Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ирония судьбы :(

Re: Ирония судьбы  :(

а ти не охуїв?
це образно… Херсонщина то седце, а точніше шлунок козаченьства
   
Re: Ирония судьбы  :(

Слава Ісу і ЗСУ
   
Re: Ирония судьбы  :(

Гарри, выбить сидлой их с херсонщины практически нереално. Только дипломатия.
Это надолго

те саме говорили, що з під Києва їх хуй ви"єш
фуня то все
вони раді с"їбаццо
але ж, суки, покошмарять місцевих..
   
Re: Ирония судьбы  :(

 ФУП то взагалі місце де голос подають.
Я їбу їх називати дурнями 

І  в  ЗСУ  таке гівно  не потрібне.

І  от що робити?
   
Re: Ирония судьбы  :(

І  як  Вам?

А їх б***ь шматками то там то там

ЩО РОБИТИ?

ФУП???
   
Re: Ирония судьбы  :(

Південь скоріше звільнять, ніж Донбас.
   
Re: Ирония судьбы  :(

це образно… Херсонщина то седце, а точніше шлунок козаченьства

а моя Житомирщина - партизанський край
 і кацапня звідти уїбала, бо там з-за кожної сосни прилітало б
   
Re: Ирония судьбы  :(

Гілку в смітник, ТС в бан за кацапство і зрадойобство. Така пропозиція. Хто за?
   
Re: Ирония судьбы  :(

====================
 у меня так с Крымом было. Это нож в сердце. Монголоидно-мокшанские звери и уроды! Кошмар полный!

Крым тоже мое сердце. Но после Крыма. Я открыл для себя много классных и интересных мест. И вот опять- супостат топчет мои реликвии. Мою святость.
Это сложно осознать. особенно кода 1 марта ты понимаешь. Что Армия орков может быть у тебя. Ты перебираешь все - документы. Явки, пароли.
Ты собираешь вещи в доме и понимаешь. Что это возможно последние мгновения когда ты видишь родной дом.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Это уже очевидно, удержание юга ИМХО будет ограничиваться сроком жизни Хуйла
Та хй там.
Що кацапи зможуть протиставити методичному знищенню на півдні техніки й організмів далекобійною артилерією й дронами? Аби щоб поступало це все в Україну в достатній кількості.
Я скоріше схильний думати, що шмат Донбасу зависне в сірій зоні, просто тому, що нікому він насправді нахер не потрібен.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Та хй там.
Що кацапи зможуть протиставити методичному знищенню на півдні техніки й організмів далекобійною артилерією й дронами? Аби щоб поступало це все в Україну в достатній кількості.
Я скоріше схильний думати, що шмат Донбасу зависне в сірій зоні, просто тому, що нікому він насправді нахер не потрібен.

десь так
   
Re: Ирония судьбы  :(

Гілку в смітник
а куди такі думки і мізки як в турчінава і полібних?
Я хз.

   
Re: Ирония судьбы  :(

Мои спонтанные потуги волонтёрства дочь привела до тями. Создала ФОНД , контачит с известными людьми, уже тысячи евров идут на всякие там медицинские штуки для войнов, от турникетов ( индивидуальных спецзажимов для остановки крови) до дефибриляторов. По военной части идут бабло. На западе пацифисты на военную медицину еще шлют. На армию не очень - толерасты. Поэтому кое что идет через иных комарадос. Вообщем, все решают молодые.  имена комарадос называть не буду, тут некоторых знают.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Херсонщина то седце, а точніше шлунок козаченьства
на севастопольском форуме возмущенно
удивляются, что русский Херсон насквозь проукраинский,
и как по тому наземному коридору в Крым передвигаться,
если Мелитополь-Бердянск недружественные,
но, уверены на форуме, пол-года российского телевидения исправят проблему
вера в Скабееву у них безграничная
   
Re: Ирония судьбы  :(

бля,  воно  вже другу  пісню заспівало.

Ну  його нах.

   
Re: Ирония судьбы  :(

турникетов
Їх вже є дофіга, не треба більше
   
Re: Ирония судьбы  :(

я тоже надеюсь, что орки еще не знают,
что они смогут удержать и куда продвинуться
Нмд кацапи вже все знають.
Що можуть взяти і що ні

Який сенс було чіпляти розівку (запоріжжа) до дири?
Як на мене це компенсація територіями тому що знають що на "кордони" донецької області не вийдуть.

Луганді пообіцяють харківські райони.

Кацапи  дирявим  невихід на адмінкордони компенсують районами тих областей що не планують (не можуть) взяти

Якщо почнуть околиці купянська приєднувати до линири то буде свідчити що то іх уєпанська схема
   
Re: Ирония судьбы  :(

а моя Житомирщина - партизанський край
 і кацапня звідти уїбала, бо там з-за кожної сосни прилітало б
Поліщуки - нарід серйозний. (tu)
І головне, на своїй землі з волохатих часів, понаєхавших мінімум.
Не знав, що ти, пан garri, теж цих славних кровєй, земляк, трясця. B-)
   
Re: Ирония судьбы  :(

Нет. То что кацы отступили четко на севере в админграницах. Говорит о договорняке.

Найперше домовились про коридор в Крим, воду і АЕС. Тобто південь. Тому і шашлики і пр. дивина. Але хуйло не дотримало слова, поліз з півночі на Харків, Київ, Суми, Чернігів і далі. Не зміг продавити і тоді вже другий договорняк - відхід і ніби лише Дон та Луг області і знов наєбав, бо йому потрібні і Донбас і Одеса, і Миколаїв з Херсоном (суднобудування), а також Дніпро і Запоріжжня - практично вся металургія в комплексі і весь ВПК з Южмашем, Моторсіччю, корисними копалинами і пр. ніштяками.
Може дійде нарешті що договорняки не катіть з тими уродами? Хоча до тих хто мутив ті договорняки з нашої сторони не дійде, бо вони в темі і точно знали що буде. Бан так бан, але я так вважаю.

Ти правий, головне щоб не закріпили захоплене "мирним договором". Є надія що засцять так робити, а потім ми все відіб'єм
   
Re: Ирония судьбы  :(

и как по тому наземному коридору в Крым передвигаться,

Бронєпоєзд джанкой-данєцк
Сортири окна нє  аткрівать таваріщі афіцери
Женщін через мост
   
Re: Ирония судьбы  :(

Найперше домовились про коридор в Крим, воду і АЕС. Тобто південь. Тому і шашлики і пр. дивина.
Та нуйогонах, пані комарик.
Шото ти вже зовсім якусь пекельну зраду розводиш, попустись трохи. :facepalm1:
   
Re: Ирония судьбы  :(

Найперше домовились про коридор в Крим, воду і АЕС. Тобто південь. Тому і шашлики і пр. дивина. Але хуйло не дотримало слова, поліз з півночі на Харків, Київ, Суми, Чернігів і далі. Не зміг продавити і тоді вже другий договорняк - відхід і ніби лише Дон та Луг області і знов наєбав, бо йому потрібні і Донбас і Одеса, і Миколаїв з Херсоном (суднобудування), а також Дніпро і Запоріжжня - практично вся металургія в комплексі і весь ВПК з Южмашем, Моторсіччю, корисними копалинами і пр. ніштяками.
Може дійде нарешті що договорняки не катіть з тими уродами? Хоча до тих хто мутив ті договорняки з нашої сторони не дійде, бо вони в темі і точно знали що буде. Бан так бан, але я так вважаю.

Ти правий, головне щоб не закріпили захоплене "мирним договором". Є надія що засцять так робити, а потім ми все відіб'єм
Тада
Єрмаг все здав
...
Не було ніяких ліній до 29.03
Зняли тиск на Киів перемовинами також.
Схоже дарма бо знову йопт тотальна зрада
   
Re: Ирония судьбы  :(

Найперше домовились про коридор в Крим, воду і АЕС. Тобто південь. Тому і шашлики і пр. дивина. Але хуйло не дотримало слова, поліз з півночі на Харків, Київ, Суми, Чернігів і далі. Не зміг продавити і тоді вже другий договорняк - відхід і ніби лише Дон та Луг області і знов наєбав, бо йому потрібні і Донбас і Одеса, і Миколаїв з Херсоном (суднобудування), а також Дніпро і Запоріжжня - практично вся металургія в комплексі і весь ВПК з Южмашем, Моторсіччю, корисними копалинами і пр. ніштяками.
Може дійде нарешті що договорняки не катіть з тими уродами? Хоча до тих хто мутив ті договорняки з нашої сторони не дійде, бо вони в темі і точно знали що буде. Бан так бан, але я так вважаю.

Ти правий, головне щоб не закріпили захоплене "мирним договором". Є надія що засцять так робити, а потім ми все відіб'єм

Юг то і є - серце України. Ні захід, ні схід… юг то і є наша душа, серце та экономіка.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Давай-ка, Графф, заделаем трип по местам боевой славы. Вот это будет контент для твоего канала! Легендарная Чернобаевка ну и прочее такое. Покажу моё место работы. Это за городом. Недавно туда хорошо так уебало. Шесть секций забора завалились. Ну и пацаны до того еще малость пограбили. Компутеры и прочее такое, что они любят.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Який сенс було чіпляти розівку (запоріжжа) до дири?
В Московии тоже удивляются
Венедиктов говорил, что так и до мышей

но на севастопольском форуме сухопутный коридор
считают победой
мечтают, что пойдут дальше в ПМР
потому что там притесняют русский язык

одного не пойму - как в Приднестровье могут притеснять русский язык,
если оно под оккупацией российской армией? ;o
   
Re: Ирония судьбы  :(

Та нуйогонах, пані комарик.
Шото ти вже зовсім якусь пекельну зраду розводиш, попустись трохи. :facepalm1:
Пекельна кухня зрада
Новий сезон
   
Re: Ирония судьбы  :(

.
Не було ніяких ліній до 29.03
бабуся вона така, їбонаt-натрія,  повний.
Втекла і  відкрила для  себе  vpn
   
Re: Ирония судьбы  :(

мечтают, что пойдут дальше в ПМР
Фантазія)

Хуйло Одесу сцить як хоче
Генштаб знає що ніяк
   
Re: Ирония судьбы  :(

Женщін через мост
это как? ;o
если непристойное - не рассказывайте.
все-таки страстная пятница
   
Re: Ирония судьбы  :(

Поліщуки - нарід серйозний. (tu)
І головне, на своїй землі з волохатих часів, понаєхавших мінімум.
Не знав, що ти, пан garri, теж цих славних кровєй, земляк, трясця. B-)

  :-B  [ua]
   
Re: Ирония судьбы  :(

Та нуйогонах, пані комарик.
Шото ти вже зовсім якусь пекельну зраду розводиш, попустись трохи. :facepalm1:

Та попустіться тими зрадами тицяти. Є всякі особи у нас і під плінтусом і там "наверху".
Я отут "біженців" надивилась, то втрачаю віру в людство. Більшість хитрожопих "какая разніца" і паразитів. Місцеві більш проукраїнсько активно налаштовані ніж ця наша потолоч. Моє питання де тут можна якось наш прапор, хоча б маленький прапорець,  придбати - "ізумлєніє" і абсолютне нерозуміння "зачєм ета тібє?".
Паскуди і ім'я їм легіон! І ще раз - вони є по всім верствам
   
Re: Ирония судьбы  :(

Давай-ка, Графф, заделаем трип по местам боевой славы. Вот это будет контент для твоего канала! Легендарная Чернобаевка ну и прочее такое. Покажу моё место работы. Это за городом. Недавно туда хорошо так уебало. Шесть секций забора завалились. Ну и пацаны до того еще малость пограбили. Компутеры и прочее такое, что они любят.
Неммыч. Первый мой трип после освоюождения - к тебе!
Держитесь друзья! Ты и Торос! Настоящие патриоты Украины!  :-B

Сцука. Буду их убивать нахуй
   
Re: Ирония судьбы  :(

Юг то і є - серце України. Ні захід, ні схід… юг то і є наша душа, серце та экономіка.
Юх Південь то і є сама Украіна
   
Re: Ирония судьбы  :(

Неммыч. Первый мой трип после освоюождения - к тебе!
Держитесь друзья! Ты и Торос! Настоящие патриоты Украины!  :-B

Сцука. Буду их убивать нахуй

Конечно ко мне. Исландия это банально. А Чернобаевка это эксклюзив.
   
Re: Ирония судьбы  :(

Та попустіться тими зрадами тицяти. Є всякі особи у нас і під плінтусом і там "наверху".
Я отут "біженців" надивилась, то втрачаю віру в людство. Більшість хитрожопих "какая разніца" і паразитів. Місцеві більш проукраїнсько активно налаштовані ніж ця наша потолоч. Моє питання де тут можна якось наш прапор, хоча б маленький прапорець,  придбати - "ізумлєніє" і абсолютне нерозуміння "зачєм ета тібє?".
Паскуди і ім'я їм легіон! І ще раз - вони є по всім верствам

свиня грязі найде

не забувайте, що то біженці, їм зараз прапорці не на першому місці. Люди з під бомб і градів врятувались, виїхал без нічого, все втратили. А ви їх паскудами хитрожопими називаєте? Ганьба.
   
Re: Ирония судьбы  :(

  :-B  [ua]
:-B  [ua]
   
Re: Ирония судьбы  :(

У Турча депресняк, і через те з нього лізе остання рузкість, це віра у всемогутність кацапні. Турч ще трохи, потерпи і Цей Яд вийде. Тоді побачиш інші перспективи…
   
Re: Ирония судьбы  :(

Юх Південь то і є сама Украіна
Показати зображення...

С 18.00 мин

   
Re: Ирония судьбы  :(

Я отут "біженців" надивилась, то втрачаю віру в людство. Більшість хитрожопих "какая разніца" і паразитів.
отут - это Европа?
Если да - то есть им разница , иначе в Россию бы сбежали
   
Re: Ирония судьбы  :(

Паскуди і ім'я їм легіон! І ще раз - вони є по всім верствам
І шо? Це не аргумент ліпити зраду галактичного масштабу.
Гниди були і є, згори й донизу, але, на щастя, не вони погоду роблять і Україні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія