Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можуть бути ковбасники справжніми патріотами України? :lol: :gigi: :lol: :gigi: :lol:

Опитування
Чи можуть бути ковбасники справжніми патріотами України?
Всього проголосувало: 27
Можуть бути патріотами України.  19 
 
 70% 
Не можуть бути патріотами України.  8 
 
 30% 
Інший варіант. Треба його описати в коментарях.  0 
 
 0% 




Мені пояснили, хто такі ковбасники:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123156.0
Я вважаю, що ковбасники, якщо вони щось корисне роблять для України, можуть бути справжніми ( а не квасними ) патріотами України.

Які ще є думки?

Я можу ще добавити ще якісь пункти опитування, якщо мені в коментарях подадуть ідеї.

Останнє редагування: 16 квітня 2022 02:13:07 від Slawv
   
звичайно так
   
думка така.
нафуя зараз в цей час оце твоє графоманство?
яка користь цієї гілки? оце переежовування давніх дискусій і срачу автохтони-еміги
   
думка така.
нафуя зараз в цей час оце твоє графоманство?

Я знаю ковбасників, які пожертвували $ на армію України.
   
Звичайно, ні. Бо саме слово  (воно іноземного походження) означає, що це перебування на своїй землі, а ковбаса - лише уродженці. Біженців та тимчасово працюючих не в Україні це не стосується.
   
хто питає?
   
Я знаю ковбасників, які пожертвували $ на армію України.
ото пожертвуй. (мовчки і без хвальюи)
чи купи щось потрібне онлайн в себе в гамериці і передай.
а не пережовуй заяложені теми в інтерентах
   
ото пожертвуй. (мовчки і без хвальюи)
чи купи щось потрібне онлайн в себе в гамериці і передай.
а не пережовуй заяложені теми в інтерентах

+1

забаньте старого пердуна за срач
   
ото пожертвуй. (мовчки і без хвальюи)
чи купи щось потрібне онлайн в себе в гамериці і передай.
а не пережовуй заяложені теми в інтерентах
Я вже переслав в Україну на армію $2,000 . І ще планую переслати.
   
Я вже переслав в Україну на армію $2,000 . І ще планую переслати.

та кажи вже $200000000


 :laugh:
   
та кажи вже $200000000


 :laugh:

Я пишу правду і тільки правду.
   
та я теж
   
Я вже переслав в Україну на армію $2,000 . І ще планую переслати.

Плутаєш поняття "патріотизм" та "меценацтво". Сорос з його Фондами - патріот Угорщини? Чи чого, Ізраїлю, США, Британії?
А я сиджу під ракетами в Києві і допомагаю Україні тим, чим можу (кібервійсько, 2 місяці докерю кацапські сайти, багато пакунків власних речей відніс для ТО, 3 тижні безкоштовно жили волонтери у батька  (у мене не можна, бо комплекс закритий), я ТУТ). А ковбаса там.
За меценацтво - подяка величезна кожному, але мені, нам, українцям в Україні допомагає весь світ, і тих, хто виїхав колись з України, і тих, хто ніколи тут не був, складно ранжувати. Другі, як на мене, більше заслуговують на повагу.
   
я б цього гівнюка забанив. хто як може, так і допомагає - родичам, котам, собакам, армії, біженцям...

а це гівно влізло і патякає, аби срач.

дорога редакція, забаньте уїбана-"патрiота", срач не на часі, провокатори теж.
   
я б цього гівнюка забанив. хто як може, так і допомагає - родичам, котам, собакам, армії, біженцям...

а це гівно влізло і патякає, аби срач.

дорога редакція, забаньте уїбана-"патрiота", срач не на часі, провокатори теж.

Я Вас дуже прошу: не баньте мене. Для мене це питання є дуже цікаве.
   
Я знаю ковбасників, які пожертвували $ на армію України.

Хмм…
Я не знаю жодного, хто не підтримав грошима ЗСУ.
   
Плутаєш поняття "патріотизм" та "меценацтво". Сорос з його Фондами - патріот Угорщини? Чи чого, Ізраїлю, США, Британії?
А я сиджу під ракетами в Києві і допомагаю Україні тим, чим можу (кібервійсько, 2 місяці докерю кацапські сайти, багато пакунків власних речей відніс для ТО, 3 тижні безкоштовно жили волонтери у батька  (у мене не можна, бо комплекс закритий), я ТУТ). А ковбаса там.
За меценацтво - подяка величезна кожному, але мені, нам, українцям в Україні допомагає весь світ, і тих, хто виїхав колись з України, і тих, хто ніколи тут не був, складно ранжувати. Другі, як на мене, більше заслуговують на повагу.

Таке меценацтво від закордонних українців є проявом патріотизму.
Крім того, я ще багато інших корисних речей роблю на користь України. Зокрема, я борюся в інтернеті з різними українофобами, фальсифікаторами історії, прокремлівськими блогерами.


Останнє редагування: 16 квітня 2022 02:45:11 від Slawv
   
тоді не неси срач на фуп, а продовжуй підтримувати зсу

цікаво воно йому пляць

давай, пости докази про 2,000, інакше не віримо
   
тоді не неси срач на фуп, а продовжуй підтримувати зсу

цікаво воно йому пляць

давай, пости докази про 2,000, інакше не віримо

Якщо бажаєте, я сфотографую платіжні документи, якими я відправив $ на ЗСУ в Україну, і вам відправлю на пошту.

Останнє редагування: 16 квітня 2022 02:48:36 від Slawv
   
Таке меценацтво від закордонних українців є проявом патріотизму.

Не є... таким же чином можеш допомоги дітям Еритреї, бо вони голодують, оскільки кацапи менше на них грошей виділяють, тому вони в ООН проголосували проти осудження геноциду українців, бо санкції за воєнну спецоперацію щодо мене їм заважають, не тебе, а мене хочуть знищити...
ковбаса, іди собі за РВК...
   
Якщо бажаєте, я сфотографую платіжні документи, якими я відправив $ на ЗСУ в Україну, і вам відпрправлю на пошту.

сюди давай, а ми тобi дякую скажемо
   
Не є... таким же чином можеш допомоги дітям Еритреї, бо вони голодують, оскільки кацапи менше на них грошей виділяють, бо санкції за воєнну спецоперацію щодо мене їм заважають, не тебе, а мене хочуть знищити...
ковбаса, іди собі за РВК...

Допомога для Еритреї буде називатись справді меценацтвом від закордонних українців.

А допомога Україні від закордонних українців -- це прояв патріотизму.

Що таке РВК?
   
сюди давай, а ми тобi дякую скажемо

Слідкуй за темою. На днях я відсканую платіжки і виставою на форумі, якщо ти справді їх дуже хочеш побачити.
   
Слідкуй за темою. На днях я відсканую платіжки і виставою на форумі, якщо ти справді їх дуже хочеш побачити.

все ясно  (td)

провокатор


   
все ясно  (td)

провокатор
Чому?
В мене в дома нема сканера. Треба йти в бібліотеку.
   
Допомога для Еритреї буде називатись справді меценацтвом від закордонних українців.

А допомога Україні від закордонних українців -- це прояв патріотизму.

Що таке РВК?

ДБЛ, БЛД!  (теж допомогти  розтлумачити?).
Сюди тобі, ковбаса:
   
Чому?
В мене в дома нема сканера. Треба йти в бібліотеку.


ну ок. тобi  за 80? тодi выбачаюсь. a що таке платiжка?
   
ДБЛ, БЛД!  (теж допомогти  розтлумачити?).
Сюди тобі, ковбаса:
https://www.youtube.com/watch?v=LDrFVdms8yk
Ти є хамюга.

Я ще інші корисні речі роблю на користь України. Я вище написав.
   
Чому?
В мене в дома нема сканера. Треба йти в бібліотеку.

Відеокамера є? Фотоапарат є? Смартфон є? Планшет є? USB роз'єм є?  USB-кабель є?
Немає... 2 тис доларів є!!!
Дивно...
   
ну ок. тобi  за 80? тодi выбачаюсь. a що таке платiжка?

Мені за 50.

Це документ, який підтверджує, що я вислав гроші в Україну на армію.
   
Відеокамера є? Фотоапарат є? Смартфон є? Планшет є? USB роз'єм є?  USB-кабель є?
Немає... 2 тис доларів є!!!
Дивно...

В дома в мене є тільки мобільний інтернет на телефоні. В бібліотеці та на роботі в мене є повний інтернет.
   
Відеокамера є? Фотоапарат є? Смартфон є? Планшет є? USB роз'єм є?  USB-кабель є?
Немає... 2 тис доларів є!!!
Дивно...

+1
   
В дома в мене є тільки мобільний інтернет на телефоні.

щось ты братан не домовляеш
   
щось ты братан не домовляеш
Що я не домовляю?
В дома в мене є також повний інтернет, але він дуже обмежений по кількості отриманих та відісланих байтів. Якщо я буду його використовувати, щоб завантажувати фотографії - файли в мегабайтах, я його швидко витрачу.
   
В дома в мене є тільки мобільний інтернет на телефоні. В бібліотеці та на роботі в мене є повний інтернет.

ЦЕ як???????????????????????
У нас в кожному селі є мінімум 100 МБ, але ми ж такі бідні, ковбаси 200 сортів не маємо...
Ну добре, є ж телефон... камера є?  "Платіжка" в паперовому вигляді є? Що заважає?
Бюрократія у ФСБ, мабуть...


   
ясно

далi можна не продовжувати
   

ЦЕ як???????????????????????
У нас в кожному селі є мінімум 100 МБ, але ми ж такі бідні, ковбаси 200 сортів не маємо...
Ну добре, є ж телефон... камера є?  "Платіжка" в паперовому вигляді є? Що заважає?
Бюрократія у ФСБ, мабуть...

Добре, я постараюсь через пів години викласти фото. Ще десь треба його завантажити...

Вам так не терпеться до завтра?!
   
Що я не домовляю?
В дома в мене є також повний інтернет, але він дуже обмежений по кількості отриманих та відісланих байтів. Якщо я буду його використовувати, щоб завантажувати фотографії - файли в мегабайтах, я його швидко витрачу.

 :weep:

Фільми дивишся онлайн чи скачуєш?  Це 1.5-4Гб десь в середньому...  ти в Еритреї? Що таке обмеження в байтах, коли в Україні, де війна, у мене по 3 сімках 4G, і трафік зараз необмежений... це пєсєц, як палиться ФСБ...
   
:weep:

Фільми дивишся онлайн чи скачуєш?  Це 1.5-4Гб десь в середньому...  ти в Еритреї? Що таке обмеження в байтах, коли в Україні, де війна, у мене по 3 сімках 4G, і трафік зараз необмежений... це пєсєц, як палиться ФСБ...

Я дуже економний, маю тільки інтернет в дома в телефоні і хотспот від телефону, а він дуже обмежений.
Фільми дивлюсь на ютюбі в телефоні.

 Перестаньте мене тролити!!!

Вам не однаково, щоб завтра подивись на ці фото?

Не хочете мені повірити -- можете не вірити мені.

Останнє редагування: 16 квітня 2022 03:17:59 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія