Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Могилёв: Янукович бежал после штурма Администрации Президента :K


В ночь на 22 февраля активисты Евромайдана захватили правительственный квартал, покинутый правоохранителями, взяв под свой контроль здания Верховной Рады, Администрации президента, Кабинета министров и МВД[688][689], и выдвинули ряд новых требований — в частности, потребовали немедленной отставки президента Януковича[690][691].


Насколько видишь из моей публикации даже русская версия википедии врёт, что в ночь "на 22 февраля захватили" - что означает захватили? И почему в ночь? Если я был под ВРУ, КМУ и АПУ уже днём 21 февраля ,  т.е. до 18:00???

https://echo.msk.ru/blog/olegkievskyi/1263880-echo/
Может специально страхи нагнетают и не понимают как можно получить власть без вооружённого захвата путём штурма?

Останнє редагування: 17 лютого 2018 01:30:54 від oleg kievsky
   
Съезжаешь? Ты вот это написал?

Последний раз объясняю. Парасюк не вечером, а ночью в 1:00 21 февраля призвал штурмовать АПУ, и только после этого днём 21 февряля  было подписано соглашение,
Согласен, что перепутал?
Что я перепутал, дятел?

Я пишу то, что я видел собственными глазами и слышал собственными ушами. А ты можешь только русские версии википедии цитировать. Но рукописи не горят. Увы...
   
Черговий вкид Ватного Роджера.
Не розумію, навіщо реагувати на очевидні провокації цього узкомірца.
   
Черговий вкид Ватного Роджера.
Не розумію, навіщо реагувати на очевидні провокації цього узкомірца.

Я всё больше чувствую, что рашистская пропаганда без сопротивления попадает в души украинцев. Как сегодня на Прямом. И действительно. В событиях 18-21 февраля в Киеве принмало мало людей, которые бы потом внятно и чётко расставили все факты во времени и месте события. Вот поэтому в головах многих каша о событиях, рождаются мифы, сплетни, легенды, которые ставят под сомнение подвиг обычных граждан.
   
Я всё больше чувствую, что рашистская пропаганда без сопротивления попадает в души украинцев. Как сегодня на Прямом. И действительно. В событиях 18-21 февраля в Киеве принмало мало людей, которые бы потом внятно и чётко расставили все факты во времени и месте события. Вот поэтому в головах многих каша о событиях, рождаются мифы, сплетни, легенды, которые ставят под сомнение подвиг обычных граждан.

прямой це гебельс тв 60 на 40
   
Бля ребята, ну нельзя ж на черное говорить белое!!!
21 февраля ДНЕМ было подписано соглашение
И ПОСЛЕ ЭТОГО НОЧЬЮ на Майдане это соглашение было отвергнуто!
Что не так?
Я никакой википедии не цитировал... я пишу по памяти.
Ты же, киевский пишешь наоборот: что сначала был ПАРАСЮК, а потом - СОГЛАШЕНИЕ.
ТАк вот это и есть ОБМАН!!!

   
Бля ребята, ну нельзя ж на черное говорить белое!!!
21 февраля ДНЕМ было подписано соглашение
И ПОСЛЕ ЭТОГО НОЧЬЮ на Майдане это соглашение было отвергнуто!
Что не так?
Я никакой википедии не цитировал... я пишу по памяти.
Ты же, киевский пишешь наоборот: что сначала был ПАРАСЮК, а потом - СОГЛАШЕНИЕ.
ТАк вот это и есть ОБМАН!!!
Бедняга! Парасюк призвал идти на штурм в 1:00 21 февраля. После 16:00 21 февраля некого было штурмовать и не зачем!!))))

Ты вместо русской википедии просто внимательно посмотри на фото и время публикации и комментов к ней и всё станет на свои места)))

https://echo.msk.ru/blog/olegkievskyi/1263880-echo/


   
Парасюк призвал идти на штурм в 1:00 21 февраля.

брехня!
22 февраля
после подписания соглашения

   
брехня!
22 февраля
после подписания соглашения
:facepalm1:
   
брехня!
22 февраля
после подписания соглашения

Ёбнутый шоле?
   
брехня!
22 февраля
после подписания соглашения



Опубликовано: 21 февр. 2014 г.

"Забаньте уєбана" (с)
   
вот вам хронология 21 февраля с ресурса, на котором мы находимся:

21 лютого 2014 року, п'ятниця.
....
16:00 - Президент України та лідери опозиції підписали Угоду з урегулювання кризи в країні. Глави МЗС Німеччини, Польщі та Франції засвідчили підписання угоди.
....

20:30 - Під час вечірнього траурного віча на Майдані Незалежності люди невдоволеними вигуками зустріли підписання угоди між опозицією і владою України про врегулювання кризи. Виступ Віталія Кличка перервав один з сотників Майдану Володимир Парасюк, який заявив, що якщо президент Віктор Янукович не піде у відставку до 10 ранку 22 лютого, люди підуть у збройний наступ.
....
00:30 Самооборона Майдану заявила, що повністю контролює урядовий квартал. За інформаціє., що лунає зі сцени, учасники протесту оточили Верховну Раду та Адміністрацію президента, а також будівлю Кабміну. Про заявив комендант Майдану Андрій Парубій.
   
Опубликовано: 21 февр. 2014 г.

и что?
вечером 21 февраля!
единственное, чтоя спутал, думал, что это уже было ночью, после полуночи
оказывается, это было 21 до полуночи
но именно после подписания соглашения, а не до!




Останнє редагування: 17 лютого 2018 02:05:30 від Roger Waters
   
Це хто писав?

брехня!
22 февраля
после подписания соглашения

единственное, чтоя спутал, думал, что это уже было ночью, после полуночи
оказывается, это было 21 до полуночи
" не всрався, я не всрався"  :gigi:


Останнє редагування: 17 лютого 2018 02:06:40 від птах Сорока
   
Це хто писав?


меня сбило с толку, что было написано, что произошло это в час ночи
я помнил, что было в ночь с 21 на 22, но не помнил во сколько
оказалось, ло полуночи, значит 21
   
вопрос заключался в том, было ли заявление Парасюка сделано до заключения соглашения или после
я утверждал, что после, а олег киевский писал, что до
вот и весь сыр-бор
   
вопрос заключался в том, было ли заявление Парасюка сделано до заключения соглашения или после
я утверждал, что после, а олег киевский писал, что до
вот и весь сыр-бор

Насрати на ту угоду. Янукович ще до угоди збирав речі 19 числа:





Скількі ж воно вивезло сцуко, 4 дні вантажили у фури.
А деякі казки розказують, що мовляв Парасюка налякався та штурму  урядового кварталу, йопт :facepalm1: 

Останнє редагування: 17 лютого 2018 02:18:29 від птах Сорока
   
так до или после? :о)
   
так до или после? :о)

конечно после
Парасюк был после
киевскому изменила память и блог
   
мова йле про те що Яника залякали і він втік. налякали початком штурма адмінкварталу 20 лютого і погрози Парасюка продовжити це 21.

о. це і називається штурмом урядового кварталу



Миша штурмує кота. Зараз кіт має злякатися і втекти.

Озброєний потужний штурм майданівців легко зупинили кілька беркутівців, які ходили на повний зріст біля стін Жовтневого і навіть не ховалися від куль демонстрантів.

Останнє редагування: 17 лютого 2018 02:30:57 від соннна.тетеря
   
Штурма не было никакого. Наоборот, страна проснулась и охуела - все правительственные органы были пусты. Весь КМ съебался и тупо пропал. Страна была в шоке - страна тупо без управления.

Потом стало ясно, что так было нужно что бы паралельно захватывать власть в Крыму воспользовавшись безвластием в Киеве
Вже писав раніше (років 2 тому) -- повторю свою версію.
Спочатку порядок подій.
1. Штурм Майдану в ніч на 19-те, який не досяг мети.
2. 19-го -- мляві перестрілки.
3. 19-го Хряк почав вивозити речі (це стало відомо після того, як в Межигір'ї знайшли записи з камер спостереження).
4. 20-го -- розстріли на Інститутській.
4. ВРУ ухвалюэ рішення про виведення силовиків з Киэва. Голосують всі, навіть риги.
5. До вечора 21-го продовжуються перемовини з Хряком.
6. 21-гт ввечері Гориничі повідомляють, що за домовленістю Хряк буде презом до осені. Майдан обурений. На сцені виникаэ Парасюк з ультиматумом -- або негайна відставка Хряка, або штурм урядових будівел.
7. Практично в ці ж години Хряк покидаэ Межигір'я і виїздить в голф клуб поблизу Харкова.
8. В Харкові "з'їзд" ригів і комуністів.
Їхній (хуйло) задум був таким.
1. Розізлити Майдан розстрілами. (Тоді вони виглядали абсолютно невмотивованими).
2. Спровокувати штурм урядових будівель.
3. Хряк в Харкові вилазить на сцену і благаэ хуйло допомогти відновленню констиуційного ладу.
3. Той засилаэ своїх головорізів -- в Киэві море крові.
4. Через кілька днів хуйло з хряком в Киэві на параді як миротворці.
Ніхто б в Европі нічого не пікнув би.
АЛЕ.
Штурмів не відбулось.
В Харкові -- потужний про-український мітинг.
План не спрацював.
Тоді запустили інший -- по Криму.
Тут використали елемент попереднього плану -- хряк "попрохав" хуйло ввести війська.
До речі, саме цим пояснюэться маршрут виїзду Хряка через Крим -- він мав ніби то з Криму просити хуйло. Ніби то своїми очима побачив загрозу усскоізичному насэлэнію.
Адже з Харкова до кордону з Московіэю -- 10 хвилин машиною.
А він поперся на південь через дві чи три області. Бо мав бути в Криму, як легітипний.


Останнє редагування: 17 лютого 2018 04:32:12 від StepbyStep
   
Вот сейчас начинают вскрываться хуйло консервы ФУПа...
Повторяю вопрос: кто может предосмтавить фотографии и видео штурма АПУ, КМУ и ВРУ?
К примеру видео захвата диверсантами России КМ и ВР Крыма известны и их может каждый увидеть.
какие консервы?
Старые ватники. Хорошо известные
   
Вчора він був на 112!
Офігеть!
Я вчора подивилась інтерв,ю Могилева на ФБ у Гордона. Оце розкрутка!
   
Оце прочитав гілку і не можу второпати, що відбувається.
Припустимо виникла дискусія між дописувачами oleg kievsky та pirat. Всі сторони дискусії, навмисно чи ні, робили помилки в хронології та інтерпретації подій.  Але ж, як кажуть "в суперечці народжується істина", то дискусія рухалася в напрямку встановлення істини.
І тут вилазить тернопільський рагуль та починає навішування ярликів на дописувачів і одну сторону дискусії банять назавжди.
То це форум запеклих політичних баталій, чи форум тернопільського рагуля як замішувати бетон?

   
Офігеть!
Я вчора подивилась інтерв,ю Могилева на ФБ у Гордона. Оце розкрутка!
Він був у програмі Бацман, ад'ютанткі Гордона.
   
схоже, настає епоха "лєнін і брєвно"
   
Оце прочитав гілку і не можу второпати, що відбувається.
Припустимо виникла дискусія між дописувачами oleg kievsky та pirat. Всі сторони дискусії, навмисно чи ні, робили помилки в хронології та інтерпретації подій.  Але ж, як кажуть "в суперечці народжується істина", то дискусія рухалася в напрямку встановлення істини.
І тут вилазить тернопільський рагуль та починає навішування ярликів на дописувачів і одну сторону дискусії банять назавжди.
То це форум запеклих політичних баталій, чи форум тернопільського рагуля як замішувати бетон?
Отака вона, правда українська.
Дійсно, була дискусія і по її результатам дописувача Pirata в бан назавжди. А він нікого не ображав, чемно поводився, антиукраїнської пропаганди не вів. Просто заткнули рта хлопцю.
Що це таке відбувається на форумі?
   
Отака вона, правда українська.
Дійсно, була дискусія і по її результатам дописувача Pirata в бан назавжди. А він нікого не ображав, чемно поводився, антиукраїнської пропаганди не вів. Просто заткнули рта хлопцю.
Що це таке відбувається на форумі?
:facepalm1:
А хто х.й.ю ніс про озброєних майданівців?
   
22/02 зранку ми сидділи в кафе в готелі на європейській площі, збиралися зробити екскурсію португальському журналісту по майдану, навколо було купа знамальних груп, які в один прекрасний мосент зірвалися і почали швидко збиратися - межигір‘я порожнє! Ну і ми з ними. Летів я десь 150
Приїхали, вже купа знімальних груп біля бокових дверей, самооборона не пускає, прочісують територію, бояться що заміновано
Через годину я був у двадцятці щасливчиків що зайшли першими

   
:facepalm1:
А хто х.й.ю ніс про озброєних майданівців?
Ну так доказали що не було зброї, нащо банити?
Це ж форум, а не суд.
   
Ну так доказали що не було зброї, нащо банити?
Це ж форум, а не суд.

Схоже на те, що на ФУПі введена робота по темникам і тема про Майдан та регіоналів проходить як неактуальна та підлягає замовчуванню.
То ж вилазить такий Слав і під патріотичні лозунги прибиває одну сторону дискусії. Але це ховання голови в пісок, бо виникає ілюзія, що процеси рухаються в правильному напрямку, але натомість на телебаченні вони рухаються у зворотному, ригі повертаються.
   
Отака вона, правда українська.
Дійсно, була дискусія і по її результатам дописувача Pirata в бан назавжди. А він нікого не ображав, чемно поводився, антиукраїнської пропаганди не вів. Просто заткнули рта хлопцю.
Що це таке відбувається на форумі?
это украинский форум а не антиукраинский
   
это украинский форум а не антиукраинский

Але щоб була дискусія, то на форумі повинні бути представлені всі сили суспільства, чи вам потрібна "тепла ванна" для дописувачів на форумі, попри те що в реалі всіх очікує холодній душ з брандспойтів?
   
Я вообще не понял: пирата забанили по 4.7 как партийного бота. Так какой партии он бот? И какие посты это доказывают?
По-моему он цитировал общеизвестные факты.
За это банят?
Ого...
   
Але щоб була дискусія, то на форумі повинні бути представлені всі сили суспільства,

Під час  військової агресії,  "дискусії"  з ворогами можуть влаштовувати лише  ідіоти.
   
Схоже на те, що на ФУПі введена робота по темникам і тема про Майдан та регіоналів проходить як неактуальна та підлягає замовчуванню.
То ж вилазить такий Слав і під патріотичні лозунги прибиває одну сторону дискусії. Але це ховання голови в пісок, бо виникає ілюзія, що процеси рухаються в правильному напрямку, але натомість на телебаченні вони рухаються у зворотному, ригі повертаються.

Ого вата вскривається
   
Але щоб була дискусія, то на форумі повинні бути представлені всі сили суспільства,
Під час  військової агресії,  "дискусії"  з ворогами можуть влаштовувати лише  ідіоти.

Це ви розказуйте каналам які транслюють Могільова, Герман, Шуфрича, Рабіновича  та інших.
   
20 февраля фашистская Московия напала в Украину. Уже с этой даты дАнецкий хряк был уже обречен.
   
Ого вата вскривається

+1
За Фломастером я помічав подібне і раніше,а ось Біллі здивував
   

Отака вона, правда українська.
Дійсно, була дискусія і по її результатам дописувача Pirata в бан назавжди. А він нікого не ображав, чемно поводився, антиукраїнської пропаганди не вів. Просто заткнули рта хлопцю.
Що це таке відбувається на форумі?

Пірат,Дон Ягон і ще декілька юзерів робили-роблять подібні вкиди досить регулярно.Вони-ваші ментальні ватні брати.Тільки ви висловлюєте свою позицію трохи обережніше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія