Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

найбільшим розчаруванням для мене стали

Опитування
часи президенства
Всього проголосувало: 111
Кравчука Леоніда  3 
 
 3% 
Кучми Леоніда 1  1 
 
 1% 
Кучми Леоніда 2  7 
 
 6% 
Ющенко Віктора  58 
 
 52% 
Януковича Віктора  19 
 
 17% 
Порошенко Петра  22 
 
 20% 
важко відповісти  1 
 
 1% 




чотири роки президентствує п. Порошенко. Це достатній термін щоб можна було порівнювати його роботу з роботою попередників
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

окрім Ющенка, я ні від кого із перелічених, нічого особливо хорошого не чекав

була одна приємна несподіванка, це перші 5 років Кучми. А так, всі приблизно робили те, що я і очікував від них
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Розчарування має основою попереднє "очарування".
Ким там було очаровуватись?
Хоча сліпому видно, для чого тс зліпив це опитування - перемогти має окаянний кондітєр, чи не так?
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

янук це просто ппц- кирила шастав як себе в мосьці, закон про мови, харківські угоди, абсолютне нахабство ригів на вборах, поклав на всі закони і просто загріб всю владу
всі інші президенти просто норм, мало що можна було зробити більше, особливо коли тебе постійно намагаються висадити, в тому числі і не без допомоги кацапії
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

І Ющенко-нікчема, і Порошенко-барига.
   
окрім Ющенка, я ні від кого із перелічених, нічого особливо хорошого не чекав

була одна приємна несподіванка, це перші 5 років Кучми. А так, всі приблизно робили те, що я і очікував від них
+100 Кучма 1 то був реванш вати після  грудня 1991. А він взяв і повернув на свій курс. Якби не вбивство Чорновола та Гонгадзе, даниличу багато що можна було пробачити.
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

янек і бджоляр.
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Розчарування має основою попереднє "очарування".

Аналогічно, жоден з персонажів мене не розчарував. Хоча... може лише Кравчук, я тоді був більш молодий ніж зараз і розуму було дещо менше, так що може була якась частка "чарів". Думаю чесно буде за перший пункт віддати свій голос.
   
Ющенка,

його знищила Тимошенко з Медевдчуком по проекту хуйло
   
А опитування про прем'єтства буде? З 2000 року.
   
я особисто тепер, через більше ніж 25 років незалежності, затрудняюсь об'єктивно розставити їх по ранжиру. Єдине, що закарбувалося у підсвідомості так це те, що при кожному наступному
 ставало або трішк або достатньо гірше ніж при попередньому.
   
Ющенка,

його знищила Тимошенко з Медевдчуком по проекту хуйло

 :laugh:
а потім по проекту того ж хуйло та медведчука янукович намагався знищити тимошенко, а порошенко бачачи, що це знищення тимошенко до добре не доведе, її не чіпає
   
А опитування про прем'єтства буде? З 2000 року.

флаг вам в руки  :D
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

була одна приємна несподіванка, це перші 5 років Кучми.
З цих 5 рокiв, останнi два, 1998 та 1999, була повна дупа, якщо подивитися реально.
Гiрше в незалежнiй Українi не було нiколи.
   
дрыщ тут будет чемпион, ибо многие были молодые, наивные и верили во всеобщее счастье. а не случилось.  :facepalm:
   
Ставити таке питання на форумі де 52% прихильники певної політсили - треба наперед розуміти неадекватність результату.
   
Розчарування має основою попереднє "очарування".
Ким там було очаровуватись?
Хоча сліпому видно, для чого тс зліпив це опитування - перемогти має окаянний кондітєр, чи не так?

не уважно ти слідкуєш за різноманітними опитуваннями на ФУПі пов'язані з політдіячами. А ті опитування свідчать, що в переважній кількості в них петро виглядає з найкращої сторони.
Тому з огляду на це мені не варто було б ліпити, як ти несправедливо написав, це опитування. Але я це зробив.
   
Ого! Ющенко поступився навіть Януковичу ще й з великим відривом - 17 проти 5
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Ого! Ющенко поступився навіть Януковичу ще й з великим відривом - 17 проти 5

Бо як, навіть голосуючи за Януковича, можна було бути ним зачарованим?
Янукович то для багатьох було голосування не за нього, а проти опонента. Тому і результати такі
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Тому з огляду на це мені не варто було б ліпити, як ти несправедливо написав, це опитування. Але я це зробив.
Годі ото ваньку валять. Хоч не по результатах опитування, так в постах навалити зради про гіпер-розчарування від мальдівського упиря, нічого іншого не ставилось за мету (знаючи тебе, як юзера).
ЗІ. Кумедно бачити розчарованих в янику. Хто ж то такі? Ким треба бути, щоб очаруватись двічінесудимим дегенератом? :weep:

Останнє редагування: 19 липня 2018 00:03:55 від Rambler
   
из списка я голосовал токо за Юща и Петью, Ющь разочаровал, но то не так было больно, небыло фальши и циничной лжи, войны небыло.
   
А вобще прикольно, тут 20% минимум оказуется за овоща голосанули, потом разочаровались, жестяк.

Вот кто реально не разочаровал, так это овощь, и кравчук с кучмой, на них наджежд небыло никаких, они делали ровно то, зачем шли во власть.
   
Ні в кому не розчаровувалася.
В принципі, що від кого я очікувала, те й сталося.

Зі всіх президентів найкращим вважаю Ющенка.
От лише слабкий він був, на жаль.
Цим і скористалися Порошенко з Тимошенко та розвалили помаранчеву коаліцію своїми міряннями "коронами".(

Останнє редагування: 19 липня 2018 00:11:34 від Цікава
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Ющь разочаровал, но то не так было больно, небыло фальши и циничной лжи, войны небыло.

Ці руки нічого не крали - то є правда?  :shuffle:
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Петро.
Очікував від нього зовсім іншого ставлення до країни та її майбутнього.
   
не помилюся якщо скажу, що найбільші очікування були після другого  Майдану бо чотири роки деребану країни шапкокрадом та його бандою довели народ до найвищої точки кипіння. Народ повстав і скинув банду і в єдиному пориві на виборах віддав свої голоси Порошенко.  Пройшло чотири роки і ось що маємо. Велике розчарування
   
окрім Ющенка, я ні від кого із перелічених, нічого особливо хорошого не чекав

.....

так, те ж саме

 :(
   
так, те ж саме

 :(
Два Юлька чекали, що Ющ дасть продати тимошенко Україну Кермлю... :facepalm1:

   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

так, те ж саме

 :(
+1
Ющ до і Ющ після Майдану м’яко кажучи трохи відрізняється. Є версія, що над ним трохи «поработали». Але то конспірология
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

не помилюся якщо скажу, що найбільші очікування були після другого  Майдану бо чотири роки деребану країни шапкокрадом та його бандою довели народ до найвищої точки кипіння. Народ повстав і скинув банду і в єдиному пориві на виборах віддав свої голоси Порошенко.  Пройшло чотири роки і ось що маємо. Велике розчарування
Показати зображення...
Чи ж я не казав? :laugh:
Перемогти має мальдівський упирь! Нє митьйом, так катаньєм.
Яка примітивність...
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Розчарування має основою попереднє "очарування".
Ким там було очаровуватись?
Хоча сліпому видно, для чого тс зліпив це опитування - перемогти має окаянний кондітєр, чи не так?
так би було,але юлькоботи юща не переварюють ще більше.партіот того не врахував.от як одбоя вштирило.дідусь тільки назбирує жовчі а того вже понесло.
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

Ющенка,

його знищила Тимошенко з Медевдчуком по проекту хуйло
(tu)
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали

так би було,але юлькоботи юща не переварюють ще більше.партіот того не врахував.от як одбоя вштирило.дідусь тільки назбирує жовчі а того вже понесло.
Але ж не змирився тс! Приніс в дзьобику якусь xуйню, щоб хоч трохи  відповідало авторському задуму. :lol:
   
Ющ зі своїми поняттями як вон_ працює в цивілізованих країнах реально відкинув Україну на 25 років назад

З вовками жити по вовчі вити
   
Ющенко. После него ни от кого ничего не жду
   
Re: найбільшим розчаруванням для мене стали Нове

Чи ж я не казав? :laugh:
Перемогти має мальдівський упирь! Нє митьйом, так катаньєм.
Яка примітивність...

паслюшай, дарагой, мамой кляанусь, нє біло такой целі у мєня. Оно само так палучаєтца. Пьотр ужє вішєл на втароє мєста - 20% , но  братіка сваєго ідєйнаво єму нє абайті Ющенко - 51%


Останнє редагування: 19 липня 2018 17:48:29 від патріот
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія