Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

запрет РПЦ в Украине -X-

Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Був 97,чи 98 рік. Я тоді працювала журналістом. І ми з дівчиною стажером поїхали до храму. За совка в ньому трава росла, а тут почали відновлювати. І знайшлася якась мироточива ікона . Такий собі рекламний хід. І от іде це збіговисько попів.  Люди тоді деякі після розвалу совка не мали, шо їсти. А попи в туфлях відомих брендів. І машинки такі не Жигулі понад парканом . Все. Я більше в ніякі церкви
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

доя початку хоча б звставити виконувати ЗУ про належність до рпц
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

та й де б ти не було - ти завжди будеш залишатися обмеженою істотою і бидлом.
Гарно про себе написали, со знанієм дєла :D
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Порох в МП был до 2012 года !!

Как это ????
А в 2019 сприяв отриманню томоса для ПЦУ. Правда дехто зневажливо називав томос термосом.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Гарно про себе написали, со знанієм дєла :D
та ні, то я додав до портрету однієі бидлячки. у вас щось очевидно з перцепцією, даруйте.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

тобі, стара дурепо, тільки й залишається, як переходити на особистості. а знаєш чому? тому що ти навіть в місті залишаєшся бидлом. без образ.
бачу, тобі дуже не сподобалося, як я тебе макнула у факт твого невикорінимого ідолопоклонства, що ти аж в істериці зайшовся  :lol:
Селюче, так нечесно. Ти відверто пошився у дурні, а "стара дурепа" та "бидло", значить, я?... :weep:  :lol:
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

А в 2019 сприяв отриманню томоса для ПЦУ.
Як саме сприяв? Можна конкретно? Підпис під проханням про автокефалію не пропонувати - такий самий підпис свого часу ставили і Кучма, і Ющенко, і навіть здається Кравчук теж. То що такого зробив Петро, чого до нього не робив жоден з попередників?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

тобі, стара дурепо, тільки й залишається, як переходити на особистості. а знаєш чому? тому що ти навіть в місті залишаєшся бидлом. без образ.
Оце Ви зараз ні разу не перейшли на особистості?
Обізвали людину - і пишете :" без образ"! :facepalm:  Тобто , не смій образитись за те, що я тобі нахамив?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

:facepalm1:
+==============================+
Дияконом якої церкви він був? РПЦ!
Де його сини? Обидва за кордоном!
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Усім так нада до попів ходить , шо аж не можна . Мені тут одне церковне чудо з місцевих відповіло, коли я сказала, шо за проповідь розміщену на сторінці з єкатєріною і вєлікім палкаводцем Суворовим  пора за кораблєм, : сначала прикури у мене . Шо це значить? 
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Усім так нада до попів ходить , шо аж не можна . Мені тут одне церковне чудо з місцевих відповіло, коли я сказала, шо за проповідь розміщену на сторінці з єкатєріною і вєлікім палкаводцем Суворовим  пора за кораблєм, : сначала прикури у мене . Шо це значить?
Навіть якщо певна частина богомольних громадян вирішить обходитися без походів до церкви, це все одно не вирішить питання панівного функціонування на нашій землі цієї філії ФСБ.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Звісно, заборонити. Про "розкол суспільства" або долбоєбізм, або свідома праця на Росію. Ригів же заборонили із 15-20% електорату. То у влади "народ чекає результатів, а не дотримання регламентів, то раптом переймаються законом, який начеб-то не дозволяє припинити діяльність ФСБшного гадюшника.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-


Навіть якщо певна частина богомольних громадян вирішить обходитися без походів до церкви, це все одно не вирішить питання панівного функціонування на нашій землі цієї філії ФСБ.
Нє, не вирішить. Я взагалі не розумію ходити до церкви. З такими бітюшками..церква для мене особисто перестала існувати. 
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Як саме сприяв? Можна конкретно? Підпис під проханням про автокефалію не пропонувати - такий самий підпис свого часу ставили і Кучма, і Ющенко, і навіть здається Кравчук теж. То що такого зробив Петро, чого до нього не робив жоден з попередників?
а чого тоді при попередниках не отримали, якщо вони робили те ж саме?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

а чого тоді при попередниках не отримали, якщо вони робили те ж саме?
цікава логіка
а може просто момент вигідний (певною мірою, бо замість патріархату отримали всього лише митрополію) випав?
Наприклад, МПЪ і особисто таваріщ Гундяєв надміру забикував - от Варфоломій і знайшов спосіб трохи притушити його бикування, нє?
(від України при цьому потрібне було лише формальне прохання про автокефалію)
У мене питання дещо інше. Чому грузинська церква має статус патріархату, а нам надано всього лише митрополію?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-
Ale

Навіть якщо певна частина богомольних громадян вирішить обходитися без походів до церкви, це все одно не вирішить питання панівного функціонування на нашій землі цієї філії ФСБ.
Не п***а, в Англії все вирішили швидко - і досі є англіканська церква і всі віряни стали туди ходити
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Не п***а, в Англії все вирішили швидко - і досі є англіканська церква і всі віряни стали туди ходити
Схоже, ти не зрозуміло написаного мною, ще й взялося матюкатися.
Я певна, що прибрати МПЪ - і богомольний народ спокійнісінько перекочує до ПЦУ.
А ти про що?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Мда.
Гілка душевнохворих
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Мда.
Гілка душевнохворих
чому відразу для душевнохворих? Гілка, як гілка нічим не гірша за інші і абсолютно має право на існування. Обговорювати те, що на вустах у всіх це абсолютно нормально, ненормально було б не обговорювати такі питання.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

цікава логіка
а може просто момент вигідний (певною мірою, бо замість патріархату отримали всього лише митрополію) випав?
Наприклад, МПЪ і особисто таваріщ Гундяєв надміру забикував - от Варфоломій і знайшов спосіб трохи притушити його бикування, нє?
(від України при цьому потрібне було лише формальне прохання про автокефалію)
У мене питання дещо інше. Чому грузинська церква має статус патріархату, а нам надано всього лише митрополію?
З з ст. Грузії прийнято християнство.

Питання стоїть за пастуха ми єпископами стада Христова,а вони намагаються  пересидіти,
Хоч саме питання актуальне... проте

дарма педалює тему саме сьогодні, ач який поборник віри.



   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Ці пєдєрасти прямослабні МП взагалі охрініли????

УПЦ МП звинуватила Порошенка і ПЦУ в створенні приводу для вторгнення Росії

 Сука, це ж бля все Порох винен шо расєюшка напала з хуйлом. Бляха, нема слів

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/12/7345829/

Останнє редагування: 13 травня 2022 01:57:08 від Frost_I
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Однозначно За

РПЦ - єто не церковь а  пригкрітие для ФСБ и ГРУ Раши
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія