок.

1. В більшості компаній де існує система накопичень RRSP на $1 долар внеску в пенсійний фонд робітником компанія вносить також $1. Тобто сума внеску робітника відразу подвоюєтьсч ще на стадії внесків.

2. Про це були сумніви в темі - чи може збанкротувати пенсійний фонд чи якимось чином згоріти там гроші.  Теоретисно може. Практично - майже неможливо. Гроші RRSP інвестує в масу різних проектів і ніколи не тримає «яйця в одній корзині», якою б пииваблиаою та корзина не була. Гроші можуть пропасти восновному лише при повному колапсі банкової і бізнес систем. Чи якомусь тотально-світовому форсмажорі.

3. Приватна пенсія у випадку смерті пенсіонера повністю виплачується його дружині. Довічно, поки та житиме.

У нас ті хто пропрацював років 30-35 в компанії і вийшов на пенсію отримує в залежності від зарплати 5-8 тисяч доларіа щомісячно пенсії лише із  свого приватного пенсійного фонду. Плюс трохи біььше півтори тисяч доларів державної пенсії. Можна жити. І непогано.

Останнє редагування: 14 листопада 2018 02:27:24 від Маковій
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Ще раз: НЕ ВТИКАЙСЯ ПРО РЕЧІ, ПРО ЯКІ НЕ МАЄШ ПОНЯТТЯ!
Зокрема, постарайся відповісти сам собі, що буде, якщо CRA в тебе НІЧОГО не забрала (бо твій дохід не дозволяв), а ти зміг вкласти $1500-2000 в RRSP.

Ну расскажите что будет если доход $12,000 и вы вложили $2,000 в RRSP
   
3. Приватна пенсія у випадку смерті пенсіонера повністю виплачується його дружині. Довічно, поки та житиме.

Ага, відсотків 60%.
   
Ну расскажите что будет если доход $12,000 и вы вложили $2,000 в RRSP

Отримаєш чек на 55 - 270 доларів (залежно від провінції).

https://www.ey.com/ca/en/services/tax/tax-calculators-2017-rrsp-savings

Останнє редагування: 14 листопада 2018 02:33:56 від GizmoGremlin
   
Не слухайте баняків. В них голові покручено ще з часів Трудо І.  :laugh:
   
Не слухайте баняків. В них голові покручено ще з часів Трудо І.  :laugh:

https://www.ey.com/ca/en/services/tax/tax-calculators-2017-rrsp-savings

Останнє редагування: 14 листопада 2018 04:24:59 від GizmoGremlin
   
Отримаєш чек на 55 - 270 доларів (залежно від провінції).

Гроші, які в тебе вже відібрали і повертають частину за те, що ти вклав в RRSP.
   
Кредит CRA дає. Ага, дає, доганяє і ще раз дає.  :laugh:
   
Гроші, які в тебе вже відібрали і повертають частину за те, що ти вклав в RRSP.

Йолопе, при доході 12000 в тебе НІХТО НІЧОГО НЕ ВІДБИРАЄ!!!

Ще раз: НЕ ВТИКАЙСЯ ПРО РЕЧІ, ПРО ЯКІ НЕ МАЄШ ПОНЯТТЯ!
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

В условиях Украины частные инвестиционные фонды это путь к массовому самоубийству пенсионеров или ещё одному методу ограбления державы (если она будет гарантировать вклады).
Не знаю как в Канаде но в Штатах инвестиционные фонды не застрахованы (кроме денег которые находятся на money market - до $250,000)
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Отримаєш чек на 55 - 270 доларів (залежно від провінції).

https://www.ey.com/ca/en/services/tax/tax-calculators-2017-rrsp-savings

А если у вас доход 50,000 в год и вы вложили в RRSP те же $2000? :)

Возьмём в обеих случаях провинцию Онтарио...

   
Не знаю как в Канаде но в Штатах инвестиционные фонды не застрахованы (кроме денег которые находятся на money market - до $250,000)

Я про це написав:  Такі фонди НЕ Є державними, і держава НЕ Є фінансово відповідальна за твої особисті втрати, пов'язані з діяльністю цих фондів, - але якщо фонд ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ державою, то вона триматиме його діяльність під мікроскопом, щоб уникнути можливих сценаріїв масового обману.

Проте, якщо вкладати гроші в державні бонди, то шанс втрат - мізерний, і означатиме, що вся країна котиться до дупи.
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Я про це написав:  Такі фонди НЕ Є державними, і держава НЕ Є фінансово відповідальна за твої особисті втрати, пов'язані з діяльністю цих фондів, - але якщо фонд ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ державою, то вона триматиме його діяльність під мікроскопом, щоб уникнути можливих сценаріїв масового обману.
Проте, якщо вкладати гроші в державні бонди, то шанс втрат - мізерний, і означатиме, що вся країна котиться до дупи.

Ну зачем «массовый обман». Вложили деньги в какой нибудь Нортел и БрюЭкс и никакого обмана не нужно ;o
   
А если у вас доход 50,000 в год и вы вложили в RRSP те же $2000? :)

Возьмём в обеих случаях провинцию Онтарио...

Поняття не маю. Лінк дав для того, щоб показати крикунам, що і при неоподатковуваних мінімумах доходу держава надає кредити, якщо інвестувати в RRSP.
   
Ну зачем «массовый обман». Вложили деньги в какой нибудь Нортел и БрюЭкс и никакого обмана не нужно ;o

Обман фірмами, що інвестують, і фінансові втрати через падіння чиїхось акцій - 2 різні речі. Ти несеш свої гроші у фонд, який менеджить фірма-інвестор. В кого вона вкладатиме - її справа і твій свідомий ризик, на який ти пішов, погодившись на її план. А от чи не візьме вона твої гроші і не зникне - це те, за чим уряд слідкуватиме, якщо та фірма-інвестор у нього зареєстрована.

Останнє редагування: 14 листопада 2018 02:48:12 від GizmoGremlin
   
Я хочу подивитися на цього аскета що може вижити в Канаді на $10000 на рік.  :laugh:
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Поняття не маю. Лінк дав для того, щоб показати крикунам, що і при неоподатковуваних мінімумах доходу держава надає кредити, якщо інвестувати в RRSP.

Ну так если ввести по вашему линку  доход $50,000 то кредит от державы за инвестированные $2,000 будет $593
Если доход $100,000 то за инвестицию в RRSP $2,000 кредит будет $868
А если ваш доход был всего $11,500 то кредит за ту же инвестицию будет 0.0
Сами догадаетесь почему такая чепуха происходит? :)
   
Поняття не маю. Лінк дав для того, щоб показати крикунам, що і при неоподатковуваних мінімумах доходу держава надає кредити, якщо інвестувати в RRSP.

Маніпуляторе, не "і при", а тільки і виключно коли дохід наближається до нерекетованого ліміту (~$11000 на рік) можна отримати "кредит".
   
Питання до пана гізмо...а, скажімо, така ситуація - жив собі жив, що заробив то просвистав і на старість голий бостй і немічний...куда далі? Бомжувати і здохнути чи є шанси попасти в дідорню?
   
Ну так если ввести по вашему линку  доход $50,000 то кредит от державы за инвестированные $2,000 будет $593
Если доход $100,000 то за инвестицию в RRSP $2,000 кредит будет $868
А если ваш доход был всего $11,500 то кредит за ту же инвестицию будет 0.0
Сами догадаетесь почему такая чепуха происходит? :)

Я-то здогадуюся і знаю, але Шаблезуб про зовсім іншу "чєпуху" говорив - для нього той лінк і привів.
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Нахєр вам ті пенсії? Що за маразм?

Людина повинна жити, творити й працювати до кінця! Відпочине на тому світі!

Який сенс перетворюватися в рослину на старості?
   
Питання до пана гізмо...а, скажімо, така ситуація - жив собі жив, що заробив то просвистав і на старість голий бостй і немічний...куда далі? Бомжувати і здохнути чи є шанси попасти в дідорню?

Велфер.
   
Ага, відсотків 60%.

Ні, не так. Там є різні опції отримування пенсії, які вибираються при виході на пенсію.

Пенсіонер може обрати максимальну виплату пенсії, але тоді у випадку його смері дружина отримуватиме ПОЖИТТЄВО 80 % від його пенсії. А не написані тобою 60%.

Або пенсіонер може обоати опцію отримувати трохи нижчу пенсію, але тоді дружина у випадку його смерті отримуватиме так само пожиттєво 100% пенсії чоловіка.

Там кожен розраховую в залежності від власних індивідуальних особливостей.
   
$12000 - tax refund $1,043
$50000 - ESTIMATED TAXES OWED $7,365  :laugh:
$10000 - ESTIMATED TAXES OWED $23,859 :laugh:

Вкладання тих же $2000. Нате, бавтеся: https://turbotax.intuit.ca/tax-resources/ontario-income-tax-calculator.jsp?
   
Велфер.
Я сє тєжко вібачаю, але мені неграмотному таке мудре слово невідоме))
   
Ні, не так. Там є різні опції отримування пенсії, які вибираються при виході на пенсію.

Пенсіонер може обрати максимальну виплату пенсії, але тоді у випадку його смері дружина отримуватиме ПОЖИТТЄВО 80 % від його пенсії. А не написані тобою 60%.

Або пенсіонер може обоати опцію отримувати трохи нижчу пенсію, але тоді дружина у випадку його смерті отримуватиме так само пожиттєво 100% пенсії чоловіка.

Там кожен розраховую в залежності від власних індивідуальних особливостей.

Я гадаю то все залежить від самих приватних фондів.
   
Я сє тєжко вібачаю, але мені неграмотному таке мудре слово невідоме))

Соціальна допомога від держави. Біля 800 доларів на місяць (чи щось таке) - самому вижити неможливо, якщо не маєш даху над головою.
   
Нахєр вам ті пенсії? Що за маразм?

Людина повинна жити, творити й працювати до кінця! Відпочине на тому світі!

Який сенс перетворюватися в рослину на старості?

Не найбільш надихаючий пост я бачив останнім часом.  :D
   
$12000 - tax refund $1,043
$50000 - ESTIMATED TAXES OWED $7,365  :laugh:
$10000 - ESTIMATED TAXES OWED $23,859 :laugh:

Вкладання тих же $2000. Нате, бавтеся: https://turbotax.intuit.ca/tax-resources/ontario-income-tax-calculator.jsp?

Ти хотів працювати і не сплачувати податки, - бо так до того звик в Совку/Україні?
   
Питання до пана гізмо...а, скажімо, така ситуація - жив собі жив, що заробив то просвистав і на старість голий бостй і немічний...куда далі? Бомжувати і здохнути чи є шанси попасти в дідорню?

Навіть люди які не працювали жодного дня, а я знаю і таких, отримують якусь мінімальну пенсію. У нас в Альберті з усіма місцевими надбавками це трохи більше тисячі доларів в місяць. Поюс фактично безплатне державне житло. Жити можна не те доб шикарно, але досить терпимо. Навіть трохи подорожувати умудряються.
   
Тупому баняцюрі віддають троха його власних грошей за те, щоби його не утримувати в старості, а він ще дякує і на Трудо молиться.   :laugh:
   
Не знаю як в Канаді, аде в нью-йорку комунізм йпт. Головне прикинутись старим і бідним шлангом і тобі держава покриє рент хати та ще й оплатить служанку, звичайно в турне на кариби не поїдеш але з голоду не здохнеш і горнятко води все подадуть. Доходить до маразму, рідні діти оформляються на догляд за своїми власними батьками і їм за то жержава гроші платить, обамакер бугага, комуністи сосуть піпу))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія