Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фейк: Голосуєш за Зеленського = втратиш свої заощадження в Приватбанку

Останнє інтерв,ю Пороха наводить на такі ось роздуми:

Спершу кілька цифр з Вікіпедії:

Цитата: Банк обслуговував 334 тисячі корпоративних клієнтів, приватних підприємців — 347 тисяч і понад 12,5 мільйонів рахунків фізичних осіб.

За цими цифрами стоять реальні виборці ...

Тому назріває логічний висновок - тему Приватбанку потрібно педалювати по-повній. Останні суди Коломойського проти Держави щодо повернення Приватбанку в його власність потрібно направити проти Зеленського максимально доступно для кожного клієнта банку. Люди повинні зрозуміти:

голосуєш за Зеленського = втратиш свої заощадження !

Не більше і не менше ... на війні як на війні  X(

Останнє редагування: 11 квітня 2019 17:32:46 від pravda
   

голосуєш за Зеленського = втратиш свої заощадження !

Не більше і не менше ... на війні як на війні

Десь так
   
деньги в банке не держу  :K
   
Торчок Зеля все поверне! Бене -Приват,кліентам Привата Беню!
   
деньги в банке не держу

бо ніщєброд-жебрак ?  B-)
   
Якщо грамотно подати, може спрацювати. Але без фанатизму, бо тема наркоманії вже дістала.
   
Якщо грамотно подати, може спрацювати


Це на 99 відсотків спрацює, бо зачіпає власну кишеню кожного клієнта Привату ...  8-)
   

Голосуєш за Пєтю втратиш гроші де б вони не були.
   
Голосуєш за Пєтю втратиш гроші де б вони не були.

це голослівна заява ... не катить  :K
   
  голосуєш за Зеленського - втратиш пенсію,

  Зеленський обіцяв платити пенсію в ОРДЛО, тобто, - пенсія кожного пенсіонера на підконтрольних територіях пропорційно зменшиться
   
Хозяйственный суд Киева в ответ на запрос Радіо Свобода подтвердил, что получил иск Игоря Коломойского и Triantal Investments LTD о признании недействительным договора купли-продажи акций «ПриватБанка».

Иск подан в Министерство финансов Украины, Фонд гарантирования вкладов физических лиц.

«Исковое заявление принято к рассмотрению и открыто производство по делу», – рассказали в суде.

9 апреля СМИ сообщили, что Коломойский и кипрская компания Triantal Investments LTD дополнили свой иск новыми требованиями к Украине о возвращении каждому из них пакета акций ПриватБанка.
   
Господарський суд Києва розглядає позов олігарха Ігоря Коломойського про визнання недійсним договору купівлі-продажу державою акцій Приватбанку.

Про це повідомила ЕП прес-служба Приватбанку.

9 квітня суд прийняв до розгляду заяву про зміну предмета позову.

Коломойський і кіпрська компанія Triantal Investments Ltd. доповнили свій позов новими вимогами до України про повернення кожному з них відповідного пакету акцій Приватбанку.

До націоналізації Коломойському належали 41,6572% акцій Приватбанку, Triantal Investments Ltd - 16,5748% акцій.

Суд також відмовив міністерству фінансів у задоволенні клопотань про залишення позовної заяви без розгляду.
   
Голосуешь за Зе Земля налетит на небесную ось #твердозапетра
   
Голосуешь за Зе Земля налетит на небесную ось #твердозапетра

толсто, бро  :K
   
Торчок Зеля все поверне! Бене -Приват,кліентам Привата Беню!

Пете Рошен!
   
деньги в банке не держу  :K
-----------------------------------
А у тебя они есть? :D  X(
   
Петротьі окончательно ипанулись.

   
Разом з заощадженнями втратиш томос, мову, нападе хуйло з одного боку, коломойський з другого, твій син стане наркоманом а рід буде проклятий пцу  :facepalm:
   
Якщо грамотно подати, може спрацювати. Але без фанатизму, бо тема наркоманії вже дістала.

У лохторату Зе немає заощаджень.
   
я так виджу - тєма зайшла файно ... отже будем юзати  B-)
   
А можна щоб 2 млрд. дол. повертали Коломойському тільки ті, хто голосував за Зеленського, а не весь народ?
   
Будет много активов чтобы продать и вернуть украденные у народа деньги .
   
Якщо грамотно подати, може спрацювати. Але без фанатизму, бо тема наркоманії вже дістала.

шо може спрацювати?

голосуєш за Зеленського - втратиш всі гроші в Приватбанку (c)Порох... я вас дурив 5 років, буду і далі )))
   
А можна щоб 2 млрд. дол. повертали Коломойському тільки ті, хто голосував за Зеленського

цей месидж і потрібно поширити  B-)
   
(c)Порох... я вас дурив 5 років, буду і далі )))

що за істєріка ?  :gigi:
   
цей месидж і потрібно поширити  B-)

людоньки, та вже краще я вкраду, ніж той Коломойський (с) Порошенко - Головнокомандуючий (можна на біг-борди, дозволяю)
   
що за істєріка ?  :gigi:

у кого?
то шо я пощу 100500 тем... з фантазійним контентом?
   
то шо я пощу 100500 тем... з фантазійним контентом?

не обмежуйте себе - постіть !  :laugh:
   
-----------------------------------
А у тебя они есть? :D  X(

Побольше чем у тебя старого кретина
   
не обмежуйте себе - постіть !  :laugh:

для чого підтримувати ідіотів?
   
для чого підтримувати ідіотів?

так веселіше  :gigi:
   
та це і без Пороха ясно, бо президент євреїв відбиратиме Приват взад, українці заберуть депозити і буде колапс банківської системи
   
А можна щоб 2 млрд. дол. повертали Коломойському тільки ті, хто голосував за Зеленського, а не весь народ?


по такому питанню можна і референдум замутити... :D   
   
долар по 90...і всі хто за нього голосує щоб потім не казали  що я не попереджав..
   
який же ржач спостерігати за уоротими порохоботами останні дні
   
А кто кредит взял?
   
який же ржач спостерігати за уоротими порохоботами останні дні
Якось дивно, що вони Кнура рекламу не уважно дивляться. Там ще є - Якщо не Пєтя, то скасують безвіз  :facepalm1:
   
яна снигирь11 часов назад

Бля.Чем больше Петя выступает тем противней смотреть.Как он заебал уже.
   
яна снигирь11 часов назад

Бля.Чем больше Петя выступает тем противней смотреть.Как он заебал уже.

коцапйо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія