Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СРСР, 1970-ті

Re: СРСР, 1970-ті

  Хрена. Это жентыльменский набор взломщика-домушника.

 :smile3:  Ха, а шо, газосварщик не может быть домушником-взломщиком? И наеборот может быть :shout:
   
Re: СРСР, 1970-ті


Социализм был обречён с момента рождения - когда никто не заинтересован (а заинтересовать можно только морковкой, а не плетьми) в повышении качества продукции - писец наступит через 30-40 лет   . ВМВ отсрочила этот писец, только и всего.
Качєство продукції це наслідок. Проблема була в хвальоном абразаванії.

Тобто в системі освіти СССР. Будь які зміни і реформи в освіті помічаються не відразу(тут пояснювати думаю не треба)
Тим не менше ,мало хто із совкодрочерів здогадується  ,що  вагомі   досягнення  науки і техніки ,ці самі які дали ядерну зброю,космос ,авіабудування і багато іншого ,якими так люблять  гордитися ,мало пов'язані з рідною комуністичною партією і соціалістичним украдом. А ще менше із важдьом.

Остання серйозна реформа освіти на території майбутнього СССР була ще на прикінці 19 ст.
Запроваджена урядом Вітте.
Тоді відбулися інституційні нововведення і зміни - політехнічні інститути,лабораторні практики(методика),закупка обладнання(техніка) стажування в європі(кадри),збільшення годин на вивчення точних наук і т.д... тобто було  закладено  матрицю освіти на роки вперед.
Але. Прийшли  тупі швондєри , долбойоби і мясники.

Як тільки на пенсію почали виходити спеціалісти , які готувалися ще за старою системою освіти ,тоді почався кінець. :laugh: (якщо  спеціаліст  на пік виходить десь до 40-45 років,то виходить що все почало закінчуватись приблизно із  поч.70тих р.,  спеціалісти які готувалися ще по німецьких лекалах )

А потім  комуняки , всі важливі для будь якої країни наукові напрямки ,почали замінювати науковим комунізмом,науковим атеїзмом... історія КПСС,марксистсько-лінінська філософія ...
Узагальнивши такі практики не важко побачити що метою стало  в першу чергу "воспітаніє сознатєльних  строітєлєй   комунізма",а вже потім "наділених  високою кваліфікацією"

Так все і  було, легко і просто. Без сплочєнія  мірового імпєріалізма і всєво коварного запада , протіф страни підтирачів дупи газетою.
   
Re: СРСР, 1970-ті

По моєму, в цій гілці сперечаються ті які виросли в якомусь чорному районі і діти багатих субурбів. Та по всякому було. Залежно від регіону, міста, року народження. Багате, велике село  на Західній Україні,газифікували лишень в 93. Машини були, але мало, зараз через хату. Телевізори були у всіх.мотоциклфв було багато. Люди тримали багато худоби, городів, так що від голоду наврядчи хто вмирав.хати були ,аби не менша ніж у сусідів. Весілля на 500 люду, бо що сусіди скажуть. Всі хто міг пристроював кровиночку рідну в інститут. Магазинним хлібом свиней годували. Все це кінець 70 і 80ті.
   
Re: СРСР, 1970-ті

рідні в УПА, дід ветеран ВВВ, батько комуніст. Цікава картина

Точно фсбешне лайно, яке ніколи не жило в Україні. У мене обидва діди воювали у другій світовій, татів тато помер відразу після війни, а мамин батько прожив довге і доволі комфортне життя. Так, одна із сестер моєї бабусі (татової мами) сиділа в таборах, як я написала вище.

Така історія була у мільйонів українців.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ви жили в краях багатими деревиною, а ми в степу! Кізяк+ перекотиполе+ соломи трошки ( єслі повезе)+ степових трав дідо підкосить трохи ( тіпа полина, якого корови не  їдять). Намочили, намісили ногами ( начальство місило конями), зробили шось похоже на кірпіч, висушили на сонці, склали в спеціальний штабєль... Це був пісєц, тавріщі...

Так, дровами і в селі, і перші роки в нашій міській хаті палили.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ти ба, зразу згадала за правила письма до незнайомої людини. Бо щось раніше такого не було. Ось, наприклад
Тут про одного крнкретного "придурка" йшлося, начебто.
Поважна айтішниця не може відрізнити п'ять співрозмовників, оперативки не вистачає, мабуть  8-)

Тьотю, із логікою проблеми якраз у Вас. Так, ви мені всі одинакові, а витрачати свій час, щоб ритися і порівнювати, хто там написав, я не збираюсь. Вас багато, а я одна  :gigi:

Йшлося про одного придурка, але ви як група притягуєте за вуха аргументи, які не відносяться до теми розмови. У тому числі конкретно Ви і конкретно зараз.
   
Re: СРСР, 1970-ті

По моєму, в цій гілці сперечаються ті які виросли в якомусь чорному районі і діти багатих субурбів. Та по всякому було. Залежно від регіону, міста, року народження. Багате, велике село  на Західній Україні,газифікували лишень в 93. Машини були, але мало, зараз через хату. Телевізори були у всіх.мотоциклфв було багато. Люди тримали багато худоби, городів, так що від голоду наврядчи хто вмирав.хати були ,аби не менша ніж у сусідів. Весілля на 500 люду, бо що сусіди скажуть. Всі хто міг пристроював кровиночку рідну в інститут. Магазинним хлібом свиней годували. Все це кінець 70 і 80ті.

От людина знає, про що пише. Саме так! Мій дід не тільки хлібом свиней годував, а і  ще зайве молоко від корови поросяткам зливав.

А весілля я ті пам"ятаю в велетенських наметах, з лавками, мінімум на 2 дні гулянь ...
   
Re: СРСР, 1970-ті

Точно фсбешне лайно, яке ніколи не жило в Україні. У мене обидва діди воювали у другій світовій, татів тато помер відразу після війни, а мамин батько прожив довге і доволі комфортне життя. Так, одна із сестер моєї бабусі (татової мами) сиділа в таборах, як я написала вище.

Така історія була у мільйонів українців.
і тата прийняли в комуністи. Вірю, ага
   
Re: СРСР, 1970-ті

Тьотю, із логікою проблеми якраз у Вас. Так, ви мені всі одинакові, а витрачати свій час, щоб ритися і порівнювати, хто там написав, я не збираюсь. Вас багато, а я одна  :gigi:

Йшлося про одного придурка, але ви як група притягуєте за вуха аргументи, які не відносяться до теми розмови. У тому числі конкретно Ви і конкретно зараз.
персоніфіковане Вони. Цікавий симптом. Укий УДК дисера?
   
Re: СРСР, 1970-ті

персоніфіковане Вони. Цікавий симптом. Укий УДК дисера?

Ось який  :K !
   
Re: СРСР, 1970-ті

і тата прийняли в комуністи. Вірю, ага

Не вір, убийся ап стєну. Забув про засудження волюнтаризму і т.п.? тим більше 70-і це не 30-і, коли ти дитина "врага народа". Плюс син фронтовика і т.п.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ось який  :K !
десь так я й думав, псевдокандидатко
   
Re: СРСР, 1970-ті

десь так я й думав, псевдокандидатко

А що, УДК дисертації треба знати напам'ять? Інакше псевдокандидат? От я наприклад своєї не знаю. Треба в автореферат дивитися. Код спеціальності пам'ятаю, УДК-ні.
   
Re: СРСР, 1970-ті

десь так я й думав, псевдокандидатко

Whatever.
   
Re: СРСР, 1970-ті

А що, УДК дисертації треба знати напам'ять? Інакше псевдокандидат? От я наприклад своєї не знаю. Треба в автореферат дивитися.
от вам є куди подивитись
   
Re: СРСР, 1970-ті

от вам є куди подивитись

А чому речення починаєте з малої букви якщо не секрет? Це що, лінь, недбальство чи просто зневага? Ще Аеліт такий тут є - теж абракадабру пише з помилками і без розділових знаків. Начебто його думки настільки високоцінні, що їх примітивні фупівці повинні вишукувати як алмаз у купі гною. Без образ, мені просто цікава причина.
   
Re: СРСР, 1970-ті

А чому речення починаєте з малої букви якщо не секрет? Це що, лінь, недбальство чи просто зневага? Ще Аеліт такий тут є - теж абракадабру пише з помилками і без розділових знаків. Начебто його думки настільки високоцінні, що їх примітивні фупівці повинні вишукувати як алмаз у купі гною. Без образ, мені просто цікава причина.
це стиль
   
Re: СРСР, 1970-ті

це стиль

Ясно. Тоді таке питання - Вам особисто приємно читати пости Аеліта? З точки зору стилю а не змісту?
Ви б хотіли читати книжку без великих букв і розділових знаків?
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ясно. Тоді таке питання - Вам особисто приємно читати пости Аеліта? З точки зору стилю а не змісту?
Ви б хотіли читати книжку без великих букв і розділових знаків?
Якщо книжка має цінну й унікальну інформацію, то доводиться миритися.
Постів шановного Аеліта це не стосується, інформації там нуль цілих хрен десятих :)
   
Re: СРСР, 1970-ті

Якщо книжка має цінну й унікальну інформацію, то доводиться миритися.
Постів шановного Аеліта це не стосується, інформації там нуль цілих хрен десятих :)

Так я це вище і написав як своє припущення. Збоку складається враження що вони саме такої думки про свої пости.  Просто цікаво що справді в цих людей в голові :)
   
Re: СРСР, 1970-ті

А очереди в рестораны помните?
А "подсаживания" за столик, когда вы вдвоем?
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ясно. Тоді таке питання - Вам особисто приємно читати пости Аеліта? З точки зору стилю а не змісту?
Ви б хотіли читати книжку без великих букв і розділових знаків?
ви про мінускул чули?
   
Re: СРСР, 1970-ті

А очереди в рестораны помните?
А "подсаживания" за столик, когда вы вдвоем?
Нуу! Вы вообще -аксакал... :gigi:
   
Re: СРСР, 1970-ті

Я 10гривен..[/s]тьху рублей давал...чтобы к нам с теперешней женой не подсадили...
Практически поступок миллионера на сегодня  :lol:
   
Re: СРСР, 1970-ті

5 руб. Борисполь -Вокзал тогда стоило...Только для белых... :lol:
   
Re: СРСР, 1970-ті

це стиль

То есть, если нет содержания, то выдатьудивить хоть формой...:facepalm1:
   
Re: СРСР, 1970-ті

выдатьудивить
це що за зміст?
   
Re: СРСР, 1970-ті

То есть, если нет содержания, то выдатьудивить хоть формой...:facepalm1:
В стаде макак-громче всех,значит альфа-самец...
У нынешней "молодёжи"-чем безграмотней,тем выше статус в стае... :gigi:
   
Re: СРСР, 1970-ті

Понимать надо...
   
Re: СРСР, 1970-ті

Нуу! Вы вообще -аксакал... :gigi:

Не самый приятный статус.
Мы ж не Азия.

   
Re: СРСР, 1970-ті

По моєму, в цій гілці сперечаються ті які виросли в якомусь чорному районі і діти багатих субурбів. Та по всякому було. Залежно від регіону, міста, року народження. Багате, велике село  на Західній Україні,газифікували лишень в 93. Машини були, але мало, зараз через хату. Телевізори були у всіх.мотоциклфв було багато. Люди тримали багато худоби, городів, так що від голоду наврядчи хто вмирав.хати були ,аби не менша ніж у сусідів. Весілля на 500 люду, бо що сусіди скажуть. Всі хто міг пристроював кровиночку рідну в інститут. Магазинним хлібом свиней годували. Все це кінець 70 і 80ті.
так , було таке
купували сірий хліб на рубель 6 штук для свиней
   
Re: СРСР, 1970-ті

А очереди в рестораны помните?
А "подсаживания" за столик, когда вы вдвоем?

Подсаживание вело к более качественной групповой пьянке :)
   
Re: СРСР, 1970-ті

Подсаживание вело к более качественной групповой пьянке :)
   
Re: СРСР, 1970-ті

   
Re: СРСР, 1970-ті

   
Re: СРСР, 1970-ті
RSP

От людина знає, про що пише. Саме так! Мій дід не тільки хлібом свиней годував, а і  ще зайве молоко від корови поросяткам зливав.

А весілля я ті пам"ятаю в велетенських наметах, з лавками, мінімум на 2 дні гулянь ...
Ті намети звалися шалашами.
Ставили їх в четвер.
А вже в суботу в них було весілля.
В неділю йшли до розпису, молоду вели до молодого, зі всіма обрядами.
В понеділок була так звана "складана".
В вівторок ще щось.
Було би бажання.
І гроші.
А перше і друге в селян в роки дарагого Ілліча було.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Подсаживание вело к более качественной групповой пьянке :)

Чаще всего - да.
Новые знакомства, кураж всякий.
Помню, однажды, в киевской "Кукушке" так загуляли...
   
Re: СРСР, 1970-ті

Про життя в СРСР є мої спогади: http://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
Там все детально описано.   ;)
   
Re: СРСР, 1970-ті

А очереди в рестораны помните?
А "подсаживания" за столик, когда вы вдвоем?
   
Re: СРСР, 1970-ті

Про життя в СРСР є мої спогади: http://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
Там все детально описано.   ;)
Перші п’ять сторінок зацікавили. Спробую здолати цілком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія