Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут москалі пишуть що Коболєв попросив мирову з Газпромом

https://lenta.ru/news/2018/07/18/nafta/
Правда, чи брешуть. Брешуть зазвичай, але й нашим віри немає
   
хуйло ж сказало після розмови з Трампом що якщо буде мирова угода, вони підпишуть новий контракт на транзит
   
https://lenta.ru/news/2018/07/18/nafta/
Правда, чи брешуть. Брешуть зазвичай, але й нашим віри немає

Премию повторно выписать!
   
Намагаються вхопитися за залишки кацапського транзиту газу поки добудують ПП-2, та наостанок "заробити" собі на кишеню.
Щось там порохойоби казали що менеджер державної компанії повинен багато заробляти.
Так Коболєв може й на кацапах заробити, він такий, легіонер
   
Є інші варіанти?
   
https://lenta.ru/news/2018/07/18/nafta/
Правда, чи брешуть. Брешуть зазвичай, але й нашим віри немає

Не попросив, а запропонував, що якщо хуйло завів розмову про "мирову", то Нафтогаз не має проблем домовитися.
Це ж Газпром від мирової відмовлявся
   
Намагаються вхопитися за залишки кацапського транзиту газу поки добудують ПП-2, та наостанок "заробити" собі на кишеню.

Ну і декілька мільярдів в бюджет країни, але шукачі зради про це мовчать
 
   
Пробачте, а українців питати не треба? Ну якось я не вибирав Коболєва, щоб він такі рішення ухвалював за моєю спиною і без моєї згоди
   
х-ня ні про що
   
Ну і декілька мільярдів в бюджет країни, але шукачі зради про це мовчать

А якщо , наприклад, Крим запропонують продати? Задорого. Будеш теж про бюджет втирати? А матір рідну за яку ціну продаси?
   
Пробачте, а українців питати не треба? Ну якось я не вибирав Коболєва, щоб він такі рішення ухвалював за моєю спиною і без моєї згоди

Навіщо?
Нафтогаз акціонерне товариство, яке на 100% належить державі і яке керується Кабміном...
   
Ну і декілька мільярдів в бюджет країни, але шукачі зради про це мовчать

ви перед смертю не надишитися, пєдріли.
Треба власну промисловість розвивати, а не залежити від можливості заробити на кацапському газу.
Сьогодні газ є, завтра немає.
Але до чого тільки не призовуть пєдріли, аби не зробити нормальну диверсифіковану економіку України, яка не буде залежати від кожного чіху з маскви.
   
Пробачте, а українців питати не треба? Ну якось я не вибирав Коболєва, щоб він такі рішення ухвалював за моєю спиною і без моєї згоди

"Газ - то бізнес президентів" (с)
А Пєдріла точно у українців нічого питати не буде. Він всіх пересічних за "бидло" тримає.
   
Кацапы уже заплатили 2,5 миллиарда долларов по судебному решению?
   
Michigan, не будь лайном
   
Кацапы уже заплатили 2,5 миллиарда долларов по судебному решению?

Коболєв і Со премії отримали? Отримали. 2,5 ярди вже повертать не треба. Нафіга?  Тепер з барського плеча вибачать москалів , ще й знижку нададуть. Юля сука !!!!
   
Michigan, не будь лайном

Я там питання задав. Навіть два. Не чую відповіді. Нагадаю. За які поповнення в бюджет країни ви готові продати москаля Крим, і за які гроші у власний бюджет ви готові продати рітну маму? Чекаю відповіді
   
Коболєв і Со премії отримали? Отримали. 2,5 ярди вже повертать не треба. Нафіга?  Тепер з барського плеча вибачать москалів , ще й знижку нададуть. Юля сука !!!!

 :laugh: Точно! Это ж она позавчера директивы Коболеву и Витренку писала про "мировую".
   
 :facepalm: брешут конечно. подрывают авторитет блестящих менеджеров мирового уровня.
   
Это ж она позавчера директивы Коболеву и Витренку писала про "мировую"


А я про що? :D
   
Michigan, не будь лайном

Реформи треба робити справжні, щоб інвест-клімат у країни був нормальний, щоб сюди хотіли гроші вкласти люди, а не піздякати язиком 5 років "про реформи".
Піздякати гетьман навчився, до справ не дійшли.
   
Повний фей! Але, бачу, збіглися поціновувачі
   
в нг прекрасна пресслужба

зайдіть на фб і запитайте, якщо влом чекать до завтра
   
кремлевские геббельсы уже бросили фольксштурм в психическую
   
Кацапы уже заплатили 2,5 миллиарда долларов по судебному решению?

Поки що ні, пручаються, але все це марно - арешт закордонних активів в процесі. Зараз у газпромівських рашистів інше завдання - відмазатись від транзиту газу через Україну і заради цього он вони своїх посіпак навіть на наш форум засилають. Ці дурники навіть не розуміють як паляться. Газпром заявив, що усі контракти буде розривати і північний потік будувати, але от халепа - в односторонньому порядку не можна контракт розірвати, треба згода України. І ось на українському форумі з'являється "ініціативна група", що верещить про непотрібність транзиту і взагалі про те що це зрада. Співпадіння? Не думаю.

 :laugh:
   
Не чую відповіді. Нагадаю. За які поповнення в бюджет країни ви готові продати москаля Крим, і за які гроші у власний бюджет ви готові продати рітну маму? Чекаю відповіді

Оскільки тільки кінчене лайно може поставити такі запитання то я на фактичному матеріалі стверджую - Людина то є кінчене лайно.
Це не образа, а доконаний факт з доказом.
   
Поки що ні, пручаються, але все це марно - арешт закордонних активів в процесі.

Так пусть сначала заплатят. Про "мировую" надо было до суда думать.

Завтра Хуйло предложит "мировую" по Крыму, что делать будешь?
   
Оскільки тільки кінчене лайно може поставити такі запитання то я на фактичному матеріалі стверджую - Людина то є кінчене лайно.
Це не образа, а доконаний факт з доказом.

Бан.
   
а чому Коболєв уже не хоче підняти ціну за транзит?
   
все правильно коболев робить



скинули ціну за транзить і кацапам газ буде виходити в німечині дорожче ніж по нордстрімам
   
Якось синхронно вся свіноферма  "Пєтькіно" Палія-Уколова почала розганяти по ФБ "плач Ярославни" про те, як Крим потерпає без води.
Тобто "готують населення" до того, що скоро дадуть воду у Крим.
Звичайна барижна влада не може все не продати.
   
Так пусть сначала заплатят. Про "мировую" надо было до суда думать.

Завтра Хуйло предложит "мировую" по Крыму, что делать будешь?

Ти не маєш права задавати такі питання. А якщо задаєш - скажуть що ти лайно. Я задав - і мене шоколадник обізвав лайном. Що вважаю за нагороду
   
Так пусть сначала заплатят. Про "мировую" надо было до суда думать.

Так мирова то про іншу тему, то по транзиту. Здається Нафтогаз подав новий позов щось на 12 мільярдів доларів, а ті що вже вирішили - там немає нічого незрозумілого і ніяких мирових, бо вже є остаточне рішення арбітражу. Так що ті гроші що Газпром висить нашому Нафтогазу то остаточно, а от стосовно додаткових спорів, то нехай спробують домовитись, то окремо.
   
Шикарно. Блеск и перемоги патриотов.
   
все правильно коболев робить



скинули ціну за транзить і кацапам газ буде виходити в німечині дорожче ніж по нордстрімам


а що ж він 10 років перед тим триндів про надто низьку ціну транзиту?
   
про те, як Крим потерпає без води.
Тобто "готують населення" до того, що скоро дадуть воду у Крим.

Не бачу що тут "тобто".
Умова для постачання води в Крим відома - деокупація, а те що потерпають без води, то не з нашої вини, а з вини окупанта.
   
він 10 років перед тим триндів про надто низьку ціну транзиту?
Северный поток был?
   
Не бачу що тут "тобто".
Умова для постачання води в Крим відома - деокупація, а те що потерпають без води, то не з нашої вини, а з вини окупанта.
Нащо про це говорити, якщо з того боку пропозиції деокупації не поступають?
аааа, долари мимо кнуро-гетьмана пропливають, та мимо Фірташевського заводу "Титан", га?
   
а що ж він 10 років перед тим триндів про надто низьку ціну транзиту?

Тобі забули повідомити, що ціна раніше була значно нижчою і стосовно цього наш Нафтогаз з твого Газпрому хоче додаткові гроші зняти. Не погодяться мирно вирішити це питання - буде вирішувати Стокгольмський арбітраж. Все по закону, так що готуй гроші.
   
Нащо про це говорити, якщо з того боку пропозиції деокупації не поступають?

А про воду теж не поступають, але ти таку хрінь пробуєш просунути.
Хто тобі сказав, що Україна планує постачати окупантам воду? Звідки це ти взяв? Чи може ти бухий в дупу чи що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія