Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

Початок оптимістичний. Але об'єктивно має наростати супротив.
Масовий перетік низових парафій  прихожан почне нарощувати проблеми єпископів. Їм треба або одразу з прихожанами переходити, або отримають наростаюче звуження "кормової бази".
Москва і Онухрій з синодом свідомо стримують єпископат. Ще трохи, і ті змушені будуть "насмерть" стояти за "кормову базу".
Тоді вони стануть  повністю підпорядковані РПЦ ФСБ.
Особливо на півдні і Сході де вони мають досить ресурсів: вдарені мішком прихожани + матеріальні ресурси. Москва буде їм допомагати. Добровольцями.
Треба враховувати цю ситуацію і діяти вміло, а не в ейфорії очікувати, що все саме собою розсмокчеться.
Як в Абхазії, Пн.Осетії, придністров'ї, Криму, ОРДЛО..?



   
Початок оптимістичний. Але об'єктивно має наростати супротив.
Масовий перетік низових парафій  прихожан почне нарощувати проблеми єпископів. Їм треба або одразу з прихожанами переходити, або отримають наростаюче звуження "кормової бази".
Москва і Онухрій з синодом свідомо стримують єпископат. Ще трохи, і ті змушені будуть "насмерть" стояти за "кормову базу".
Тоді вони стануть  повністю підпорядковані РПЦ ФСБ.
Особливо на півдні і Сході де вони мають досить ресурсів: вдарені мішком прихожани + матеріальні ресурси. Москва буде їм допомагати. Добровольцями.
Треба враховувати цю ситуацію і діяти вміло, а не в ейфорії очікувати, що все саме собою розсмокчеться.
Як в Абхазії, Пн.Осетії, придністров'ї, Криму, ОРДЛО..?

Показати зображення...

"Добровольців" теж треба годувать і утримувать. Разом з розмиванням кормової бази розмивається і силова.
   
Юля Томос вже не відмінить.

Ой, не спіши ...
Це ще та лисичка.
   
"Добровольців" теж треба годувать і утримувать. Разом з розмиванням кормової бази розмивається і силова.
Якщо нічого не робити, то "корму" ще на довго вистачить...
   
Все це художній свист .
Томоса вже написали і дають . робимо ставки на " обвальний перехід "
Моя цифіра як була на початок " томасоепопеї" так і залишається : 5% за 10 років . Це приблизно 60 парафій на рік .

   
0.3% - потужний поступ переходу.
Бляхи набагато швидше розмитнюють.
   
я прогнозую більш-менш масові переходи в ПЦУ тільки після того, як упц мп буде перейменована в рпц,
а відбудеться це десь місяця через три-чотири
   
Радіо Свобода нарахувала вже 40 громад, що перейшли з УПЦ (МП) до ПЦУ.
https://www.google.com.ua/amp/s/www.radiosvoboda.org/amp/29691750.html?espv=1
   
обвалу не  буде  - МП системно протидіє переходу, в кожній області створені пересувні агітаційні групи підкріплені тітушками  які відстежують коли і де мають відбутися збори віруючих по  переходу, вони приїздять і не дають перейти... потрібна  організована протидія
   
обвалу не  буде  - МП системно протидіє переходу, в кожній області створені пересувні агітаційні групи підкріплені тітушками  які відстежують коли і де мають відбутися збори віруючих по  переходу, вони приїздять і не дають перейти... потрібна  організована протидія
Отож, аще потрібні вмілі "політичні"дії.
Переговори з УГКЦ про утворення "коаліції" можуть суттєво "перелякати" клір МПвУ і він легше "побіжить": чи то в ПЦУ, чи то в паРашу!  B-)
   
обвалу не  буде  - МП системно протидіє переходу, в кожній області створені пересувні агітаційні групи підкріплені тітушками  які відстежують коли і де мають відбутися збори віруючих по  переходу, вони приїздять і не дають перейти... потрібна  організована протидія

. Гонсалес встань і вийди з класу . Ти лізеш " поперед батька " .
гонта оголосив це в постулаті " хєр на томоса , де ваша арматура?  " ще коли слово " томос "  на ФУПі знав  тільки " Мавр " і " Джедай " .
що це був за глас ? Це був глас , висловлюючись попівською мовою,  " вопіющєго " . За це гонта був обізваний " п ідорасом " і іншими поганими слова , чому я свідок .
А за цим скривається факт , що наш народ так любить , ну так любить православіє українського гатунку , що сам сраку не зрушить , бо живе в кацапській парадигмі .( Елементарно : на еміграції,  де немає української православної церкви ( будь -якої юрисдикції) всі ці патриоти волиняки , подоляки  з  закарпутцями, приспокійно ходять до Гундяєва і їм від того нічого не " жмьот " . )
А коли я читаю щодо " ланцюгової реакції " -ось ось почнеться тільки проведемо Собор , ось ось почнеться тільки но отримаємо томоса .
Тепер вже : ось ось , тільки перейменуємо УПЦ в РПЦ . Це мені нагадує мотиви " отползаєт" .

Тому тут або
1.арматура
2.Пєтя перекупить Онуфрія. І той перейде з хуйло державного підсосу на порошенківський .
   
Отож, аще потрібні вмілі "політичні"дії.
Переговори з УГКЦ про утворення "коаліції" можуть суттєво "перелякати" клір МПвУ і він легше "побіжить": чи то в ПЦУ, чи то в паРашу!  B-)

Ага значить є такий собі піп з усією своєю попівською " х ...єтою ": старци  , страстотєрпци , матрьонушки , росєюшкі . І тут він взнає що ПЦУ заключило коаліцію з "  катами , ляхами і уніатами " . І від цього на нього нападає такий трєпєт , що він вирішує перейти в цю ПЦУ .
От до цього він не переходив,  бо коаліції з " уніатами " не було , а тепер жеж зовсім " другоє дєло "   :weep:

Як на мене,  це дзен школи Ріндзай ,ніж притомна аналітика  :gigi:
   
Ну що ж, вітаю усіх!!!!
Варфоломей подписал томос для Православной церкви в Украине
https://news.liga.net/politics/news/varfolomey-podpisal-tomos-dlya-pravoslavnoy-tserkvi-v-ukraine?fbclid=IwAR09ZE1dl2gMfXMk5UqC_3kbrWwzmVZvvaXjV53bIv9-T8hr9Fbsap3GzSs
   
Ага значить є такий собі піп з усією своєю попівською " х ...єтою ": старци  , страстотєрпци , матрьонушки , росєюшкі . І тут він взнає що ПЦУ заключило коаліцію з "  катами , ляхами і уніатами " . І від цього на нього нападає такий трєпєт , що він вирішує перейти в цю ПЦУ .
От до цього він не переходив,  бо коаліції з " уніатами " не було , а тепер жеж зовсім " другоє дєло "   :weep:

Як на мене,  це дзен школи Ріндзай ,ніж притомна аналітика  :gigi:

Міг би погодитись, якби мені 15-го року не казали: "...Не будемо вести переговори про єднання з УГКЦ, бо єднаємось з УАПЦ. Піся такого єднання ми стаємо могутнішими, тому УГКЦ буде намагатись нам палиці вколеса всталяти, бо їх вплив значно зменшиться..."
Як на мене, то звернення Святослава визначається саме тими обставинами, про які мені казали.
Святослав розумний і вчасно приєднавшись до визначального процесу має всі шанси зберегти і навіть наростити впливовість УГКЦ.
Хто б що не думав з цього приводу, я схвалюю ініціативу, бо незалежно від того з якою метою хто буде включатись в процес формування коаліції ПЦУ і УГКЦ, вона піде на користь Україні! І не лише! У будь-якому випадку змінить мляве життя обох церков на шляху до осучаснення, якщо підуть цим шляхом, або в небуття...
Я ставлю на оптимістичний прогноз - Церква осучасниться і зміцніє!  B-)
   
Ой, не спіши ...
Це ще та лисичка.

факт.  В сказках про себя только милое создание.
А на самом деле отвратная животная в дикой природе.
Еще и бешенство расспространяет
   
обвалу не  буде  - МП системно протидіє переходу, в кожній області створені пересувні агітаційні групи підкріплені тітушками  які відстежують коли і де мають відбутися збори віруючих по  переходу, вони приїздять і не дають перейти... потрібна  організована протидія

будет религиозная война холодная.
Со всеми атрибутами: подкупом, шантажом, компроматом..
А может и не только холодная.
Это ж не шуточки, кто-нить может припомнить
событие аналогичное по масштабу??
Лично я не могу.
Переподчинение ОДНОЙ парафии
это уже капец вселенский, а тут..
   
событие аналогичное по масштабу??
Створення УПЦ КП, хіба ні?
   
Це якщо суто православні розборки брати.
А можна ще згадати відродження УГКЦ. Як там казали кацапи - "разгром трьох єпархій"
   
Головне питания зараз - це мова богослужіння. Ясно, що ніяка "церковнослов'янська " для української церкви неприйнятна. Ще й треба налагодити видання якомога більше богословської літератури на українській. Отут пройде головний розділ  між церквами.
   
Пятый приход на Львовщине перешел из УПЦ МП в Православную Церковь Украины
Религиозная община УПЦ Московкого патриархата в селе Каров Сокальского района Львовской области в воскресенье, 6 января, приняла решение перейти в Православную Церковь Украины.
   
Створення УПЦ КП, хіба ні?

не подумав про це.
Але мабуть таки нi
Тодi був демарш
з сумнiвною канонiчнiстю,
а зараз спецоперацiя,
яка поставила пiд загрозу
канонiчнiсть РПЦ
у всякому разi в Українi
   
обвалу не  буде  - МП системно протидіє переходу, в кожній області створені пересувні агітаційні групи підкріплені тітушками  які відстежують коли і де мають відбутися збори віруючих по  переходу, вони приїздять і не дають перейти... потрібна  організована протидія
Правосеки то ж создали пересувни агитацийни групи :gigi:


Переходь в Православну Церкву України (АНОНС)

Українські націоналісти закликають вірян та священиків підтримати церковне об'єднання. Власну позицію ми висловимо 6 січня, о 10:00 год, коли прийдемо на відкритий діалог із парафіянами Троїцького собору,  міста Чернігова, за адресою Толстого 92 е

Ми прагнемо єдності, бо в цьому наша сила. Ми хочемо, аби кожен православний вірянин перейшов до Православної Церкви України та відроджував національну самобутність. Московська церква несе чужі традиції, дурманить голови наших братів та сестер, змушує українців сумніватися у власній самостійності та могутності, однак саме зараз прийшов час мирно перейти до Української Церкви.

Закликаємо українців підтримати "Правий сектор" та взяти участь в акції, що відбудеться 6 січня, о 10:00 год біля Троїцького  собору, міста Чернігова за адресою вул. Толстого 92 е

Запрошуємо представників ЗМІ.

Деталі за номером: +38 (096) 1439308
   
Головне питания зараз - це мова богослужіння. Ясно, що ніяка "церковнослов'янська " для української церкви неприйнятна. Ще й треба налагодити видання якомога більше богословської літератури на українській. Отут пройде головний розділ  між церквами.
церковнослов"янська і церковнославянская - то 2 великі різниці. Грекокатолицька до війни, та і РПЦ на Галичині за совдепу також правили на церковнослов"янській , але яка передавалася українською фонетикою а не російською, як на територіях бувшої РІ.

   
Міг би погодитись, якби мені 15-го року не казали: "...Не будемо вести переговори про єднання з УГКЦ, бо єднаємось з УАПЦ. Піся такого єднання ми стаємо могутнішими, тому УГКЦ буде намагатись нам палиці вколеса всталяти, бо їх вплив значно зменшиться..."
Як на мене, то звернення Святослава визначається саме тими обставинами, про які мені казали.
Святослав розумний і вчасно приєднавшись до визначального процесу має всі шанси зберегти і навіть наростити впливовість УГКЦ.
Хто б що не думав з цього приводу, я схвалюю ініціативу, бо незалежно від того з якою метою хто буде включатись в процес формування коаліції ПЦУ і УГКЦ, вона піде на користь Україні! І не лише! У будь-якому випадку змінить мляве життя обох церков на шляху до осучаснення, якщо підуть цим шляхом, або в небуття...
Я ставлю на оптимістичний прогноз - Церква осучасниться і зміцніє!  B-)

 Не хочу зробити помилки ,  тому просто запитаю для уточнення . Ти не писав про 10% парохій УГКЦ які начеб-то можуть пейти до " Єдиної Помісної" ?
Чи  то не ти був ?
   
церковнослов"янська і церковнославянская - то 2 великі різниці. Грекокатолицька до війни, та і РПЦ на Галичині за совдепу також правили на церковнослов"янській , але яка передавалася українською фонетикою а не російською, як на територіях бувшої РІ.


История термина
Исторически, термин «греческое православие» используется также для описания всех православных церквей, поскольку прилагательное «греческий» в «греческом православии» можно отнести к греческому наследию Византийской империи[11][12][13]. В течение восьми веков христианской истории большинство крупных интеллектуальных, культурных и социальных событий христианской церкви состоялись в рамках империи или в сфере её влияния[13][14][15], поэтому большая часть литургии, традиций и практики Константинопольской Церкви были приняты всеми народами, что обеспечило основные закономерности современного православия[16][17][18]. Тем не менее, от апелляции к «греческому» отказались славянские и другие национальные православные церкви уже с X века нашей эры в связи с решением первого по чести из предстоятелей единой православной церкви того времени римского папы Адриана II о равноправии в кафолической церкви латыни, древнееврейского, койне (Койне́ (греч. Κοινὴ Ἑλληνική[1] «общий греческий», или ἡ κοινὴ διάλεκτος, «общий диалект») — распространённая форма греческого языка, возникшая в постклассическую античную эпоху.) и славянского языков и национальным пробуждением своих народов. Румынская церковь до середины XIX века использовала славянский язык, но грузинская — древнегрузинский, армяне-халкидониты — древнеармянский грабар, хотя древнегрузинский и древнеармянский к латыни, койне, древнееврейскому, церковнославянскому во всей Православной церкви приравнены не были
   
История термина
. Тем не менее, от апелляции к «греческому» отказались славянские и другие национальные православные церкви уже с X века нашей эры в связи с решением первого по чести из предстоятелей единой православной церкви того времени римского папы Адриана II о равноправии в кафолической церкви латыни, древнееврейского, койне (Койне́ (греч. Κοινὴ Ἑλληνική[1] «общий греческий», или ἡ κοινὴ διάλεκτος, «общий диалект») — распространённая форма греческого языка, возникшая в постклассическую античную эпоху.) и славянского языков и национальным пробуждением своих народов.

 ось це " чорним " - там прєкрасно всьо . Яким треба бути ідеологічно  покрученим , щоб скласти такий текст ?  :laugh:
Це з Вікі ?
Всі ці йорзання на термінології , пересмикування , русифіковані грецькі " прононси " для " забалтиванія " незручних дефініцій .
Це прекрасно !
Папа Адріан ІІ виявляється був предстоятелем Єдіной Поавославной Церкві , а церковно-слов'янську прирівняв в якійсь " кафолічєской церкві " .  :lol:
Ну не молодець  , цей Папа ?  (tu)
   
Це з Вікі ?
Всі ці йорзання на термінології , пересмикування , русифіковані грецькі " прононси " для " забалтиванія " незручних дефініцій .
Це прекрасно !

да

Греческое православие

ну а укр вариант вообще в отморозке и куцый
и кстати,
перечень языков точно сходится с тем что преподавали в могилянке
и ни каких местных диалектов ))



Останнє редагування: 7 січня 2019 01:21:37 від elipse
   
Папа Адріан ІІ виявляється був предстоятелем Єдіной Поавославной Церкві , а церковно-слов'янську прирівняв в якійсь " кафолічєской церкві " .
Ну, не писати ж правду, про те, що Папа Адріан ІІ очолював Єдину Католицьку Церкву (від яклої відпали пізніше т.зв. "греко-православні"),  де й увів старословянське богослужіння. Кирило та Методій його до речі, розробили на глаголиці та на основі римського обряду - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%8F%D0%B4

А богослужіння на "кирилиці" та на основі візантійского обряду розробили вже учні Кирила на чолі з Климентом Охридським. Тому т.зв. "кирилицю" вірніше було б називати климентовицею.
   
Не хочу зробити помилки ,  тому просто запитаю для уточнення . Ти не писав про 10% парохій УГКЦ які начеб-то можуть пейти до " Єдиної Помісної" ?
Чи  то не ти був ?

Магуся у нас славетний мрійник знищення УГКЦ.
   
нині, по ідеї має бути шквал переходів в ПУЦ. Різдво, свято, купа вірних перший раз після Пасхи до церкви прийшла, Томос розгорнули. Ждьомс
   
я так думаю що всі чекають на вибори
от як виграє петро то будуть ломитись дверима і вікнами  :lol:
   
Не хочу зробити помилки ,  тому просто запитаю для уточнення . Ти не писав про 10% парохій УГКЦ які начеб-то можуть пейти до " Єдиної Помісної" ?
Чи  то не ти був ?
1.Я таке не писав.
2.Я таке взагалі не міг би написати.

 :-o
   
Ну, не писати ж правду, про те, що Папа Адріан ІІ очолював Єдину Католицьку Церкву (від яклої відпали пізніше т.зв. "греко-православні"),  де й увів старословянське богослужіння. Кирило та Методій його до речі, розробили на глаголиці та на основі римського обряду - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%8F%D0%B4

А богослужіння на "кирилиці" та на основі візантійского обряду розробили вже учні Кирила на чолі з Климентом Охридським. Тому т.зв. "кирилицю" вірніше було б називати климентовицею.
:facepalm:
   
Магуся у нас славетний мрійник знищення УГКЦ.

DRIM у нас великий мрійник-вигадник всіляких помийних побрехеньок!  :punish:

P.S. Докази в студію, ваша брехливість!



Останнє редагування: 7 січня 2019 19:14:00 від MAG
   
нині, по ідеї має бути шквал переходів в ПУЦ. Різдво, свято, купа вірних перший раз після Пасхи до церкви прийшла, Томос розгорнули. Ждьомс

Хто такий ПУЦ? Це  Proof? :S
   
Початок оптимістичний. Але об'єктивно має наростати супротив.
Масовий перетік низових парафій  прихожан почне нарощувати проблеми єпископів. Їм треба або одразу з прихожанами переходити, або отримають наростаюче звуження "кормової бази".
Москва і Онухрій з синодом свідомо стримують єпископат. Ще трохи, і ті змушені будуть "насмерть" стояти за "кормову базу".
Тоді вони стануть  повністю підпорядковані РПЦ ФСБ.
Особливо на півдні і Сході де вони мають досить ресурсів: вдарені мішком прихожани + матеріальні ресурси. Москва буде їм допомагати. Добровольцями.
Треба враховувати цю ситуацію і діяти вміло, а не в ейфорії очікувати, що все саме собою розсмокчеться.
Як в Абхазії, Пн.Осетії, придністров'ї, Криму, ОРДЛО..?

Показати зображення...

34 з 12 тисяч парафій ?  В нас області жодної. Дуже оптимістично.
   
я так думаю що всі чекають на вибори
от як виграє петро то будуть ломитись дверима і вікнами  :lol:

Він не виграє.
   
На Черкащині в селах Мала Маньківка, Харківка і Тимошівка одразу три приходи проголосували за такий перехід. Але офіційно рішення оголосили на Різдво, коли країна отримала Томос.
На Черкащині в усіх трьох приходах, що нині змінили юрисдикцію, служить один батюшка.  Каже, рішення вірян підтримує повністю, попри те, що інші священники з єпархії  засуджують його, іноді – агресивно.

« Я розумію, що поки не всі сприймають це рішення, не всі готові сприйняти, але все ж я хотів би закликати, щоб вони не боялися нав’язаних їм ззовні страхів, хотів би закликати, щоб вони довіряли своїм парафіянам», - каже Отець Микола Варивода.
   
ща по 10 приходов в день будут переходить :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія