Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

нафіга ти взагалі до неї доябався? Вона тобі що, борщ без спідниці перейшла? Є таке поняття як ігнор. Ти або ігноруєш мій нік, або не займаєшся фігнею із своїми оцими вихляннями пропитою сракою. Я тобі навела цитати, де ти на рівному місці мене зачепив. НАХУЯ, спрашуєцця, ти це робив? Тобі бракує уваги в реалі, то ти вирішив це компенсувати за мій рахунок, чи чого тобі не сиділося на хую ровно?

Саме це я хотів і в тебе запитатися))——
І про "ігнор", і про "вихляння сракою")))——
Шо ж тобі не сиділося там спокійно звідки ти вилізло знов?))
   
І в чому кіпіш? :-o
а в чому сенс того висеру, а перед ним ще плюсіка на стороні профіватніка, якого ти сам же і осмикував? Амнезія?
   
Ніхєра не розумію.
Тобто ти бомбанула від того, шо він Кароффку назвав Коровою чи шо?
Очевидно нікнейк птах Срака тебе б теж обурив, чи не так? А там дівчинка, вони емоційні.
   
Ізначально ти дострілялася до мене))
А вже як мені стало впадлу з тобою чорноротою переписуватися( якось боюся замаститися)—— почала до інших дописувачів штрибати(((
Ізначально ти так і не відповів на запитання: НАФІГА ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО.

ТАК тобі видно запитання? Ти що, боїшся на нього відповісти, чи тупо немає чим виправдатися?
   
а в чому сенс того висеру, а перед ним ще плюсіка на стороні профіватніка, якого ти сам же і осмикував? Амнезія?
Шось він там дрочить на Профіватника, типа з чимось погоджується, шо той висрав в твій бік.
Але я не бачу там ніц, з чого варто б було не те що б бомбити, а навіть увагу звертати )))
   
Ніхєра не розумію.
Тобто ти бомбанула від того, шо він Кароффку назвав Коровою чи шо?
Добре. Я зайду з іншого боку: відтепер я буду тебе називати Птах Срака. Тебе ж не бомбане від цього?
   
Бандер адін вець просто відволікає від боржника серіка нас. А серік хіхікає.

Боржник серік - гроші на бочку або на. Ху й з УП
   
Бандер адін вець просто відволікає від боржника серіка нас. А серік хіхікає.

Боржник серік - гроші на бочку або на. Ху й з УП
саме ТАК. І Птах Сорока з Мікробою на це повівся.
   
Ось вже всі цитати зібрані, а ще плюс 23:24 та 23:29. Ще мені не вистачало перед вами звітувати.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1104764.msg25559247#msg25559247


Ви якщо не читаєте цю гілку, то навіщо взагалі в неї влазите?

Тож дайте відповідь на запитання: навіщо були висраті ним ті два пости, що я навела вище? З якою метою це було зроблено? Адже Він більше ні з ким на той момент у цій гілці не спілкувавсЯ, але йому дуже пекла кароффка, тому він і розпочав її булінг.

Тьху..

Тобто коли Бандерівець назвав карофку коровкою——це булінг))))
А коли карофка влізла в цю тему з своім першим постом——це "рибу заворачувала")))
Яке воно ще й лицемірне))——
В стилі ——"а мене за що")))
   
Очевидно нікнейк птах Срака тебе б теж обурив, чи не так?
Пофую.
Нагадаю, шо Кароффка регулярно приписує мені "4 см", щоб під'їпати, й типа робить вигляд, шо  не в курсах, шо "Птах 4 см", це ковбасник-канадієць, а не я.
Але чи бомблю я через такий примітив? - Звісно шо ніт.
   

Бандер1вець, cьогодні в 22:26
Розгорнути попередні цитати...
+

Бандер1вець, cьогодні в 22:46
І тут Корову понесло (с)
:)

ЭТО БУЛИНГ????????????????????????????????????? Karoffka, зайдите в ветку Турчиноффа, "Я в раю ребята", вот там да, буллинг жоский, а тут какой булинг?
:facepalm: Микроба не читає форум тому її дописи виглядають нелогічно
   
В твоїй пропозиції не звучало слово ''актуальну'' чи щось подібне.
Вчора ти особисто підтвердив що Озерянский твоя фамілія довгий період життя (від народження-?)   і дитина носить те ж саме прізвище. Так що, гадаю, твоя пропозиція дотримана і виконанп6. Справа за малим.
Я дуже перепрошую, але вже сто разів бачила на форумі закиди Сергію щодо якогось програного ним парі..
Можна уточнити?
парі було з приводу того, вгадає чи не вгадає конкретна форумчанка прізвище Сергія?
Але позаяк у Сергія хоббі по життю - періодично змінювати собі прізвища - то вгадане форумчанкою прізвище виявилося всього лише "одним з" декількох прізвищ Сергія, але неактуальним на той поточний момент часу, то Сергій вважає, що парі вона не виграла?
Сергію, ви це серйозно?
Це ж наперстки якісь чистої води!
Ви пропонували вгадати, під яким наперстком у конкретний момент часу сховане ваше поточне прізвище?  :facepalm:
   
Сергійко Кококо  ти або або.
   

Бандер1вець, cьогодні в 22:26
Розгорнути попередні цитати...
+

Бандер1вець, cьогодні в 22:46
І тут Корову понесло (с)
:)

ЭТО БУЛИНГ????????????????????????????????????? Karoffka, зайдите в ветку Турчиноффа, "Я в раю ребята", вот там да, буллинг жоский, а тут какой булинг?
А навіщо це тут і навіщо цю гілку порівнювати з тією? Пані, не забалтуйте гілочку, бо питання до її аффтара висунуте серйозне:


НАВІЩО ЙОМУ МОНЕТИЗАЦІЯ ЙОГО "ВІДОСІКІВ", ЯКЩО ЙОМУ, ЗА ЙОГО СЛОВАМИ, ВЖЕ "НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО". Якщо у вас є відповідь замість нього, то озвучте її - ми послухаємо, а якщо вам немає чого сказати по суті, то краще не відволікайте від теми. Дякую за розуміння.
   

Бандер1вець, cьогодні в 22:26
Розгорнути попередні цитати...
+

Бандер1вець, cьогодні в 22:46
І тут Корову понесло (с)
:)

ЭТО БУЛИНГ????????????????????????????????????? Karoffka, зайдите в ветку Турчиноффа, "Я в раю ребята", вот там да, буллинг жоский, а тут какой булинг?

Мікроба, а там кого булили в тій гілці?
   
Пофую.
Нагадаю, шо Кароффка регулярно приписує мені "4 см", щоб під'їпати, й типа робить вигляд, шо  не в курсах, шо "Птах 4 см", це ковбасник-канадієць, а не я.
Але чи бомблю я через такий примітив? - Звісно шо ніт.

Знаю, той птах інша людина, але це дівчинка, корова то саме образливе для них. Ти що, сам же все це розумієш.
   
Добре. Я зайду з іншого боку: відтепер я буду тебе називати Птах Срака. Тебе ж не бомбане від цього?
Почекай-но, а чим Корова таке образливе слово, шо аж на рівні сраки?

"Пєдіс-12"  до мене звертається "Срака",  ти будеш як Пєдіс )))
   
Саме це я хотів і в тебе запитатися))——
І про "ігнор", і про "вихляння сракою")))——
Шо ж тобі не сиділося там спокійно звідки ти вилізло знов?))
Е ні, ти аффтар цієї гавновєтачьки, і заводячи її, ти знав на що йшов. Ти розумів, що будуть не тільки схвальні коменти. Так що, відповідай на запитання, або вон нахуи з форуму із своїми накрутками переглядів, а фактичним реклямуванням стороннього ресурсу.
   
Мікроба, а там кого булили в тій гілці?

Все Всех, ага, давайте еще тут грандиозный срач устроим, только не злой, а веселый, га?
   
Ізначально ти так і не відповів на запитання: НАФІГА ТОБІ МОНЕТИЗАЦІЯ ТВОЇХ ГАВНОВІДОСІКІВ, ЯКЩО ТОБІ ВЖЕ НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО.

ТАК тобі видно запитання? Ти що, боїшся на нього відповісти, чи тупо немає чим виправдатися?

Ізначально)))
Я пішов і перечитав твій перший пост—претензію до моєі теми))( чи до мене)——
На першій сторінці цієі теми))

Тобто корова——це булінг, а всі твоі пости в цій темі——це тому що ти "дєвочка"——як у кізяка повернувся язик тобі це сказати?))))
пс. Не збираюся я тобі нічого відповідати))——
Мені гидко тим самим лайном відповідати(((——
А ти по—іншому бачу й не вмієш((
   
А навіщо це тут і навіщо цю гілку порівнювати з тією? Пані, не забалтуйте гілочку, бо питання до її аффтара висунуте серйозне:


НАВІЩО ЙОМУ МОНЕТИЗАЦІЯ ЙОГО "ВІДОСІКІВ", ЯКЩО ЙОМУ, ЗА ЙОГО СЛОВАМИ, ВЖЕ "НЕМАЄ КУДИ СКИРДУВАТИ БАБЛО". Якщо у вас є відповідь замість нього, то озвучте її - ми послухаємо, а якщо вам немає чого сказати по суті, то краще не відволікайте від теми. Дякую за розуміння.
ти забула лампою йому в очі посвітити :D
   
Все Всех, ага, давайте еще тут грандиозный срач устроим, только не злой, а веселый, га?
Мікра, шо хоч, кажи одразу ))
   
Шось він там дрочить на Профіватника, типа з чимось погоджується, шо той висрав в твій бік.
Але я не бачу там ніц, з чого варто б було не те що б бомбити, а навіть увагу звертати )))
Я тебе вже запитала: Якби Бандерівець замість мене написав про тебе в руслі Птах Срака: ти б його облизав так само, як і зараз це робиш?
   
 :first_mov:
Мікра, шо хоч, кажи одразу ))
Ніц. :first_mov:
   
Тобто коли Бандерівець назвав карофку коровкою——це булінг))))
А коли карофка влізла в цю тему з своім першим постом——це "рибу заворачувала")))
Яке воно ще й лицемірне))——
В стилі ——"а мене за що")))
сіруля, не переводь стрілки, якби там була коровка, ніхто б не обурювався. Ти давай відповідай на поставлене тобі запитання, не відволікайся на сторонні причини - вони не про тебе.
   
Я дуже перепрошую, але вже сто разів бачила на форумі закиди Сергію щодо якогось програного ним парі..
Можна уточнити?
парі було з приводу того, вгадає чи не вгадає конкретна форумчанка прізвище Сергія?
Але позаяк у Сергія хоббі по життю - періодично змінювати собі прізвища - то вгадане форумчанкою прізвище виявилося всього лише "одним з" декількох прізвищ Сергія, але неактуальним на той поточний момент часу, то Сергій вважає, що парі вона не виграла?
Сергію, ви це серйозно?
Це ж наперстки якісь чистої води!
Ви пропонували вгадати, під яким наперстком у конкретний момент часу сховане ваше поточне прізвище?  :facepalm:

Дві сторінки назад вже пояснював))
   
Бандер адін вець просто відволікає від боржника серіка нас. А серік хіхікає.

Боржник серік - гроші на бочку або на. Ху й з УП


Не відволікаю. Навіть не пробував.
Проясни ситуацію я взагалі не в темі кому і за шо Чернівці гроші винен.
Почитаю цікаво стало нарешті про що мова.
   
Якби Бандерівець замість мене написав про тебе в руслі Птах Срака: ти б його облизав так само, як і зараз це робиш?
Я відписав вище, я таке  ігнорую й не бомблю.
Тим  паче шо й так  подекуди про мене так пишуть.
Звертати на це увагу, та ще й бомбити, ну йопт, я трохи не в тому віці )))
Ти точно так само під'йопуєш, як Бандерівець тебе, коли в дискусії звертаєшся до мене - "4 см".
   
Пофую.
Нагадаю, шо Кароффка регулярно приписує мені "4 см", щоб під'їпати, й типа робить вигляд, шо  не в курсах, шо "Птах 4 см", це ковбасник-канадієць, а не я.
Але чи бомблю я через такий примітив? - Звісно шо ніт.
Птах срака, ти впевнений, що саме ЦЕ і саме ЗАРАЗ треба саме ТУТ обговорювати? Чи ти хочеш зараз тут про це поговорити. Цепіздєцавагішщщчі. ..  :facepalm:
   
Мікра, шо хоч, кажи одразу ))

Мікра норм ?
Скажи пліз.
Я не в курсі цих ніків.
Дякую
   
сіруля, не переводь стрілки, якби там була коровка, ніхто б не обурювався. Ти давай відповідай на поставлене тобі запитання, не відволікайся на сторонні причини - вони не про тебе.
А о це як, вже буллінг, чи ні?))))
   
Мікра норм ?
Скажи пліз.
Я не в курсі цих ніків.
Дякую
Да, все ОК.
   
Птах срака, ти впевнений, що саме ЦЕ і саме ЗАРАЗ треба саме ТУТ обговорювати? Чи ти хочеш зараз тут про це поговорити. Цепіздєцавагішщщчі. ..  :facepalm:

А шо? Твоя під'йопка щодо мене кардинально відрізняється від підйопки Бандерівця в твій бік? - " А нас то за шо?"  :K
Чи тобі можна, бо ти "дєвочка", а іншим - ніт?
   
Е ні, ти аффтар цієї гавновєтачьки, і заводячи її, ти знав на що йшов. Ти розумів, що будуть не тільки схвальні коменти. Так що, відповідай на запитання, або вон нахуи з форуму із своїми накрутками переглядів, а фактичним реклямуванням стороннього ресурсу.

Давай почнемо з твого першого допису у цій гілочці?))——
Ти висунула підозру що я——бі і назвала мене пєдіком))——
Я в свою чергу посилаю тебе на хyй і більше не зважаю на те "серлиння" з твого рота.
Так рівно в нас буде?))
   
Почекай-но, а чим Корова таке образливе слово, шо аж на рівні сраки?

"Пєдіс-12"  до мене звертається "Срака",  ти будеш як Пєдіс )))
От, до тебе потроху починає діходити, чим саме я обурилася у висері Бандерівця. Розумнішаєш прямо на очах, тому попереднє своє звертання до тебе як до Сраки, забираю взад.  :kez_04:
   
сіруля
на ФУПі є такий нік? ;o
   
Все Всех, ага, давайте еще тут грандиозный срач устроим, только не злой, а веселый, га?

Если Вы считаете что в ветке клоуна был буллинг клоуна——то Вы просто изначально не в теме происходящего((
В ветке клоуна——та самая про "рай"—— уже была ответка клоуну на "троллинг" в сторону других форумчан.
Так что начало тех событий совсем не в ветке про "рай"))
   
Бандер один вець. Ппц

Найкрутіший (один з трьох) брендований нік на фупі.
Дають купу грошей шоб продав.
Не заздри Коля.
Ти у вічному бані ;)
   
Дають купу грошей шоб продав.
А скільки дають?
   
Да, все ОК.

Мир.
Сорі за знаєш що ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія