Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Началась сдача Станицы-Луганской

Re: Началась сдача Станицы-Луганской

А чому, ніхто з силовиків не скрутив цих двох і не доправив до в'язниці?
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Интересно, сепары таки епнутые полностью или нет? B-)
Подождем. :-)o
Епанутые или нет, а Станица уже под их контролем.
   
А чому, ніхто з силовиків не скрутив цих двох і не доправив до в'язниці?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052188.msg23034082#msg23034082
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052188.msg23034082#msg23034082

Я не зрозумів, в чому проблема доправити до в'язниці в населеному пункті де органи влади здійснюють свої повноваження?
   
Я не зрозумів, в чому проблема доправити до в'язниці в населеному пункті де органи влади здійснюють свої повноваження?
Ну тому що мабуть органи влади там не здійснюють свої повноваження, а якшо й є шось від військово-цивільної адміністрації, то їм просто пофуй.
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Полицейские и Нацгвардия не уходят из Станицы Луганской и будут следить за безопасностью, правопорядком и украинским суверенитетом, - Артем Шевченко.
Де менти та нацгвардійці? Казали ж ,що відвели лише ЗСУ, а ці залишаться
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Ну тому що мабуть органи влади там не здійснюють свої повноваження, а якшо й є шось від військово-цивільної адміністрації, то їм просто пофуй.

у кого автомат у того і повноваження - скрутив, доставив, а там завели справу, і згідно повноважень посадили
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Ну тому що мабуть органи влади там не здійснюють свої повноваження, а якшо й є шось від військово-цивільної адміністрації, то їм просто пофуй.
В райцентрі з населенням майже 15 тис.?
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1052188.msg23034082#msg23034082
----------------
ти уважно читав?  :lol:
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Скандальний візит з ОРЛО: в СБУ пояснили, чому не затримали "гостей"
Скріншот з відео "5 каналу"
Джерело: Служба безпеки України в Facebook
СБУ пояснила, чому не затримала двох представників ОРЛО Владислава Дейнега й Ольгу Кобцеву, які 6 серпня зайшли на підконтрольну Києву територію України і ображали голову Станично-Луганської РДА Юрія Золкіна.
Текст заяви: "Поява поблизу КПВВ "Станиця Луганська" "парламентарів" квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів. Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я.
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Сеппары могут и дальше гулять по Станице
СБУ ничего делать не будет потому как их прямая работа это оказывается может привести к  срыву минских договоренностей
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

это не те "черти"
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

зато пиня трубы продает в рашку
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Сеппары могут и дальше гулять по Станице
СБУ ничего делать не будет потому как их прямая работа это оказывается может привести к  срыву минских договоренностей

мда.
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

мда.
Це називається, пиз..ти одне тіпа -"что нет потребности закреплять особый статус для Донбасса в Конституции"...
А робити зовсім інше, чи ще до сліпих і глухих не дійшло, надійтесь на краще, але будьте готові до гіршого...
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Це називається, пиз..ти одне тіпа -"что нет потребности закреплять особый статус для Донбасса в Конституции"...
А робити зовсім інше, чи ще до сліпих і глухих не дійшло, надійтесь на краще, але будьте готові до гіршого...

так.
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

зато пиня трубы продает в рашку
Кстати да
Сразу же после того как Куччмооо настоял на выполнении Украиной этх решений
так сразу же Пинчуку пошла масть в России
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Кстати да
Сразу же после того как Куччмооо настоял на выполнении Украиной этх решений
так сразу же Пинчуку пошла масть в России
и что-то не слышно воплей, что кучмо наживается на крови
и к нему на капот никто не запрыгивает
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Кстати да
Сразу же после того как Куччмооо настоял на выполнении Украиной этх решений
так сразу же Пинчуку пошла масть в России
Там всім олігархам масть піде, бо для них головне бабло, як один мені казав - це тільки бізнес нічого особливого...
У нас олігархи, такі Українці, як я балерина, їм відсраки Україна, головне бабло, тому вони і із чортом лисим домовляться,
щоб не заважав їм бабло рубати із хохлів, при тому хохли це все бачать і за них голосують...
Тому надійтеся тільки на себе , ніякий олігарх не буде Україну спасати а навпаки, якщо буде вибір Україна або бабло, я думаю що це уже самі тупі повинні
зрозуміти , але ні, ніяк не дійде...
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

А знаете в чем проблема
в том что так называемый развод войск был выполнен Украиной в одностороннем порядке

   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

А знаете в чем проблема
в том что так называемый развод войск был выполнен Украиной в одностороннем порядке
Проблема в тому , що у нас немає Української влади...
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Там всім олігархам масть піде, бо для них головне бабло, як один мені казав - це тільки бізнес нічого особливого...
У нас олігархи, такі Українці, як я балерина, їм відсраки Україна, головне бабло, тому вони і із чортом лисим домовляться,
щоб не заважав їм бабло рубати із хохлів, при тому хохли це все бачать і за них голосують...
Тому надійтеся тільки на себе , ніякий олігарх не буде Україну спасати а навпаки, якщо буде вибір Україна або бабло, я думаю що це уже самі тупі повинні
зрозуміти , але ні, ніяк не дійде...
(tu)
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Скандальний візит з ОРЛО: в СБУ пояснили, чому не затримали "гостей"
Скріншот з відео "5 каналу"
Джерело: Служба безпеки України в Facebook
СБУ пояснила, чому не затримала двох представників ОРЛО Владислава Дейнега й Ольгу Кобцеву, які 6 серпня зайшли на підконтрольну Києву територію України і ображали голову Станично-Луганської РДА Юрія Золкіна.
Текст заяви: "Поява поблизу КПВВ "Станиця Луганська" "парламентарів" квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів. Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я.
Яка зручна відмазка... (td)
Точнісінько в стилі зєлєпуки - "чтоби прекратить войну, нужно перестать стрелять".(
Тепер сєпари можуть вільно прогулюватися по нашій території, а їх не чіпатимуть, щоб не спровокувати.
зєлєфани, ви це зробили разом!
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Яка зручна відмазка... (td)
Точнісінько в стилі зєлєпуки - "чтоби прекратить войну, нужно перестать стрелять".(
Тепер сєпари можуть вільно прогулюватися по нашій території, а їх не чіпатимуть, щоб не спровокувати.
зєлєфани, ви це зробили разом!

у вас амнезія   :gigi:
https://tyzhden.ua/Politics/129751
 ....перший день після відводу почати діалог про модальності проведення місцевих виборів відповідно до українського законодавства і Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", а також про майбутній режим цих районів на підставі зазначеного закону. Негайно, не пізніше 30 днів з дати підписання даного документа, прийняти постанову Верховної Ради України із зазначенням території, на яку поширюється особливий режим відповідно до Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" на основі лінії, встановленої в Мінському меморандумі від 19 вересня 2014 року....

....Забезпечити помилування і амністію шляхом введення в силу закону, що забороняє переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей України....


Петро Порошенко · October 23, 2016 ·. Мінські угоди – це єдина дорога до миру.
https://www.facebook.com/watch/?v=870818993052494
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

у вас амнезія   :gigi:
https://tyzhden.ua/Politics/129751
 ....перший день після відводу почати діалог про модальності проведення місцевих виборів відповідно до українського законодавства і Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", а також про майбутній режим цих районів на підставі зазначеного закону. Негайно, не пізніше 30 днів з дати підписання даного документа, прийняти постанову Верховної Ради України із зазначенням території, на яку поширюється особливий режим відповідно до Закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" на основі лінії, встановленої в Мінському меморандумі від 19 вересня 2014 року....

....Забезпечити помилування і амністію шляхом введення в силу закону, що забороняє переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей України....


Петро Порошенко · October 23, 2016 ·. Мінські угоди – це єдина дорога до миру.
https://www.facebook.com/watch/?v=870818993052494
Це не в мене амнезія, це ви втратили лік часу.
За те, що ви цитуєте, Порошенко відповів втратою посади президента.
Тому мене він більше не цікавить. Як і всі попередні президенти.

У мене сьогодні питання до теперішнього Головнокомандувача - Зєлєнскага.
Логічно, чи не так?
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Це не в мене амнезія, це ви втратили лік часу.
За те, що ви цитуєте, Порошенко відповів втратою посади президента.
Тому мене він більше не цікавить. Як і всі попередні президенти.

У мене сьогодні питання до теперішнього Головнокомандувача - Зєлєнскага.
Логічно, чи не так?

то йому треба порушити підписані Україною (порошенко) угоди та розпочати широкомаштабні військові дії на Донбасі?
ви до цього закликаєте?
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Це не в мене амнезія, це ви втратили лік часу.
За те, що ви цитуєте, Порошенко відповів втратою посади президента.
Тому мене він більше не цікавить. Як і всі попередні президенти.

У мене сьогодні питання до теперішнього Головнокомандувача - Зєлєнскага.
Логічно, чи не так?

може треба було як парашенко "глава Украины в ответ повысил голос и сказал, что Россия должна прекратить огонь: "Нет, ты просто перестань стрелять!" "
Больше читайте тут: https://гордон/news/worldnews/net-ty-prosto-perestan-strelyat-poroshenko-povysil-golos-na-putina-vo-vremya-peregovorov-normandskoy-chetverki-155581.html

а потім підписати нові мінські угоди?
https://гордон/news/worldnews/net-ty-prosto-perestan-strelyat-poroshenko-povysil-golos-na-putina-vo-vremya-peregovorov-normandskoy-chetverki-155581.html
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

Началась сдача Станицы-Луганской

ну що там, здали вже?

 :-)o
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской



веб-камеру установили с нашей стороні
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

дик здали ж уже Станицю давно

яка тепер наша сторона?   :(
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

А шо там летает перед камерой с неипической скоростью? ;o

Для пуль великовато :-)o
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

да здравствует далгажданий  мир [ua]
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской

А шо там летает перед камерой с неипической скоростью? ;o

Для пуль великовато :-)o
так, цікаво
   
Re: Началась сдача Станицы-Луганской Нове

Золотое-4



Останнє редагування: 13 жовтня 2019 12:57:49 від milkman
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія