Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

что там за закон?

что там за закон?

   
Re: что там за закон?

Депутати таки проголосували подарунок Коломойському і ко - законопроєкт #7176 https://bit.ly/35vFByB, яким знищать наглядову ПриватБанку (та інших).

Пане Спікере, а з чому з сайту ВРУ зникли поіменні/пофракційні результати голосувань?

Яка в цьому логіка? Це пряме порушення закону про регламент.

Ви голосування депутатів/фракцій від шпіонів ховаєте? Бо їм ця інформація, мені здається, до одного місця. 

А от медіа і виборцям критично важливо розуміти, хто і як голосує. Особливо зараз.

При цьому з порядку денного Спікер без пояснення зняв законопроєкт #7183, який дозволяє правоохоронцям передавати ЗСУ арештоване майне: хабарі, тачкі, приміщення під логістику і т.д. і т.п.

Наприклад  НАБУ готове віддати ЗСУ 13 млн. доларів кешем (вилучені хабарі) і майна на десятки мільйонів доларів. 

Ми в ЦПК зробили все можливе в непублічному полі: роз’яснювали, виписували норми, переконували, переписували норми, вмовляли. До одного місця.

Скажіть, можна за це критикувати владу?

Якщо ви вагаєтеся з відповіддю, то завтра я розповім вам чим займається Татаров. Ваші вагання, як рукою зніме. Обіцяю.

Стриманість суспільства у критиці влади - не є індульгенцією на знищення реформ і розгортання корупційних схем.
   
Re: что там за закон?

про що закон?
   
Re: что там за закон?

про що закон?
+==========================================================================+
Фактично - викинути знаглядових рад усіх іноземців. Щоб не було пригляду за дерибаном...
Іноземець має з"явитися на зібрання наглядової ради десь за 24 години. Що неможливо...
   
Re: что там за закон?

Не на часі критикувати святу владу
   
Re: что там за закон?

Нормальненько так влаштувались.

Війна війною, а побажання роботодавця тре виконувати. 

пс: які ж гниди  :bueee:
   
Re: что там за закон?

сейчас мародеров к столбам привязывают
к депутатам и олигархам это не относится?
   
Re: что там за закон?

я чув що партії ОПЗЖ вже немає. Хто ж тоді проголосував за цей закон? Невже непорочні випускники Трускавецької академії імені Ріксоса плюс патріоти від бапці змогли зібрати 226 голосів?
   
Re: что там за закон?
ATF

Маджесті.
Вчора за цю тему забанили "тидища".
А гілку знесли.
Тому будь обережний. Модери розцінюють, як "політсрач".
   
Re: что там за закон?
AI

Що далі фронт, то товщі партизани депутани.
   
Re: что там за закон?

Війна війною, а зелень зеленіє
   
Re: что там за закон?

а могли б проголосувати щось корисне
   
Re: что там за закон?

навіть аграрії зараз більше роблять для суспільства. он вивели нову породу поросят - кадирівська називається
   
Re: что там за закон?

Депутати таки проголосували подарунок Коломойському і ко - законопроєкт #7176 https://bit.ly/35vFByB, яким знищать наглядову ПриватБанку (та інших).
Пане Спікере, а з чому з сайту ВРУ зникли поіменні/пофракційні результати голосувань?
Яка в цьому логіка? Це пряме порушення закону про регламент.
Ви голосування депутатів/фракцій від шпіонів ховаєте? Бо їм ця інформація, мені здається, до одного місця. 
А от медіа і виборцям критично важливо розуміти, хто і як голосує. Особливо зараз.
При цьому з порядку денного Спікер без пояснення зняв законопроєкт #7183, який дозволяє правоохоронцям передавати ЗСУ арештоване майне: хабарі, тачкі, приміщення під логістику і т.д. і т.п.
Наприклад  НАБУ готове віддати ЗСУ 13 млн. доларів кешем (вилучені хабарі) і майна на десятки мільйонів доларів. 
Ми в ЦПК зробили все можливе в непублічному полі: роз’яснювали, виписували норми, переконували, переписували норми, вмовляли. До одного місця.
Скажіть, можна за це критикувати владу?
Якщо ви вагаєтеся з відповіддю, то завтра я розповім вам чим займається Татаров. Ваші вагання, як рукою зніме. Обіцяю.
Стриманість суспільства у критиці влади - не є індульгенцією на знищення реформ і розгортання корупційних схем.
Саме зараз це і потрібно актуалізувати - виносити на огляд всі недоробки та все шкідництво, що ослаблює країну та підриває довіру до влади.
Бо окрім перемог на фронті дух в людях підтримує ясне бачення кращого майбутнього, за яке варто терпіти всі труднощі.
   
Re: что там за закон?

Маджесті.
Вчора за цю тему забанили "тидища".
А гілку знесли.
Тому будь обережний. Модери розцінюють, як "політсрач".

мародеры это не политсрач
   
Re: что там за закон?

А в чому зрада я так і не зрозумів?  :S
Які червоні лінії порушені?  B-)
   
Re: что там за закон?

А в чому зрада я так і не зрозумів?  :S
Які червоні лінії порушені?  B-)
+=========================================================================+
Прибрати незалежний контроль над великими компаніями із значною державною часткою.
Мета - ясна - отримати можливість необмеженого дерибана.
   
Re: что там за закон?

почитав
Порівняльна таблиця
Пояснювальна записка
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39245

зради не знайшов. цілком доречно, якщо член наглядової ради не може приймати участь у роботі, того ж це стосується будь якої людини, не тільки іноземця.


   
Re: что там за закон?

почитав
Порівняльна таблиця
Пояснювальна записка
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39245

зради не знайшов. цілком доречно, якщо член наглядової ради не може приймати участь у роботі, того ж це стосується будь якої людини, не тільки іноземця.

доречно в мирное время

с лондона в киев доберешься?
   
Re: что там за закон?

почитав
Порівняльна таблиця
Пояснювальна записка
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39245

зради не знайшов. цілком доречно, якщо член наглядової ради не може приймати участь у роботі, того ж це стосується будь якої людини, не тільки іноземця.

А депутатів, які виїхали за кордон, це стосується? А глав РДА в Києві, призначених президентом, які досі слухавку не беруть? Чи друзів не можна чіпати, а незалежних членів наглядових рад - можна? С - справедливість.
   
Re: что там за закон?

А депутатів, які виїхали за кордон, це стосується? А глав РДА в Києві, призначених президентом, які досі слухавку не беруть? Чи друзів не можна чіпати, а незалежних членів наглядових рад - можна? С - справедливість.
там не написано "іноземців", тобто стосується всіх. сам почитай потім розкажеш як ти зрозумів
   
Re: что там за закон?
LSD

почитав
Порівняльна таблиця
Пояснювальна записка
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39245

зради не знайшов. цілком доречно, якщо член наглядової ради не може приймати участь у роботі, того ж це стосується будь якої людини, не тільки іноземця.
Всьо хорошо прекрасная маркіза... :D
   
Re: что там за закон?

там не написано "іноземців", тобто стосується всіх. сам почитай потім розкажеш як ти зрозумів

трудно понять зачем покрывать мародеров
я уже много комментариев видел на счет этого закона совершенно разных людей
   
Re: что там за закон?

Всьо хорошо прекрасная маркіза... :D
:D  як дим піде, буде видно
   
Re: что там за закон?

+==========================================================================+
Фактично - викинути знаглядових рад усіх іноземців. Щоб не було пригляду за дерибаном...
Іноземець має з"явитися на зібрання наглядової ради десь за 24 години. Що неможливо...
То есть из за того что невозможно собрать наглядову раду и соответственно принять решение будут гибнуть украинские воины и граждане? Нахер такие рады в условиях войны.
   
Re: что там за закон?

трудно понять зачем покрывать мародеров
я уже много комментариев видел на счет этого закона совершенно разных людей
ну чого ти причепився. я прочитав і сказав, як я зрозумів, це моя справа.
ти можеш домальовувати що хочеш. це твоя справа
   
Re: что там за закон?

кстати а где сейчас Коломойский?  Филатов говорит не видать никак
   
Re: что там за закон?

То есть из за того что невозможно собрать наглядову раду и соответственно принять решение будут гибнуть украинские воины и граждане? Нахер такие рады в условиях войны.
в режимі відео все приймається. читай уважно, що написано в ТС.
   
Re: что там за закон?

То есть из за того что невозможно собрать наглядову раду и соответственно принять решение будут гибнуть украинские воины и граждане? Нахер такие рады в условиях войны.
+================================================================================+
А який зв"язок між скликанням наглядової ради та "будут гибнуть украинские воины и граждане"?
Наглядова рада НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ щоденним керуванням роботою компанії. На то є виконавчий
директор та його команда.
   
Re: что там за закон?

А можно сегодня рассказать где Татаров?
А то больше смахивает на шантаж
   
Re: что там за закон?

А можно сегодня рассказать где Татаров?
А то больше смахивает на шантаж

без понятия где он
и где ево дружочек портнов
   
Re: что там за закон?

сейчас мародеров к столбам привязывают
к депутатам и олигархам это не относится?
Ох, як би хотілося побачити Коломойського, прив'язаного до стовпа і  з голою дупою.
   
Re: что там за закон?

без понятия где он
и где ево дружочек портнов

Это вопрос к Шабунину
Вы то здесь при чем?

   
Re: что там за закон?

Що, зрадойоби, ви в Зеленському так же сумнівалися, може воно зараз як раз на часі?
   
Re: что там за закон?

Я взагалі проти іноземців в наглядових радах державних підприємств України...
Мені достатньо було поляка голови УЗ на котрого дома справу відкрили.
Про Супрун взагалі згадувати важко.

Так в чому зрада?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія