Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Батьки мають надати інформовану згоду і якщо медичний світ не чухається для проведення всебічних досліджень вакцин, то в чому тут вина батьків? Хіба вони самі можуть дослідити механізм дії вакцин, їх вплив на людський організм у довгостроковій перспективі? А як що до дослідження причин виникнення побічних ефектів, може вже провели дослідження і просто забули про них повідомити?
Пацієнт (батьки\опікуни) має право на інформовану згоду, якщо справа стосується виключно його  власного здоров'я. Вакцинація не є таким випадком. Звичайно, батьки мають право на отримання всієї доступної інформацію про вакцину, але вони не мають права приймати рішення за суспільство.

   
Пацієнт (батьки\опікуни) має право на інформовану згоду, якщо справа стосується виключно його  власного здоров'я. Вакцинація не є таким випадком. Звичайно, батьки мають право на отримання всієї доступної інформацію про вакцину, але вони не мають права приймати рішення за суспільство.
А "суспільство" - це купка недорозвинених крикунів.
   
-Почему грустный четырехлетний ребёнок антипрививочника?
- А что вы хотели-midlife crisis, батенька...
   
Вакциновані вірус не розповсюджують? Точно?  ;o
Вакцинований може стати носієм, так. Вакцинований і захворіти може. Але ж. 1) Вірогідність цього нижче у вакцинованого ніж у невакцинованого 2) Невакциновані з сильним імунітетом дуже часто не будуть "хворіти", але будуть джерелом зарази для інших.



Так то хвора, а мова про здорових не вакцинованих дітей.
Здорова дитина чим загрожує іншим? А вакцинованим вона чим загрожує... вони ж захищені і їм взагалі начхати...
Уявіть, здорові невакциновані діти мають високий шанс захворіти.  Чи навіть не захворіти, а стати носієм. Це так важко зрозуміти?

І ні, вакцинованій людині не начхати, якщо поряд є хворі. Зовсім не начхати. Вакциновані ТЕЖ МОЖУТЬ ЗАХВОРІТИ. У них лише менші шанси заразитись і більші шанси перенести хворобу. Людина може врятуватись через те, що буда вакцинована АЛЕ все одно отримати негативний вплив на здоров'я.  Ви з якої печери, якщо вважаєте, що вакцинація дає 100% імунітет у 100% випадків?
   
-Почему грустный четырехлетний ребёнок антипрививочника?
- А что вы хотели-midlife crisis, батенька...

  З таким ставленням закликати до гуманізму стосовно прихильників вакцинації - то показник соціальної неадекватності.
 
   
Считаю ипанутыми, тех, кто не вакцинирует своих детей. Вы ударенные на всю башку. А те, кто в этой ветке выступал против вакцинации-вы самые настощие враги Украины.
   
Вакцинований може стати носієм, так. Вакцинований і захворіти може.
  Дякую.
  Тепер зрозуміло.
  Подальший текст зайвий.
  Логічно, виходячи з позиції "вакцинаторів" - всіляко підвищувати дитині імунітет.
  Щеплення цьому однозначно не сприяють.


Останнє редагування: 16 вересня 2018 21:21:49 від Топа
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Пацієнт (батьки\опікуни) має право на інформовану згоду, якщо справа стосується виключно його  власного здоров'я. Вакцинація не є таким випадком. Звичайно, батьки мають право на отримання всієї доступної інформацію про вакцину, але вони не мають права приймати рішення за суспільство.

Та могли і не писати, зрозуміло що для вас закон не писаний а методи нацистів чи фашистів вам ближчі до душі. Добре що у нас в Україні не так. Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб", стаття 12: Особам,  які  не  досягли п'ятнадцятирічного віку чи визнані   у   встановленому   законом    порядку    недієздатними, профілактичні   щеплення   проводяться  за  згодою  їх  об'єктивно інформованих батьків  або  інших  законних  представників.

   
Сейчас придёт Бяка и бациллы на бацилле не оставит  :girl_were: Бааальшая она любительница здоровья за чужой счёт.
   
Считаю ипанутыми, тех, кто не вакцинирует своих детей. Вы ударенные на всю башку. А те, кто в этой ветке выступал против вакцинации-вы самые настощие враги Украины.

 Ви дасте гарантії, що від того не буде шкоди?
 Медицина ТЕХНОЛОГІЧНО до такого не готова.
 А заклики "Стоєм, дружна, кто нє с намі тот протів нас" - то позорна спадщина кацапізму.
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Ви з якої печери, якщо вважаєте, що вакцинація дає 100% імунітет у 100% випадків?

Оскільки я так не вважаю, то віднесу ваше запитання на прояв у вас тимчасового божевілля.
Щось у вас не гаразд зі сприйняттям світу.
   
Та могли і не писати, зрозуміло що для вас закон не писаний а методи нацистів чи фашистів вам ближчі до душі. Добре що у нас в Україні не так. Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб", стаття 12: Особам,  які  не  досягли п'ятнадцятирічного віку чи визнані   у   встановленому   законом    порядку    недієздатними, профілактичні   щеплення   проводяться  за  згодою  їх  об'єктивно інформованих батьків  або  інших  законних  представників.
Я знаю цей закон. І він ідіотській. Батьки які не вакцинують своїх дітей коять злочин наражаючи на небезпеку не лише своїх дітей, але і випадкових людей. Те, що цей злочин не карається законом (нажаль) не означає, що це не аморально і не шкідливо для суспільства.

І якщо це фашизм. То боротьба з алкоголізмом за кермом та іншими соціально небезпечними діями - також.
   
Считаю ипанутыми, тех, кто не вакцинирует своих детей. Вы ударенные на всю башку. А те, кто в этой ветке выступал против вакцинации-вы самые настощие враги Украины.
тут хтось виступав проти вакцінації, можете зацитувати? чи у страха очі великі.
   
  З таким ставленням закликати до гуманізму стосовно прихильників вакцинації - то показник соціальної неадекватності.
 

А я до всіх, хто свідомо створює потенційну небезпеку для оточуючих, ставлюся як до скажених собак-до п'яних за кермом, до кацапів, до педофілів, до антипривівочників тощо  B-)
   
Вакцинований може стати носієм, так. Вакцинований і захворіти може. Але ж. 1) Вірогідність цього нижче у вакцинованого ніж у невакцинованого 2) Невакциновані з сильним імунітетом дуже часто не будуть "хворіти", але будуть джерелом зарази для інших.



Уявіть, здорові невакциновані діти мають високий шанс захворіти.  Чи навіть не захворіти, а стати носієм. Це так важко зрозуміти?

І ні, вакцинованій людині не начхати, якщо поряд є хворі. Зовсім не начхати. Вакциновані ТЕЖ МОЖУТЬ ЗАХВОРІТИ. У них лише менші шанси заразитись і більші шанси перенести хворобу. Людина може врятуватись через те, що буда вакцинована АЛЕ все одно отримати негативний вплив на здоров'я.  Ви з якої печери, якщо вважаєте, що вакцинація дає 100% імунітет у 100% випадків?

ну тут деякі герої імунітету забувають що для дитини свинка або кір це відносно невинні захворювання
але для дорослого ці самі свинка і кір це вже серйозна проблема
вакцинація робиться не стільки для того щоб дитина завтра не захворіла- більшість щеплень робиться по програмі аж до юнацтва, і імунітет практично на все життя
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Ви дасте гарантії, що від того не буде шкоди?
Медицина ТЕХНОЛОГІЧНО до такого не готова.

Спірне твердження, може і готова. Але всебічне дослідження механізму дії вакцин та механізму виникнення побічних ефектів то не дешево і потребує часу. А навіщо це фармоіндустрії, коли і так бізнес іде? Це схоже на чергову теорію змови, але факт, що на даний час багато чого є незрозумілого з вакцинами, але це не заважає їх масово використовувати.
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

тут хтось виступав проти вакцінації, можете зацитувати? чи у страха очі великі.

Та то скоріше примарилось людині
   
А я до всіх, хто свідомо створює потенційну небезпеку для оточуючих, ставлюся як до скажених собак-до п'яних за кермом, до кацапів, до педофілів, до антипривівочників тощо  B-)

 Такі, як Ви є НАЙБІЛЬШОЮ небезпекою.
 Бо як людині скрізь ввижаються скажені собаки - то це ознака душевного розладу.
 Мабуть, щеплення пропустили?
   
Ви дасте гарантії, що від того не буде шкоди?
 Медицина ТЕХНОЛОГІЧНО до такого не готова.
 А заклики "Стоєм, дружна, кто нє с намі тот протів нас" - то позорна спадщина кацапізму.
[/quotе]
Та летите вы на юг.  Вы больны, если подвергаете риску своего ребёнка. Не себя, млядь, а своего ребёнка.
   
Ви дасте гарантії, що від того не буде шкоди?
 Медицина ТЕХНОЛОГІЧНО до такого не готова.
 А заклики "Стоєм, дружна, кто нє с намі тот протів нас" - то позорна спадщина кацапізму.
Ні не даємо. Будь-яка вакцина несе певні ризики(більші чи менші). У світі медицини взагалі мало чогось 100% безпечного. Але вакцинація не лише раціональна з точки зору ризиків для самого вакцинованого, вона необхідна для суспільної безпеки.

   
Спірне твердження, може і готова. Але всебічне дослідження механізму дії вакцин та механізму виникнення побічних ефектів то не дешево і потребує часу. А навіщо це фармоіндустрії, коли і так бізнес іде? Це схоже на чергову теорію змови, але факт, що на даний час багато чого є незрозумілого з вакцинами, але це не заважає їх масово використовувати.

 Раха, не парьтеся, Ви в ігнорі за особисті образи.
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Я знаю цей закон. І він ідіотській. Батьки які не вакцинують своїх дітей коять злочин наражаючи на небезпеку не лише своїх дітей, але і випадкових людей. Те, що цей злочин не карається законом (нажаль) не означає, що це не аморально і не шкідливо для суспільства.

Закон знаю, але то не правильний закон. А якщо хтось чинить по закону і надаючи згоду на щеплення хоче спершу отримати об'єктивну інформацію, то він вчиняє тим самим злочин. Тепер все зрозуміло, щир дякую, що пояснили.
   
Такі, як Ви є НАЙБІЛЬШОЮ небезпекою.
 Бо як людині скрізь ввижаються скажені собаки - то це ознака душевного розладу.
 Мабуть, щеплення пропустили?

Тобто ти не вважаєш п'яних за кермом та педофілів тваринами. То просто мені ввижається
Яснапанятна
   
Ні не даємо. Будь-яка вакцина несе певні ризики(більші чи менші). У світі медицини взагалі мало чогось 100% безпечного. Але вакцинація не лише раціональна з точки зору ризиків для самого вакцинованого, вона необхідна для суспільної безпеки.
   Хто сказав? Чи то Ваша особиста думка?
  В наших недолугих лікарнях з корумпованим керівництвом, багаторазово(!) виявленими неякісними вакцинами(і нікого за те не покарано) від щеплень більший ризик.
 

 
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Раха, не парьтеся, Ви в ігнорі за особисті образи.

Дуже цінне та доречне зауваження...
Зважаючи на те, що в даному випадку я своїм постом підтримав вашу точку зору, то ви взагалі виставили себе блазнем.
   
Тобто ти не вважаєш п'яних за кермом та педофілів тваринами. То просто мені ввижається
Яснапанятна

  Є суттєва різниця між тим, що насправді, і тим, що Вам ввижається.
  Прагнення засудити усіх "підозрілих" одноосібно - тут щеплення не допоможуть. :(
 
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

   
   Хто сказав? Чи то Ваша особиста думка?
  В наших недолугих лікарнях з корумпованим керівництвом, багаторазово(!) виявленими неякісними вакцинами(і нікого за те не покарано) від щеплень більший ризик.
 

Добре. Можливо. В Україні математика інша. Насправді це маловажливо. Спробую пояснити інакше. Ті хто не вакцинуються наражають на небезпеку мене, моїх близьких, мій народ, мій біологічний вид.

Навіть, якщо в якомусь певному випадку не вакцинувати насправді безпечніше для певної особи (так, до речі, буде у випадку якщо 99.999% населення вакциновано, в такому випадку, з егоїстичних міркувань, вакцинуватись дурість)... Так ось, якщо хтось пошиває свою особисту безпеку за рахунок збільшення небезпеки для інших, його необхідно покарати чи\або змусити так не робити. Це основа суспільних відносин.
   
Re: Для антивакцинутих. В Іспанії батьки убили власну дитину.

Навіть, якщо в якомусь певному випадку не вакцинувати насправді безпечніше для певної особи (так, до речі, буде у випадку якщо 99.999% населення вакциновано, в такому випадку, з егоїстичних міркувань, вакцинуватись дурість)... Так ось, якщо хтось пошиває свою особисту безпеку за рахунок збільшення небезпеки для інших, його необхідно покарати чи\або змусити так не робити. Це основа суспільних відносин.

Ось це вже схоже на більш-менш аргументовану точку зору.  (tu)  А чи не спадало вам на думку, що доречно буде тиснути на фармацевтів та медиків, щоб вони не лінувалися досліджувати вакцини перед їх масовим запровадженням, щоб перед тим як робити щеплення проводили всебічне обстеження дитини з аналізами та дослідженням реакції на компоненти вакцини, а не поверхневий огляд так як це робиться зараз? Бо суспільна безпека - то є добре, але хіба колоти суспільству без обстеження речовину з недослідженим довгостроковим впливом та з незрозумілими причинами побічних наслідків  то є теж добре? То є безпечно та відповідально?
   
Добре. Можливо. В Україні математика інша. Насправді це маловажливо. Спробую пояснити інакше. Ті хто не вакцинуються наражають на небезпеку мене, моїх близьких, мій народ, мій біологічний вид.

Навіть, якщо в якомусь певному випадку не вакцинувати насправді безпечніше для певної особи (так, до речі, буде у випадку якщо 99.999% населення вакциновано, в такому випадку, з егоїстичних міркувань, вакцинуватись дурість)... Так ось, якщо хтось пошиває свою особисту безпеку за рахунок збільшення небезпеки для інших, його необхідно покарати чи\або змусити так не робити. Це основа суспільних відносин.

 Можливо, як НІКОГО не вакцинувати, для суспільства В ЦІЛОМУ буде краще, і В ЦІЛОМУ суспільство буде здоровішим?

 Таке питання на можна однозначно доказати або спростувати.
 Це і є вістря проблеми і можливість НОВИХ шляхів розвитку медичної допомоги.
 
   
Крімінальне переслідування повинне бути за пропагування примусової вакцінації
   
тут хтось виступав проти вакцінації, можете зацитувати? чи у страха очі великі.

Я против вакцинирования неведомой херней, неведомо как, неведомо у кого хранившейся и закупавшейся и неведомо при каких условиях уколовшейся.
   
Можливо, як НІКОГО не вакцинувати, для суспільства В ЦІЛОМУ буде краще, і В ЦІЛОМУ суспільство буде здоровішим?

 Таке питання на можна однозначно доказати або спростувати.
 Це і є вістря проблеми і можливість НОВИХ шляхів розвитку медичної допомоги.

 :facepalm1: Ппц.
   
Можливо, як НІКОГО не вакцинувати, для суспільства В ЦІЛОМУ буде краще, і В ЦІЛОМУ суспільство буде здоровішим?

 Таке питання на можна однозначно доказати або спростувати.
 Це і є вістря проблеми і можливість НОВИХ шляхів розвитку медичної допомоги.

   
бля, знову ссв волну жене. :X
   
Крімінальне переслідування повинне бути за пропагування примусової вакцінації
категорично згоден.
   
Как же вы заипзали своими вакцинами....
Прививаться в наших реалиях нужно только: АДС-м. Все остальные вакцинации - в сад.
Да и про дифетрию ооооочень инетесные, оказываются, данные:

http://www.lib.ua-ru.net/inode/p-2/24217.html

Анастасій І.А. Перебіг дифтерії у щеплених – Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.13 – інфекційні хвороби. – Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України. – Київ, 2002.

На большом клиническом материале за 1994-1996 годы (188 больных) в условиях современной  эпидемии дифтерии в г. Киеве проанализирована эффективность вакцинации взрослых. Отмечено, что  вакцинация взрослого населения проводилась без контроля начального уровня показателей антитоксического иммунитета и без четкого соблюдения интервалов между прививками.

Установлено превалирование привитых в структуре заболевших на дифтерию. Доказана возможность развития тяжелых форм дифтерии у привитых взрослых с типичными для дифтерии осложнениями.


   
Ви взагалі розумієте, що у вакцинованому середовищі хворіють одиниці, а в не вакцинованому тисячі і мільйони.
Ну не робіть щеплення від оспи.
Це коли всі довкола вакциновані,  то ризик захворіти не дуже великий, а ось коли всі довкола не вакциновані, то це прямий шлях до епідемії. І наслідки можуть бути просто страшними.
   
бля, знову ссв волну жене. :X

Индийская бодяжка тухнет - срочно нужно в украинцев утилизировать.
   
Ви взагалі розумієте, що у вакцинованому середовищі хворіють одиниці, а в не вакцинованому тисячі і мільйони.
Ну не робіть щеплення від оспи.
Це коли всі довкола вакциновані,  то ризик захворіти не дуже великий, а ось коли всі довкола не вакциновані, то це прямий шлях до епідемії. І наслідки можуть бути просто страшними.

Хватит уже эту оспу к месту и не к месту тискать.
Вы лучше расскажите, пожалуйста, а почему в Европе которая вся с ног до головы вакцинирована происходят каждые 5-6 лет вспышка кори ? А?

Останнє редагування: 16 вересня 2018 22:20:59 від Бяка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія