Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Спросили с Сереги за шмот по классике  :laugh:

Обережно, не  дуже критикуйте пана Сергія, бо він лояльним тут бабла бажав трохи жбурнути з барського плеча. Бо вже нема куди тих грошей скирдувати. :weep:
   
та навряд хто й взяв би.

бач, який сцар у нас об'явився - холопам гроші вирішив жбурнути. Типа.

А раз не хвалили гілку та Сергія, то не буде холопам грошей.

Корона вуха не дуже надавила, сцар Сергій?


)))
Не так давно тут вже був на форумі "графф"—— який "поров вас ( форумчан загалом) на конюшні"(с)
Щось ви не дуже тим заморачувалися))
Аж допоки не розвінчали графа у клоуни)))
   
А подивися оно на петро.
Ой пля......
   
Ой пля......
нутакашож
реальний приклад з нашого сьогодення
   
Та це ж ти дві сторінки домахувалася до Бандерівця за "перекручування ніку")))——
А тепер ти від мене щось там "вимагаєш"?)))
Якщо ти думаєш що я тебе ще раз не пішлю——то ти помиляєшся)))
Мені з тобою( як і з кізяком наприклад) огидно вже в одній гілці дописувати(((——
Але ж ви бігаєте за мною як ті ріп"яхи(((
Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
Спросили с Сереги за шмот по классике  :laugh:

Та ну)))
Лучше б и не спрашивали))——
Пришла каровка и облила гавном все вокруг себя как она это умеет))
Вот есть же такие бабки(((
   
Так я починав не тому, щоб сратись, а щоб зрозуміти через шо кіпіш, коли зрозумів - стало нецікаво.
Сратись  упорото й довго через те що хтось когось не так назвав, ну то фуйня.
 
Якщо "допомогти" ти маєш на увазі допомогти Сірожі, то ніт.
Йому нічо не допоможе в принципі
проїхали. не актуально вже.
   
От ти смішна, Кароффка.
А подивися оно на петро.
Здавалося би - вже з вух лізе...)))
:gigi:
   
)))
Не так давно тут вже був на форумі "графф"—— який "поров вас ( форумчан загалом) на конюшні"(с)
Щось ви не дуже тим заморачувалися))
Аж допоки не розвінчали графа у клоуни)))

То тебе такі завидки беруть, що ти вирішив лояльність до себе грошами тут купляти? :weep:

Але зробив це так знеграбно та по дурному, що тільки ще більше підтвердив відношення до себе як до неосвіченого і недалекого чоловіка.

   
Та ну)))
Лучше б и не спрашивали))——
Пришла каровка и облила гавном все вокруг себя как она это умеет))
Вот есть же такие бабки(((
ти не відволікайся.


Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
так, є, бо сере безпробудно своїми гілочьками про гавновідосіки.
в такому випадку Бандер1вець теж має право написати
"корова тут сере безпробудно своїми матюками і образливими висловами".
Чи не можна бо ти дєвачька? ;o
   
Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.

Я тобі відповім, бо Сірожа ж фуй зізнається.
Не треба йому та монетизація насправді, бо він чудово знає шо з його "офуїтільними" відосами, вона йому не світить від слова взагалі ніяк.
Але ж він, як той нарцис, хоче шоб ті відосики хоч хтось подивився, як не на ютубчику, то з фупу щоб подивились, відкаментили й замутили срачік.
А Сірожа з того має  свій дріб'язковий кайф. Про "монетизацію" він просто тролить, а дехто ведеться )))


   
проїхали. не актуально вже.

Та й я вже проіхав)))
Всім добраніч в цьому чатику)))
Приходьте завтра))
Карофка, до завтра напиши ще декілька разів чого конкретно ти хочеш від мене почути?——
Али пиши правильно——по формі))——
З усіма Ви та "ять"))
Кізяк, засилай детехтивів вже за пляшкою——і давай вже щось роби(((——
А то виглядаєш як пістливий чорт((( ( та в принципі ним і є)
   
Ну що синку, допо олги тобі твоя брехня про філолога, монетізацію, гроші, як ти 50 евро борга маеш та всрався? Вонна куй,кого не втягуй, а ти один стоїш боржником обісраний як клоун.
   
Та й я вже проіхав)))
Всім добраніч в цьому чатику)))
Приходьте завтра))
Карофка, до завтра напиши ще декілька разів чого конкретно ти хочеш від мене почути?——
Али пиши правильно——по формі))——
З усіма Ви та "ять"))
Кізяк, засилай детехтивів вже за пляшкою——і давай вже щось роби(((——
А то виглядаєш як пістливий чорт((( ( та в принципі ним і є)


Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
А ти впевнений, Сергій, що форумчани взагалі ПРИЙНЯЛИ б від тебе гроші?
всі хто читає цю гілку в цьому впевнені,
адже декілька юзерів вимагають у Сергія гроші.
   
то що, нумерний всрався? Відповіді так і не буде?

Банальне алчне піздливе чьмо?

А каг диссал, каг диссал...


Звідси і мають корені оті видирання грошей у дмхз і відмова віддати виграш Златі.
   
Я тобі відповім, бо Сірожа ж фуй зізнається.
Не треба йому та монетизація насправді, бо він чудово знає шо з його "офуїтільними" відосами, вона йому не світить від слова взагалі ніяк.
Але ж він, як той нарцис, хоче шоб ті відосики хоч хтось подивився, як не на ютубчику, то з фупу щоб подивились, відкаментили й замутили срачік.
А Сірожа з того має  свій дріб'язковий кайф. Про "монетизацію" він просто тролить, а дехто ведеться )))

Ні .
Ти не правий.
Мені цікаво спостерігати за процесами зсередини, а не бути простим споглядачем((
Тому мені цікаво подивитися що таке та "монетизація" насправді))
Я ж розумію що там копійки капають——в мене є друзі—блохєри з монетизацією)))
Але мені цікаво зробити своі висновки і вже про них писати оперуючи фактами.
Щось подібне було і з ммм насправді))
   
то що, нумерний всрався? Відповіді так і не буде?

Банальне алчне піздливе чьмо?

А каг диссал, каг диссал...


Звідси і мають корені оті видирання грошей у дмхз і відмова віддати виграш Златі.

Знов карофка всьо перекрутила)))
Немає такого юзера "нумерний"))——
Для тебе ——на Ви і шопотом)))
А ні——то на х з пляжу))
   
всі хто читає цю гілку в цьому впевнені,
адже декілька юзерів вимагають у Сергія гроші.
не перекручуй. Одне діло віддати борг, інше - подарувати надлишок. Ти суть дії розумієш, чи тобі аби кому-небудь пописати.

Припини тут клеїти дурня, бо він вже пішов спати, а ти заклеїш йому дупу - завтра не висереться.
   
Ні .
Ти не правий.
Мені цікаво спостерігати за процесами зсередини, а не бути простим споглядачем((
Тому мені цікаво подивитися що таке та "монетизація" насправді))
Я ж розумію що там копійки капають——в мене є друзі—блохєри з монетизацією)))
Але мені цікаво зробити своі висновки і вже про них писати оперуючи фактами.
Щось подібне було і з ммм насправді))

Ой та не пізді, не треба куштувати гімна, щоб дізнатися процеси, аби зрозуміти шо то гімно й чому те гімно.
Такими темпами "свої висновки" ти зробиш мінімум за 2 роки.
   
Не треба йому та монетизація насправді, бо він чудово знає шо з його "офуїтільними" відосами, вона йому не світить від слова взагалі ніяк.
а я не згодна
у мене враження, що Сергій абсолютно щиро вважає свої відоси офуїтєльними
я сьогодні чоловікові кинула лінк на той відосик, де Сергій типу танцює, тягаючи нещасного песика на повідку, а Ірочка те непотрєбство знімає на відео
він пару хвилин відверто ржав
але...я б дуже не хотіла щоб наді мною хтось ТАК ржав
   
Ну що синку, допо олги тобі твоя брехня про філолога, монетізацію, гроші, як ти 50 евро борга маеш та всрався? Вонна куй,кого не втягуй, а ти один стоїш боржником обісраний як клоун.

Нєхарощі люди спортили сцарю Сергію все настроєніє, тому він не буде жбурляти в натовп еврами та всім пробачив свої борги.

Всі свабодні, до завтра!

Може, у сцаря поліпшиться настрій і він таки роздасть нужденним по євру? Чи навіть по два єври?

Оно холопи на колінах стоять, чекають...

   
нутакашож
реальний приклад з нашого сьогодення
А у твого обранця, зе не лізе з

Продажу китайських масок по 25 грн, безкоштовних до речі,
Не лізе відторгівлі з ерфе,
Не лізе з вкрадених 40 млрд долларз нарік,
Не лізе з приватна відмитих ьлябенджаміна,
Не лізе з великого крадівництво,
Не лізе з тарифів,
З цін не лізе?
Помовч, виборець мародера,.
   
Знов карофка всьо перекрутила)))
Немає такого юзера "нумерний"))——
Для тебе ——на Ви і шопотом)))
А ні——то на х з пляжу))
Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
а я не згодна
у мене враження, що Сергій абсолютно щиро вважає свої відоси офуїтєльними
я сьогодні чоловікові кинула лінк на той відосик, де Сергій типу танцює, тягаючи нещасного песика на повідку, а Ірочка те непотрєбство знімає на відео
він пару хвилин відверто ржав
але...я б дуже не хотіла щоб наді мною хтось ТАК ржав

Киньте йому краще відосики про шмот чи ще щось з ютубчику?))))
   
Ой та не пізді, не треба куштувати гімна, щоб дізнатися процеси, аби зрозуміти шо то гімно й чому те гімно.
Такими темпами "свої висновки" ти зробиш мінімум за 2 роки.

Я планую раніше(((
   
Ой пля......
:D Мироська навіть у цю гілку примудрилася притягти свого кошлатого жмурука :facepalm:
   
Все залежить від суми, імхо.
Навряд чи Сірожа стільки жбурне.
Что этот мелкий уголовник может жбурнуть?
   
отже, відповіді не буде на запитання:


НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
я сьогодні чоловікові кинула лінк на той відосик, де Сергій типу танцює, тягаючи нещасного песика на повідку, а Ірочка те непотрєбство знімає на відео
він пару хвилин відверто ржав
але...я б дуже не хотіла щоб наді мною хтось ТАК ржав
Є відповідна аудиторія й є блохер, який вміє так дуркувати шо воно заходить.
Той самий суперсус - лютий треш й люта подача, але він в мене в підписках, й я подекуди його дивлюсь.
Тому шо він дуркує офуєнно в цікавих обставинах.
А Сірожа  - ніякий абсолютно  в будь-якій ситуації, навіть там де реально є можливість замутити контент й без великих зусиль.


Я планую раніше(((
Ютубу пофуй на твої плани )))
   
Киньте йому краще відосики про шмот чи ще щось з ютубчику?))))

Бггг.

Можна я не буду тут писати, як назвали тебе наші  гості сьогодні, коли передивилися на на пришвидшеній швидкостіі твій відосик?

Останнє редагування: 26 липня 2021 00:41:39 від шуша
   
Что этот мелкий уголовник может жбурнуть?
хіба що тільки свої мозги, але більше всього і їх у нього немає.
   
Та й я вже проіхав)))
Всім добраніч в цьому чатику)))
Приходьте завтра))
Карофка, до завтра напиши ще декілька разів чого конкретно ти хочеш від мене почути?——
Али пиши правильно——по формі))——
З усіма Ви та "ять"))
Кізяк, засилай детехтивів вже за пляшкою——і давай вже щось роби(((——
А то виглядаєш як пістливий чорт((( ( та в принципі ним і є)
Альфонс, завтра в робу і по туалетам. А я о 10на авто в офіс. Оті вся різниця. Йди пи, рванина неосвічена,  УПА 50 евро віддай бо дорожче буде.
   
не перекручуй. Одне діло віддати борг
так нема у нього ніяких боргів, то які ж гроші з нього вимагають тут?
   
отже, відповіді не буде на запитання:


НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.

Ти питаєш без поваги(с) )))
Так я ж тебе вже посилав?((
Все——
Я спати——
А карофка з кізяком—— робити домашнє завдання))
   
так нема у нього ніяких боргів, то які ж гроші з нього вимагають тут?
Це тільки твоя особиста думка і вона не має нічого спільного з думкою інших, в тому числі учасників спору. Так що, мимо пробігай і не нав*язуй іншим своїх інсинуацій.

Попросту, заткнися. Крапка.
   
Є відповідна аудиторія й є блохер, який вміє так дуркувати шо воно заходить.
Той самий суперсус - лютий треш й люта подача, але він в мене в підписках, й я подекуди його дивлюсь.
Тому шо він дуркує офуєєно в цікавих обставинах.
А Сірожа  - ніякий абсолютно  в будь-якій ситуації, навіть там де реально є можливість замутити контент й без великих зусиль.

Так, згодна, до цікавого фріка Сергій не дотягує, а до метросексуала і поготів, один регіт, коли слухаєш ті "ізмишлізми" про шмаття та модні тренди.
   
А у твого обранця, зе не лізе з

Продажу китайських масок по 25 грн, безкоштовних до речі,
Не лізе відторгівлі з ерфе,
Не лізе з вкрадених 40 млрд долларз нарік,
Не лізе з приватна відмитих ьлябенджаміна,
Не лізе з великого крадівництво,
Не лізе з тарифів,
З цін не лізе?
Помовч, виборець мародера,.
Про торгівлю з рф скромно помовч, і  щодо вкрадених мільярдів (причому безпосередньо з кишень українців), і щодо тарифів та цін теж.
Але я от запросто можу сказати, що Зе - гавно, і голосувала я не за нього, а проти ненависного мародериська.
А ти зможеш дати чесну характеристику своєму обранцеві?
   
Ти питаєш без поваги(с) )))
Так я ж тебе вже посилав?((
Все——
Я спати——
А карофка з кізяком—— робити домашнє завдання))

Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія