Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ален Делон не пьет одеколон

Re: Ален Делон не пьет одеколон

Що там ваше кучмо перервало., бандюк ахметка піднявся саме при кучмо-чмові, до того він був шісткою ахатя брагіна.
пересадив дрібну і середню "братву" по всім містам, що кошмарили дрібних бізнесменів і комерсантів. хто до тієї пори дожив.

щодо Ахметова, він деградував різко в 90-их, а до цього був доборпорядним совєцкім громадянином, строітєлєм комунізма?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

пересадив дрібну і середню "братву" по всім містам, що кошмарили дрібних бізнесменів і комерсантів. хто до тієї пори дожив.
кого він там пересаджав???
при кучмані саме і розквіт бандитизму був, при кравчуку лише починався.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

щодо Ахметова, він деградував різко в 90-их, а до цього був доборпорядним совєцкім громадянином, строітєлєм комунізма?
раніше він був дрібним бандюком, а розквіт ахметки і ко прийшовся саме на часи кучмана
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

ия саме як раз у 1994 закінчив школу та поступив до універу. І десь у 1995 я став думати, що краще б я подався у бандюки, як мої колишні однокласники.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Це стосується не лише великих акул типу ахметки. Дрібні бандюки теж непогано себе почували при кучмані, як і зараз себе непогано влаштували. НАприклад, діма скорік, з яким в мене особисто був конфлікт і який був навіть довіреною особою вато-жопо-вілкула молодшого, коли той боалотувався у презик в 2019
https://com1.org.ua/korrupcioner-v-rukovodstve-kp/
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

и я саме як раз у 1994 закінчив школу та поступив до універу. І десь у 1995 я став думати, що краще б я подався у бандюки, як мої колишні однокласники.

... і таки подався?   ;o
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

... і таки подався?
ні, звичайно, просто не пощастило, як в тому анекдоті
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Це стосується не лише великих акул типу ахметки. Дрібні бандюки теж непогано себе почували при кучмані, як і зараз себе непогано влаштували. НАприклад, діма скорік, з яким в мене особисто був конфлікт і який був навіть довіреною особою вато-жопо-вілкула молодшого, коли той боалотувався у презик в 2019
https://com1.org.ua/korrupcioner-v-rukovodstve-kp/
може дніпровських не чіпали, а наших конкретно прорідили. а ті, кого не не зачепили, зав'язали. бузінесменами стали ))

до речі, я б не сказала, що то була деградація. навіть навпаки, романтика, тішила амбіції молодих хлопців. ще років 5 тому вони знали, що будуть чи вчитися, чи на завод до станків, чи ще там куди строіть свєтле будущє. а тут різко в дамках, королі життя.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 20:15:09 від myshka naruzhka
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

а ті, кого не не зачепили, зав'язали. бузінесменами стали ))
у 90-ті та й пізніше бізнесмени-бандюки це було фактично нормою, так що далеко не зав'язали. Мою знайому той же скорик ще у цьому році залякував кримінальними засобами, Щоб отримати її жилплощу
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

до речі, я б не сказала, що то була деградація. навіть навпаки, романтика, тішила амбіції молодих хлопців. ще років 5 тому вони знали, що будуть чи вчитися, чи на завод до станків, чи ще там куди строіть свєтле будущє. а тут різко в дамках, королі життя.
ну так, Щоби стати королями життя, треба життя ламати іншим - романтика, йоп твою мать.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Так то яке резюме обговорення товариство?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Так то яке резюме обговорення товариство?
що хуйня завжди процвітала і процвітати буде.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

що хуйня завжди процвітала і процвітати буде.
:weep:  (tu)  говорили-балакали..
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

що хуйня завжди процвітала і процвітати буде.

Це понятно.
А зараз у сіспільстві скалярний вектор на збільшення чи зменьшення того шо ви сказали?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А зараз у сіспільстві скалярний вектор на збільшення чи зменьшення того шо ви сказали?
хуйово завжди на 99%.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

говорили-балакали..
вам смішно, а моя знайома не захотіла боротися за свою жилплощу та поїхала з Дніпра
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

А зараз у сіспільстві скалярний вектор на збільшення чи зменьшення того шо ви сказали?
Я нє увєрєн в том, шо такоє ґоржетка скалярний вектор, але х-ні стільки ж, просто вона набула інших форм, можливо, болючіших для певного складу людей.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Я нє увєрєн в том, шо такоє ґоржетка скалярний вектор, але х-ні стільки ж, просто вона набула інших форм, можливо, болючіших для певного складу людей.
:-B

   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

:-B

https://www.youtube.com/watch?v=N6tOzE6Dj8g
:facepalm1:  (tu)  :-B
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Я нє увєрєн в том, шо такоє ґоржетка скалярний вектор, але х-ні стільки ж, просто вона набула інших форм, можливо, болючіших для певного складу людей.

Тобто її завжди в суспільстві однаково воно тільки періодично міняє фурму типу круговорот хуйні в суспільстві?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

вам смішно, а моя знайома не захотіла боротися за свою жилплощу та поїхала з Дніпра
якби раніше часу порох не зняв беню з губернаторів, то цей скори к вже би гнив десь у посадках і моя знайома лосі жила б в дніпрі...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія