Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

А й справді. 700+ сторінок.
Совість нації (фуп) шукає шлях як можна швидше потрапити до ЗСУ.

Хотів відсидітися. Але, схоже, на носі третій захід до армії. Бл, 54 роки. Куди......  :vinsent:

У кацапів паралельний процес з електроними кабінетами.
Іншопланетянин, який не в курсі тонкощів, сказав би - .... Щось неприємне для вуха совісті нації.
   
От до речі,  ровером можу дуже багато їздити,  як не смішно. Інакше навантаження.
Якось воно дуже індивідуально все

Ну я ходити теж можу, в наколінках. Але не дуже багато, десь 3-4 км. Як більше, то вже болить і підпухають коліна.
Взагалі, дивлячись на ті черги в тцк, бере сумнів, що я там вистою. Хоч бери і бусикіфуйся добровільно  :gigi:
   
А й справді. 700+ сторінок.
Совість нації (фуп) шукає шлях як можна швидше потрапити до ЗСУ.

Хотів відсидітися. Але, схоже, на носі третій захід до армії. Бл, 54 роки. Куди......  :vinsent:

У кацапів паралельний процес з електроними кабінетами.
Іншопланетянин, який не в курсі тонкощів, сказав би - .... Щось неприємне для вуха совісті нації.

Фуй ложив я на кацапів. Ти 50-ти річного здорового чоловіка бачив? Такі, які якщо існують, то десь в залишкових кількостях. Я от про свій діагноз написав, ніхєра не мутив - все як є.  Думаєш, вийде з мене штурмовик?
   
:facepalm1:

Єбанько мешкає в Бельгії, але вболіває проти "зеленої" влади, я сподіваюсь, що ти добре спиш  :weep:

Їбанько був твій тато, який тебе зробив. Але щось пішло не так, та й ти застряг на щаблі розвитку, де ти перебуваєш зараз.
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр.
Звичайно, Українв є зоною моїх життєвих інтересів через наявність родичів, друзів та поховань родини. Я чомусь вважав, що кожний їбанько це має розуміти.
   
Їбанько був твій тато, який тебе зробив. Але щось пішло не так, та й ти застряг на щаблі розвитку, де ти перебуваєш зараз.
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр.
Звичайно, Українв є зоною моїх життєвих інтересів через наявність родичів, друзів та поховань родини. Я чомусь вважав, що кожний їбанько це має розуміти.
вона тобі і так похер була 10 років, як би було б інакше ти б уже служив
   
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр
То нащо зависати тут ?
   
Їбанько був твій тато, який тебе зробив. Але щось пішло не так, та й ти застряг на щаблі розвитку, де ти перебуваєш зараз.
Мені відверто пох яка там у вас влада та особливо курс євро з рівнем зубажіння антіків. Після спілкування тут, і ваша війна чомусь стає похєр.
Звичайно, Українв є зоною моїх життєвих інтересів через наявність родичів, друзів та поховань родини. Я чомусь вважав, що кожний їбанько це має розуміти.

По херу, але бігаєш за пачкою хуїв сюди щодня  :weep:
   
То нащо зависати тут ?

Кожен невдаха в еміграції прагне довести сам собі, що не помилився, мешкаючи десь у бельгійській сраці в мігрантському районі  :weep:
   
Фуй ложив я на кацапів. Ти 50-ти річного здорового чоловіка бачив? Такі, які якщо існують, то десь в залишкових кількостях. Я от про свій діагноз написав, ніхєра не мутив - все як є.  Думаєш, вийде з мене штурмовик?
В махру підеш. Будеш сидіти в окопах і відволікати ворожі фпв від здорових побратимів)
   
В махру підеш. Будеш сидіти в окопах і відволікати ворожі фпв від здорових побратимів)

Маю тут посміятись?
   
вона тобі і так похер була 10 років, як би було б інакше ти б уже служив

Як у воду пердь. 10 років тому в моїй кишені вже лежав паспорт іншої країни. Ці філософські читання залиш для 99.9% чоловічого населення України.
   
Маю тут посміятись?
Можеш сміятися, то твої справи.
З такими проблемами  в окопах людей достатньо.
   
Кожен невдаха в еміграції прагне довести сам собі, що не помилився, мешкаючи десь у бельгійській сраці в мігрантському районі  :weep:

Мабуть кожний емігрант-невдаха має свій окреми будинок з садом та вчений ступінь західноєвропейськог о університету в кишені. Бажаю всім таких невдач :)
   
Можеш сміятися, то твої справи.
З такими проблемами  в окопах людей достатньо.

Пан лікар? Знає діагнози людей в окопах?
   
По херу, але бігаєш за пачкою хуїв сюди щодня  :weep:

По пачку? Це ти того матюкливого забаненного козлодоєва-баранова маєш на увазі? Ржачний був персонаж і тугуватий :) Добре, не буду тут флудити, тут для ухилянтів місце. Оффтоп.
   
Пан лікар? Знає діагнози людей в окопах?
Пан з ними живе і спілкується.
І сам з недолікованим меніском на бойові завдання виходив.
Не сціть так. Всім робота знайдеться. Якщо ти не інвалід, сам ходиш на роботу, танці і на пиво, то і в ЗСУ не пропадеш.
   
Мабуть кожний емігрант-невдаха має свій окреми будинок з садом та вчений ступінь західноєвропейськог о університету в кишені. Бажаю всім таких невдач :)

І ви кажіть  :facepalm1: Якщо ти в когось у садочку пораєшся, він ще не твій  :weep:
   
Пан з ними живе і спілкується.
І сам з недолікованим меніском на бойові завдання виходив.
Не сціть так. Всім робота знайдеться. Якщо ти не інвалід, сам ходиш на роботу, танці і на пиво, то і в ЗСУ не пропадеш.

Ти напевно мене не уважно читав
   
І ви кажіть  :facepalm1: Якщо ти в когось у садочку пораєшся, він ще не твій  :weep:

Я пораюсь у власному садочку. А де пораєшся ти - хз. Але то твої проблеми на які мені ще більше пох.
   
Ти напевно мене не уважно читав
Та загалом смішно читати те ваше ниття. В той час, коли люди, що пережили важкі контузії, з невилученими осколками, продовжують воювати,- "ненароджені для війни" розписують які вони інваліди.
   
Я пораюсь у власному садочку
Гарно. Порайтесь, подорожуйте, їжте смачно, пийте солодко, дівчат любіть, якщо ще стоїть, книги читайте, на концерти ходіть, та безліч же задоволень в мирному затишному світі. Якого ото біса товктись на недобитому українському форумі, та ще й і такій специфічній темі, котра явно не для іноземців.
Ви не родич юзера ТС? Той теж полюбляє, коли стадіони волають "суддя пєдораз".
   
Та загалом смішно читати те ваше ниття. В той час, коли люди, що пережили важкі контузії, з невилученими осколками, продовжують воювати,- "ненароджені для війни" розписують які вони інваліди.

А мені геть не смішно жити з таким діагнозом
   
Фуй ложив я на кацапів. Ти 50-ти річного здорового чоловіка бачив? Такі, які якщо існують, то десь в залишкових кількостях. Я от про свій діагноз написав, ніхєра не мутив - все як є.  Думаєш, вийде з мене штурмовик?

Блін(
Ну дуже спірне питання(
Звичайно що у кожного є якісь зауваження по організму, але щоб так себе списати у 50 років то це перебор(
В мене на роботі чуваки 56 та один 65.Молодший (56) вкалує норм, а старший (65) в основному водієм працює——але й працює й з нами теж коли треба.
Дуже індивідуально це все.
   
Ну 2, це ж буквально старе визначення обмежено приватного.
А 3 і 4, по ідеї - ще менш придатні "придатні")

Категорія а і так було виключення з обліку.
Навряд чи так просто, бо вчора мого колегу бусифікували якраз з в), і шось там обмежень не видно, хоча статтю записали. І відправили в учєбку ДШВ при тому.
А шо це за специфічні завдання взагалі?) Є вже десь визначення цього прекрасного терміну?)

Якщо коротко то навіть до прийняття нового закону реально дивилися лише коли стаття "б" ,все що нижче до дупи і з статтями "в" і нижче могли відправити куди завгодно.По суті стаття "в" нічого не дає практично навіть зараз,по старому закону.
   
Гарно. Порайтесь, подорожуйте, їжте смачно, пийте солодко, дівчат любіть, якщо ще стоїть, книги читайте, на концерти ходіть, та безліч же задоволень в мирному затишному світі. Якого ото біса товктись на недобитому українському форумі, та ще й і такій специфічній темі, котра явно не для іноземців.
Ви не родич юзера ТС? Той теж полюбляє, коли стадіони волають "суддя пєдораз".

Практика показала, що з емігів сюди лазять лише невдахи. У кого в житті все склалося за кордоном, сюди не ходить.
   
Практика показала, що з емігів сюди лазять лише невдахи. У кого в житті все склалося за кордоном, сюди не ходить.
Поодинокі виключення бувають, але здебільшого саме так. І вже точно в цю ухилянтську тему не ходив би нормальний емік зі здоровою головою.
   
Фуй ложив я на кацапів. Ти 50-ти річного здорового чоловіка бачив? Такі, які якщо існують, то десь в залишкових кількостях. Я от про свій діагноз написав, ніхєра не мутив - все як є.  Думаєш, вийде з мене штурмовик?

Дивися,все залежить від багатьох факторів,я кожен день по направленню з ВЛК чоловіків оглядаю. Не рахуючи військових діючих які в нас на лікуванні. Процентів 60 це чоловіки від 45 до 55 років. Більшість з них приходять з великою папкою,купою виписок з болячками(в наслідки чмт,перенесені інсульти і дофіга чого іншого)  і дофіга всього супутнього. Але не всі. І от що я зауважив,якщо мужик ще з більш менш нормальною вагою то болячок менше,а от ті хто 110+ і вік під 50,дупа.Болячок купа,і тиск і серце і суглоби і хребет і в них є все що тільки можна,от реально все.І ніфіга там вже скидання ваги не поможе,призупинить так але не більше.  До чого веду,все ну дуже сильно залежить від способу життя який вели. Тому от реально,будь моя воля я б всіх підстаркуватих в кого вага далеко за сотку зразу нафіг.Гемор з ними тільки буде.
   
Практика показала, що з емігів сюди лазять лише невдахи. У кого в житті все склалося за кордоном, сюди не ходить.

З украйнців-вдах сюди ще менше хтось ходить. 3100 постів з 2004 року - так майже не хожу. Роками не писав бувало.
   
Поодинокі виключення бувають, але здебільшого саме так. І вже точно в цю ухилянтську тему не ходив би нормальний емік зі здоровою головою.

Ухилянти, визначайтесь. Еміг-невдаха, кацапське ІПСО, троль - чи шо ще такоє. Відмічу, я не спілкуюся на тему повісток та оновлення даних - жодного поста :) Лише рекомендації як перетинати кордон, мутити подвійне громадянство та не поновлювати дані своєму братові-емігу.
   
Лише рекомендації як перетинати кордон, мутити подвійне громадянство та не поновлювати дані своєму братові-емігу.
Ого. Тобто, відверта робота проти української держави, котра потребує допомоги своїх дітей в екзилі?
   
Ого. Тобто, відверта робота проти української держави, котра потребує допомоги своїх дітей в екзилі?

Гондон просто стидається написати, що він вболіває за кацапів
   
Ого. Тобто, відверта робота проти української держави, котра потребує допомоги своїх дітей в екзилі?

Та хай мене укусить воєнком  :lol: 

Тут ви всі писали, що діаспора то куйня - великі дяді вже про всьо домовились. Еміги - ату-геть з українського форума, звалили - куй з вами?

То накуя вам від емігів допомога? Хай Вікі Спарц допомагає. Вона теж з емігів.

Останнє редагування: 3 травня 2024 00:48:38 від Rashid
   
Дивися,все залежить від багатьох факторів,я кожен день по направленню з ВЛК чоловіків оглядаю. Не рахуючи військових діючих які в нас на лікуванні. Процентів 60 це чоловіки від 45 до 55 років. Більшість з них приходять з великою папкою,купою виписок з болячками(в наслідки чмт,перенесені інсульти і дофіга чого іншого)  і дофіга всього супутнього. Але не всі. І от що я зауважив,якщо мужик ще з більш менш нормальною вагою то болячок менше,а от ті хто 110+ і вік під 50,дупа.Болячок купа,і тиск і серце і суглоби і хребет і в них є все що тільки можна,от реально все.І ніфіга там вже скидання ваги не поможе,призупинить так але не більше.  До чого веду,все ну дуже сильно залежить від способу життя який вели. Тому от реально,будь моя воля я б всіх підстаркуватих в кого вага далеко за сотку зразу нафіг.Гемор з ними тільки буде.

В мене проблем з вагою зараз немає. 10-12 років тому були, якраз тоді меніски вийшли з чату. Зв'язка тю-тю в 22-му. Зараз за цим стежу і тримаю в межах 80-85кг. Як казав мені лікар -  це лише тому ти досі ходити можеш.
   
Гондон просто стидається написати, що він вболіває за кацапів

А тебе єбе за кого я вболіваю? Я вже написав, що вболіваю проти.
   
А тебе єбе за кого я вболіваю? Я вже написав, що вболіваю проти.

Для України просто: хто проти, той за кацапів.
   
Та хай мене укусить воєнком  :lol: 

Тут ви всі писали, що діаспора то куйня - великі дяді вже про всьо домовились. Еміги - ату-геть з українського форума, звалили - куй з вами?

То накуя вам від емігів допомога?

Короче, з пацієнтом усе ясно: класична attention whore.
   
Для України просто: хто проти, той за кацапів.

Проти Єрмака чи Боневтіка? Ну ОК. Вас 73% набралося, може це вже тотожні поняття. Так, харош флудити створюй профільну гілку.
   
Проти Єрмака чи Боневтіка? Ну ОК. Вас 73% набралося, може це вже тотожні поняття. Так, харош флудити створюй профільну гілку.

Доставляє, коли людина без українського громадянства, за власними словами, надійно присіла на мантри порохосекти  :weep:
   
Доставляє, коли людина без українського громадянства, за власними словами, надійно присіла на мантри порохосекти  :weep:

А нахєра мені на щось присідати? Дешеві авіарейси відкривалися, безвіз, купа друзів прилітали, я літав коли хотів хоч на вихідні.  У квітні 2019го ми всі з друзями були вже впевнені в невідворотності війни. Чомусь всі порохаті залишились  в Україні. Єдиний друг-прихильники певної політсили ухильнувся до Польщі в вересні 22го.
   
Та загалом смішно читати те ваше ниття. В той час, коли люди, що пережили важкі контузії, з невилученими осколками, продовжують воювати,- "ненароджені для війни" розписують які вони інваліди.

чи буде тобі смішно коли поруч з тобою буде інсулінозалежний побратим який в будь який момент може стати "овочем"?
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія