Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Показати зображення...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025893.msg22068772#msg22068772
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

26 липня по Київу 188 підтверджених випадків.  Від цієї дати можна спостерігати які будуть наслідки  попівської забави  для киян
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

26 липня по Київу 188 підтверджених випадків.  Від цієї дати можна спостерігати які будуть наслідки  попівської забави  для киян

З 6 по 11 липня Атлас вікенд: кожен день по 100 тис, всі без масок, я теж був. І що?
З 2 червня 2020 року кожен день в Києві: метро, автобус 72 або маршрутка. Останні 2 місяці маску надягав лише за вимогою, а їх майже і не було. І що? Не захворів, вакцинувався лише 22 липня, перша стадія.
Маски не до чого, здається мені. Інші фактори діють.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Попы истомились за время карантина, хотят покрасоваться в новых шмотках.
чий хрест найкращий?
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]
PAL

чий хрест найкращий?
Показати зображення...
"дайте два!" (с)  :lol:
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Згідно з даними цього сайту https://covid19.rnbo.gov.ua/ зараз в Україні хворіє 11588 осіб, з них в Києві - 4250.

При цьому в жодній з областей нема більше 1000 хворих (хіба що в Одеській 897).

Так що летимо  :shuffle:
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

"дайте два!" (с)  :lol:
:laugh:
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Жодної маски на морді
Будете знати кому дякувати восени коли вас знову в трамвай не пускатимуть

   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Жодної маски на морді
Будете знати кому дякувати восени коли вас знову в трамвай не пускатимуть

https://www.facebook.com/114351485246187/posts/4833413676673254/
Та капець скільки народу, тільки що по новинах показували, всі без масок :facepalm:
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Жодної маски на морді
Будете знати кому дякувати восени коли вас знову в трамвай не пускатимуть

https://www.facebook.com/114351485246187/posts/4833413676673254/
ппц! і нахріна кацомірним це дозволили,  якщо навіть УПЦ не влаштовує святкувань зараз.
Веталі і 3еєрмакам -  (td)
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

при чому на роісі ходу відмінили

В Москве отменили крестный ход по случаю Дня крещения Руси из-за ситуации с коронавирусом. Об этом сообщил председатель синодального отдела по взаимоотношениям церкви с обществом и СМИ Московского патриархата Владимир Легойда, передает ТАСС.

«Что касается Москвы, то у нас несколько лет подряд был крестный ход от Кремля от Успенского собора к памятнику князю Владимиру, но 28 июля этого крестного хода не будет в связи со сложной эпидемической ситуацией», — сказал Легойда. При этом, по его словам, богослужения пройдут во всей церкви.

Он также отметил, что в Киеве крестный ход состоится 27 июля. «Украинская православная церковь его проводит, и будет литургия в [Киево-Печерской] лавре», — добавил Легойда.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/60fed8f19a794753e3c985bf
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Выше оратор вспоминал метро.
+1
Каждый день в час пик в метро хрестна хода..
И на УЗ с каждый рейсом поезда в любом направлении хрестна хода..
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Выше оратор вспоминал метро.
+1
Каждый день в час пик в метро хрестна хода..
И на УЗ с каждый рейсом поезда в любом направлении хрестна хода..
там хоча б у масках
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

там хоча б у масках
Та до сраки.. морда в морду.. там вирусу летать не надо - переползет
А в поездах без масок.. я лично уже ходок десять совершил..
А в маршрутках?
444 дружбы народов - хотов маршрут .. просто суко набивается для отравления и заражения при плюс 30 жопа жопа

Останнє редагування: 27 липня 2021 14:22:47 від Strangeways
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

там хоча б у масках
якщо їхати 4 години в мікроавтобусі маски до жопи.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Та вже напишу те,що 90% порохоботів тут стидаються написати(хоча в них на язиці крутиться)"Що ж воно таке? Вже й томос надали й " москальсько -кадебешну " РПЦ гнобили,гнобили,і на вищому державному рівні надавали підтримку ПЦУ ,а воно, ти бач все одне в "москальські " церкви в 10 раз більше ходить,ніж у "свої,патріотичні".А ще нещодавно(за часів Порошенка) щодня "сводку"давали(й тут УП) скіко приходів перейшло з РПЦ до ПЦУ.Чи то томос не зовсім "справжній" дали,чи може в "консерваторії" щось не так?
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

В москві заборонили а в Україні щоб збільшити кількість жертв московських попів її дозволили. І хто тут шкодить державі?
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Ач, як лазарю томос пече  :D
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Та вже напишу те,що 90% порохоботів тут стидаються написати(хоча в них на язиці крутиться)"Що ж воно таке? Вже й томос надали й " москальсько -кадебешну " РПЦ гнобили,гнобили,і на вищому державному рівні надавали підтримку ПЦУ ,а воно, ти бач все одне в "москальські " церкви в 10 раз більше ходить,ніж у "свої,патріотичні".А ще нещодавно(за часів Порошенка) щодня "сводку"давали(й тут УП) скіко приходів перейшло з РПЦ до ПЦУ.Чи то томос не зовсім "справжній" дали,чи може в "консерваторії" щось не так?
А чого ти бреше?

Реально місцева влада на зло Києві завжди підтримували Моковитів, бо звідти гроші йшли у вигляді хабарів. Підтримка Мордоської Церкви була тому що звібти платили. Але коли прийшов кака разніца, то гроші пішли ще більше на така справи. Ваша заслуга.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

ти бач все одне в "москальські " церкви в 10 раз більше ходить,ніж у "свої,патріотичні"
То напишіть гниди, на своїх церквах, що вони москальскі. Тоді побачимо хто куди ходить.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Мені взагалі по цимбалах- хто і в яку церкву ходить. Історію треба вчити! Ще ніколи й нікому (за винятком тотального знищення народів) не вдавалося примусом змінити віросповідання(у тому числі-адміністративними засобами).А Порошенко хтів ,певено, "обдурити" неписані закони  побудови суспільства.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Вело, ти ж греко-католик,яке тобі  діло до православних?
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Церковь в СССР находилась под усиленным контролем со стороны спецслужб. В 1965 году Совет по делам Русской православной церкви был соединен с Советом по делам религиозных культов в единый надзорный орган — Совет по делам религий. Константин Харчев, председатель этого органа в 1984—1989 годах, впоследствии объяснял: «Ни один кандидат на должность епископа или другую высокую должность, будь то член Священного Синода, не получал её без одобрения ЦК КПСС и КГБ». Профессор Натаниэль Дэвис обращает внимание на следующее: «Если епископы хотели защитить своих людей и сохранить должность, они должны были сотрудничать в какой-то степени с КГБ, с комиссарами Совета по делам религий и с другими партийными и правительственными властями». Патриарх Алексий II признавался, что епископы шли на компромиссы с советским правительством, включая его самого, и публично раскаивался в содеянных компромиссах.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Вело, ти ж греко-католик,яке тобі  діло до православних?
Я хрещений в 1973 році. Невінчаний. Пару раз ходив яйця святити. Вважаю всі церкви рівними, якщо вони не є підрозділом спецслужб держави-агресора.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Писець....там просто від сонячного удара можна ласти склеїти

Ти так про це пишеш, наче в цьому є щось погане.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Мені взагалі по цимбалах- хто і в яку церкву ходить. Історію треба вчити! Ще ніколи й нікому (за винятком тотального знищення народів) не вдавалося примусом змінити віросповідання(у тому числі-адміністративними засобами).А Порошенко хтів ,певено, "обдурити" неписані закони  побудови суспільства.
:facepalm: вчи історію!
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Тут фішка у тому(й про це добре знають по обидва боки,як в ПЦУ так і в РПЦ),що ПЦУ не визнана більшісттю світових православних церков.А на побутовому рівні часто виникають ситуації(особливо,коли наші туристи  або заробітчани за кордоном )-треба звертатись до святих отців.Так от ,там першим ділом питають-до якої церкви ,чи хрещений і т.д.Не дай боже,померла людина- не відспівають,бо відпустити обряд прихожанина "розкольницької" церкви то є гріх на рівні,як відспівати самогубця. Саме це є основною перепоною для того,щоб більшість вірян перейшли до ПЦУ.Як тільки світова православна спільнота(її арифметична більшість) визнає легитимність ПЦУ і найголовніше нададуть статус автокефалії- то віряни в Україні масово відійдуть від РПЦ.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Мені взагалі по цимбалах- хто і в яку церкву ходить. Історію треба вчити! Ще ніколи й нікому (за винятком тотального знищення народів) не вдавалося примусом змінити віросповідання(у тому числі-адміністративними засобами).А Порошенко хтів ,певено, "обдурити" неписані закони  побудови суспільства.
османы после завоевания Константинополя за пару десятков лет изменили веру у существенно большей половины жителей.
В основном льготным налогообложением
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

В Вересні- Жовтні все причорномор'я попаде мінімум в померанчеву зону по ковіду... А в на Новорічні свята Буковель буде в зеленій.. ЗАПОМНІТЄ ЕТОТ ТВІТ!!!(ц)...
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Та вже напишу те,що 90% порохоботів тут стидаються написати(хоча в них на язиці крутиться)"Що ж воно таке? Вже й томос надали й " москальсько -кадебешну " РПЦ гнобили,гнобили,і на вищому державному рівні надавали підтримку ПЦУ ,а воно, ти бач все одне в "москальські " церкви в 10 раз більше ходить,ніж у "свої,патріотичні".А ще нещодавно(за часів Порошенка) щодня "сводку"давали(й тут УП) скіко приходів перейшло з РПЦ до ПЦУ.Чи то томос не зовсім "справжній" дали,чи може в "консерваторії" щось не так?

На пасху я был в Луцку.
Огромная в золотых куполах мпц .. с утра валом валом народа.  Волынь!!!
Я с вопросами - а шо такое?
Ответ примерно таков - Это наша церковь, диды и прадеды в нее ходили, а то что маскали там шота, то пошли они нахер..
Логики я не понял, скорее всего - ходили сюда и будем ходить. Ни че ни знаем..
В Черкащине так само. 
Атошников хоронят два попа, мпц упц.. сам присутствовал не раз..

..
До писты им мнение фупа, особенно калбаснага
   
я за прихильники певної політсили, але проти підрозділу КДБ в Україні.

выбрал ЗЕ! - получай кгб в нагрузку  :gigi:
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Маски не до чого, здається мені. Інші фактори діють.
Віра в Б-га
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

І ще зрада зрадонька- незважаючи на всі прокльони порохоботів,таки небесна канцелярія сьогодні на стороні москальської церкви -щоб вірянам не напекло в голови- небо з обіду на столицею вкрилось густо хмарами)))
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Конфесійна та церковна належність громадян України (січень 2020р. соціологія)
 Разумков Центр 03 лютого 2020 Соціологія
 Поширити
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова на замовлення інтернет-ресурсу «Обозреватель» з 17 по 21 січня  2020 року. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними  показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Згідно з результатами опитування, найчастіше громадяни України відносять себе до вірних Православної церкви України (34%). 13,8% назвали себе вірними Української православної церкви (Московського патріархату), 8,2% — Української греко-католицької церкви, 0,7% — Протестантських та Євангелічних церков, 0,4% — Римо-католицької церкви, 0,6% — інших релігій та конфесій. Значна частина опитаних (27,6%) зазначали, що вважають себе православними, але не відносять до якоїсь церкви. 8,8% не відносять себе до жодної з конфесій, а ще 5,6% визначили себе як невіруючих.

До вірних ПЦУ віднесли себе 42,2% жителів Західного регіону, 41,3%   жителів Центрального регіону, 23,4% жителів Східного регіону і 16,2% — Південного регіону. Вірними УПЦ(МП) є 8,7% жителів Західного регіону, 12,0% жителів Центрального регіону, 17,9% жителів Південного регіону, 19,1% — Східного регіону. Вірні УГКЦ переважно представлені у Західному регіоні, де їх частка серед опитаних становить 30,8%. Православних, які не відносять себе до якоїсь церкви, найбільше у Південному (48,9%) і Східному (36,4%) регіонах.

Частка вірних УПЦ (МП) зростає зі зростанням віку опитаних — від 9,3% серед респондентів віком від 18 до 29 років до 18,6% серед тих, кому 60 і більше років. Частка православних, які не відносять себе до якоїсь церкви, є дещо нижчою серед представників найстаршої вікової групи (60 і більше років) — 23,3%. Сумарна частка тих, хто не відносить себе до жодної конфесії або є невіруючим, зменшується із зростанням віку опитаних — від 19,4% серед молоді віком від 18 до 29 років до 11,2% серед респондентів від 60 років і старших.

Частка вірних деяких конфесій та церков відрізняється серед представників електорату окремих політичних партій. Так, серед представників електорату Партії «Європейська солідарність» більше, ніж в середньому по масиву опитаних, вірних ПЦУ (52%) і УГКЦ (17%). Серед представників електорату Партії «Опозиційна платформа — За життя» більше, ніж загалом по масиву респондентів, вірних УПЦ(МП) (27%), тих, хто вважає себе православним, але не відносить себе до якоїсь церкви (34,6%), а також сумарна частка тих, хто не відніс себе до жодної конфесії або є невіруючим (20,8%). Серед представників електорату Партії «Слуга народу» більше, ніж загалом серед опитаних, тих хто вважає себе православним, але не відносить себе до якоїсь церкви (35%). Електорат інших партій не аналізувався через недостатню представленість у масиві.

Дані в таблицях подані у відсотках.
РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ

 

Скажіть, до якої конфесії (релігії) Ви себе відносите?

Православна церква України (ПЦУ)
34,0

Українська православна церква (Московський патріархат)
13,8

Я просто православний, не відношу себе до якоїсь церкви
27,6

Греко-католицька церква
8,2

Римо-католицька церква
0,4

Протестантські та Євангелічні церкви
0,7

Інші конфесії, релігії
0,6

Я не відношу себе до жодної з конфесій
8,8

Я не віруючий
5,6

ВВ/ ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДі/ Не знаю
0,7
https://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/konfesiina-ta-tserkovna-nalezhnist-gromadian-ukrainy-sichen-2020r
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

І ще зрада зрадонька- незважаючи на всі прокльони порохоботів,таки небесна канцелярія сьогодні на стороні москальської церкви -щоб вірянам не напекло в голови- небо з обіду на столицею вкрилось густо хмарами)))
:facepalm1:  :pofig:  [KA]
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

Норушка, ці опитування  гроша ломаного не варті)))Статистика по цій темі дуже проста(як і у всьому світі) -рахують по кількості приходів(храмів).Станом на сьогодні вона настільки невтішна(для прихильників томосу),що перестали публікувати ...
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

На пасху я был в Луцку.
Огромная в золотых куполах мпц .. с утра валом валом народа.  Волынь!!!
Я с вопросами - а шо такое?
Ответ примерно таков - Это наша церковь, диды и прадеды в нее ходили, а то что маскали там шота, то пошли они нахер..
Логики я не понял, скорее всего - ходили сюда и будем ходить. Ни че ни знаем..
В Черкащине так само. 
Атошников хоронят два попа, мпц упц.. сам присутствовал не раз..

..
До писты им мнение фупа, особенно калбаснага

У армии музыкантов халтурщиков ( халтура - это банкет) дорогущая чудесная импортная аппаратура превратилась в ненужный хлам..
Я сетовал до вируса как свою за копейки распродал, та мне повезло!
попросіться в квартал 95 -- може візмуть з апаратурою
за заслуги в скиданні петра - не дарма ж писали стільки
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

ви знову війни не бачите?

звезли з різних куточків України, інфікували, і розвезли туди звідки завезли. Це ж масштабна диверсія з застосуванням біологічної зброї якою де-факто і є вірус з китайської лабораторії.
   
Re: Ура! Назустріч новому лохдауну [ua]

чий хрест найкращий?
Показати зображення...
{     Хрести ,- ЗОЛОТІ, а душі, - ДЕРЕВ*ЯНІ...
А повинно бути НАВПАКИ,дуже жаль..... (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія