Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Ізначально)))
Я пішов і перечитав твій перший пост—претензію до моєі теми))( чи до мене)——
На першій сторінці цієі теми))

Тобто корова——це булінг, а всі твоі пости в цій темі——це тому що ти "дєвочка"——як у кізяка повернувся язик тобі це сказати?))))
пс. Не збираюся я тобі нічого відповідати))——
Мені гидко тим самим лайном відповідати(((——
А ти по—іншому бачу й не вмієш((
Я тобі вже сказала: Ти - аффтар цієї гавновєтачьки, тому ти повинен бути готових не тільки до схвальних, а й до критичних коментарів. Прпинаймні, я до тебе а-ля Бандерівець не зверталася аби тільки пездонути, щоб на мене звернули увагу. Із самого першого мого посту у цій гілці я послідовно висувала тобі претензії, на жодну з яких ти так і не спромігся дати внятну відповідь.


То як там із дилемою перегляди=скирдування бабла? Відповідь нарешті буде?
   
Мир.
Сорі за знаєш що ;)
Мир. :friends:
   
А скільки дають?

Не повіриш дофіга певні сили.
Тупо за нік і пароль.
   
Не відволікаю. Навіть не пробував.
Проясни ситуацію я взагалі не в темі кому і за шо Чернівці гроші винен.
Почитаю цікаво стало нарешті про що мова.
Ти МІГ з ЦЬОГО почати свій бенефіс у цій гілці, а не із тієї "циганочки", з якої ти зайшов?
   
Не повіриш дофіга певні сили.
Тупо за нік і пароль.
Та ти не озвучуй, які сили.
Скажи просто суму.
   
Я відписав вище, я таке  ігнорую й не бомблю.
Тим  паче шо й так  подекуди про мене так пишуть.
Звертати на це увагу, та ще й бомбити, ну йопт, я трохи не в тому віці )))
Ти точно так само під'йопуєш, як Бандерівець тебе, коли в дискусії звертаєшся до мене - "4 см".
Якби він обмежився був самим лише плюсом, або тільки самою коровою - ніхто б на ту спиту морду не звернув уваги. Але тобі печуть твої 4 см. Ти хочеш про них поговорити? Це трішки різні речі. І якщо ти цього не розумієш, то мені немає сенсу тобі це пояснювати.
   
А о це як, вже буллінг, чи ні?))))
Пані, ваш шашечькі, ілі єхать? яка мета вашого перебування у цій гілці?

   
Я тобі вже сказала: Ти - аффтар цієї гавновєтачьки, тому ти повинен бути готових не тільки до схвальних, а й до критичних коментарів. Прпинаймні, я до тебе а-ля Бандерівець не зверталася аби тільки пездонути, щоб на мене звернули увагу. Із самого першого мого посту у цій гілці я послідовно висувала тобі претензії, на жодну з яких ти так і не спромігся дати внятну відповідь.


То як там із дилемою перегляди=скирдування бабла? Відповідь нарешті буде?

Немає з твого боку ніяких "коментарів"((——
Одне "серлиння" в мій бік.
Починаючи з "перекручування ніків"( на яке мені абсолютно насрать—— але якщо ти обурюєшся за перекручування свого ніку то будь готова що тобі напхають повні пазухи )))
   
Якби він обмежився був самим лише плюсом, або тільки самою коровою - ніхто б на ту спиту морду не звернув уваги. Але тобі печуть твої 4 см. Ти хочеш про них поговорити? Це трішки різні речі. І якщо ти цього не розумієш, то мені немає сенсу тобі це пояснювати.
Ніт, не хочу, я пас, нема бажання сратись,  вже практично понеділок. :gigi:
   
Пані, ваш шашечькі, ілі єхать? яка мета вашого перебування у цій гілці?

Яке сука лицемірне ((((
А потім буде писати——
" я же дєвочка"
"А мене за що"(((

Фу—фу—фу((
   
А шо? Твоя під'йопка щодо мене кардинально відрізняється від підйопки Бандерівця в твій бік? - " А нас то за шо?"  :K
Чи тобі можна, бо ти "дєвочка", а іншим - ніт?
А ти з якою метою інтірісуєсся? Я тебе першою підїбнула? Чи ти просто вирішив тут всім вчергове пожалітися, що у тебе не ростуть твої 4 см. Ти реально вирішив завалити форум отими сраними відосіками, щоб ФУП став черговою прокладкою для монетизації відосіків? Чи чого ти почав тут вихляти сракою?
   
Ти реально вирішив завалити форум отими сраними відосіками, щоб ФУП став черговою прокладкою для монетизації відосіків
Це ти про шо? 8-:
Коли це я тут ютубівськими відосиками шось завалював, та ще й для монетизації?
Альо, гараж! Ти мене шо, з Сірожею вже плутаєш?
   
Та ти не озвучуй, які сили.
Скажи просто суму.

Скажу тобі у приват перед виборами.
Ціна акцій зростає щомісяця.
   
Це ти про шо? 8-:
Коли це я тут ютубівськими відосиками шось завалював, та ще й для монетизації?
Альо, гараж! Ти мене шо, з Сірожею вже плутаєш?

Воно себе вже накрутило так що в неі оп"яніння вже)))
Фу—фу—фу(((
Огидно насправді(((
   
Скажу тобі у приват перед виборами.
Ціна акцій зростає щомісяця.
коротше, зараз ти виглядаєш як піздун.
   
Давай почнемо з твого першого допису у цій гілочці?))——
Ти висунула підозру що я——бі і назвала мене пєдіком))——
Я в свою чергу посилаю тебе на хyй і більше не зважаю на те "серлиння" з твого рота.
Так рівно в нас буде?))
Шо значить, висунула обвинувачення? Я прокоментувала побачене. Як я його побачила, таке враження і озвучила. А вже твоя справа або приймати такий коментар і робити належні висновки для подальших своїх гавновідосіків, або взагалі зараз не пред*являти мені претензій.

Так що, немає чого тобі зараз розпальцьовуватися, якщо ти одягаєшся як голубий попугай. Для чоловіків така поведінка неприйнятна, щоб не набути славу гомосексуаліста.

Невже до твого куриного мозгу це до цього часу не дійшло?
   
Ти МІГ з ЦЬОГО почати свій бенефіс у цій гілці, а не із тієї "циганочки", з якої ти зайшов?

Ти невірно розумієш певне.
Та мені байдуже насправді.
   
коротше, зараз ти виглядаєш як піздун.

:)
   
на ФУПі є такий нік? ;o
так, є, бо сере безпробудно своїми гілочьками про гавновідосіки.

Ще питання будуть, чи мимо пробігала?
   
Пан Радник, так а що з баблом робити як не витрачати?
Засолювати та скирдувати?))

Иисус бы раздал деньги бедным и несчастным.


Я вот хотел))——

Типа к концу обсуждения темы раздать немного бабла))
А тема свернула не в то русло))—— и перехотелось)))

Единственный кто в этой теме вызывает жалость в плане бабла—— так это кизяк—— пыжится— пыжится—— рисует из себя дирехтура—— а сам как был говном так и остался(((
Следующая—— карофка——видно что ее от злости распирает((( Но там больше другие проблеммы скорее всего((
Кароче в итоге передумал я бабло раздавать здесь(((——
Буду скирдовать(((

Гхм...Я дуже ізвіняюся вибачаюся, але...

Сергій, ти дійсно вирішив, що вже перейшов на рівень "Бог" і тепер ти бажаєш  жбурляти в натовп гроші? Чи, мже, виборочно обрати кілька ніків та ощасливити їх своїми подачками?

А ти впевнений, Сергій, що форумчани взагалі ПРИЙНЯЛИ б від тебе гроші?

І невже ти не розумієш, що отим своїм "Типа к концу обсуждения темы раздать немного бабла" ти зараз дав ляпаса всьому ФУПу та принизив людей?

Хто ти взагалі такий, щоб уявляти себе паном, який бажає ощасливити своїх холопів?

Напишу прямо - чи не офігів ти, Сергій, від почуття власної величі та заможності?

 

   
Шо значить, висунула обвинувачення? Я прокоментувала побачене. Як я його побачила, таке враження і озвучила. А вже твоя справа або приймати такий коментар і робити належні висновки для подальших своїх гавновідосіків, або взагалі зараз не пред*являти мені претензій.

Так що, немає чого тобі зараз розпальцьовуватися, якщо ти одягаєшся як голубий попугай. Для чоловіків така поведінка неприйнятна, щоб не набути славу гомосексуаліста.

Невже до твого куриного мозгу це до цього часу не дійшло?

А я ще раз напишу——
Мені якось пох твоі закидони в мою адресу( булінг ))), але просто приємно писати——
Іди на хy1)))
   
А ти впевнений, Сергій, що форумчани взагалі ПРИЙНЯЛИ б від тебе гроші?
Все залежить від суми, імхо.
Навряд чи Сірожа стільки жбурне.
   
коротше, зараз ти виглядаєш як піздун.

А нагадай——
Ти кізяку писав ще раз щоб він надав підтвердження своім суттєво важчим "обвинуваченням" у мою адресу?
Чи ти теж подвійною мораллю займаєшся?
   
А я ще раз напишу——
Мені якось пох твоі закидони в мою адресу( булінг ))), але просто приємно писати——
Іди на хy1)))
Ібальник прихлопни, і Вонна х уй з форуму, шавка туалетна
   
Все залежить від суми, імхо.
Навряд чи Сірожа стільки жбурне.

Та фу, це ж огидно...
   
Все залежить від суми, імхо.
Навряд чи Сірожа стільки жбурне.

Так))
Не жбурну)))
   
Ти кізяку писав ще раз щоб він надав підтвердження своім суттєво важчим "обвинуваченням" у мою адресу?
Якшо ти маєш на увазі Вимушеного, то писав 2 чи 3 рази у гілках, а далі воно мені нах не треба за ним бігати.
Я мораллю в принципі не займаюсь, бо позиціонуюсь як цинічний мудак.
   
Ібальник прихлопни, і Вонна х уй з форуму, шавка туалетна

Пістапол, "іп..альник"—— це те чим ти зараз "дєвочці" підлизуєш?((
Пох мені що ти там пишеш(((
Пістунець, ти ж в "ігнор" мене грозився записати(((
Яке ж воно грозне)))
   
Немає з твого боку ніяких "коментарів"((——
Одне "серлиння" в мій бік.
Починаючи з "перекручування ніків"( на яке мені абсолютно насрать—— але якщо ти обурюєшся за перекручування свого ніку то будь готова що тобі напхають повні пазухи )))

Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
Якшо ти маєш на увазі Вимушеного, то писав 2 чи 3 рази у гілках, а далі воно мені нах не треба за ним бігати.
Я мораллю в принципі не займаюсь, бо позиціонуюсь як цинічний мудак.

Ну таке((
Той до Бандерівця немає змісту достукуватися за "продаж ніку".
Кізяк——проатвєчався набагато сильніше вже тут(((
   
Ніт, не хочу, я пас, нема бажання сратись,  вже практично понеділок. :gigi:
А навіщо тоді починав?

Ехх... не боєць ти... а каг диссал...
   
Яке сука лицемірне ((((
А потім буде писати——
" я же дєвочка"
"А мене за що"(((

Фу—фу—фу((

Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   
Так))
Не жбурну)))

та навряд хто й взяв би.

бач, який сцар у нас об'явився - холопам гроші вирішив жбурнути. Типа.

А раз не хвалили гілку та Сергія, то не буде холопам грошей.

Корона вуха не дуже надавила, сцар Сергій?
   
Це ти про шо? 8-:
Коли це я тут ютубівськими відосиками шось завалював, та ще й для монетизації?
Альо, гараж! Ти мене шо, з Сірожею вже плутаєш?
там пропущене слово "допомогти".
   
Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.

Та це ж ти дві сторінки домахувалася до Бандерівця за "перекручування ніку")))——
А тепер ти від мене щось там "вимагаєш"?)))
Якщо ти думаєш що я тебе ще раз не пішлю——то ти помиляєшся)))
Мені з тобою( як і з кізяком наприклад) огидно вже в одній гілці дописувати(((——
Але ж ви бігаєте за мною як ті ріп"яхи(((
   
А навіщо тоді починав?
Ехх... не боєць ти... а каг диссал...

Так я починав не тому, щоб сратись, а щоб зрозуміти через шо кіпіш, коли зрозумів - стало нецікаво.
Сратись  упорото й довго через те що хтось когось не так назвав, ну то фуйня.
 
там пропущене слово "допомогти".
Якщо "допомогти" ти маєш на увазі допомогти Сірожі, то ніт.
Йому нічо не допоможе в принципі
   
Спросили с Сереги за шмот по классике  :laugh:
   
НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?
От ти смішна, Кароффка.
А подивися оно на петро.
Здавалося би - вже з вух лізе...)))
   
Ти невірно розумієш певне.
Та мені байдуже насправді.
Краще б ти взагалі не починав і не заходив в цю гілочку. Зеро.
   
А я ще раз напишу——
Мені якось пох твоі закидони в мою адресу( булінг ))), але просто приємно писати——
Іди на хy1)))

Я ЩЕ РАЗ тебе запитую:

НАВІЩО ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ, З ТВОЇХ ЖЕ СЛІВ, ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО?

Я вже більше двох годин ніяк не дочекаюся від тебе відповіді на це запитання. Не відволікайся на дрібниці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія